KASPRZAK-DŻYBERTI Dominika
2005-11-17
LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Małgorzata 2004-01-29 RMKS Rybnik SLK
2 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk WMZ
3 ANDRUKONIS Gabriela 2002-09-17 KS Podlasie Białystok POD
4 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin MAZ
5 ANTONIAK Angelika 2000-05-29 KS Podlasie Białystok POD
6 BANASIEWICZ Magdalena 2005-07-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
7 BAZYLI Julia 2002-05-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
8 BEDNAREK Aleksandra 2001-04-22 KS AZS AWF Katowice SLK
9 BERCOL Karolina 2006-04-01 UKS Sokół Zator MLP
10 BIELAWSKA Paula 2004-03-03 MKS Syrena Warszawa MAZ
11 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
12 BOCHNIAK Wiktoria 2005-09-27 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
13 BOŁDYSZ-ARCHACKA Karolina 1993-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
14 BOREK Wiktoria 2006-02-06 MKS-MOSM Bytom SLK
15 BOROWIEC Patrycja 2006-09-13 WKS Wawel Kraków MLP
16 BRYK Weronika 2004-01-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
17 BRZEZIŃSKA Oliwia 2007-01-22 GKS Start Długołęka DOL
18 BUCZNA Wiktoria 2007-03-28 UKS-MOS Opole OPL
19 BUDKOWSKA Sara 2007-07-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
20 CHALIŃSKA Amelia 2006-03-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
21 CHMIELNICKA Amelia 2006-04-21 PUKS Jedynka Łosice MAZ
22 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
23 CIEŚLAK Natalia 2004-02-27 LUKS Podium Kup OPL
24 CYMBALISTA Julia 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
25 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
26 CZUBIK Bogumiła 2004-05-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
27 DEBERT Oliwia 2005-09-04 LUKS Namysłów OPL
28 DERKACH Viktoriia 2005-05-19 MKL Szczecin ZPO
29 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
30 DUDA Patrycja 2007-05-11 AZS-AWF Katowice SLK
31 DURKA Paulina 2007-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
32 DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
33 DŹWILEWSKA Daria 2005-05-15 LKS Korab Olecko WMZ
34 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
35 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
36 FLASIŃSKA Maria 2005-11-30 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
37 FRANCZAK Agata 2007-01-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
38 GAJEWSKA Zofia 2006-01-26 LUKS Start Nakło KPO
39 GARKOWIENKO Karolina 2006-03-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
40 GIZA Weronika 2007-03-08 LUKS Podium Kup OPL
41 GŁADIKOWSKA Melisa 2006-01-28 AML Słupsk POM
42 GŁOWACKA Martyna 2006-04-20 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
43 GNYP Alicja 2005-08-15 LKS Górnik Wałbrzych DOL
44 GOŁĄBEK Gabriela 2005-02-04 UKS Technik Radom MAZ
45 GOŁĘBIEWSKA Alicja 2005-12-13 AZS-AWF Katowice SLK
46 GOSTHORSKA Patrycja 2005-12-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
47 GOTOWAŁA Laura 2005-01-11 UKS Ares Nowa Sól LBU
48 GÓRA Michalina 2008-02-29 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
49 GRACZ Julia 2005-07-23 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
50 GRĄZKA Kornelia 2004-05-25 ZLKL Zielona Góra LBU
51 GREGULEC Luiza 2005-10-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
52 GRUDZIEŃ Ewelina 2005-07-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
53 GRZEGORZEK Martyna 2006-03-25 GKS Start Długołęka DOL
54 GRZESIUK Karolina 2004-02-04 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
55 GRZYWACZ Agata 2004-04-06 LKS Lubawa WMZ
56 HAGLAUER Paulina 2003-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
57 HAJDROWSKA Joanna 1999-08-28 RLTL Optima Radom MAZ
58 HALEWICZ Julia 2007-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
59 HAPONIK Paulina 2005-05-22 UKS Technik Augustów POD
60 HELLBACH Joanna 2006-05-17 LUKS Podium Kup OPL
61 HOROSZKIEWICZ Julia 2006-05-30 LKS Lubusz Słubice LBU
62 HUZAR Barbara 2005-06-23 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
63 JABCON Julia 2007-12-18 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
64 JACHURA Natalia 2006-08-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
65 JACKIEWICZ Maja 2004-09-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
