ROBACZEWSKI Nikodem
2007-01-29
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALASZEWICZ Mariusz 2007-01-01 niest. Z.Góra LBU
2 ANHALT Karol 2008-11-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
3 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 ARUNSI Uba 2008-10-05 UKS Czapla Białe Błota KPO
5 BAJERSKI Alex 2013-10-28 LUKS Start Nakło KPO
6 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 LKS Vectra Włocławek KPO
8 BANASZEWSKI Maciej 2008-01-07 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
9 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
10 BEDNARSKI Adam 2007-06-07 UKS Wyspiański Szubin KPO
11 BEGER Filip 2007-08-24 LUKS Start Nakło KPO
12 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
13 BEMBNISTA Dawid 2007-01-12 LUKS Start Nakło KPO
14 BIAŁECKI Paweł 2006-05-19 UKS Piorun Barczewo WMZ
15 BIEGANOWSKI Wojciech 2013-01-19 KSLZS Kruszwica KPO
16 BIŃCZYK Bernard 2000-11-24 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
17 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
18 BŁĘDOWSKI Kacper 2008-08-20 LKS Zantyr Sztum POM
19 BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
20 BOROWIAK Oliwier 2007-07-11 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
21 BORZĘCKI Igor 2006-01-01 MKL Toruń KPO
22 BOŻEK Cyprian 2006-02-26 MKL Toruń KPO
23 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Akademia Biegowa Żary LBU
25 BRYL Fabian 2006-05-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
26 BRYLOWSKI Fabian 2007-01-09 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
27 BRYNKIEWICZ Oliwier 2010-02-18 UKS Lisy Zgierz LDZ
28 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
29 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
30 BURZYŃSKI Olaf 2007-07-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
32 CEDRO Piotr 2008-05-29 MKL Toruń KPO
33 CHATALSKI Szymon 2007-07-23 KS Agros Zamość LBE
34 CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 MKL Toruń KPO
35 CHYLEWSKI Dominik 2007-05-21 LUKS Serock KPO
36 CICHOWICZ Marcel 2012-05-22 UKS Czapla Białe Błota KPO
37 CIECIERSKI Oliwier 2008-02-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
38 CIESZEWSKI Adam 2007-06-22 MKL Toruń KPO
39 CZAJKA Mateusz 2007-04-17 AML Słupsk POM
40 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
41 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
42 CZYŻEWSKI Wiktor 2011-03-15 BOSiR Barcin KPO
43 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
44 DEMSKI Sebastian 1991-11-02 KS Sprintwarsaw MAZ
45 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
46 DĘBECKI Oliwier 2011-01-03 LUKS Start Nakło KPO
47 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 DRACZYŃSKI Franek 2007-01-10 AZS Łódź LDZ
49 DRUŻDŻEL Kamil 2006-11-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
50 DUDA Tymon 2007-05-23 OŚ AZS Poznań WLP
51 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
52 DYBZIŃSKI Jakub 2007-01-01 niest. Poznań WLP
53 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
54 DZIOK Bartosz 2007-07-09 MLKS Agros Żary LBU
55 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
56 FLIS Hubert 2007-04-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
57 FLORCZYK Mikołaj 2008-12-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
58 FRĄCKIEWICZ Jakub 2007-05-05 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
59 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
60 FRĄCZYK Piotr 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
61 GARBICZ Alexander 2008-09-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
62 GAWRYSIAK Michał 2007-01-01 niest. Poznań WLP
63 GBIORCZYK Mateusz 2007-09-17 MUKS Kadet Rawicz WLP
64 GLAZA Mateusz 2004-08-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
66 GRABOWSKI Ignacy 2006-08-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 GRABOWSKI Ksawery 2007-06-29 MKL Toruń KPO
68 GRODEK Łukasz 2006-04-10 MKL Szczecin ZPO
69 GRUSZCZYŃSKI Jakub 2005-12-16 MKL Toruń KPO
70 GRZEGORCZYK Wojciech 2008-12-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
