WRÓBEL Michał
2002-03-04
KS AZS AWF Katowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 BAKALARZ Jakub 2002-01-21 Kraków Athletics Team MLP
5 BILIŃSKI Damian 2002-01-23 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
6 BILIŃSKI Robin 2001-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
7 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin WLP
8 BOROWSKI Mateusz 1995-01-12 SKSG Korona Szczecin ZPO
9 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
10 BRUNER Adrian 2007-06-28 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
11 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
13 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
15 CZERNECKI Remigiusz 2000-07-16 AZS-AWF Katowice SLK
16 CZERNIEC Dominik 2000-12-25 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
17 CZYŻ Radosław 1988-01-07 WKS Wawel Kraków MLP
18 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
19 DEPTA Michał 1996-10-10 KS AZS AWF Kraków MLP
20 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
21 DIDYK Krystian 2003-08-01 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
22 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
23 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
24 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
25 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
26 DUCHNOWSKI Igor 2003-07-06 KS Prefbet-Sonarol POD
27 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
28 DUSZYŃSKI Kajetan 1995-05-12 AZS Łódź LDZ
29 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
30 DZIUBA Szymon 1999-10-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 ERM Adrian 2002-03-06 RKS Łódź LDZ
32 FAC Daniel 1999-03-11 KB MOSiR Jastrzębie SLK
33 FENDER Piotr 2003-05-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
34 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
35 FULARSKI Łukasz 1999-02-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
36 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
37 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
38 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 KS AZS AWF Kraków MLP
39 GORZKOWICZ Michał 2005-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
40 GÓRA Krystian 2001-11-16 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
41 GRUZD Wiktor 2002-06-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
42 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
43 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
44 HENKE Marek 2000-01-20 KS AZS AWF Kraków MLP
45 HERZYK Paweł 2002-01-20 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
46 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
47 JAROMIN Mateusz 2000-03-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
48 JENDRZEJ Adam 1979-11-14 TS AKS Chorzów SLK
49 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
50 KAMPA Rafał 1991-06-12 GKS Piast Gliwice SLK
51 KAMUDA Dominik 2004-02-07 KS AZS AWF Katowice SLK
52 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
53 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
54 KARPĘCKI Bartłomiej 1994-05-31 WKS Wawel Kraków MLP
55 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
56 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
57 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
58 KITA Jakub 2001-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
59 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
60 KLIMCZAK Łukasz 2003-03-01 AZS-AWF Gorzów LBU
61 KLIMCZAK Maksymilian 2004-11-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
62 KLOS Roger 1993-10-28 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
63 KONDERLA Jakub 2002-06-16 KS SMS Szklarska Poręba DOL
64 KONIECZNY Mateusz 2002-11-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
65 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
66 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
67 KORGÓL Bartosz 2002-09-18 GKS Piast Gliwice SLK
68 KOŚCIELNIAK Patryk 2002-02-05 KL Iskra Białogard ZPO
69 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
70 KOWALÓWKA Jakub 2005-05-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
71 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
72 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
73 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
74 KUBIK Bartosz 2007-10-09 MKS Żywiec SLK
75 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
76 KUFEL Maksymilian 2002-08-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
77 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
78 KULPECKI Filip 1999-04-01 AZS-AWF Katowice SLK
79 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
80 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
81 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
82 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
83 LEGIERSKI Mikołaj 1999-10-03 MUKS SZS Cieszyn SLK
84 LESZCZYŃSKI Mateusz 2003-01-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
85 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
86 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
87 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
88 LIPIŃSKI Szymon 2002-03-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
89 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
90 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
91 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
92 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
94 MAJEWSKI Jacek 2000-04-28 KS AZS AWF Katowice SLK
95 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS Śląsk Wrocław DOL
96 MAŃKOWSKI Kacper 2004-01-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
97 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
98 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
99 MIKUSZEWSKI Konrad 2002-04-25 UKS Przełaj Żerków WLP
100 MINORCZYK Borys 2003-09-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
101 MIROSŁAW Cezary 1997-05-08 AZS UMCS Lublin LBE
102 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
103 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
104 NOWAK Kacper 2001-07-13 LUKS Strzałków LDZ
105 NOWAKOWSKI Oskar 2003-05-19 BKS Bydgoszcz KPO
106 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
107 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
108 PAJĄK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
109 PALA Jakub 2001-06-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
110 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
111 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
112 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
113 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
114 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
115 PLATA Karol 2000-06-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
116 PŁACHECKI Robert 2001-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
117 POKORA Dawid 2002-03-25 LKS Orzeł Namysłów OPL
118 POLAK Nikodem 2000-07-20 MOSiR Łaziska Górne SLK
119 POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
120 PONISZOWSKI Wiktor 2002-03-26 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
121 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
122 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
123 PUTO Mateusz 2003-09-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
124 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
125 RACZYŃSKI Rafał 2001-04-06 RMKS Rybnik SLK
126 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
127 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
128 ROZWADOWSKI Mateusz 2001-11-21 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
129 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
130 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
131 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
132 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
133 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
134 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
135 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
136 SOBCZAK Bartłomiej 2003-03-04 KSLZS Kruszwica KPO
137 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
138 SOJKA Bartłomiej 2004-08-08 RMKS Rybnik SLK
139 SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
140 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
141 SORDYL Dominik 2003-05-11 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
142 STAROŃ Szymon 2000-02-23 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
143 STOKŁOSA Aleks 2002-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
144 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
145 STRYCZEK Szymon 2003-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
146 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
147 SUCHARSKI Jakub 2002-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
148 SURMA Dawid 2001-01-10 MKS-MOS Katowice SLK
149 SZCZECHOWSKI Tomasz 2003-06-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
150 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
151 SZCZERBA Kacper 2004-03-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
152 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
153 SZWED Maksymilian 2004-08-06 AZS Łódź LDZ
154 SZWEDO Kacper 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
155 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
156 SZYMCZYK Patryk 1997-03-08 MCKiS Jaworzno SLK
157 ŚLIWKA Oskar 2001-08-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
158 ŚWIERCZEK Jakub 2003-05-08 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
159 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
160 TATARCZYK Brunon 2002-04-09 MKS-MOS Katowice SLK
161 TEBEL Pawel 2002-07-07 RMKS Rybnik SLK
162 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
163 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
164 TURSKI Tomasz 1999-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
165 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
166 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
167 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
168 WAŁĘGA Krystian 2002-02-27 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
169 WASZKIEWICZ Bruno 2000-07-10 AZS-AWF Katowice SLK
170 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
171 WIĄCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
172 WIEWIÓRKA Paweł 2002-11-01 MKS-MOS Katowice SLK
173 WILCZYŃSKI Kamil 2002-09-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
174 WOJNA Kacper 2002-02-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 WOŚKO Kacper 2003-02-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
176 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
177 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
178 WÓJCIK Paweł 2003-02-08 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
179 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
180 ZAJĄC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
181 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
182 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
183 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
184 ZDANOWSKI Dawid 2003-02-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
185 ZIELEŹNIK Adrian 2000-06-21 MKS Iskra Pszczyna SLK
186 ZIĘBA Mateusz 2000-09-02 MKS-MOSM Bytom SLK
187 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
188 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
189 ŻUCHOWSKI Aleksander 2003-01-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.29794979095459sekund