GŁASZCZKA Szymon
2005-01-08
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
2 BADEŃSKI Bernard 2005-10-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
3 BANACH Piotr 2005-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
4 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 KS AZS AWF Kraków MLP
5 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
6 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
7 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
8 BARTO¦ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
9 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
10 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
11 BAZAN Adrian 2005-04-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
12 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
13 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
14 BEDRA Patryk 2004-03-06 KS Zawkrze Mława MAZ
15 BEZMEN Mykola 2002-12-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
16 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
17 BIEDRZYCKI Mikołaj 2007-10-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
18 BIELSKI Michał 2008-02-11 MKS Sambor Tczew POM
19 BIERNAT Eryk 2006-11-01 MUKS Płock MAZ
20 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
21 BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 RLTL Optima Radom MAZ
22 BOŃKOWSKI Wojciech 2006-01-30 MLKL Płock MAZ
23 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
24 BRZEZIŃSKI Michał 2005-09-01 MKS Bank BS Płońsk MAZ
25 BUCZYŃSKI Kacper 2006-04-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
26 BUDZISZEWSKI Bartosz 2006-12-01 UKS MTE Milanówek MAZ
27 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
28 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 CHLUDZIŃSKI Mateusz 2006-04-01 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
30 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
31 CIAPA Bartłomiej 2003-02-02 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
32 CIESIELSKI Jakub 2003-01-30 AZS-AWFiS Gdańsk POM
33 CIE¦LAK Miłosz 2001-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
34 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
35 CZARNOCKI Damian 2000-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
36 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
37 CZUBA Jakub 2004-05-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
38 CZUBAJ Piotr 2006-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
39 CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
40 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
41 DˇBROWSKI Dominik 2005-02-26 KS Zawkrze Mława MAZ
42 DˇBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
43 DEMKOW Tadeusz 2005-01-12 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
44 DĘBSKI Bartosz 2002-04-12 GKS Wilga Garwolin MAZ
45 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
46 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
47 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
48 DOLNY Sylwester 2005-03-18 MUKS Płock MAZ
49 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
50 DULNIAK Ryszard 2004-05-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
51 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
52 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
53 FEISTER Błażej 2004-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
54 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
55 GARBICZ Alexander 2008-09-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
56 GˇBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
57 GˇSIŃSKI Jan 2006-04-14 UKS Melo Błonie MAZ
58 GˇSIŃSKI Wiktor 2006-04-14 UKS Melo Błonie MAZ
59 GˇSIOROWSKI Mateusz 2004-12-31 UKS Vis Skierniewice LDZ
60 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
61 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
62 GOŁĘBIOWSKI Jakub 2006-05-22 UKS Atos WoĽnice WMZ
63 GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 KS Zawkrze Mława MAZ
64 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
65 GÓRSKI Jakub 2004-10-04 UKS Atos WoĽnice WMZ
66 GRABCZAK Michał 2006-12-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
67 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
68 GRANOSZEWSKI Igor 2004-03-25 KS Zawkrze Mława MAZ
69 GROBELNY Hubert 2004-09-14 MKS Syrena Warszawa MAZ
70 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
72 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
73 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
74 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
75 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
76 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
77 JARMUŁ Piotr 2004-11-30 AML Słupsk POM
78 JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 MKL Toruń KPO
79 JASKULSKI Jan 2005-05-04 UKS Technik Radom MAZ
80 JAWORSKI Tymoteusz 2005-12-12 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
81 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
82 JERCHA Michał 2004-03-09 MKLA Łęczyca LDZ
83 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
84 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
85 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
86 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
87 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
88 KALWASIŃSKI Krzysztof 2004-09-07 AP Marcovia Marki MAZ
89 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
90 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
91 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
92 KARAPEICHYK Artem 2004-04-25 UKS Gepard Warszawa MAZ
93 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