71 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
72 GUTKOWSKI Mikołaj 2007-07-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 GUTRAL Miłosz 2010-05-27 LKS Vectra Włocławek KPO
74 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
75 HARASIMOWICZ Konrad 2000-03-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
76 HEIGELMANN Jakub 2005-08-19 GKS Olimpia Grudziądz KPO
77 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
78 ILSKI Karol 2007-01-01 OLA Pomorskie POM
79 IWASIUTA Wojciech 2006-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
80 JABŁOŃSKI Filip 2009-07-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
81 JACKIEWICZ Mikołaj 2006-06-04 LUKS Start Nakło KPO
82 JAMUŁA Piotr 2007-05-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
83 JANKOWSKI Maksymilian 2011-11-26 LUKS Start Nakło KPO
84 JARECKI Krzysztof 2010-11-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
85 JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 MKL Toruń KPO
86 JASKUŁKA Michał 2007-10-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
87 JASSEL Fabian 2012-01-01 LUKS Start Nakło KPO
88 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
89 JOŃCZYK Maciej 2002-01-05 RKS Łódź LDZ
90 JOPEK Nikodem 2011-04-11 LUKS Start Nakło KPO
91 KACZMAREK Jakub 2007-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
92 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
93 KALINOWSKI Michał 1993-08-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
94 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
95 KAŁASKA Jakub 2007-03-01 ULKS Skoczek Pogórze POM
96 KAMIŃSKI Jan 2010-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
97 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
98 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
99 KARNAS Kacper 2004-10-03 UKS Czapla Białe Błota KPO
100 KASIOREK Aleksander 2008-04-05 LUKS Serock KPO
101 KASZEWSKI Miłosz 2006-12-12 UKS Wyspiański Szubin KPO
102 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz KPO
103 KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 UKS Lisy Zgierz LDZ
104 KLISZEWSKI Patryk 2006-05-22 UKB Szubin KPO
105 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
106 KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
107 KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 MKL Toruń KPO
108 KOMECKI Kacper 2009-01-01 LKS Vectra Włocławek KPO
109 KONDEL Damian 2008-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
110 KORACH Kajetan 2010-02-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
111 KORACH Krzysztof 2008-09-30 UKS Czapla Białe Błota KPO
112 KORNACKI Kasper 2012-06-16 KSLZS Kruszwica KPO
113 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
114 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
115 KOSIAK Jakub 2006-05-26 LIUKS Kruszwica KPO
116 KOSMACZ Filip 2007-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
117 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
118 KOŚMIDER Dawid 2006-12-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
119 KOWALIK Szymon 2007-06-20 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
120 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
121 KOWALSKI Marceli 2006-01-22 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
122 KOZIEŁ Szymon 2008-08-31 MKL Toruń KPO
123 KOZIŃSKI Bartosz 2007-05-16 LKS Vectra Włocławek KPO
124 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
125 KRAKOWIAK Kacper 2009-05-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
126 KRAKOWSKI Eryk 2008-12-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
127 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
128 KRAWCZYK Michał 2007-10-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
129 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
130 KRĘBLEWSKI Mateusz 2008-10-27 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
131 KRUSINOWSKI Mateusz 2010-02-03 LKS Vectra Włocławek KPO
132 KRYGIER Fabian 2012-01-01 LUKS Start Nakło KPO
133 KRYŃSKI Aleks 2007-01-01 niest. Olsztyn WMZ
134 KRYSZCZUK Szymon 2007-05-18 RKS Lech Rypin KPO
