ZOCHNIAK Amelia
2007-11-11
UKS Czempion Bełchatów
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
2 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
3 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
4 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Olkusz MLP
5 AFFELT Nadia 2007-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
6 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
7 ARCISZEWSKA Maria 2007-04-01 OLA Podlaskie POD
8 AUDA Aleksandra 2007-04-19 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
9 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
10 BACZYŃSKA Zuzanna 2007-01-26 KS Podlasie Białystok POD
11 BAŁAZY Karolina 2007-07-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
12 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
13 BARSKA Aleksandra 2004-01-27 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BĄK Adrianna 2007-04-14 MKS Żywiec SLK
15 BEHRENDT Julia 2007-10-22 UKS Jedynka Reda POM
16 BELOWSKA Aleksandra 2002-05-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
17 BERLIŃSKA Patrycja 2009-11-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
18 BERNER Hanna 2004-12-17 RKS Łódź LDZ
19 BIEDA Beata 2007-01-22 UMLKS START Wieruszów LDZ
20 BIEGANOWSKA-ZAJĄC Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
21 BIELACKA Weronika 2002-12-22 MKL Toruń KPO
22 BIERNAT Nikola 2005-07-27 SKS Kusy Kraków MLP
23 BISKUP Wiktoria 2008-10-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
24 BŁAŻEJAK Lena 2008-06-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
25 BŁAŻYŃSKA Anna 2005-11-01 TS AKS Chorzów SLK
26 BOLEWSKA Martyna 2006-07-14 MUKS Kangur Żnin KPO
27 BORKOWSKA Anna 2007-08-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
28 BORKOWSKA Marta 2006-02-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
29 BRANECKA Nikola 2007-01-07 KS Agros Zamość LBE
30 BRENDEL Magdalena 2000-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
31 BRYNKIEWICZ Amelia 2006-07-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
32 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
33 BRZESKA Wiktoria 1999-03-19 AZS-AWFiS Gdańsk POM
34 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
35 BUCZKOWSKA Hanna 2013-08-12 LKS Atleta Gniezno WLP
36 BUDKOWSKA Stella 2008-12-02 UKS Chromik Mysłowice SLK
37 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
38 BUKOWY Alicja 2007-02-18 BKL Bełchatów LDZ
39 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
40 CENDROWSKA Martyna 2007-02-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
41 CHALABA Julia 2006-07-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
42 CHMIEL Hanna 2009-02-20 RKS Łódź LDZ
43 CHMURA Julia 2003-01-06 UKS Kobylanka MLP
44 CHOIŃSKA Julia 2007-06-11 LUKS Orneta WMZ
45 CHRAPKA Jagoda 2006-01-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
46 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
47 COFAŁA Daria 2005-11-07 TS AKS Chorzów SLK
48 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
49 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
50 CZUBAK Dominika 2006-09-01 KM Aktywni Sochaczew MAZ
51 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
52 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
53 DANIELEWSKA Hanna 2007-06-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
54 DĄBEK Emilia 2001-11-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
55 DĄBROWSKA Jaśmina 2007-04-13 OLA Pomorskie POM
56 DĄDELA Wiktoria 2007-09-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 DENEKA Hanna 2008-09-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
58 DIMITROW Maja 2004-12-02 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
59 DŁUGA Wiktoria 2006-10-03 KS AZS AWF Kraków MLP
60 DOMAGALSKA Dagmara 2009-01-26 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
61 DOMAGAŁA Joanna 2006-11-22 UKS Azymut Pabianice LDZ
62 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
63 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
64 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
65 DRAGOW Patrycja 2008-02-06 AML Słupsk POM
66 DRYZEK Inka 2007-05-15 AZS Łódź LDZ
67 DRZEWIECKA Julia 2007-10-21 UKS Skoczek Władysławów WLP
68 DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
69 DYBALAK Marita 2004-10-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
70 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
71 DYMEK Jagoda 2007-12-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
72 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
73 DZIURAWIEC Julia 2006-08-09 MKS Agros Chełm LBE
74 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
75 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
76 FĄFARA Eliza 2007-05-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
