URBAN Monika
2005-04-21
AZS-AWFiS Gdańsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
2 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
3 ANHALT Anna 2005-09-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
4 BANASIAK Anna 2006-12-13 MKS MOS Wrocław DOL
5 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
6 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
8 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
9 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
10 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
11 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
12 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
13 BŁASZCZAK Julia 2006-03-06 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
14 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
15 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew WLP
16 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
17 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
18 BORKOWSKA Marcelina 2006-12-19 SKLA Sopot POM
19 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
20 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
21 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Telimena 2006-07-09 UKS Jedynka Reda POM
22 BUBACZ Wanessa 2005-03-16 MKS Gniezno WLP
23 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
24 BULIK Patrycja 2005-03-11 SKLA Sopot POM
25 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
26 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
27 CHMIEL Aleksandra 2004-12-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
28 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
29 CHMURZYŃSKA Oliwia 2003-06-08 SKLA Sopot POM
30 CHOLEWIŃSKA Anna 2006-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
31 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
32 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
33 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
34 CIEŚLIŃSKA Hanna 2004-05-14 SKLA Sopot POM
35 CIUPIŃSKA Magdalena 2004-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
36 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
37 CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
38 CZYŻ Marlena 2006-03-17 UKS Diament Godów SLK
39 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
40 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
41 DALIDOWICZ Maja 2002-07-29 MKS Truso Elbląg WMZ
42 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
43 DERENGOWSKA Paulina 2005-09-09 SKL Filippides Starogard Gdański POM
44 DŁUŻYK Aleksandra 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
45 DOBERSCHUTZ Dorota 2004-03-21 MKS Gniezno WLP
46 DOMINIK Aleksandra 2002-10-06 UKS Jedynka Reda POM
47 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
48 DROSZKOWSKA Zuzanna 2002-12-21 LKS Zorza Gdynia POM
49 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
50 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
51 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
52 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
53 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
54 DUTKA Julia 2005-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
55 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
56 DZIERWA Martyna 2004-03-25 MLUKS Tarnów MLP
57 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
58 ENGLER Zuzanna 2004-12-24 SKL Filippides Starogard Gdański POM
59 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
60 FERCHMIN Aleksandra 2004-10-22 KU AZS UAM Poznań WLP
61 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
63 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
64 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
65 GEHRMANN Julia 2003-02-14 KS Wejher Wejherowo POM
66 GINTER Karolina 2004-03-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
67 GLATKI Ewa 2005-12-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
68 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
69 GLEZMAN Maja 2004-09-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
70 GŁÓWCZEWSKA Katarzyna 2001-11-23 ULKS Talex Borzytuchom POM
71 GOŁĄBOWICZ Oliwia 2004-05-25 LKB im. Braci Petk Lębork POM
72 GOŁEK Diana 1983-08-07 WKB Meta Lubliniec SLK
73 GÓRALEWSKA Krystyna 2006-12-22 MMKS Gdańsk POM
74 GÓRECKA Alicja 2005-04-25 MKL Toruń KPO
75 GÓRECKA Julia 2006-12-03 MKL Tlen Mogilno KPO
76 GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 SKLA Sopot POM
77 GÓRSKA Sandra Oliwia 2005-06-12 MKS Sambor Tczew POM
78 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
79 GROCHOWSKA Laura 2006-08-11 LUKS Start Nakło KPO
80 GRUCHAŁA Aleksandra 2004-11-23 SKLA Sopot POM
81 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
82 GUMKOWSKA Alicja 2004-11-09 LKS Zorza Gdynia POM
83 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
84 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
85 HNATKOVSKA Daria 1991-04-29 MKS Truso Elbląg WMZ
86 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
87 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
88 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
89 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
90 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
91 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
92 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
93 JANICKA Paula 2004-02-06 KU AZS UAM Poznań WLP
94 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
95 JASIŃSKA Julia 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
96 JASIŃSKA Kinga 2006-12-19 WKS Wawel Kraków MLP
97 JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
98 KACZOR Agnieszka 1989-09-13 UKS Wiking Rychnowy POM
99 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
100 KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 MKS Truso Elbląg WMZ
101 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
102 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
103 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
104 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
105 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
106 KARYTA Oliwia 2006-08-25 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
107 KASZUBOWSKA Paulina 2003-07-31 LKS Zorza Gdynia POM
108 KEMPA Julia 2005-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
109 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
110 KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
111 KLEIN Zofia 2007-02-08 ULKS Skoczek Pogórze POM
112 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
113 KLIMEK Olga 2005-10-19 AML Słupsk POM
114 KLUPŚ Marta 2004-08-24 PLKS Gwda Piła WLP
115 KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
116 KOLCHINA Anastasiia 2005-07-24 AML Słupsk POM
117 KONARZEWSKA Martyna 1991-02-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
118 KONERA Wiktoria 2005-05-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
119 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
120 KOPEĆ Julia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
121 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
122 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
123 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
124 KORYTKOWSKA Justyna 1986-03-12 KS Prefbet-Sonarol POD
125 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
126 KOTŁOWSKA Agnieszka 2005-07-13 Akademia Biegowa Kartuzy POM
127 KOWALEWSKA Amelia 2005-09-07 LKS Vectra Włocławek KPO
128 KOZINA Patrycja 2005-09-03 LKS Jantar Ustka POM
129 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
130 KRAKOWIAK Wiktoria 2005-09-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
131 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
