WOŹNIAK Maja
2007-10-25
LKS Vectra Włocławek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
3 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
4 ANHALT Dobrosława 2010-01-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
5 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
6 BAJERSKA Anna 2010-11-06 UKS Dąb Suchy Las WLP
7 BANACKA Maja 2007-07-01 LKS Lubawa WMZ
8 BARAN Daria 2008-05-31 SKLA Sopot POM
9 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
10 BARGIELSKA Katarzyna 1999-08-25 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
11 BARICA Kinga 2008-08-09 Orka Iława Athletics WMZ
12 BARTOSZEWICZ Julia 2007-12-19 MMKS Gdańsk POM
13 BAS Natalia 2007-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
14 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
15 BENEDYKCIŃSKA Natalia 2000-01-22 MUKS Kadet Rawicz WLP
16 BEŃKO Aleksandra 2005-03-17 KS Agros Zamość LBE
17 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
18 BIELECKA Magdalena 2007-06-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
19 BIGAJ Nikola 2008-09-13 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
20 BISKUP Wiktoria 2008-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
21 BOIŃSKA Nadia 2009-04-11 LUKS Start Nakło KPO
22 BORKO Amelia 2006-01-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
23 BORKOWSKA Anna 2007-08-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
24 BORZEWSKA Zuzanna 2001-11-26 KS AZS AWF Kraków MLP
25 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
26 BRZEZIŃSKA Julia 2007-06-06 RKS Łódź LDZ
27 BYZDRA Julia 2004-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
28 CARRETON-FETER Nerea 2008-05-19 LKS Vectra Włocławek KPO
29 CEBULA Aurelia 2005-01-26 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
30 CELLMER Karolina 2006-11-04 MUKL Brodnica KPO
31 CHODYNICKA Katarzyna 2005-09-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
32 CHOIŃSKA Antonina 2007-04-30 MKS MOS Wrocław DOL
33 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
34 CHYLEWSKA Alicja 2007-02-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
35 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
36 CIUPAK Marta 2008-03-07 LKS Vectra Włocławek KPO
37 CIURKOT Noemi 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
39 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
40 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
41 CZĘCZEK Michalina 2004-12-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
42 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
43 CZYŻYCKA Anastazja 2005-08-15 BKS Bydgoszcz KPO
44 DEMBEK Zuzanna 2007-11-20 GKS Olimpia Grudziądz KPO
45 DEMCHENKO Valentyna 2000-01-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 DOKSA Maja 2005-04-03 MKL Toruń KPO
47 DOLIŃSKA Maja 2009-08-06 KS Wda Świecie KPO
48 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
49 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
50 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
51 DROBNIKOWSKA Maja 2007-10-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
52 DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
53 EJDYS Emilia 2007-09-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
54 EJSYMONT Jagoda 2007-11-28 BKS Bydgoszcz KPO
55 FILIPOWSKA Paula 2007-08-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
56 FORKASIEWICZ Agata 1994-01-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
57 FORNEY Agata 2005-08-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
58 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
59 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
60 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
61 GIOCHEV Martyna 2008-02-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 GÓRSKA Laura 2010-01-29 KSLZS Kruszwica KPO
63 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
64 GRABOWSKA Martyna 2008-12-02 KS Gwardia Piła WLP
65 GRANASZEWSKA Marlena 1998-06-08 KS Podlasie Białystok POD
66 GRANDA Kornelia 2007-09-18 LKS Vectra Włocławek KPO
67 GRELLA Julia 2009-10-01 MKS-MOSM Bytom SLK
68 GROSS Zuzanna 2009-07-27 MKL Toruń KPO
69 GRZEGORCZYK Milena 2007-06-21 AZS UMCS Lublin LBE
70 GRZEGOREK Judyta 2007-06-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
71 GRZYB Wiktoria 1997-10-14 MKL Szczecin ZPO
72 GUZOWSKA Paulina 2000-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
73 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
74 HABROWICZ Ewa 2007-08-09 RK Athletics Warszawa MAZ
75 HARĘCKA Weronika 2010-02-27 MKL Tlen Mogilno KPO
76 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
77 HETMAŃSKA Julia 2002-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
78 HOROWSKA Nikola 2001-01-03 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
79 HUDZIŃSKA Nikola 2006-08-05 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
