GORZKOWICZ Michał
2005-05-21
WKS Wawel Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIK Ignacy 2009-12-24 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
2 ADAMSKI Kacper 2006-04-08 WKS Wawel Kraków MLP
3 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
4 BABULA Maciej 2003-08-09 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
5 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
6 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BASYSTYI Vladyslav 2004-10-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
9 BAZANIAK Bartek 2005-03-18 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
10 BEMBENEK Jakub 2006-12-28 KKL Stal Stalowa Wola PDK
11 BIEDROŃ Mateusz 2005-09-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
12 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
13 BŁASZCZAK Karol 2005-04-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
14 BŁASZCZYK Jakub 2005-07-14 MKL Szczecin ZPO
15 BRILLA Cyprian 2003-01-08 UKS Czwórka Żory SLK
16 BRUC Miłosz 2006-02-02 MLUKS Tarnów MLP
17 BRYL Michał 1997-10-27 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
18 BRYLIŃSKI Robert 1991-04-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
19 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
20 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
21 BUCK Dawid 1999-11-11 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
22 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
23 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
24 CHAŁADZIŃSKI Oskar 2004-06-11 RKS Łódź LDZ
25 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
26 CHMIEST Bartosz 2006-02-16 niestowarzyszony POL
27 CHRAPUSTA Marcin 2005-11-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
28 CHYNAŁ Piotr 2006-04-09 SKS Kusy Kraków MLP
29 CYGAN Jan 2006-01-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
30 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
31 CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 RKS Łódź LDZ
32 CZYSZCZOŃ Łukasz 2006-10-08 MKS Rabka-Zdrój MLP
33 ĆWIKŁO Bartłomiej 2006-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
34 DANIELCZYK Dawid 2005-07-29 BKL Bełchatów LDZ
35 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
36 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
37 DONIEC Szymon 2004-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
38 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
39 DUSIK Tomasz 2006-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
40 DUTKA Jakub 2005-01-01 UKS Kobylanka MLP
41 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
42 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 FILIPEK Bartosz 2001-09-09 WKS Wawel Kraków MLP
44 FLOREK Mikołaj 2004-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
45 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
46 FUJAK Oliwier 2004-11-11 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
47 GADŻAŁA Paweł 1992-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
48 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
49 GIEDŹ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
50 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL Optima Radom MAZ
51 GOC Kacper 2002-10-01 KS AZS AWF Kraków MLP
52 GOCH Szymon 2002-03-10 KS AZS AWF Kraków MLP
53 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
54 GORCZYCA Jakub 2002-03-31 UKS Polfin Oświęcim MLP
55 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
56 GÓRSKI Mateusz 2004-02-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
57 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
58 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
59 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
60 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
61 GRZELAK Mateusz 2001-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
62 GURAK Florian 2005-07-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 LUKS Podium Kup OPL
64 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
65 HEĆKO Patryk 2002-02-12 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 JAGIEŁŁO Tymoteusz 2000-09-27 WKS Wawel Kraków MLP
67 JAKÓBCZYK Michał 1995-05-13 KS Agros Zamość LBE
68 JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
69 JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
70 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
71 JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
72 KALINKIEWICZ Damian 1997-03-06 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
73 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 LKS Stal Mielec PDK
74 KAMIŃSKI Kacper 2005-04-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
75 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
76 KEMPA Filip 2004-08-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
77 KIDOŃ Piotr 2000-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
78 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
79 KIJOWSKI Bruno 2005-03-05 WKS Wawel Kraków MLP
80 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 KISIL Kamil 2004-03-14 WLKS Wrocław DOL
82 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
83 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
84 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
85 KOŁODZIEJ Kacper 2005-04-18 MKL Toruń KPO
86 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
87 KOPEĆ Maciej 2002-07-29 WKS Wawel Kraków MLP
88 KORCZYK Dawid 2006-07-07 UKS Sokół Zator MLP
89 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
90 KOSIARSKI Filip 2005-12-07 SKS Kusy Kraków MLP
91 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
92 KOWALIŃSKI Tomasz 2007-09-08 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
93 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
94 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
95 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
96 KRZEMIEŃ Jan 2002-05-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
97 KUCZEK Piotr 2002-08-24 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
98 KULIGOWSKI Michał 2002-08-13 RMKS Rybnik SLK
99 KURIATA Dawid 2005-07-24 MKS Piast Głogów DOL
100 KUZAK Piotr 1997-04-13 MCKiS Jaworzno SLK
101 KWAŚNY Błażej 2001-05-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
102 KWAŚNY Jakub 2005-01-22 KS AZS AWF Kraków MLP
103 KWIECIŃSKI Jakub 2004-07-28 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
104 LACH Radosław 2006-03-02 MKL Toruń KPO
105 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
106 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
107 LEGUTKO Wiktor 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
108 LEMPACH Jakub 2001-08-21 AZS UMCS Lublin LBE
109 LEPIONKA Adrian 2006-04-20 KS Agros Zamość LBE
110 LIBURA Jakub 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
111 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
112 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