66 JANAS Hanna 2006-07-03 MLKS Echo Twardogóra DOL
67 JANCZYŃSKA Laura 2005-08-29 UKS Sprint Legnica DOL
68 JANKOWSKA Joanna 2006-09-09 LUKS Start Nakło KPO
69 JASIŃSKA Natalia 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
70 JASZCZYK Marcelina 2008-01-09 UKS-MOS Opole OPL
71 JAWORSKA Gabriela 2005-05-09 WKS Wawel Kraków MLP
72 JĘDRYCZKA Martyna 2003-04-09 UKS-MOS Opole OPL
73 JĘDRZEJCZAK Oliwia 2004-03-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
74 JĘDRZEJCZYK Patrycja 2005-01-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
75 JOCHER Julia 2008-02-13 LKS Zarzewie Prudnik OPL
76 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
77 KACZMAREK Kinga 2005-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
78 KACZOR Honorata 2006-01-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
79 KACZOR Jagoda 2004-11-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
80 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
81 KALINO Natalia 2003-04-10 AZS-AWF Katowice SLK
82 KALINO Paulina 2006-07-11 AZS-AWF Katowice SLK
83 KAMELA Weronika 2005-07-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
84 KAPAŁA Anna 2007-06-14 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
85 KARCZEWSKA Paulina 2006-02-07 MKS-MOSM Bytom SLK
86 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
87 KĘDZIA Paulina 2004-03-15 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
88 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca LDZ
89 KLAJA Martyna 2005-01-26 Kraków Athletics Team MLP
90 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
91 KLĘCZAR Marlena 2006-04-02 LKS Kłos Olkusz MLP
92 KLIMCZAK Klaudia 2004-07-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 KŁOSOWSKA Klaudia 2006-03-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
94 KOBACKA Hanna 2008-04-27 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
95 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
96 KOCUBA Julia 2006-02-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
97 KOŁODZIEJCZAK Patrycja 2006-04-11 LUKS Start Nakło KPO
98 KOŁODZIEJSKA Patrycja 2006-02-21 LKS Lubawa WMZ
99 KOŁOSZYN Anna 2006-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
100 KOŁTON Julia 2005-05-16 GKS Start Długołęka DOL
101 KOMINEK Paulina 2005-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
102 KONDER Kinga 2005-10-14 RLTL GGG Radom MAZ
103 KONECKA Wiktoria 2004-04-21 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
104 KONIOR Justyna 2005-09-07 MKS Tempo Kęty MLP
105 KOREJBA Oliwia 2005-04-01 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
106 KORENDA Natalia 2004-01-25 MUKS Gim 2 Nysa OPL
107 KOSIOREK Wiktoria 2005-06-16 UKS Olimp Duszniki WLP
108 KOVAL Maria 2005-09-22 LUKS Orkan Września WLP
109 KOWAL Ewa 2004-12-23 KS Victoria Trzebinia MLP
110 KOZŁOWSKA Karolina 2006-05-09 OKL Oborniki WLP
111 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
112 KRUŻOŁEK Jagoda 2010-11-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
113 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
114 KUBACKA Anika 2005-09-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
115 KUBIŃSKA Oliwia 2005-08-31 WKS Wawel Kraków MLP
116 KUCHARSKA Ewelina 2005-06-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
117 KUCIŃSKA Klaudia 2006-01-04 LKS Lubawa WMZ
118 KULIG Laura 2005-01-01 MUKS ILKUS Olkusz MLP
119 KUSZCZAK Julia 2005-03-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
120 KUŚ Konstancja 2005-03-16 MKS-MOS Katowice SLK
121 KWIATKOWSKA Wiktoria 2006-05-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
122 KWOKA Martyna 2005-10-12 WKS Wawel Kraków MLP
123 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
124 LASKOWSKA Angelika 2004-01-31 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
125 LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
126 LEWANDOWSKA Oliwia 2005-06-07 KKL Rodło Kwidzyn POM
127 LIGMAN Patrycja 2006-09-09 LKS Lubawa WMZ
128 LIP Wiktoria 2004-01-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
129 LIPIEC Agnieszka 2005-06-08 KS Wisła Puławy LBE
130 LOREK Oliwia 2004-12-02 SL GKS Olsza Olszyna DOL
131 LUBNAUER Julia 2005-04-06 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
132 ŁĄCKA Weronika 2005-04-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 ŁYSZYK Cecylia 2006-07-30 AML Słupsk POM
