OLEJNIK Mikołaj
2007-09-09
UKS Filipides Teresin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A A 2007-01-01 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
2 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
3 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
4 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 AZS Łódź LDZ
6 AGACZEWSKI Jakub 2006-11-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
7 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
8 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
9 ANDRZEJCZAK Maciej 2002-09-05 UKS Azymut Pabianice LDZ
10 ANDZIAK Stanisław 2004-12-05 OKS Skra Warszawa MAZ
11 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
12 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
13 ARMANOWSKI Julian 2005-09-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
15 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
16 BABIARSKI Radosław 2007-09-25 LKS Koluszki LDZ
17 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
18 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
19 BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa MAZ
20 BANY Seweryn 2008-09-25 UKS Filipides Teresin MAZ
21 BARRA-STRZEMIŃSKI Mario 2005-03-04 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
22 BARSZCZEWSKI Maksymilian 2008-04-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
23 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
24 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
25 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
26 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
27 BIEDRZYCKI Mikołaj 2007-10-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
28 BIELACHA Maciej 1989-09-30 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
29 BIELEŃ Stanisław 2006-05-30 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
30 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
32 BISKUPSKI Tomasz 1994-04-04 LKB Rudnik SWK
33 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
34 BOCIANOWSKI Michał 2002-02-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
36 BONAS Filip 2009-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
37 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
38 BORECKI Kasper 2005-03-25 UKS 48 Warszawa MAZ
39 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
40 BROUWER Sander 2004-05-07 AKL Ursynów Warszawa MAZ
41 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
42 BRULIŃSKI Krzysztof 2007-03-12 MUKS Płock MAZ
43 BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
44 BRZEZIŃSKI Michał 2006-03-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
45 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
46 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
47 BUKOWSKI Mariusz 2007-03-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
48 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
49 BURZYŃSKI Mateusz 2007-01-04 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
50 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
51 BUSŁOWSKI Mateusz 2008-12-03 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
52 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
53 CEBULA Mateusz 2006-05-28 OKS Skra Warszawa MAZ
54 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
56 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
57 CHACHURSKI Mieszko 2007-12-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
58 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
59 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
60 CHMIELEWSKI Janek 2007-12-13 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
61 CHOINA Mateusz 2007-06-23 LKS Lubusz Słubice LBU
62 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
63 CHOJNACKI Piotr 2008-01-04 LKS Koluszki LDZ
64 CHRAPEK Piotr 2007-05-30 AZS-AWF Warszawa MAZ
65 CHROSTEK Kacper 2008-03-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
66 CHROSTOWSKI Leon 2007-01-01 niest. Olsztyn WMZ
67 CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 MKL Toruń KPO
68 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
69 CIĄCIO Maksymilian 2004-08-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
70 CIBOROWSKI Jakub 2007-02-25 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
71 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
72 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 CIELUCH Dawid 2007-04-17 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
74 CIERECH Filip 2004-11-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
75 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
76 CISAK Filip 2007-12-18 KKL Kielce SWK
77 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-08 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
78 CYDEJKO Szymon 2003-12-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
79 CZACHURSKI Maciej 2007-11-28 KS Czempion Warszawa MAZ
80 CZAJKOWSKI Przemysław 2007-06-24 MKS Bank BS Płońsk MAZ
81 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
82 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
83 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
84 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
85 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
86 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
87 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
88 DANECKI Michał 2007-01-29 AZS Łódź LDZ
89 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
90 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
91 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
92 DĄBROWSKI Dominik 2005-02-26 KS Zawkrze Mława MAZ
93 DĄBROWSKI Karol 2007-01-16 KS Podlasie Białystok POD
94 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
95 DMOCHOWSKI Julian 2007-02-07 RKS Łódź LDZ
96 DOBROWOLSKI Tomasz 2008-08-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
97 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
98 DOMASZEWSKI Jan 2006-12-22 UKS Falenica Warszawa MAZ
99 DOMŻAŁ Tadeusz 2002-06-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
100 DRAPIELLA Stanisław 2007-01-01 niest. Gdańsk POM