80 HYLLUS Julia 2006-08-10 RK Athletics Warszawa MAZ
81 JACKIEWICZ Patrycja 2001-08-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
82 JACKOWICZ Marta 2005-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
83 JACYNO Klaudia 2001-03-12 KS AZS AWF Kraków MLP
84 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
85 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
86 JANISZEWSKA Maja 2006-12-18 KKL Kielce SWK
87 JANKA Otylia 2006-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
89 JANKOWSKA Olga 2009-05-04 BOSiR Barcin KPO
90 JANOWICZ-PÓŁTORAK Adrianna 1995-04-16 AZS UMCS Lublin LBE
91 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
92 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
93 JELIŃSKA Martyna 2008-11-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
94 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
95 JEŻ Aleksandra 2007-08-03 AZS-AWF Gorzów LBU
96 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
97 JÓŹWICKA Roksana 2007-03-13 LKS Masuria Jęcznik WMZ
98 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 AML Słupsk POM
99 KAŁAJAK Wiktoria 2008-09-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
100 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
101 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
102 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
103 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
104 KARWOWSKA Michalina 2006-07-03 PTT Delta Płock MAZ
105 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
106 KASZUBOWSKA Amelia 2007-07-18 MKS Sambor Tczew POM
107 KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 LUKS Start Nakło KPO
108 KELM Julia 2006-11-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 KISIELEWSKA Julia 2010-01-06 LKS Vectra Włocławek KPO
110 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
111 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
112 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
113 KOGUT Zuzanna 2002-03-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
114 KOHUTEK Martyna 2003-09-08 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
115 KOŁODZIEJ Ada 1995-03-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
116 KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
117 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKS Bydgoszcz KPO
118 KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
119 KOPYSTECKA Maja 2009-07-16 MKL Toruń KPO
120 KORBAL Kamila 2007-02-04 UKS 20 Poznań WLP
121 KOSMALSKA Antonina 2010-07-23 LUKS Start Nakło KPO
122 KOWALCZYK Marianna 2008-10-17 UKS 12 Kalisz WLP
123 KOWALSKA Aleksandra 1993-05-18 UKS Gepard Warszawa MAZ
124 KOWALSKA Patrycja 2010-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
125 KOWIESKA Maja 2008-02-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
126 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
127 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
128 KRASIŃSKA Natalia 2005-01-05 UKS Cyprianka KPO
129 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
130 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
131 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
132 KRZYWDZIŃSKA Agata 1994-05-18 MKL Toruń KPO
133 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
134 KULUS Daria 2006-08-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
135 KUŁAKOWSKA Natalia 2010-01-04 ULKS Skoczek Pogórze POM
136 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
137 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
138 LADA Weronika 2009-02-24 MKL Toruń KPO
139 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
140 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
141 LIPIŃSKA Julia 2001-08-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
142 LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 MKS Inowrocław KPO
143 LIPIŃSKA Maria 2007-08-20 KSLZS Kruszwica KPO
144 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
145 LUBECKA Wiktoria 2006-07-10 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
146 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
147 ŁADOŃ Julia 2007-02-28 KSLZS Kruszwica KPO
148 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
149 ŁAKOMSKA Olga 2005-10-04 MKL Toruń KPO
150 ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 MKL Toruń KPO
151 ŁUCZAK Martyna 2008-04-19 MKS Sambor Tczew POM
152 ŁUKASZEWICZ Amelia 2007-02-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
153 MACIASZCZYK Klaudia 2002-11-09 MKL Toruń KPO
154 MACIEJEWSKA Maja 2010-03-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
155 MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 MKL Toruń KPO
156 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
157 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
158 MAJEWSKA Marika 2002-05-05 AZS-AWF Gorzów LBU