94 KARLIŃSKI Łukasz 2004-07-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
95 KˇDZIELA Bartłomiej 2005-01-01 MKS Agros Chełm LBE
96 KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 RLTL Optima Radom MAZ
97 KLUCZEK Szymon 2003-05-03 KS Agros Zamo¶ć LBE
98 KŁOSIEWICZ Krystian 2005-12-13 MKS Pułtusk MAZ
99 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
100 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbl±g WMZ
101 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
102 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
103 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
104 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
105 KORYTOWSKI Jakub 2006-04-10 OLA Mazowieckie MAZ
106 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
107 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos WoĽnice WMZ
108 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
109 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
110 KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 KS Czempion Warszawa MAZ
111 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
112 KOWALSKI Konstanty 2006-03-04 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
113 KOWALUK Albert 2004-02-11 TS Start Lublin LBE
114 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
115 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS ŁódĽ LDZ
116 KRUPNIEWSKI Łukasz 2006-02-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
117 KRYSZPIN Maciej 2005-08-03 MUKL Brodnica KPO
118 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
119 KRZEWNIAK Maciej 2006-01-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
120 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
121 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
122 KULBICKI Jan 2005-06-06 UKS Otrębusy MAZ
123 KULMACZEWSKI Jan 1995-04-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
124 KURILENKO Sviatoslav 2008-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
125 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamo¶ć LBE
126 KWIATKOWSKI Jakub 2008-04-09 UKS Technik Radom MAZ
127 LATO Franek 2005-01-01 UKS Otrębusy MAZ
128 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
129 LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 MKL Toruń KPO
130 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
131 LEWICKI Jakub 2006-09-02 MLKL Płock MAZ
132 LINKA Mateusz 2004-07-03 MKS Pułtusk MAZ
133 LIPIŃSKI Bartłomiej 2006-02-04 MLKL Płock MAZ
134 LIPIŃSKI Jakub 2004-01-18 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
135 LIS Karol 2002-08-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
136 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
137 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
138 ŁAGÓD Cyprian 2005-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
139 ŁAPETA Krystian 2004-04-30 BKS Bydgoszcz KPO
140 ŁAPIŃSKI Kacper 2005-02-16 LKS Korab Olecko WMZ
141 ŁASKOWSKI Filip 2005-01-17 MKS Truso Elbl±g WMZ
142 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
143 ŁUPKOWSKI Jan 2006-05-22 RLTL ZTE Radom MAZ
144 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL Optima Radom MAZ
145 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
146 MAJEWSKI Patryk 2007-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
147 MALCZEWSKI Konrad 2006-03-06 MAL-MKLA Mława MAZ
148 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
149 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
150 MARCZYŃSKI Michał 2003-10-18 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
151 MARKOWSKI Miłosz 2003-06-23 UKS Clan Ostrołęka MAZ
152 MAZUR Aleks 2002-03-20 GKS Wilga Garwolin MAZ
153 MELLIN Krzysztof 2006-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
154 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
155 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
156 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
157 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
158 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
159 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
160 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
161 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
162 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
163 MOSZCZYŃSKI Cezary 2006-07-10 OLA Mazowieckie MAZ
164 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
165 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
166 MUSIAŁ Wiesław 1957-10-20 MKS-MOS ¦rem WLP
167 NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
168 NOWAK Jan 2003-02-17 OKS Skra Warszawa MAZ
169 NOWICKI Olaf Kacper 2004-05-30 MKS Pułtusk MAZ
170 OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
171 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
172 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
173 OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 UKS Młodzik Warszawa MAZ
174 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
175 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
176 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
177 PADZIK Jakub 2004-09-07 MLKL Płock MAZ
178 PAŁAC Maciej 2003-08-01 UKS Gepard Warszawa MAZ
179 PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 MUKL Brodnica KPO
180 PAROL Patryk 2004-04-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
181 PAVLOV Timofej 2006-11-09 OKS Skra Warszawa MAZ
182 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
183 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
184 PIEJKO Michał 2004-01-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
185 PIETUSZKO Kamil 2005-08-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