101 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
102 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
103 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
104 DZICZEK Szymon 1995-05-07 KS Czempion Warszawa MAZ
105 DZIERAN Adam 2005-08-11 LKS Maraton Turek WLP
106 DZWONKOWSKI Konrad 2006-04-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
107 FADROWSKI Franciszek 2007-05-06 UKS MTE Milanówek MAZ
108 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 FRAŃCZUK Bartosz 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
110 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
111 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
112 FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
113 FUNEK Kacper 2007-03-30 UKS Jedynka Tokarnia MLP
114 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
115 GAJDA Szymon 2004-04-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
116 GALICKI Bartosz 2006-10-12 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
117 GARBICZ Alexander 2008-09-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
118 GARSTKA Bartłomiej 2007-10-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
119 GAWARZYCKI Łukasz 2006-01-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
120 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
121 GAWLICZEK Igor 2005-02-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
122 GAWRYSIAK Juliusz 2005-12-08 MKS Syrena Warszawa MAZ
123 GĄSIOROWSKI Dominik 2007-06-11 LKS Vectra Włocławek KPO
124 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
125 GIEDŹ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
126 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
127 GLAPA Piotr 2008-02-01 MLUKS POSTOMIA Sulęcin - Kołczyn LBU
128 GŁADYSZ Adam 2007-11-08 UKS MTE Milanówek MAZ
129 GŁOGOWSKI Adam 1993-09-02 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
130 GMITRZUK Marcel 2008-10-06 KS Agros Zamość LBE
131 GNIAZDOWSKI Michał 2008-12-29 MLKS Agros Żary LBU
132 GOLATOWSKI Stanisław 2007-03-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
133 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
134 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
135 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
136 GORCZYCA Piotr 2007-05-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
137 GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 KS Zawkrze Mława MAZ
138 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
139 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
140 GOWIŃSKI Antoni 2006-03-04 RKS Rumia POM
141 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
142 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS Łódź LDZ
143 GÓRALCZYK Marcel 2008-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
144 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
145 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
146 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
147 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
148 GROBELNY Sebastian 2007-03-04 MKS Syrena Warszawa MAZ
149 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
150 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
151 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
152 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
153 GRZEJDAK Kacper 2008-01-01 UKS Otrębusy MAZ
154 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
155 HARĘŻA Fabian 2008-04-28 ZSR Start Zielona Góra LBU
156 HETMAŃCZYK Dorian 2006-05-04 UKS Maszewiak Maszewo LBU
157 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
158 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
159 HUĆKO Michał 2004-07-28 AZS Łódź LDZ
160 HUDOWSKI Jacek 2007-03-14 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
161 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
162 JACHIMIAK Olaf 2007-03-15 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
163 JAGNYZIAK Oliwier 2006-10-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
164 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
165 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
166 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
167 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
168 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
169 JAROSZEWSKI Wojciech 2007-03-07 UKS Jedynka Tokarnia MLP
170 JASIEŃCZUK Szymon 2000-12-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
171 JASKÓŁA Michał 2004-05-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
172 JASTRZĘBSKI Jakub 2006-05-11 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
173 JEDLIŃSKI Tymek 2009-07-07 UKS Otrębusy MAZ
174 JEŻYNA Maciej 2005-12-07 RKS Łódź LDZ
175 JÓŹWIAK Tymoteusz 2008-04-27 MUKS Płock MAZ
176 KACZANOWSKI Błażej 2006-10-24 UKS Otrębusy MAZ
177 KACZMAREK Mikołaj 2006-01-19 OŚ AZS Poznań WLP
178 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
179 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
180 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
181 KALISZEWSKI Karol 1984-10-01 TS Start Lublin LBE
182 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
183 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
184 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
185 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
186 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
187 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
188 KARSKI Mateusz 2007-02-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
189 KARWAT Bartłomiej 2005-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
190 KARWOWSKI Wojciech 1993-02-15 niest. Warszawa MAZ
191 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
192 KĄCKI Konstanty 2008-10-23 RK Athletics Warszawa MAZ
193 KEEHN Dawid 2006-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
194 KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 UKS Lisy Zgierz LDZ
195 KIEDRZYŃSKI Piotr 2010-07-13 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
196 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
197 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
198 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