78 FORNALIK Aleksandra 2006-08-25 TS AKS Chorzów SLK
79 FORNALIK Hanna 2009-11-11 TS AKS Chorzów SLK
80 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
81 GAJ Joanna 2001-05-20 AZS-AWF Katowice SLK
82 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
83 GAWIN Karolina 2007-02-01 WKS Wawel Kraków MLP
84 GAWLIK Julia 2008-05-19 UKS-MOS Opole OPL
85 GAWLIK Lena 2008-04-29 AML Słupsk POM
86 GAZDA Hanna 2007-09-25 LKS Pszczyna SLK
87 GĄSIOROWSKA Karolina 2007-04-19 Athletics Team Radomsko LDZ
88 GIERACH Maja 2008-11-02 LKS Omega Kleszczów LDZ
89 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
90 GŁUCH Zofia 2007-04-03 AZS Łódź LDZ
91 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
92 GRABOWSKA Nikola 2007-09-11 MKS Sambor Tczew POM
93 GRADOŃ Zuzanna 2008-04-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
94 GRUCHOT Zofia 2009-08-20 RKS Łódź LDZ
95 GRZELAK Zuzanna 2014-11-13 LKS Atleta Gniezno WLP
96 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
97 HABROWICZ Ewa 2007-08-09 RK Athletics Warszawa MAZ
98 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
99 HAŁADAJ Barbara 2007-12-07 LKS Omega Kleszczów LDZ
100 HOC Zuzanna 2008-07-02 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
101 HORNA Dominika 2005-05-22 RKS Łódź LDZ
102 HYLLUS Julia 2006-08-10 RK Athletics Warszawa MAZ
103 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
104 ILCZUK Małgorzta 2007-05-31 LKS MOSiR Sieradz LDZ
105 JABŁOŃSKA Maja 2006-06-12 MKL Toruń KPO
106 JACKOWSKA Amelia 2006-08-21 RKS Łódź LDZ
107 JAGIEŁŁO Aleksandra 2006-09-26 UKS LA Basket Warszawa MAZ
108 JAKŚ Aleksandra 1998-01-28 RKS Łódź LDZ
109 JAKUBIAK Paulina 2007-06-21 UKS LA Basket Warszawa MAZ
110 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
111 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
112 JANIK Agnieszka 2007-10-02 UKS Sokół Żmigród DOL
113 JANKA Otylia 2006-10-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
114 JANUS Alicja 2007-02-22 RKS Łódź LDZ
115 JAROS Paulina 2007-03-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
116 JAROSIŃSKA Maria 2006-11-25 MKL Toruń KPO
117 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
118 JASKULSKA Oliwia Maria 2006-10-24 UKS Orzełki Warszawa MAZ
119 JASZCZUR Amelia 2008-01-14 UKS Atos Woźnice WMZ
120 JAWORSKA Emilia 2007-08-01 UKS Vis Skierniewice LDZ
121 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
122 JEWUŁA Dominika 2006-10-03 WKS Wawel Kraków MLP
123 JEZIORSKA Marika 2007-04-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
124 JEZNACH Olga 2009-04-16 KS Zamek Kurzętnik WMZ
125 JOŃCZYK Julia 2006-11-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
126 JÓŹWICKA Hanna 2008-04-01 OKS Skra Warszawa MAZ
127 JURKA Daniela 2007-07-04 MKS-MOS Katowice SLK
128 KACZMAREK Gabriela 2007-06-29 MKS-MOS Katowice SLK
129 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
130 KACZÓWKA Anna 2001-04-29 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
131 KALISTA-ŁEBEK Beata 1980-08-09 UKS Otrębusy MAZ
132 KAŁUZNA Emilia 2006-07-16 UMLKS START Wieruszów LDZ
133 KAMIŃSKA Klaudia 2007-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
134 KAMZELSKA Hanna 2007-09-10 AZS-AWF Gorzów LBU
135 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
136 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
137 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
138 KARMELITA Julia 2007-06-27 KS AZS AWF Katowice SLK
139 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
140 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
141 KAWECKA Anna 2007-06-16 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
142 KAZEK Ilona 1989-11-16 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
143 KEJNA Patrycja 2007-03-14 RKS Łódź LDZ
144 KĘSIK Natalia 2007-10-31 AML Słupsk POM
145 KICUŁA Daria 2008-04-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
146 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
147 KIEŁB Magdalena 2005-05-03 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
148 KIEŁBASA Anna 2008-07-30 UKS Czempion Bełchatów LDZ
149 KIEŁKOWSKA Emilia 2001-05-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
150 KLĘK Julia 2008-09-03 KS AZS AWF Kraków MLP
151 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
152 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
153 KOŁODZIEJCZUK Maria 2004-11-19 BKS Bydgoszcz KPO
154 KORNACKA Zuzanna 2008-08-17 KSLZS Kruszwica KPO
155 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
156 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
157 KOSIŃSKA Pola 2006-04-27 UKS Trójka Mikołów SLK
158 KOSTUCH Maja 2007-04-25 GKS Cartusia Kartuzy POM
159 KOTASEK Zofia 2007-06-16 ULKS Muflon Bielawa DOL
160 KOWALCZE Alicja 2005-12-13 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
