SIKORA Wiktor
2005-07-24
GKS Wilga Garwolin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
3 ANDRZEJAK Bartosz 2006-07-11 LUKS Orkan Września WLP
4 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
5 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
6 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
7 BAJURSKI Norbert 2004-02-09 UKS Filipides Teresin MAZ
8 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
9 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
10 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
11 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
12 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
13 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
14 BŁAHUCIAK Dawid 2006-03-24 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
15 BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 RLTL GGG Radom MAZ
16 BORAWSKI Mateusz 2005-03-21 MLKL Płock MAZ
17 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno WMZ
18 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
19 BURNIAK Filip 2004-04-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
20 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
21 CZARNECKI Jakub 2006-05-17 KS Podlasie Białystok POD
22 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
23 CZUBAJ Piotr 2006-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
24 CZUBIAK Wiktor 2004-04-09 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
25 CZYSZEWICZ Marcin 2005-03-27 UKS Sprint 2020 Warszawa MAZ
26 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 DEMBIŃSKI Miłosz 2006-03-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
28 DENIZIAK Dominik 2006-04-21 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
29 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
30 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
31 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
32 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
33 FEISTER Błażej 2004-02-21 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
34 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
35 FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
36 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
37 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
39 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
40 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL GGG Radom MAZ
41 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
42 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
43 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
44 GÓRSKI Jakub 2004-10-04 UKS Atos Woźnice WMZ
45 GRABCZAK Michał 2006-12-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
46 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
47 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 GWIAZDA Marcin 2003-08-27 OKLA Ostrołęka MAZ
49 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
50 IŻMAŃSKI Oskar 2005-03-04 RLTL ZTE Radom MAZ
51 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
52 JANKOWSKI Wiktor 2006-02-24 KS Wisła Puławy LBE
53 JAROSZKIEWICZ Piotr 2004-04-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
54 JASKULSKI Jan 2005-05-04 UKS Technik Radom MAZ
55 JAWORSKI Tymoteusz 2005-12-12 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
56 JURGIEL Jerzy 2004-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
57 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
58 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
59 KARLIŃSKI Łukasz 2004-07-03 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
60 KARPIUK Franciszek 2007-07-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
61 KĄDZIELA Bartłomiej 2005-01-01 MKS Agros Chełm LBE
62 KĘPKA Wiktor 2003-01-01 KS Wisła Puławy LBE
63 KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 RLTL GGG Radom MAZ
64 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
65 KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
66 KOC Stanisław 2006-06-25 KS Podlasie Białystok POD
67 KOŁAKOWSKI Karol 2007-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
68 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
69 KOPCIŃSKI Jakub 2005-04-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
70 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 KS Czempion Warszawa MAZ
72 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
73 KOWALSKI Jakub 2006-02-14 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
74 KRAWCEWICZ Kacper 2006-02-20 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
75 KRÓL Szymon 2005-05-30 AZS UMCS Lublin LBE
76 KRUKOWSKI Igor 2006-06-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
77 KRUPNIEWSKI Łukasz 2006-02-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
78 KRYSIEWICZ Konrad 2006-07-06 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
79 KRZEWNIAK Maciej 2006-01-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
80 KSIĘŻNIK Maksymilian 2006-06-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
81 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
82 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
83 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
84 KUDZINOWSKI Jan 2005-06-24 UKS Czwórka Białystok POD
85 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno SLK
86 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
87 KUNCEWICZ Julian 2005-04-09 AKL Ursynów Warszawa MAZ
88 KURAS Stanisław 2008-11-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
89 LATO Franek 2005-01-01 UKS Otrębusy MAZ
90 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
91 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
92 LINKA Mateusz 2004-07-03 MKS Pułtusk MAZ
93 LIS Karol 2002-08-19 GKS Wilga Garwolin MAZ
94 LUBIAK Paweł 2005-01-15 MKS Pułtusk MAZ
95 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
96 ŁAWRESZUK Michał 2006-08-23 KS Podlasie Białystok POD
97 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL GGG Radom MAZ
98 MAJEWSKI Patryk 2007-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
99 MAKSYMIUK Piotr 2004-01-13 KS Podlasie Białystok POD
100 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
101 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
102 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
103 MARKOWSKI Przemysław 2004-03-11 OKS Start Otwock MAZ