186 PIĘCEK Jakub 2003-07-07 UKS Gepard Warszawa MAZ
187 PILIŃSKI Jakub 2003-04-02 MKS Bank BS Płońsk MAZ
188 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
189 PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 UKS Technik Augustów POD
190 PRU¦ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
191 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
192 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
193 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
194 RACHWAŁ Alex 2006-12-27 UKS Młodzik Warszawa MAZ
195 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
196 RA¦ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
197 RESIAK Paweł 2005-11-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
198 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
199 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
200 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
201 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
202 RUTA Miłosz 2005-12-17 KS Czempion Warszawa MAZ
203 SADOWSKI Jan 2005-06-01 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
204 SADOWSKI Jan 2006-03-22 MKS Pułtusk MAZ
205 SARATA Antoni 2005-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
206 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
207 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
208 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
209 SKIBIŃSKI Maciej 2008-06-30 WKS Flota Gdynia POM
210 SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
211 SKOTKOWSKI Hubert 2006-01-01 UKS Otrębusy MAZ
212 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
213 SMARDZEWSKI Filip 2006-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
214 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
215 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbl±g WMZ
216 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
217 STRZAŁKOWSKI Bartosz 2006-11-14 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
218 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
219 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-09 RLTL Optima Radom MAZ
220 SZCZEPAŃSKI Kacper 2005-07-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
221 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
222 SZTREJA Karol 2005-05-31 MKS Pułtusk MAZ
223 SZULC Tomasz 2004-07-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
224 SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 KS Wisła Puławy LBE
225 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
226 SZYMCZAK Filip 2006-03-25 MKL Toruń KPO
227 ¦LIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
228 ¦MIERZYŃSKI Miłosz 2005-11-09 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
229 TALAREK Bartosz 2006-10-09 MKL Toruń KPO
230 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
231 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
232 TUCHARZ Patryk 2004-11-18 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
233 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
234 UHERA Grzegorz 2005-02-14 KS Orzeł Warszawa MAZ
235 URBAN Kamil 2005-05-15 SSON START Siedlce MAZ
236 URBANIAK Igor 2005-07-01 LKS Omega Kleszczów LDZ
237 URBAŃSKI Jakub 2006-04-04 UKS Melo Błonie MAZ
238 WASIAK Piotr 2000-03-09 RLTL ZTE Radom MAZ
239 WA¦ Kacper 2004-07-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
240 WIDZ Jakub 2004-03-22 TS Start Lublin LBE
241 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
242 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
243 WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 UKS Filipides Teresin MAZ
244 WIĘCKOWSKI Przemysław 2002-05-10 UKS Młodzik Warszawa MAZ
245 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
246 WILCZYŃSKI Stanisław 2005-03-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
247 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
248 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
249 WI¦NIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
250 WI¦NIEWSKI Szymon 2004-09-07 UKS Kresy Otwock MAZ
251 WI¦NIEWSKI Tomasz 2004-07-05 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
252 WITANOWSKI Adrian 2003-11-07 OKS Start Otwock MAZ
253 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
254 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
255 WOJCIECHOWSKI Tobiasz 2004-01-08 OKLA Ostrołęka MAZ
256 WOLIŃSKI Dawid 2004-07-08 AZS UMCS Lublin LBE
257 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
258 WORONIECKI Igor 2006-04-16 LKS Korab Olecko WMZ
259 WO¬NIAK Alan 2006-02-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
260 WO¬NIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
261 WO¬NICA Teodor 2006-08-10 UKS MTE Milanówek MAZ
262 WÓJCICKI Szymon 2005-07-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
263 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
264 WYRĘBIAK Maciej 2005-01-31 SKS Feniks Siedlce MAZ
265 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
266 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
267 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
268 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
269 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
270 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
271 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
272 ZYGMUNCIAK Kacper 2004-10-06 OKS Skra Warszawa MAZ
273 ŻACZKIEWICZ Wojciech 2004-04-23 UKS Vis Skierniewice LDZ
274 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE
275 ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 LKS Lubawa WMZ
276 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.33256912231445sekund