161 KOWALCZUK Amelia 2007-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
162 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
163 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
164 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
165 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
166 KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
167 KRAMARCZYK Nel 2009-01-26 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
168 KRĘCIOCH Agnieszka 2006-01-21 MKS Tempo Kęty MLP
169 KRUCZEK Martyna 2006-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
170 KRYSIŃSKA Gabriela 2011-07-28 LKS Atleta Gniezno WLP
171 KRZESZEWSKA Olga 2005-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
172 KRZYŻEWSKA Wanessa 2001-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
173 KSIĄŻEK Amelia 2007-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
174 KUBIK Julia 2007-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 KUCHAREK Ewa 2006-12-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
176 KUCHCZYŃSKA Iga 2008-02-12 OLA Lubelskie LBE
177 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
178 KULPIŃSKA Anna 1999-04-14 KS AZS AWF Kraków MLP
179 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
180 KURACKA Karolina 2007-11-12 KM Aktywni Sochaczew MAZ
181 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
182 KUTKOWSKA Nikola 2007-06-24 RLTL Optima Radom MAZ
183 KWAPISIEWICZ Julia 2003-03-21 AZS Łódź LDZ
184 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
185 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
186 KWIATKOWSKA Zuzanna 2008-02-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
187 LASATOWICZ Maja 2007-03-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
188 LASKA Amelia 2008-12-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
189 LECH Katarzyna 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
190 LEGIERSKA Zuzanna 2001-10-09 MUKS SZS Cieszyn SLK
191 LESZKIEWICZ Michalina 2006-09-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
192 LEWANDOWSKA Barbara 2007-11-20 LKS Vectra Włocławek KPO
193 LEWCZUK Kinga 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
194 LIPIŃSKA Julia 2006-02-17 MKS Inowrocław KPO
195 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
196 LOZOVYTSKA Anna 2005-12-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
197 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
198 ŁAGODZIŃSKA Joanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
199 ŁAGODZIŃSKA Zuzanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
200 ŁAJKA Dorota 2009-10-07 UKS Polfin Oświęcim MLP
201 ŁAPKIEWICZ Amelia 2008-03-22 MKL Toruń KPO
202 ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
203 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
204 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
205 MACIEJEWSKA Weronika 2007-08-24 MKL Toruń KPO
206 MADUZIA Karolina 2004-07-09 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
207 MAGDZIARZ Marika 2007-06-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
208 MAJEWSKA Emilia 2010-03-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
209 MARCINIAK Oliwia 2006-03-27 UKS Lisy Zgierz LDZ
210 MARCZUK Maja 2007-02-01 SKS Feniks Siedlce MAZ
211 MARKOWICZ Weronika 2007-05-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
212 MARTYNA Katarzyna 1998-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
213 MATECKA Natalia 2007-09-26 AZS Łódź LDZ
214 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
215 MATYŚKIEWICZ Maja 2004-03-28 OŚ AZS Poznań WLP
216 MAZUR Joanna 1990-03-13 TZSN Start Tarnów MLP
217 MĄCZKA Linda 2006-06-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
218 MICHALSKA Hanna 2007-03-05 WLKS Wrocław DOL
219 MICHALSKA Oliwia 1999-01-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
220 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
221 MICHTA Michalina 2006-11-16 RKL Kusy Rokietnica WLP
222 MIKOŁANIS Martyna 2007-01-24 OLA Podlaskie POD
223 MILICZEK Magdalena 2006-02-25 KS AZS AWF Katowice SLK
224 MIZGAŁA Nela 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
225 MŁYNARCZYK Kaja 2006-06-21 UKS Azymut Pabianice LDZ
226 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
227 MORAWIEC Alicja 2009-05-06 BKL Bełchatów LDZ
228 MORAWIEC Maja 2005-04-23 RKS Łódź LDZ
229 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
230 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
231 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
232 MUSZYŃSKA Nina 2003-03-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
233 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
234 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
235 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