134 MACINA Julia 2006-04-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
135 MAĆKÓW Izabela 2003-02-17 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
136 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
137 MAJCHER Nicola 2004-02-23 LKS Polkowice DOL
138 MAJKA Emilia 2005-04-15 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
139 MALINA Martyna 2005-05-31 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
140 MAŁYCHA Kornelia 2004-11-21 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
141 MANDELA Emilia 2005-12-30 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
142 MANUSZEWSKA Zuzanna 2004-12-22 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
143 MARGIELEWSKA Liwia 2004-11-06 LUKS Podium Kup OPL
144 MARKIEWICZ Marcelina 2004-07-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
145 MARSZELEWSKA Joanna 2004-05-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
146 MASŁOWSKA Karolina 2007-07-20 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
147 MAŚLAK Małgorzata 2001-01-24 ULKS Tychowo ZPO
148 MAŚLANA Zuzanna 2004-05-01 MLKL Płock MAZ
149 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
150 MĄDRZEJEWSKA Natalia 2002-04-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 MENCEL Natalia 2002-06-17 MKS Osa Zgorzelec DOL
152 MĘDRECKA Magdalena 2005-09-16 Kraków Athletics Team MLP
153 MICHALAK Karolina 2006-04-18 AML Słupsk POM
154 MICHALAK Marcelina 2006-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
155 MICHALEC Marta 2004-01-02 KS Podlasie Białystok POD
156 MICHAŁOWSKA Julia 2006-03-24 MKL Jurand Szczytno WMZ
157 MIEDZIEWSKA Małgorzata 2006-09-28 AML Słupsk POM
158 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
159 MIERZEJEWSKA Zuzanna 2005-12-14 LKS Lubusz Słubice LBU
160 MIOSKOWSKA Aleksandra 2005-06-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 MIŚ Małgorzata 2001-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
162 MIŚKIEWICZ Alicja 2003-11-08 WKS Wawel Kraków MLP
163 MOROZ Laura 2009-04-29 UKS Orlica Domaniów DOL
164 MOSZCZYŃSKA Patrycja 2004-08-06 MUKL Brodnica KPO
165 MROCZEK Maja 2006-06-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
166 MROWIŃSKA Gabriela 2005-05-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
167 MROZIK Julia 2007-01-03 ULKS Bielgim Bielany MLP
168 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
169 MUSIOŁ Alicja 2005-04-23 MKS-MOSM Bytom SLK
170 NIEDZIELA Julia 2006-11-07 LKS Lubawa WMZ
171 NOWACZEWSKA Aleksandra 2002-10-31 LUKS Start Nakło KPO
172 NOWACZYK Aleksandra 2006-10-22 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
173 NOWAK Dominika 2007-07-20 LUKS Start Nakło KPO
174 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
175 NOWAK Oliwia 2006-08-12 LUKS Orkan Września WLP
176 NOWICKA Marcelina 2006-02-15 LUKS Orkan Września WLP
177 NOWOTNA Marta 2003-09-27 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
178 OLAJOSSY Wiktoria 2004-03-13 WKS Wawel Kraków MLP
179 OPAS Milena 2008-09-17 NKS Start Namysłów OPL
180 ORŁOWSKA Maria 2007-03-27 LLKS Osowa Sień LBU
181 OZIĘBŁO Wanessa 2004-03-24 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
182 PABJANEK Nikola 2004-09-01 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
183 PACEŚ Paulina 2005-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
184 PAŁCZYŃSKA Nikola 2006-04-11 MKLA Łęczyca LDZ
185 PAWŁOWSKA Matylda 2004-08-10 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
186 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
187 PIĄTEK Karolina 2005-01-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
188 PIEKORZ Daniela 2004-03-19 LUKS Podium Kup OPL
189 PIELECH Wiktoria 2005-11-22 KS Polonia Pasłęk WMZ
190 PIETRASZ Karolina 2003-05-08 MKS-MOSM Bytom SLK
191 PIETRUSIAK Julia 2005-10-12 MLKS Agros Żary LBU
192 PIOTROWSKA Klaudia 2004-09-29 UKS LA Basket Warszawa MAZ
193 PLAMINIAK Roksana 2005-03-11 AZS-AWF Katowice SLK
194 POBŁOCKA Wanesa 2005-01-02 UKS Lipusz POM
195 PODGÓRSKA Magdalena 2005-06-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
196 POOR Patrycja 2008-05-02 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
197 POSZYTEK Olga 2004-03-27 MKL Toruń KPO
198 PRAŻUCH Karolina 2006-10-11 OKL Oborniki WLP
199 PRYGIEL Martyna 2003-02-05 RLTL Optima Radom MAZ