159 MAJEWSKA Zuzanna 2007-01-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
160 MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
161 MARCINIAK Julia 2004-06-28 AZS Łódź LDZ
162 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
163 MARUNOWSKA Blanka 2010-12-28 UKS Lisy Zgierz LDZ
164 MATECKA Natalia 2007-09-26 AZS Łódź LDZ
165 MATUSKA Julia 2010-05-17 LUKS Serock KPO
166 MATUSZAK Dominika 2008-08-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
167 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
168 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
169 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
170 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
171 MIKOŁAJCZAK Lena 2007-10-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
172 MIŚKIEWICZ Sandra 2007-02-16 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
173 MOCZERNIUK Ida 2005-11-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
174 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
175 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
176 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
177 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
178 MUREK Zuzanna 2010-02-18 LUKS Start Nakło KPO
179 MUZOLF Agata 2007-12-12 LUKS Start Nakło KPO
180 NARODZONEK Weronika 2005-08-15 MUKL Brodnica KPO
181 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
182 NIEZGODA Weronika 2008-08-13 MKL Toruń KPO
183 NOAK Marcelina 2007-03-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
184 NOWACKA Oliwia 2006-08-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
185 NOWAK Aleksandra 2001-01-12 RKS Łódź LDZ
186 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
187 NOWAK Martyna 2008-01-30 GKS Start Długołęka DOL
188 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź LDZ
189 NOWAKOWSKA Lena 2007-11-10 UKS MTE Milanówek MAZ
190 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
191 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
192 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
193 OSIŃSKA Martyna 2001-07-03 RLTL Optima Radom MAZ
194 OSS Magdalena 2008-02-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
195 OSSOWSKA Martyna 2009-05-20 MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski KPO
196 OSTROWSKA Alicja 2001-07-27 AZS Łódź LDZ
197 OSTROWSKA Monika 2008-03-17 AZS UMCS Lublin LBE
198 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
199 PENSKO Zuzanna 2007-01-09 LUKS Start Nakło KPO
200 PIASECKA Karolina 2007-10-23 KS Podlasie Białystok POD
201 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
202 PIĄTKOWSKA Hanna 2008-02-07 LKS MOSiR Sieradz LDZ
203 PIECHNIK Julita 2007-10-12 MKL Tlen Mogilno KPO
204 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
205 PIERNIK Julia 2007-06-14 GKS Olimpia Grudziądz KPO
206 PIERÓG Agata 2003-03-07 MKL Szczecin ZPO
207 PIETRZAK Olga 1998-12-16 AZS-AWFiS Gdańsk POM
208 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
209 PIOTROWSKA Zofia 2008-10-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
210 POJĘTA Małgorzata 2006-03-13 AZS UMCS Lublin LBE
211 POPIELARZ Kinga 2009-02-12 BOSiR Barcin KPO
212 POPOWICZ-DRAPAŁA Marika 1988-04-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
213 PRZYBYLSKA Aleksandra 2008-09-23 UKS 20 Poznań WLP
214 PUDLEWSKA Kornelia 2005-05-29 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
215 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
216 PYRKOWSKA Agata 2002-08-08 LKS Maraton Turek WLP
217 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
218 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
219 REYER Ksenia 1997-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
220 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok POD
221 ROZMYS Marcelina 2007-04-30 MLKS Agros Żary LBU
222 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
223 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
224 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
225 RYBAK Amelia 2008-07-19 BKS Bydgoszcz KPO
226 RYBKA Paulina 2003-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
227 RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 KL Gdynia POM
228 RYSZEWSKA Klaudia 2002-05-11 MKL Toruń KPO
229 SADOWSKA Hanna 2007-09-18 MKL Toruń KPO
230 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
231 SALA Emilia 2002-03-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
232 SALA Julia 2010-10-20 GKS Olimpia Grudziądz KPO
233 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
234 SIEDLECKA Kinga 2007-12-18 KSLZS Kruszwica KPO
235 SIROCKA Maria 2002-08-04 KS Sprintwarsaw MAZ
236 SITARSKA Julia 2007-07-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
237 SKAPOWICZ Aleksandra 2007-02-23 AML Słupsk POM
238 SKIBIŃSKA Zuzanna 2007-08-29 UKS Wyspiański Szubin KPO