135 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
136 KRZEMIŃSKI Szymon 2008-08-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
137 KRZYWAŃSKI Wojciech 2013-12-05 UKS Czapla Białe Błota KPO
138 KUBIK Jan 2007-05-18 UKS Wyspiański Szubin KPO
139 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
140 KUCHARSKI Kacper 2005-08-04 BOSiR Barcin KPO
141 KUCZMA Jędrzej 2009-11-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
142 KURILENKO Sviatoslav 2008-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
143 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
144 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
145 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
146 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
147 LACHOWICZ Kacper 2007-07-10 AZS Łódź LDZ
148 LANGER Mateusz 2007-05-29 UKB Szubin KPO
149 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
150 LATOSIK Kacper 2006-04-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
151 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
152 LEWANDOWSKI Gabriel 2008-05-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
153 LEWANDOWSKI Ksawery 2008-09-23 MKS Truso Elbląg WMZ
154 LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 MKL Toruń KPO
155 LEWANDOWSKI Norbert 2008-12-19 RK Athletics Warszawa MAZ
156 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
157 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
158 LINOWIECKI Jeremi 2007-01-18 KL Gdynia POM
159 LIS Michał 2007-11-27 MKL Szczecin ZPO
160 LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
161 LUNIAK Wojciech 2007-02-26 ULKS Skoczek Pogórze POM
162 ŁABICH Fabian 2007-09-09 LUKS Start Nakło KPO
163 ŁAKOMSKI Jakub 2010-06-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
164 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
165 ŁUCZYŃSKI Igor 2007-05-13 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
166 ŁUKOWICZ Jakub 2004-06-20 WKS Flota Gdynia POM
167 ŁYSKO Wiktor 2006-09-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
168 ŁYZIŃSKI Marcel 2008-07-16 LKS Vectra Włocławek KPO
169 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
170 MADAJ Adam 2010-01-01 LUKS Start Nakło KPO
171 MADAJSKI Jakub 2006-04-13 LKS Vectra Włocławek KPO
172 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
173 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
174 MAŁKIEWICZ Mateusz 2009-01-30 MKL Toruń KPO
175 MARCHLEWSKI Adrian 2007-01-26 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
176 MARKOWSKI Mikołaj 2007-03-26 GKS Start Długołęka DOL
177 MASŁOWSKI Alan 2007-09-20 UKS GOK Zduny LDZ
178 MATCZYŃSKI Aleksander 2008-11-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
179 MICHALAK Mikołaj 2006-09-07 LKS Maraton Turek WLP
180 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
181 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
182 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
183 MISIASZEK Antoni 2007-04-14 BOSiR Barcin KPO
184 MŁYNOWSKI Stanisław 2005-07-12 UKS Dąb Suchy Las WLP
185 MOTYLEWSKI Patryk 2008-02-24 MKL Toruń KPO
186 NABORCZYK Norbert 2006-09-19 BOSiR Barcin KPO
187 NAPIERAŁA Wiktor 2007-07-27 UKS Czapla Białe Błota KPO
188 NIESPODZIANY Kamil 2008-02-08 UKS Czapla Białe Błota KPO
189 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
190 NOWAK Antoni 2006-03-21 UKS Wyspiański Szubin KPO
191 OCH Jakub 2009-10-08 UKB Szubin KPO
192 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
193 OLEJNIK Jan 2012-05-04 KSLZS Kruszwica KPO
194 OLISIEJKO Samuel 2004-07-05 MKL Toruń KPO
195 OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
196 ORLIŃSKI Tymoteusz 2007-07-07 LKS Vectra Włocławek KPO
197 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
198 OSIŃSKI Mikołaj 2009-02-06 LIUKS Kruszwica KPO
199 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
200 PALUSZAK Oliwier 2008-02-28 KSLZS Kruszwica KPO
201 PAŁATYŃSKI Karol 2008-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
202 PAWLAK Tomasz 2007-01-24 MUKL Brodnica KPO
203 PIASECKI Kacper 2006-09-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