104 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno WMZ
105 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
106 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
107 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
108 MELLIN Krzysztof 2006-01-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
109 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
110 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
111 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
112 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
113 MIKULSKI Paweł 2000-02-05 GKS Wilga Garwolin MAZ
114 MOCZADŁO Miłosz 2005-01-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
115 MYKYTCHUK Vadim 2007-04-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
116 NAMYSŁ Franciszek 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
117 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
118 NIEWIADOMSKI Kacper 2006-08-07 UKS Technik Radom MAZ
119 NOWICKI Olaf Kacper 2004-05-30 MKS Pułtusk MAZ
120 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
121 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
122 OLCHAWA Patryk 2006-11-13 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
123 OLSZOWY Eryk 2006-01-15 KS Wisła Puławy LBE
124 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
125 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
126 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
127 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
128 PADJAS Michał 2005-05-06 KS Czempion Warszawa MAZ
129 PAWŁOWSKI Jakub 2006-03-26 UKS Filipides Teresin MAZ
130 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
131 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
132 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
133 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
134 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
135 PIOTROWSKI Szymon 2005-09-17 KS Warszawianka W-wa MAZ
136 PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
137 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
138 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
139 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
140 PYRKO Adam 2006-04-30 KS Podlasie Białystok POD
141 RACHUBA Kacper 2004-01-16 MKS Pułtusk MAZ
142 RESIAK Paweł 2005-11-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
143 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
144 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Września WLP
145 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
146 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
147 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
148 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
149 RUTA Miłosz 2005-12-17 KS Czempion Warszawa MAZ
150 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
151 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set Świecie KPO
152 SALSKI Jan 2005-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
153 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
154 SAMIEC Bartosz 2006-04-13 RLTL Optima Radom MAZ
155 SANTYSIAK Konrad 2005-06-01 KSLZS Kruszwica KPO
156 SĘKULSKI Karol 2002-11-04 GKS Wilga Garwolin MAZ
157 SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
158 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
159 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
160 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
161 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
162 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń KPO
163 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
164 STOJAK Cezary 2006-02-09 KS Podlasie Białystok POD
165 STRZAŁKOWSKI Bartosz 2006-11-14 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
166 SZCZEPAŃSKI Kacper 2005-07-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
167 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
168 SZTREJA Karol 2005-05-31 MKS Pułtusk MAZ
169 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
170 SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
171 SZWAJ Szymon 2004-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
172 SZYMANIAK Mateusz 2005-02-28 UKS Rotmistrz Ciechanowiec POD
173 SZYMICZEK Michał 2006-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
174 ŚMIERZYŃSKI Miłosz 2005-11-09 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
175 ŚWISTEK Mateusz 2006-09-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
176 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
177 UHERA Grzegorz 2005-02-14 KS Orzeł Warszawa MAZ
178 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
179 WAŚKIEWICZ Bartosz 2004-04-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
180 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
181 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
182 WIERZBICKI Mikołaj 2005-06-02 UKS Filipides Teresin MAZ
183 WIŚNIEWSKI Piotr 2000-05-17 AZS UMCS Lublin LBE
184 WIŚNIEWSKI Szymon 2004-09-07 UKS Kresy Otwock MAZ
185 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
186 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
187 WODZYŃSKI Przemysław 2008-10-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
188 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
189 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
190 WOJCIECHOWSKI Tobiasz 2004-01-08 OKLA Ostrołęka MAZ
191 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
192 WORONIECKI Igor 2006-04-16 LKS Korab Olecko WMZ
193 WOŹNIAK Alan 2006-02-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
194 WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
195 WOŹNICA Teodor 2006-08-10 UKS MTE Milanówek MAZ
196 WÓJCICKI Antoni 2005-08-19 MKL Jurand Szczytno WMZ
197 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
198 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
199 WRÓBEL Dominik 2006-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
200 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
201 ZAKRZEWSKI Michał 2005-05-06 KS Podlasie Białystok POD
202 ZALEWSKI Dawid 2005-03-12 OKLA Ostrołęka MAZ
203 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
204 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
205 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
206 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.38048696517944sekund