199 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
200 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
201 KLACH Oskar 2007-01-14 Orka Iława Athletics WMZ
202 KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 UKS Filipides Teresin MAZ
203 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
204 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
205 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
206 KŁECZEK Hubert 2006-01-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
207 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
208 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
209 KNYCHAS Dariusz 1973-03-02 PZLAM KPO
210 KOBUS Mikołaj 2005-07-30 niest. Kielce SWK
211 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
212 KOCHAŃSKI Klaudiusz 2007-07-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
213 KOCZKODAJ Wojciech 1998-08-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
214 KOĆ Michał 2004-04-16 MKS Pogoń Siedlce MAZ
215 KOKOSZA Mateusz 2007-10-20 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
216 KOŁAKOWSKI Rafał 1977-08-12 KS Schulo Team Działdowo WMZ
217 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
218 KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 MKL Toruń KPO
219 KOMENDARSKI Sebastian 2007-02-15 MKS Pułtusk MAZ
220 KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 LUKS Start Nakło KPO
221 KOPACZ Michał 2006-08-02 KKL Kielce SWK
222 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
223 KORNASIEWICZ Kacper 2004-12-02 KS Komunalni Sanok PDK
224 KORNAŚ Franciszek 2008-09-23 KL Ziemia Kłodzka DOL
225 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
226 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
227 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice WMZ
228 KOWALCZYK Bartosz 2009-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
229 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
230 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
231 KOWALCZYK Mateusz 2007-03-07 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
232 KOWALIK Norbert 2007-09-18 MLUKS Tarnów MLP
233 KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
234 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
235 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
236 KOWALSKI Konstanty 2006-03-04 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
237 KOWALSKI Oktawian 2008-05-21 niestowarzyszony POL
238 KOZAK Jakub 1997-05-12 MMKS Gdańsk POM
239 KOZAKIEWICZ Jeremi 2005-09-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
240 KOZAKIEWICZ Mikołaj 2007-08-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
241 KOZIŃSKI Paweł 2006-03-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
242 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
243 KRAKOWIAK Kacper 2007-03-26 KKL Kielce SWK
244 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
245 KRAŚNIEWSKI Mikołaj 2007-06-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
246 KRUPNIEWSKI Łukasz 2006-02-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
247 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
248 KRZYSIEK Dawid 2001-07-23 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
249 KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
250 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
251 KUBIAK Maciej 1988-10-29 UKS Ekonomik-Maratończyk Lębork POM
252 KUBICKI Adam 1988-12-24 niest. Warszawa MAZ
253 KUBICKI Olek 2007-01-01 niest. Olsztyn WMZ
254 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
255 KUBIK Adam 2006-02-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
256 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
257 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
258 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
259 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
260 KUMA Mikołaj 2008-08-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
261 KUPIDURA Jan 2005-08-30 RLTL Optima Radom MAZ
262 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
263 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
264 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
265 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
266 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
267 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
268 LANGIEWICZ Adam 2007-01-27 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
269 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
270 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
271 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
272 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
273 LENKIEWICZ Jakub 2009-05-12 PLKS Gwda Piła WLP
274 LENZ Marcel 2007-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
275 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
276 LEWANDOWSKI Alexander 2006-12-24 MKP Myślibórz ZPO
277 LEWANDOWSKI Michał 2008-05-06 UKS Filipides Teresin MAZ
278 LEWANDOWSKI Norbert 2008-12-19 RK Athletics Warszawa MAZ
279 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
280 LIPA Juliusz 2007-12-04 LKB Rudnik SWK
281 LISIAK Krzysztof 2006-12-24 UKS Rusiec MAZ
282 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
283 LISNICHENKO Serhii 2006-01-12 KS Prefbet-Sonarol POD
284 LOKŚ Piotr 2007-05-16 SKL Filippides Starogard Gdański POM
285 LYSANOV Kyrylo 2008-08-08 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
286 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
287 ŁADA Marek 2008-06-17 KS Czempion Warszawa MAZ
288 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
289 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
290 ŁAPA Dawid 2006-11-24 KS Agros Zamość LBE
291 ŁEMPIO Adam 2006-10-01 LKS Korab Olecko WMZ
292 ŁOBACZEWSKI Wiktor 2008-03-31 LKS Lubusz Słubice LBU
293 ŁOBODZIŃSKI Piotr 1985-07-04 KS Prefbet-Sonarol POD
294 ŁUCZAK Jakub 2006-08-07 UKS Rusiec MAZ
295 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
296 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
297 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
298 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
