ZAUCHA Aleksandra
2007-09-27
MLUKS Tarnów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Olkusz MLP
2 ADAMCZYK Patrycja 2006-01-31 WKS Wawel Kraków MLP
3 ADAMUS Amelia 2007-03-21 LKS Brzezina Osiek MLP
4 ANNONI Fabiana 2007-10-17 MKS Tempo Kęty MLP
5 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
6 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
7 BARAN Paula 2007-08-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
8 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
9 BASTER Maja 2008-03-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
10 BATKO Jagoda 2007-08-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
11 BAWOŁ Amelia 2006-01-09 SKL Sucha Beskidzka MLP
12 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
13 BĘBEN Monika 2008-06-17 KKB MOSiR Krosno PDK
14 BIAŁOWĄS Nadia 2008-08-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
15 BIDZIŃSKA Karolina 2007-03-30 UKS Gminy Brzeszcze MLP
16 BUDKA Julia 2008-07-23 KS Limanowa Forrest MLP
17 BUDZIAK Karolina 2008-09-02 ULKS Lipinki MLP
18 BUŁAT Agata 2008-01-07 KS AZS AWF Kraków MLP
19 BURKAT Dominika 2008-07-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
20 CHODUR Milena 2007-05-11 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
21 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
22 CHYNAŁ Anna 2007-11-29 SKS Kusy Kraków MLP
23 CICHOWSKA Laura 2007-06-13 MKS Żywiec SLK
24 CIESIELSKA Nikola 2006-10-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
25 CZAPKOWICZ Sara 2008-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
26 CZARNY Julia 2008-05-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
27 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
28 DĄBROWSKA Łucja 2007-11-06 WKS Wawel Kraków MLP
29 DĄDELA Wiktoria 2007-09-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
30 DENEKA Hanna 2008-09-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
31 DIAKUN Kateryna 2008-04-13 KS AZS AWF Kraków MLP
32 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
33 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
34 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
35 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
36 DONIEC Natalia 2009-02-12 SAS AZS AWF Kraków MLP
37 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
38 DUDEK Iga 2008-04-18 CWKS Resovia Rzeszów PDK
39 DUTKA-WOŁOCH Nicola 2011-01-27 WKS Wawel Kraków MLP
40 DYBAŚ Aleksandra 2007-02-04 ULKS Lipinki MLP
41 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
42 DYMEK Jagoda 2007-12-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
43 FLORKA Małgorzata 2008-05-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
44 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
45 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
46 GAWIN Karolina 2007-02-01 WKS Wawel Kraków MLP
47 GĄSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Athletics Team Radomsko LDZ
48 GOLEC Magdalena 2002-05-26 CWKS Resovia Rzeszów PDK
49 GONDOR Emilia 2007-04-15 UKS Lider Siercza MLP
50 GONKIEWICZ Joanna 2007-05-21 UKS Lider Siercza MLP
51 GORZKOWSKA Patrycja 2005-01-11 WKS Wawel Kraków MLP
52 GÓRA Małgorzata 2006-12-16 MLUKS Tarnów MLP
53 GRYBOŚ Hanna 2008-09-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 GRZESIAK Zuzanna 2007-09-28 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
55 GRZYWA Magdalena 2008-07-10 SKS Kusy Kraków MLP
56 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
57 HEJMO Klaudia 2008-03-08 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
58 HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
59 HUETTER Barbara 2008-08-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
60 JACYNO Klaudia 2001-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
61 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
62 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
63 JANKA Otylia 2006-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
64 JARZYNA Karolina 2006-07-26 UKS Polfin Oświęcim MLP
65 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
66 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
67 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
68 KASZTULSKA Antonina 2006-08-30 SKS Kusy Kraków MLP
69 KAWIORSKA Małgorzata 2005-05-23 MLUKS Tarnów MLP
70 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
71 KLATKA Natalia 2008-02-27 WKS Wawel Kraków MLP
72 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
73 KLĘK Julia 2008-09-03 KS AZS AWF Kraków MLP
74 KOSIŃSKA Pola 2006-04-27 UKS Trójka Mikołów SLK
75 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
76 KOWALSKA Alicja 2006-11-02 WKS Wawel Kraków MLP
77 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
78 KRAWCZYK Maria 2008-12-15 KS Olkusz MLP
79 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
80 KRĘCIOCH Aneta 2009-07-28 MKS Tempo Kęty MLP
81 KRÓL Zofia 2007-12-21 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
82 KRUPA Natalia 2009-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
83 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
84 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
85 KUC Nikola 2008-05-18 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
86 KUPINIAK Honorata 2007-05-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
87 KUREK Alicja 2006-02-25 KS AZS AWF Kraków MLP
88 LACH Alicja 2006-07-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
89 LALEWICZ Nina 2008-03-27 WKS Wawel Kraków MLP
90 LEŚNIAK Natalia 2004-10-06 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
91 LIS Monika 2006-08-31 MLUKS Tarnów MLP
92 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
93 ŁABUDA Oliwia 2007-11-06 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
94 ŁODZIŃSKA Zofia 2008-03-23 UKS Orzełki Warszawa MAZ
95 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
96 MALIGŁÓWKA Aleksandra 2006-11-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
97 MAŁEK Julia 2007-01-15 LKS Stal Mielec PDK
98 MARCINIAK Maria 2006-10-03 MLKS Agros Żary LBU
99 MARCINKIEWICZ Julia 2006-05-09 LUKS Hańcza Suwałki POD
100 MARCZUK Maja 2007-02-01 SKS Feniks Siedlce MAZ