236 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź LDZ
237 NOWAK Tola 2004-06-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
238 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
239 NOWAKOWSKA Jagoda 2007-09-17 LKS Koluszki LDZ
240 NOWAKOWSKA Jagoda 2008-05-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
241 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
242 OKULOWSKA Oliwia 2007-07-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
243 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
244 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
245 OLEJNIK Natalia 2004-08-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
246 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
247 OPOLONCHIK Daria 2002-09-29 CKS Budowlani Częstochowa SLK
248 ORZECHOWSKA Noemi 2006-02-21 LKS Vectra Włocławek KPO
249 OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
250 OSTASZYN Julia 2007-01-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
251 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
252 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
253 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
254 PALUSZCZAK Zuzanna 2008-02-14 BKL Bełchatów LDZ
255 PANEK Katarzyna 2002-02-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
256 PARADECKA Kinga 2009-09-16 UKS Czempion Bełchatów LDZ
257 PAWŁOWSKA Zuzanna 2006-09-22 LKS MOSiR Sieradz LDZ
258 PERZANOWSKA Lena 2008-12-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
259 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
260 PĘCEK Karina 2006-02-06 UKS Jedynka Tokarnia MLP
261 PIĄTKOWSKA Hanna 2008-02-07 LKS MOSiR Sieradz LDZ
262 PIESTRZYŃSKA Nikola 2007-02-24 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
263 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
264 PIOTROWSKA Natalia 2008-01-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
265 PISKOROWSKA Daria 2006-10-19 MKS MOS Wrocław DOL
266 PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 KS Victoria Trzebinia MLP
267 PŁOCKA Milena 2010-06-07 LKS Koluszki LDZ
268 PODOLSKA Maria 2008-03-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
269 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
270 POHL Sabina 1999-07-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
271 POLAK Anna 2006-02-22 MKS Tempo Kęty MLP
272 POŁETEK Natalia 2007-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
273 PORADECKA Adrianna 2007-10-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
274 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
275 POSMYK Wiktoria 2004-03-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
276 POTYCZKA Aleksandra 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
277 PROC Antonina 2008-06-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
278 PUDŁOWSKA Amelia 2009-03-22 TS AKS Chorzów SLK
279 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
280 PURGAŁ Matylda 2007-01-27 LUKS Strzałków LDZ
281 RACHKOVSKA Anzhelika 2004-08-22 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
282 RAMA Pola 2008-03-27 KS Warszawianka W-wa MAZ
283 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
284 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock MAZ
285 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
286 ROGALSKA Kinga 2007-04-12 ULKS Muflon Bielawa DOL
287 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
288 ROSIŃSKA Emilia 2006-12-08 LUKS Boguszyce LDZ
289 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
290 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
291 RYBA Gabriela 2007-03-05 MLUKS Tarnów MLP
292 RYBAK Amelia 2008-07-19 BKS Bydgoszcz KPO
293 RYDZ Izabella 2009-12-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
294 SADKIEWICZ Julia 2007-11-01 WKS Wawel Kraków MLP
295 SADOWSKA Martyna 2008-01-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
296 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
297 SANDERS Emilia 2007-05-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
298 SIEMIŃSKA Anna 2010-08-18 LKS Koluszki LDZ
299 SIENKIEWICZ Marianna 2003-08-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
300 SITARSKA Julia 2007-07-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
301 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
302 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
303 SKRZYPCZAK Zuzanna 2006-02-08 MUKS Szok Bojanowo WLP
304 SKUPIŃSKA Maria 2007-08-27 RKS Łódź LDZ
305 SŁOWIŃSKA Amelia 2007-01-01 LLKS Gubin LBU
306 SMOLARCZYK Wiktoria 2007-11-13 LKS Lubusz Słubice LBU
307 SOBCZAK Zuzanna 2006-01-09 UKS Czapla Białe Błota KPO
308 SOBCZYŃSKA Marta 2006-05-21 AZS Łódź LDZ
309 SOBIESZEK Maja 2007-10-27 LUKS Strzałków LDZ
310 SOCHACZEWSKA Oliwia 2004-01-21 RKS Łódź LDZ