239 SKLORZ Sandra 2007-01-10 LKS Victoria Olesno OPL
240 SKOLASIŃSKA Olga 2005-10-13 KL Gdynia POM
241 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
242 SKOWROŃSKA Roksana 2006-07-04 UKS Otrębusy MAZ
243 SKRZYPNIK Kamila 2001-08-13 MKL Toruń KPO
244 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
245 SŁOMKA Gabriela 2009-02-03 LKS Vectra Włocławek KPO
246 SŁUPSKA Otylia 2006-07-19 LKS Vectra Włocławek KPO
247 SOBCZYŃSKA Aleksandra 2007-07-18 Orka Iława Athletics WMZ
248 SPŁAWSKA Oliwia 2007-01-06 UKS Achilles Leszno WLP
249 SPYCHALSKA Iga 2007-01-06 KS Wda Świecie KPO
250 STARZYCKA Maja 2007-10-26 KS AZS AWF Kraków MLP
251 STAWICKA Oliwia 2007-09-04 MKS Sambor Tczew POM
252 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
253 STOJEK Emilia 2008-03-10 MKS Tempo Kęty MLP
254 SZATKOWSKA Aleksandra 2007-12-14 LKS Vectra Włocławek KPO
255 SZAUER Anna 2005-03-26 LKS Lubawa WMZ
256 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
257 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics WMZ
258 SZLACHTA Hanna 2008-09-08 AZS-AWF Gorzów LBU
259 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
260 SZÓSTEK Zuzanna 2007-05-30 UKS Przełaj Żerków WLP
261 SZURKIEWICZ Monika 2006-05-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
262 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
263 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
264 SZYMSKA Amelia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
265 ŚLIZANOWSKA Marta 2007-07-01 KSLZS Kruszwica KPO
266 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
267 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
268 ŚWIDER Amelia 2008-11-27 LKS Vectra Włocławek KPO
269 ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS Łódź LDZ
270 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
271 TOMCZYK Natalia 2008-04-22 KS Podlasie Białystok POD
272 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
273 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
274 TSIMANOUSKAYA Krystsina 1996-11-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
275 TURSKA Karina 2007-01-25 LKS Vectra Włocławek KPO
276 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
277 URBAŃSKA Martyna 2005-11-02 UKS Cyprianka KPO
278 USZKO Dominika 2007-11-24 MKL Chełm LBE
279 WALKOWIAK Nikola 2009-03-12 LUKS Start Nakło KPO
280 WALKOWIAK Urszula 2009-12-05 LUKS Start Nakło KPO
281 WALKÓW Bianka 2007-06-18 MKS MOS Wrocław DOL
282 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin WLP
283 WANKIEWICZ Natalia 2004-02-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
284 WARSICKA Martyna 2005-09-13 OKS Skra Warszawa MAZ
285 WASILEWSKA Maja 2009-07-03 MKL Toruń KPO
286 WĄDOŁOWSKA Wiktoria 2006-08-12 UKS Atos Woźnice WMZ
287 WIELGOS Laura 2009-03-04 UKB Szubin KPO
288 WIELICZKO Julia 2007-06-12 LKS Maraton Turek WLP
289 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
290 WINKOWSKA Anna 2007-10-17 UKB Szubin KPO
291 WINKOWSKA Marcelina 1998-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
292 WINSZTAL Wiktoria 2007-08-15 AML Słupsk POM
293 WIŚNIEWSKA Patrycja 2007-09-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
294 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2008-04-03 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
295 WOJTECKA Natalia 2005-03-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
296 WOŹNIAK Martyna 2006-09-25 KSLZS Kruszwica KPO
297 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
298 WRĘBIAKOWSKA Maria 2008-01-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
299 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
300 WSZĘDYBYŁ Martyna 2007-08-29 MKL Szczecin ZPO
301 WSZOŁEK Marta 2009-08-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
302 ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 MKL Toruń KPO
303 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
304 ZALESIAK Antonina 2008-11-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
305 ZAWÓŁ Paulina 2007-06-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
306 ZĄBEK Natalia 2007-08-28 MKS Sambor Tczew POM
307 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
308 ZIEMBICKA Julia 2001-06-21 KS AZS AWF Kraków MLP
309 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics WMZ
310 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
311 ZIÓŁKOWSKA Hanna 2010-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
312 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
313 ZUBEL Zuzanna 2008-08-02 BOSiR Barcin KPO
314 ZYGOŃ Aleksandra 2007-05-10 UKL Ósemka Police ZPO
315 ŻOŁOBOWICZ Julia 2007-01-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
316 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
317 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów DOL
318 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.4643371105194sekund