200 PRZYBYSZ Maja 2005-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
201 PRZYBYŚ Julia 2004-08-29 WKS Wawel Kraków MLP
202 PUZIK Natalia 2006-06-08 UKS-MOS Opole OPL
203 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
204 RAJCA Maria 2008-03-05 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
205 RANECKA Kamila 2002-02-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
206 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
207 RATAJ Dominika 2005-03-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
208 REIWER Alicja 2006-06-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
209 ROTONDO Beatrice 2009-09-04 UKS-MOS Opole OPL
210 RUSZEL Maja 2006-01-06 CKS Budowlani Częstochowa SLK
211 RYBCZYŃSKA Amelia 2007-04-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
212 SCHNEIDER Daria 2003-05-30 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
213 SIELSKA Alicja 2003-07-12 KS AZS AWF Kraków MLP
214 SIEMBRZUCH Wiktoria 2001-05-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
215 SIEŃKO Karolina 2006-11-13 GOKSiT Suchowola POD
216 SKOWROŃSKA Amelia 2005-03-02 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
217 SKRZEKOWSKA Zuzanna 2004-03-19 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
218 SKUCIŃSKA Zuzanna 2005-02-07 KKL Kielce SWK
219 SMOTER Justyna 2006-02-13 NKS Start Namysłów OPL
220 SOBALAK Liwia 2006-05-09 LUKS Namysłów OPL
221 SOBCZAK Wiktoria 2005-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
222 SOBIK Simona 2000-08-29 RMKS Rybnik SLK
223 SOLECKA Wiktoria 2003-03-10 LUKS Namysłów OPL
224 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków MLP
225 STAŃCZYK Julia 2005-08-14 RLTL Optima Radom MAZ
226 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
227 STRZAŁKA Aleksandra 2004-06-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
228 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
229 SZCZYRBA Aleksandra 2004-10-24 WKS Wawel Kraków MLP
230 SZELIGA Martyna 2005-08-02 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
231 SZEWCZYK Aleksandra 2004-01-23 SKS Kusy Kraków MLP
232 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
233 SZUBIŃSKA Martyna 2004-01-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
234 SZWED Louise Michell 2005-09-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
235 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-06-22 KS Victoria Trzebinia MLP
236 TOBIASZ Natalia 2004-01-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
237 TRZASKALSKA Agata 1999-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
238 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
239 TYMIŃSKA Natalia 2005-03-01 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
240 USOWSKA Klaudia 2004-07-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
241 WARSICKA Martyna 2005-09-13 OKS Skra Warszawa MAZ
242 WASILUK Zuzanna 2006-02-24 PUKS Jedynka Łosice MAZ
243 WASZTYL Anastazja 2005-03-27 ULKS Bielgim Bielany MLP
244 WEBER Ewelina 2004-06-16 MUKS Płock MAZ
245 WERESZCZYŃSKA Kamila 2006-01-18 LUKS Podium Kup OPL
246 WIECHOWSKA Agata 2003-03-23 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
247 WIECHOWSKA Oliwia 2005-05-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
248 WILCZEWSKA Natalia 2004-07-30 MKS Sambor Tczew POM
249 WILK Daria 2006-02-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
250 WITEK-KONOFAŁ Marcelina 1995-06-02 AML Słupsk POM
251 WŁODARA Aleksandra 2007-05-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
252 WŁODEK Maja 2006-03-27 LUKS Podium Kup OPL
253 WODNIK Agnieszka 2002-06-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
254 WOJCIECHOWSKA Patrycja 2007-10-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
255 WOJTOWICZ Dominika 2005-05-26 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
256 WOSZCZYK Ewa 2003-10-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
257 WOŹNICZKA Zuzanna 2005-10-15 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
258 WÓJCIK Malina 2004-03-27 UKS Jedynka Łowicz LDZ
259 WYDRA Sofia 2006-10-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
260 WYWIÓRSKA Oliwia 2005-04-26 LUKS Namysłów OPL
261 ZAJĄCZKOWSKA Wiktoria 2006-01-05 AML Słupsk POM
262 ŻOŁNOWSKA Maja 2008-09-04 LUKS Podium Kup OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.29811501502991sekund