311 SPYCHALSKA Iga 2007-01-06 KS Wda Świecie KPO
312 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
313 STACHERSKA Milena 2006-10-17 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
314 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
315 STASIK Nicole 2004-08-27 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
316 STRZYMIŃSKA Magdalena 2006-01-11 KS Podlasie Białystok POD
317 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics WMZ
318 SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
319 SZOSTAK Oliwia 2007-11-03 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
320 SZWEDZIK Aleksandra 2007-03-22 Athletics Team Radomsko LDZ
321 SZYMAŃCZYK Anna 2007-09-06 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
322 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
323 SZYMCZAK Weronika 2007-01-01 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
324 SZYMSKA Julia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
325 ŚLIWA Julia 2003-10-14 MOSM Tychy SLK
326 ŚMIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
327 ŚWIĄDER Adrianna 2006-08-13 LUKS Boguszyce LDZ
328 ŚWIERCZEK Laura 2007-02-03 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
329 ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS Łódź LDZ
330 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
331 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
332 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
333 TOMKOWICZ Oliwia 2007-08-12 KS Komunalni Sanok PDK
334 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
335 TOPOLEWSKA Gabriela 1996-01-18 KS Czempion Warszawa MAZ
336 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
337 TRĄBCZYŃSKA Julia 2007-12-21 CKS Budowlani Częstochowa SLK
338 TROCHIMCZUK Milena 2007-06-16 MKS Truso Elbląg WMZ
339 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
340 TURSKA Karina 2007-01-25 LKS Vectra Włocławek KPO
341 URBAN Alicja 2013-02-28 LKS Atleta Gniezno WLP
342 URBAN Paulina 2007-01-11 KKS Sfora Bojano POM
343 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
344 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS 20 Poznań WLP
345 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
346 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
347 WALICKA Hanna 2005-02-11 RKS Łódź LDZ
348 WASELA Dominika 2007-02-01 TL ROW Rybnik SLK
349 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
350 WIKIŃSKA Weronika 2006-08-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
351 WINKOWSKA Anna 2007-10-17 UKB Szubin KPO
352 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
353 WIŚNIEWSKA Julia 2006-04-10 AZS Łódź LDZ
354 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2007-03-27 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
355 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
356 WITKOWSKA Paula 2007-04-30 OLA Lubelskie LBE
357 WŁODARCZYK Kamila 2000-07-21 AZS Łódź LDZ
358 WŁODARCZYK Paulina 2007-05-29 OKS Skra Warszawa MAZ
359 WŁOSZCZAK Maria 2007-01-03 KS Orzeł Warszawa MAZ
360 WOJNOWICZ Weronika 2003-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
361 WOLNIEWICZ Dominika 2007-04-12 LUKS Boguszyce LDZ
362 WOŚ Kinga 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
363 WOŹNIAK Beata 2008-05-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
364 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
365 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
366 WÓJCIK Weronika 2005-02-23 LKS Omega Kleszczów LDZ
367 WRĘBIAKOWSKA Maria 2008-01-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
368 WRONA Jagoda 2008-03-05 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
369 WROTEK Hanna 2008-01-12 OKS Skra Warszawa MAZ
370 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
371 YOUSSEF Hanna 2006-06-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
372 ZABIELSKA Barbara 2007-10-14 MKL Toruń KPO
373 ZAJĄC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
374 ZAJĄC Zuzanna 2006-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
375 ZAKRZEWSKA Paulina 2007-02-20 UKS Chromik Mysłowice SLK
376 ZALEPIŃSKA Wiktoria 2007-11-08 UKS Lisy Zgierz LDZ
377 ZAREMBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
378 ZARĘBA Alicja 2007-03-26 KSLZS Kruszwica KPO
379 ZAUCHA Aleksandra 2007-09-27 MLUKS Tarnów MLP
380 ZAWADZKA Lena 2009-01-07 UKS-MOS Opole OPL
381 ZAWÓŁ Paulina 2007-06-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
382 ZEHNER Iga 2007-07-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
383 ZIELIŃSKA Sonia 2005-07-30 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
384 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics WMZ
385 ZYS Joanna 2007-03-17 UKS 55 Łódź LDZ
386 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.78297114372253sekund