299 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
300 MACHA Adam 2008-02-06 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
301 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
302 MAJERSKI Bartosz 2006-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
303 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
304 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
305 MAKULEC Adam 2003-09-23 GKS Wilga Garwolin MAZ
306 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
307 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
308 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
309 MAREK Przemysław 2007-05-04 KS Czempion Warszawa MAZ
310 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
311 MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
312 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
313 MARKOWSKI Wiktor 2007-05-04 KKL Kielce SWK
314 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
315 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
316 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
317 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
318 MASZKOWSKI Jakub 2004-01-01 AZS UMCS Lublin LBE
319 MATEJEK Michał 2005-10-24 Ducla Academy Warszawa MAZ
320 MATUSIAK Kacper 2005-03-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
321 MATYNIA Szymon 2009-02-04 PLKS Gwda Piła WLP
322 MAZURKIEWICZ Krzysztof 2009-09-08 RLTL Optima Radom MAZ
323 MĄCZYŃSKI Stanisław 2009-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
324 MĄDRY Mateusz 2007-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
325 MĄKA Kamil 2007-10-08 LKB Rudnik SWK
326 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
327 MEZGLEWSKI Kamil 1999-05-14 KB Krościenko Wyżne PDK
328 MICHALSKI Jan 2001-04-23 MKS Polonia Warszawa MAZ
329 MICHALSKI Kacper 2007-08-11 MAL-MKLA Mława MAZ
330 MIELCAREK Ignacy 2005-09-10 WLKS Wrocław DOL
331 MIELEWCZYK Piotr 1990-08-08 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
332 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
333 MIKOŁAJCZYK Kacper 2007-07-17 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
334 MIKULSKI Tomasz 1996-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
335 MILCZAREK Paweł 2006-01-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
336 MILCZARSKI Mikołaj 2007-12-06 RKS Łódź LDZ
337 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
338 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
339 MINNER Roman 1983-01-01 niest. Kielce SWK
340 MIROWSKI Adam 2007-08-17 AZS Łódź LDZ
341 MIROWSKI Oskar 2007-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
342 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kraśnik LBE
343 MŁYNOWSKI Stanisław 2005-07-12 UKS Dąb Suchy Las WLP
344 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
345 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
346 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
347 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
348 MURAWSKI Aleksander 2007-01-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
349 MUTWIL Oliwier 1999-10-27 TL ROW Rybnik SLK
350 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
351 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
352 NIEŁACNY Dominik 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
353 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
354 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
355 NOWAK Kamil 2007-01-01 niest. Gdańsk POM
356 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
357 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
358 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
359 NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
360 NOWICKI Filip 2006-12-07 UKS Vis Skierniewice LDZ
361 NOWICKI Sebastian 1994-07-04 OKL Oborniki WLP
362 NOWOSIELSKI Igor 2007-09-07 MKS Pułtusk MAZ
363 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
364 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
365 OBIEDZIŃSKI Sebastian 2007-12-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
366 OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
367 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
368 OKULSKI Miłosz 2007-05-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
369 OLBRYŚ Jakub 2008-10-22 UKS Clan Ostrołęka MAZ
370 OLEJNIK Filip 2010-09-20 UKS Filipides Teresin MAZ
371 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
372 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
373 ORZĘDOWSKI Jakub 2007-07-05 AZS UMCS Lublin LBE
374 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
375 PALIŃSKI Michał 2007-06-21 CSiR Susz WMZ
376 PAŁYGA Robert 2001-06-21 AZS-AWF Warszawa MAZ
377 PAŃKO Filip 2007-08-08 KS Zawkrze Mława MAZ
378 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
379 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
380 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
381 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
382 PAWSKI Wawrzyniec 1984-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
383 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
384 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
385 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
386 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
387 PEREPICZKO Zdzisław 1964-01-01 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
388 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
389 PETRUSIEWICZ Grzegorz 1996-05-16 AZS Łódź LDZ
390 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
391 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
392 PIETRZAK Waldemar 1959-08-24 MKLA Łęczyca LDZ
393 PIETRZKIEWICZ-JANISZ Szymon 2006-01-05 SKS Kusy Kraków MLP
394 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
395 PILEWICZ Mikołaj 2006-01-01 UKS Otrębusy MAZ
396 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
397 PILISZEK Grzegorz 1987-09-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
398 PIMPICKI Ignacy 2008-07-20 KS Czempion Warszawa MAZ
399 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
400 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