204 PIEKARCZYK Bartosz 2007-12-27 OŚ AZS Poznań WLP
205 PIEKARSKI Tymoteusz 2007-04-25 AMS Niemcz KPO
206 PIERZYŃSKI Alan 2007-01-22 UKS Czapla Białe Błota KPO
207 PILARSKI Aleksander 2010-10-02 MKL Toruń KPO
208 PILCH Dawid 2008-01-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
209 PILCH Remigiusz 2010-12-22 UKS Czapla Białe Błota KPO
210 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
211 PŁAWIŃSKI Antoni 2007-02-02 UKS Skoczek Władysławów WLP
212 PONIATOWSKI Emil 2002-01-31 KS Podlasie Białystok POD
213 POTOCKI Mikołaj 2007-03-02 AZS-AWF Gorzów LBU
214 POTRZESZCZ Michał 2007-04-17 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
215 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
216 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
217 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
218 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
219 RADKE Oskar 2007-04-11 UKS Wyspiański Szubin KPO
220 RADWAN Patryk 2007-10-02 AZS UMCS Lublin LBE
221 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
222 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
223 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
224 ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
225 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
226 ROGOZIEWICZ Karol 2008-11-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
227 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
228 ROMEL Bartosz 2010-11-30 UKS Czapla Białe Błota KPO
229 ROMEL Maciej 2008-05-14 UKS Czapla Białe Błota KPO
230 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
231 ROSA Marcel 2007-03-14 LUKS Start Nakło KPO
232 RUDNIK Błażej 2007-06-23 KL Lumel Zielona Góra LBU
233 RUGAŁA Bartłomiej 2007-05-16 UKS-MOS Opole OPL
234 RUMIŃSKI Dawid 2003-01-24 LUKS Orneta WMZ
235 RUTKOWSKI Jakub 2008-07-16 WKS Flota Gdynia POM
236 SADOK Wiktor 2007-09-12 UKS Lisy Zgierz LDZ
237 SADOWSKI Oliwier 2007-07-04 UKS Cyprianka KPO
238 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
239 SAMSON Catlin 2011-01-01 MKL Toruń KPO
240 SARLEJ Jakub 2008-01-29 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
241 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
242 SERCOW Hubert 2007-01-01 niestowarzyszony POL
243 SEROŻYŃSKI Jakub 2008-01-01 MKL Toruń KPO
244 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
245 SIERANT Olgierd 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
246 SIERANT Oskar 1975-08-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
247 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie KPO
248 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
249 SIKORSKI Bartosz 2010-08-13 UKS Czapla Białe Błota KPO
250 SIUDA Mateusz 2007-05-06 OŚ AZS Poznań WLP
251 SKOCKI Piotr 2007-06-29 KS Zamek Kurzętnik WMZ
252 SKOCZYK Dawid 2006-03-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
253 SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
254 SKOWROŃSKI Jakub 2008-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
255 SKRZYŃSKI Piotr 1967-10-08 W-MKLAM Olsztyn WMZ
256 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
257 SŁOWIKOWSKI Przemysław 1993-11-20 MKL Szczecin ZPO
258 SOBCZAK Maciej 2007-07-28 UKB Szubin KPO
259 SOKOŁOWSKI Antoni 2008-07-03 MKS Truso Elbląg WMZ
260 STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 LUKS Start Nakło KPO
261 STALA Wiktor 2007-01-06 AZS Łódź LDZ
262 STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 LUKS Start Nakło KPO
263 STEJUK Antoni 2009-02-21 AMS Niemcz KPO
264 STENGIERSKI Olivier 2010-04-30 UKS Czapla Białe Błota KPO
265 STĘPKOWSKI Mateusz 2008-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
266 STOFF Mikołaj 2010-01-01 LUKS Start Nakło KPO
267 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
268 STOPA Maksymilian 2007-02-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
269 STOSIK Oliwier 2009-01-01 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
270 STÓFF Mikołaj 2010-01-01 LUKS Start Nakło KPO
271 STRINGER Mateusz 2006-01-30 RK Athletics Warszawa MAZ
272 SUSKI Michał 2007-09-10 UKS Cyprianka KPO
