CYMBALIŃSKA Ewelina
2004-11-06
AZS UMCS Lublin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ARKUSZEWSKA Julia 2006-11-28 UKS Młodzik Warszawa MAZ
2 BEDNARZ Daria 2004-12-24 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
3 BIESZ Julia 2004-08-08 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
4 BŁAŻEJEWSKA Amelia 2003-03-31 O¦ AZS Poznań WLP
5 CHOJECKA Olga 1997-06-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
6 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
7 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
8 CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
9 DANKOWSKA Małgorzata 1984-08-30 RK Athletics Warszawa MAZ
10 DREWNICKA Wiktoria 2004-10-04 KL Lechia Gdańsk POM
11 DROZDEK Marcelina 2000-10-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
12 DYGULSKA Natalia 2009-08-31 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
13 ELLWARD Agnieszka 1989-03-26 WKS Flota Gdynia POM
14 FILIPIAK Wiktoria 2003-10-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
15 FRIEBE Angelika 2004-08-03 UKS Przełaj Żerków WLP
16 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
17 GLIŃSKA Natalia 2004-07-12 UKS Filipides Teresin MAZ
18 GOŁˇBEK Alicja 2003-11-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
19 GORZEJEWSKA Weronika 2007-07-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
20 GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
21 GRALA Martyna 2004-02-03 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
22 GRINHOLC Iwona 1975-09-07 RKS Rumia POM
23 HACZYK Marta 2003-03-30 UKS Przełaj Żerków WLP
24 HRYNIEWICKA Hanna 2004-05-30 RK Athletics Warszawa MAZ
25 ILKOWSKA-KULWAS Patrycja 2004-02-12 KL Lechia Gdańsk POM
26 JANECZEK Amelia 2005-10-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
27 JASTRZĘBSKA Małgorzata 2004-08-26 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
28 KAMIŃSKA Laura 2006-09-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
29 KANIA Martyna 2003-07-19 MKS Unia Hrubieszów LBE
30 KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
31 KASPRZAK Amelia 2003-12-22 UKS Przełaj Żerków WLP
32 KLISZ Kinga 2003-05-26 UKS Maraton - Korzeniowski.pl Bieruń SLK
33 KOCIMSKA Dominika 2003-05-22 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
34 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
35 KOSIOREK Ewelina 2004-03-23 WLKS Nowe Iganie MAZ
36 KOZŁOWSKA Julia 2005-01-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
37 KRAWIEC Laura 2003-09-09 SSMKS Parasol Wrocław DOL
38 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
39 KUCHAREK Ewa 2006-12-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
40 KURPIOS Oliwia 2004-03-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
41 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
42 LOREK Antonina 1995-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
43 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
44 ŁOBACZ Patrycja 1977-05-21 RK Athletics Warszawa MAZ
45 MADANOWSKA Maja 2007-10-31 KM Aktywni Sochaczew MAZ
46 MAŁASZEWICZ Julita 2004-09-28 LKS Stal Mielec PDK
47 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
48 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
49 MARGIEL Maja 2002-04-27 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
50 MORAWCZYŃSKA Jolanta 1968-03-22 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
51 MUSIAŁ Sandra 2004-03-10 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
52 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
53 MUSIOŁOWSKA Julia 2003-04-14 UKS Przełaj Żerków WLP
54 NIEWIEDZIAŁ Wiktoria 2003-01-18 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
55 ODZIEMEK Olga 2004-07-31 UKS 12 Kalisz WLP
56 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz MLP
57 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
58 PARAPURA Anna 2005-03-05 WLKS Nowe Iganie MAZ
59 PAWELSKA Natalia 2003-02-07 MKS Durasan Płońsk MAZ
60 PAZDA-POZORSKA Małgorzata 1982-02-16 AML Słupsk POM
61 PEKSA Danuta 2004-09-24 PLKS Gwda Piła WLP
62 RACHWAŁ Patrycja 2003-10-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 ROSA Marlena 2003-02-13 MKS Bank BS Płońsk MAZ
64 ROSTOCKA Laura 2004-02-09 LKS Stal Mielec PDK
65 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
66 RYBAK Oliwia 2007-09-23 KM Aktywni Sochaczew MAZ
67 SERAFIN Karolina 2005-05-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
68 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
69 SIKORA Natalia 2007-01-24 UMLKS START Wieruszów LDZ
70 SKUP Wiktoria 2004-03-14 WLKS Nowe Iganie MAZ
71 SŁOBODA Aleksandra 2003-05-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
72 SOBI¦ Anna 2004-07-21 UKS 12 Kalisz WLP
73 SOSZYŃSKA Martyna 2004-02-21 MKS Pogoń Siedlce MAZ
74 SOT Julia 2005-07-22 UKS Olimp Kozienice MAZ
75 STÓJ Natalia 2004-08-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
76 SULIMA Martyna 2004-04-15 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
77 SZCZERBA Aleksandra 2005-11-17 UKS Filipides Teresin MAZ
78 SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
79 SZPARA Martyna 2005-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
80 SZYDŁOWSKA Natalia 2006-08-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
81 SZYMANOWSKA Aleksandra 2004-08-23 UKS Herkules Sulejówek MAZ
82 ¦LEZIONA Katarzyna 1970-05-01 UKS Walker Bieruń SLK
83 TARNOWSKA Karolina 2003-08-01 MKS Unia Hrubieszów LBE
84 TOCZYŃSKA Amelia 2004-08-01 LKS Stal Mielec PDK
85 TOMASIK Kinga 2004-11-09 KS AZS AWF Katowice SLK
86 TOMASZEWSKA Paulina 2006-09-20 UKS 12 Kalisz WLP
87 TYLCZYŃSKA Wiktoria 2004-07-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
88 WALASZEK Aleksandra 2005-11-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
89 WALCZAK Weronika 2004-08-06 UKS Przełaj Żerków WLP
90 WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
91 WENDT Zuzanna 2004-09-06 KL Lechia Gdańsk POM
92 WEŻGOWIEC Magdalena 2003-08-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
93 WICZKOWSKA Julia 2004-02-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
94 WIDULIŃSKA Wiktoria 2003-09-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
95 WIECZOREK Krystyna 2004-11-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
96 WILK Weronika 2003-08-16 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
97 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
98 WI¦NIEWSKA Emilia 2005-02-04 UKS 12 Kalisz WLP
99 WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 LKS Vectra Włocławek KPO
100 WOLDAŃSKA Nadia 2008-09-10 UKS 12 Kalisz WLP
101 WO¬NIAK Anna 2004-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
102 WRZESIŃSKA Katarzyna 1975-08-12 KS Ultra Team ŁódĽ LDZ
103 WYRO¦LAK Martyna 2002-09-05 O¦ AZS Poznań WLP
104 ZADRˇG Małgorzata 2005-01-05 OKS Skra Warszawa MAZ
105 ZAKRZEWSKA Kaja 2004-12-29 MKS Hermes Gryfino ZPO
106 ZAKRZEWSKA Natalia 2004-07-24 LKS Vectra Włocławek KPO
107 ZASADA Marta 2004-09-21 LKS Vectra Włocławek KPO
108 ZAWADZKA Julia 2004-07-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
109 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec PDK
110 ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 LKS Stal Mielec PDK
111 ŻELAZNA Joanna 2007-06-15 AZS-AWF Gorzów LBU
112 ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 AZS-AWF Gorzów LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.11191320419312sekund