113 ŁAKOMSKI Bartosz 2007-10-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
114 ŁAKOMY Jan 2007-04-17 WKS Wawel Kraków MLP
115 ŁASKOWSKI Filip 2005-01-17 MKS Truso Elbląg WMZ
116 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
117 ŁOPATA Aleksander 2009-06-23 MCKiS Jaworzno SLK
118 ŁUKASIEWICZ Sebastian 2004-06-28 KS AZS AWF Kraków MLP
119 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
120 MACHETA Michał 2003-11-11 KS AZS AWF Kraków MLP
121 MACIEJOWSKI Damian 2005-08-06 UKS Jedynka Tokarnia MLP
122 MADRAK Marcin 2006-12-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
123 MAKOWSKI Maciej 2003-08-26 KS AZS AWF Kraków MLP
124 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
125 MAŁYCHA Szymon 2005-02-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
126 MARUSA Maksymilian 2004-01-05 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
127 MAZUR Michał 2003-09-21 MKL Szczecin ZPO
128 MIGAS Szymon 2006-02-07 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
129 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
130 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
131 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
132 MLEKODAJ Jakub 2004-10-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
133 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
134 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
135 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
136 MUCHA Mateusz 2002-05-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
137 NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
138 NOWAK Jakub 2004-12-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
139 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
140 OLEJNICZAK Jakub 1997-02-27 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
141 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
142 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
143 PIERZYNKA Maciej 2005-12-19 KS AZS AWF Kraków MLP
144 PIETRUSA Jakub 2005-02-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
145 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamość LBE
146 PIETRZYK Filip 2006-09-02 UKS Trójka Mikołów SLK
147 PIĘTAL Kamil 2007-05-27 LKS Stal Mielec PDK
148 PILAWA Błażej 2005-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
149 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
150 PIORUNOWICZ Kamil 2001-10-27 KKL Kielce SWK
151 PORĘBSKI Robert 2005-01-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
152 PRZYBYŁO Oskar 2006-08-27 UKS Żaczek Połaniec SWK
153 PUCHAŁA Łukasz 2003-04-19 MKS Tempo Kęty MLP
154 PYDA Jakub 2001-03-23 KS Agros Zamość LBE
155 RAK Piotr 2006-02-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
156 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
157 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
158 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
159 RODZOŃ Bartosz 2004-07-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
160 ROGALA Jan 2004-06-25 WLKS Wrocław DOL
161 ROSÓŁ Sebastian 1999-01-30 KS AZS AWF Katowice SLK
162 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
163 SADOWSKI Igor 2003-07-04 WKS Wawel Kraków MLP
164 SAWICKI Marek 1996-07-18 KS Podlasie Białystok POD
165 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie KPO
166 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn Koźle OPL
167 SŁAWIŃSKI Mikołaj 2005-10-05 Akademia Sportu Otwock MAZ
168 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
169 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
170 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
171 SROKA Mateusz 2005-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
172 STASIOWSKI Maksymilian 2001-01-25 KS AZS AWF Kraków MLP
173 STĘPIEŃ Mateusz 2005-08-13 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
174 STOLARSKI Jakub 2000-06-10 KS AZS AWF Kraków MLP
175 STROJNY Antoni 2002-07-17 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
176 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
177 STUDNICKI Krzysztof 1992-10-10 WKS Wawel Kraków MLP
178 SUŁEK Mateusz 2005-05-20 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
179 SWOROWSKI Krzysztof 2005-06-27 GKS Olimpia Grudziądz KPO
180 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
181 SZCZĘSNY Michał 2005-01-30 MKL Szczecin ZPO
182 SZOPNIEWSKI Jacek 2009-06-02 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
183 SZTUK Kamil 2002-10-22 MOSiR Łaziska Górne SLK
184 SZULER Kamil 2005-03-12 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
185 SZYMAŃSKI Daniel 2005-05-22 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
186 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
187 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
188 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 MKS Pułtusk MAZ
189 ŚLUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
190 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
191 TATARA Dawid 2004-07-27 BKL Bełchatów LDZ
192 TONDI Francesco 2003-01-15 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
193 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
194 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
195 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
196 WIĄCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
197 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
198 WIŚNIEWSKI Ignacy 2007-03-05 KS Orzeł Warszawa MAZ
199 WŁODARCZYK Nikodem 2006-04-13 SKS Kusy Kraków MLP
200 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
201 WOZIWODZKI Jakub 2004-05-18 KS AZS AWF Kraków MLP
202 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
203 WÓJCICKI Filip 2005-08-21 LKS Kłos Olkusz MLP
204 WÓJCIK Adam 2007-03-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
205 WRÓBEL Mateusz 2000-09-04 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
206 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
207 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września WLP
208 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
209 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
210 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
211 WYLĘGA Nikodem 1998-06-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
212 WYWIAŁ Wiktor 2003-03-19 SKS Kusy Kraków MLP
213 ZAJĄC Bartosz 2006-03-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
214 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
215 ZAPAŁA Maksymilian 2006-02-07 WKS Wawel Kraków MLP
216 ZAWLIK Jakub 2004-11-25 MKL Szczecin ZPO
217 ZIELIŃSKI Michał 2006-12-02 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
218 ZIEMBA Kacper 2006-06-26 KS AZS AWF Kraków MLP
219 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
220 ZIMNY Szymon 2006-03-29 KS AZS AWF Kraków MLP
221 ŻAK Łukasz 1997-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
222 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.5272068977356sekund