101 MARKOWICZ Martyna 2007-09-21 ULKS Lipinki MLP
102 MATEŃKO Anna 2006-04-14 Kraków Athletics Team MLP
103 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
104 MIELNIK Aleksandra 2008-03-04 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
105 MIETŁA Oliwia 2007-03-27 MLUKS Tarnów MLP
106 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce SWK
107 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
108 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
109 MORAWIEC Alicja 2009-05-06 BKL Bełchatów LDZ
110 MRUGAŁA Łucja 2008-12-30 KS Komunalni Sanok PDK
111 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
112 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
113 NAZARUK Magdalena 2007-08-11 KS Parkiet Hajnówka POD
114 NIZIOŁEK Łucja 2006-01-24 WKS Wawel Kraków MLP
115 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
116 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
117 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
118 OKUNEVIČ Kornelija 1999-09-08 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
119 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
120 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
121 ORŁOWSKA Nina 2008-09-04 WKS Wawel Kraków MLP
122 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
123 PACZEŚNIAK Sonia 2008-03-18 KS AZS AWF Kraków MLP
124 PADŁO Gabriela 2008-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
125 PAJA Zuzanna 2008-09-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
126 PAWŁOWSKA Marta 2006-01-02 LUKS Orkan Września WLP
127 PERZANOWSKA Lena 2008-12-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
128 PĘKALA Zuzanna 2009-07-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
129 PIECHOTA Wiktoria 2006-03-20 LKS Stal Mielec PDK
130 PIETRZYK Aleksandra 2007-07-20 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
131 PIOTROWSKA Alicja 2009-12-12 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
132 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
133 POLAK Anna 2008-09-09 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
134 POTOK Katarzyna 2006-06-20 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
135 POWROŹNIK Natalia 2006-10-20 KS AZS AWF Kraków MLP
136 PRZYBYŁOWICZ Emilia 2008-06-23 ULKS Lipinki MLP
137 PTAK Martyna 2008-04-10 LKS Stal Mielec PDK
138 PUZIO Angelika 2005-01-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
139 PYZIA Lidia 2007-01-01 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
140 RACHFALSKA Kinga 2007-05-23 KKL Stal Stalowa Wola PDK
141 RADZIUKIEWICZ Aleksandra 2005-07-08 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
142 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
143 RECZEK Magdalena 2008-07-07 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
144 RODZIEWICZ Laura 2006-02-08 AML Słupsk POM
145 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
146 RYBA Gabriela 2007-03-05 MLUKS Tarnów MLP
147 SADKIEWICZ Julia 2007-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
148 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
149 SALA Maria 2008-07-10 SKL Sucha Beskidzka MLP
150 SALAMOŃSKA Hanna 2006-08-22 MLKS Sokół Lubin DOL
151 SKALSKA Maja 2005-11-18 Kraków Athletics Team MLP
152 SKAŁKA Sandra 2008-07-20 KS AZS AWF Kraków MLP
153 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
154 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
155 SMOLARSKA Eliza 2007-04-16 WKS Wawel Kraków MLP
156 SOBOLAK Urszula 2008-04-01 KS Komunalni Sanok PDK
157 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
158 SPÓLNIK Karina 2007-05-22 WKS Wawel Kraków MLP
159 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
160 STACHYRA Justyna 2006-06-22 WKS Wawel Kraków MLP
161 STARZYCKA Maja 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
162 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
163 STRYKHAR Anna 2004-08-06 MKS-MOSM Bytom SLK
164 SZCZEPANIK Karolina 2006-07-10 CWKS Resovia Rzeszów PDK
165 SZCZEPAŃSKA Wiktoria 2009-02-02 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
166 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
167 SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
168 SZOT Otylia 2006-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
169 SZÓSTEK Zuzanna 2007-05-30 UKS Przełaj Żerków WLP
170 SZWAGRZYK Aleksandra 2006-05-30 UKS Sokół Zator MLP
171 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
172 SZYMAŃSKA Wiktoria 2006-03-17 KKL Stal Stalowa Wola PDK
173 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
174 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
175 TYTARENKO Karina 2008-08-12 SAS AZS AWF Kraków MLP
176 URBAŃSKA Aleksandra 2006-05-31 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
177 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
178 UZNAŃSKA Julia 2007-04-14 UKS-MOS Opole OPL
179 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
180 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
181 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
182 WÓJTOWICZ Gabriela 2008-04-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
183 ZAGRODZKA Zofia 2009-03-07 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
184 ZAJĄC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
185 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
186 ZALEPIŃSKA Wiktoria 2007-11-08 UKS Lisy Zgierz LDZ
187 ZAREMBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
188 ZAWICKA Pola 2006-05-10 KS AZS AWF Kraków MLP
189 ZAWÓŁ Paulina 2007-06-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
190 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
191 ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 MKS Piast Głogów DOL
192 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
193 ZYCH Oliwia 2008-10-21 SKS Kusy Kraków MLP
194 ŻUK Magdalena 2008-02-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
195 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ
196 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów DOL
197 ŻYŁKA Nikola 2006-09-19 KKL Stal Stalowa Wola PDK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.32216119766235sekund