273 SUTY Kacper 2003-03-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
274 SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
275 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
276 SZEDEL Szymon 2007-03-09 MKS-MOS Katowice SLK
277 SZEMIOT Jakub 2007-03-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
278 SZEWCZYŃSKI Mateusz 2008-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
279 SZTURO Ksawery 2009-04-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
280 SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
281 SZUTARSKI Szymon 2007-03-11 KSLZS Kruszwica KPO
282 SZWEDKA Nataniel 2008-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
283 SZYMCZAK Filip 2006-03-25 MKL Toruń KPO
284 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
285 ŚMIELAK Marceli 2006-01-02 UKS Jedynka Reda POM
286 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
287 TANKIEWICZ Adam 2007-04-23 KS Podlasie Białystok POD
288 TEODOROWICZ Marcel 2006-09-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
289 TKACZYK Filip 2007-01-06 OŚ AZS Poznań WLP
290 TREDER Szymon 2001-08-12 WKS Flota Gdynia POM
291 TROJAK Adrian 2006-01-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
292 URBAŃSKI Filip 2009-03-21 LKS Vectra Włocławek KPO
293 WACHEK Franek 2008-09-28 MKL Toruń KPO
294 WALCZAK Grzegorz 2007-03-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
295 WDOWIAK Tymon 2013-03-15 LUKS Start Nakło KPO
296 WEKWEJT Dawid 2009-01-24 KSLZS Kruszwica KPO
297 WESOŁOWSKI Emil 2007-01-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
298 WĘCLEWSKI Dawid 2002-01-15 KSLZS Kruszwica KPO
299 WIELGOS Aleks 2010-04-07 UKB Szubin KPO
300 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
301 WILCZEK Marcin 2006-10-05 TS AKS Chorzów SLK
302 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
303 WILIŃSKI Piotr 2007-01-16 AZS Łódź LDZ
304 WIŚNIEWSKI Dominik 2008-02-23 UKB Szubin KPO
305 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 OKS Skra Warszawa MAZ
306 WITKOWSKI Nicolas 2007-03-09 BKS Bydgoszcz KPO
307 WŁADYKA Michał 2008-11-21 MKS Siechnice DOL
308 WOJCIECHOWSKI Piotr 2005-01-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
309 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
310 WOJTAŚ Mikołaj 2007-11-13 UKS Czapla Białe Błota KPO
311 WOJTCZAK Paweł 2007-08-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
312 WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 MKS MOS Wrocław DOL
313 WOŹNIAK Filip 2007-07-27 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
314 WOŹNIAK Jakub 2007-03-26 UKS Lipusz POM
315 WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 UKS Ares Nowa Sól LBU
316 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
317 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września WLP
318 WYSOCKI Aleksander 2008-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
319 WYSZYŃSKI Szymon 2007-08-10 LUKS Serock KPO
320 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
321 ZAJĄC Kacper 2006-01-25 UKS Sprinter Słodków WLP
322 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
323 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
324 ZALEGA Jonatan 2006-08-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
325 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
326 ZAPAŁOWSKI Filip 2007-04-21 UKL Ósemka Police ZPO
327 ZASOWSKI Jakub 2011-11-26 UKB Szubin KPO
328 ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 LKS Vectra Włocławek KPO
329 ZAWLIK Jakub 2004-11-25 MKL Szczecin ZPO
330 ZDUNEK Michał 2006-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
331 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
332 ZIMNIAK Nikodem 2007-06-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
333 ZIÓŁEK Antoni 2008-06-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
334 ZŁOCH Aleksander 2006-09-03 KL Gdynia POM
335 ŻACZKIEWICZ Bartosz 2006-08-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
336 ŻURAWSKI Jakub 2009-10-27 KSLZS Kruszwica KPO
337 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.9516429901123sekund