401 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
402 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
403 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
404 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
405 PITUCHA Tymon 2007-02-09 MKS MOS Wrocław DOL
406 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
407 PŁATKOWSKI Tymoteusz 2005-09-06 AML Słupsk POM
408 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
409 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
410 POLAK Szymon 2007-10-25 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
411 PONIKIEWSKI Krystian 2008-09-26 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
412 POPRAWSKI Michał 2005-05-14 MKS Piast Głogów DOL
413 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
414 POŻYCZKA Mikołaj 2008-08-04 UKS Technik Radom MAZ
415 PÓŁCZYŃSKI Szymon 2007-08-14 GKS Żukowo POM
416 PRZYBYSZ Radosław 2007-01-27 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
417 PUCHALSKI Franciszek 2008-12-26 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
418 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
419 RADKE Alan 2008-09-25 MLKS Ostróda WMZ
420 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
421 RAKOWSKI Karol Marcin 2007-03-29 UKS Orzełki Warszawa MAZ
422 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
423 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
424 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
425 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
426 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
427 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
428 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
429 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
430 ROSIŃSKI Mateusz 2007-04-23 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
431 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
432 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
433 RÓJ Mikołaj 2007-08-21 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
434 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
435 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
436 RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
437 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
438 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
439 RYCHLIK Michał 2006-04-23 UKS Sokół Zator MLP
440 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
441 RYMARZ Adam 2007-05-31 KS Czempion Warszawa MAZ
442 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
443 SADOK Wiktor 2007-09-12 UKS Lisy Zgierz LDZ
444 SADOWSKI Jan 2006-03-22 MKS Pułtusk MAZ
445 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
446 SADZIŃSKI Marcel 2007-03-22 OLA Łódzkie LDZ
447 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
448 SAŁAPSKI Patryk 2009-03-15 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
449 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
450 SAMULSKI Bartosz 2004-09-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
451 SAWICKI Piotr 2008-02-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
452 SELERSKI Jakub 2007-07-26 KM Aktywni Sochaczew MAZ
453 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
454 SETA Sebastian 2007-12-25 UKS Otrębusy MAZ
455 SIERANT Olgierd 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
456 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
457 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
458 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
459 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
460 SKIERSKI Mikołaj 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
461 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
462 SKOMRA Krzysztof 2007-03-12 MKL Toruń KPO
463 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
464 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
465 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
466 SŁONINA Jan 2007-09-23 UKS Jedynka Tokarnia MLP
467 SŁOWIK Szymon 2007-12-20 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
468 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
469 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
470 SMYKA Michał 2005-02-15 LKS Koluszki LDZ
471 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
472 SOBIERAJ Dawid 2007-04-27 MKS Pułtusk MAZ
473 SOBSTEL Rafał 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
474 SOKOŁOWSKI Antoni 2008-07-03 MKS Truso Elbląg WMZ
475 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS Łódź LDZ
476 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
477 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
478 SOSNOWSKI Bartosz 2008-05-15 KS Podlasie Białystok POD
479 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
480 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
481 SPLITT Dawid 2006-09-21 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
482 STACHERA Adam 2006-03-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
483 STANASZEK Dominik 2007-07-11 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
484 STANKIEWICZ Stanisław 2008-05-15 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
485 STANKIEWICZ Szymon 2007-06-24 Akademia Biegowa Żary LBU
486 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
487 STARŻYŃSKI Andrzej 1990-06-18 LKB Rudnik SWK
488 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
489 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
490 STEGART Paweł 2007-10-18 KUKS Remus Kościerzyna POM
491 STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 BKS Bydgoszcz KPO
492 STOKOWIEC Michał 2008-01-13 KKL Kielce SWK
493 STRYCHARSKI Oskar 2007-06-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
494 STRZEGOCKI Jan 2007-05-29 UKS 20 Poznań WLP
495 STRZYGOCKI Bartłomiej 2008-09-03 MLKS Agros Żary LBU
496 SUCHARKIEWICZ Jakub 2006-07-22 AZS Łódź LDZ
497 SUCHOLEWSKI Damian 1978-07-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
498 SUCHOROWSKI Jan 2001-10-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
499 SUKIENNIK Łukasz 2007-09-30 LKS Lubusz Słubice LBU
500 SUL Michał 2006-01-20 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
501 SUWALD Bartłomiej 2008-05-02 LKS Lubusz Słubice LBU
502 SWĘDERSKI Bartosz 2003-06-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
503 SYNAJEWSKI Michał 2007-10-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
504 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
505 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
506 SZCZECIŃSKI Maciej 2007-08-13 KS Zawkrze Mława MAZ
507 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
508 SZCZEPAŃCZYK Kajetan 2006-03-04 AZS Łódź LDZ
509 SZCZEPAŃSKI Adam 2007-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
510 SZCZEPAŃSKI Piotr 2000-06-15 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
511 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
512 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
513 SZRAJNER Gustaw 2003-06-23 UKS LA Basket Warszawa MAZ
514 SZRAJNERT Błażej 2006-05-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
515 SZTRANEK Jan 2003-04-24 UKS Azymut Pabianice LDZ
516 SZTYK Mikołaj 2007-03-16 UKS Gepard Warszawa MAZ
517 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
518 SZWED Maksymilian 2004-08-06 AZS Łódź LDZ
519 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
520 SZYMAŃSKI Filip 2005-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
521 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
522 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
523 ŚLIWA Marcin 2007-09-28 MKS Pułtusk MAZ
524 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
525 ŚPIEWAK Igor 2008-05-28 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
526 ŚWIĄTEK Stanisław 2007-09-12 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
527 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
528 ŚWIOSTEK Alan 2012-04-21 UKS Technik Radom MAZ
529 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
530 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
531 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
532 TELEC-JEPSEN Victor 2008-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
533 TENENTKA Kamil 2008-01-20 LKS Koluszki LDZ
534 TEREBUN Szymon 2008-01-24 KS Podlasie Białystok POD
535 TETERYCZ Leon 2007-08-14 KS Czempion Warszawa MAZ
536 TOKARSKI Mateusz 2007-01-01 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
537 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
538 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
539 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
540 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
541 TRZEPLA Michał 2011-09-19 Ducla Academy Warszawa MAZ
542 TSCHIRCH Krzysztof 1999-12-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
543 TURKOT Stach 2008-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
544 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
545 UŁAŃSKI Łukasz 2007-07-17 KS Żeglina Sieradz LDZ
546 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
547 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
548 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
549 WALATEK Kacper 2007-04-16 MKS Tempo Kęty MLP
550 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
551 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
552 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
553 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
554 WASIŃSKI Igor 2008-08-19 AZS Łódź LDZ
555 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
556 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
557 WIELECHOWSKI Piotr 2001-05-25 KS Maków Biega MAZ
558 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
559 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
560 WILEŃSKI Jan 2007-02-03 UKS MTE Milanówek MAZ
561 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
562 WITKOWSKI Filip 2007-08-16 UKS Gepard Warszawa MAZ
563 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
564 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
565 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
566 WOJDA Mikołaj 2006-02-06 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
567 WOJTAN Victor 2007-01-01 UKS Otrębusy MAZ
568 WOJTCZAK Szymon 1990-08-11 MUKS Płock MAZ
569 WOLSKI Maciej 2008-03-10 LKS Koluszki LDZ
570 WOLSKI Wojciech 2008-09-26 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
571 WOŁOSZ Wiktor 2007-05-19 UKS Clan Ostrołęka MAZ
572 WOŚKO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
573 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
574 WOŹNICA Teodor 2006-08-10 UKS MTE Milanówek MAZ
575 WÓJCIK Cezary 2005-08-14 OKS Start Otwock MAZ
576 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
577 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
578 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
579 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
580 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
581 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
582 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
583 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
584 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
585 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
586 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
587 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
588 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
589 ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 UKS Technik Augustów POD
590 ZILIŃSKI Michał 2008-08-16 ZLKL Zielona Góra LBU
591 ZIMNY Emanuel 1981-01-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
592 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
593 ŻACZKIEWICZ Michał 2007-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
594 ŻAK Kamil 2003-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
595 ŻEGNAŁEK Stanisław 2005-12-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
596 ŻOCHOWSKI Daniel 1997-01-06 MKS Polonia Warszawa MAZ
597 ŻYCZYŃSKI Bartosz 2008-10-29 UKS Młodzik Warszawa MAZ
598 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO
599 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.52115416526794sekund