132 KRAWIEC Wiktoria 2004-03-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
133 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
134 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
135 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
136 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
137 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
138 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
139 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
140 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
141 KUJOTH Kinga 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
142 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
143 KULIK Kaja 2007-08-13 SKLA Sopot POM
144 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
145 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań WLP
146 KUŚNIEREK Zuzanna 2005-07-13 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
147 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
148 LEWANDOWSKA Kinga 2003-09-11 MKS Gniezno WLP
149 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
150 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
151 LOKŚ Paulina 2004-06-02 SKL Filippides Starogard Gdański POM
152 LOSY Anna 2003-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
153 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
154 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
155 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
156 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
157 ŁOZIŃSKA Małgorzata 2006-10-25 KS AZS AWF Kraków MLP
158 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
159 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom SLK
160 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
161 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
162 MACIEJEWSKA Lena 2010-04-20 KS Energetyk Poznań WLP
163 MACIEJUK Alicja 2004-05-27 LKS Jantar Ustka POM
164 MAGULSKA Oliwia 2003-09-29 SKLA Sopot POM
165 MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
166 MALAK Łucja 2002-04-26 MKL Szczecin ZPO
167 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
168 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
169 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
170 MANIECKA Julita 2002-08-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
171 MAŃKA Sandra 2005-10-03 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
172 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
173 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
174 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
175 MICHAŁOWSKA Zofia 2004-06-11 SKLA Sopot POM
176 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
177 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
178 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
179 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 LUKS Start Nakło KPO
180 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
181 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
182 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
183 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
184 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
185 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
186 NASKRĘT Zuzanna 2007-08-22 KS Energetyk Poznań WLP
187 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
188 NOWAK Paulina 2005-09-07 RKS Rumia POM
189 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
190 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
191 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
192 OLEJNICZAK Magdalena 2002-05-17 MKL Szczecin ZPO
193 OLEKSIAK Magda 2005-05-02 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
194 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
195 OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
196 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
197 ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
198 OSTROMĘCKA Kinga 2005-07-10 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
199 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
200 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
201 PAŃKA Wiktoria 2004-02-29 AML Słupsk POM
202 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
203 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
204 PASTERNAK Weronika 2005-09-30 LKS Vectra Włocławek KPO
205 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
206 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
207 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
208 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
209 PERWENIS Gabriela 2006-09-10 RAZ Szczecin ZPO
210 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
211 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
212 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
213 PILARSKA Julia 2007-05-30 ULKS Skoczek Pogórze POM
214 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
215 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
216 POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
217 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
218 PODRUCZNY Helena 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
219 PONIKOWSKA Alicja 2005-11-09 GKS Start Długołęka DOL
220 PRACHNIAK Oliwia 2004-11-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ
221 PROCYK Anna 2006-07-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
222 PROĆ Natalia 2006-06-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
223 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
224 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
225 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
226 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
227 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
228 ROKITA Maja 2005-08-03 LKS Zorza Gdynia POM
229 ROZKRUT Łucja 2006-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
230 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
231 RUTKOWSKA Kamila 2006-12-01 KS AZS AWF Kraków MLP
232 RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
233 SAŁACH Aleksandra 2005-02-25 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
234 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
235 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
236 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
237 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
238 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
239 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
240 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
241 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
242 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
243 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
244 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom SLK
245 STÓJ Alicja 2001-03-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
246 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
247 STYPCZYŃSKA Amelia 2005-09-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
248 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
249 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
250 SULIKOWSKA Ida 2006-03-12 SKLA Sopot POM
251 SYNGIERSKA Antonina 2004-08-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
252 SZCZEGIELNIAK Natalia 2007-07-27 AML Słupsk POM
253 SZCZEPANIAK Katarzyna 2003-05-18 SKL Filippides Starogard Gdański POM
254 SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 MKS Gniezno WLP
255 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
256 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
257 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
258 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
259 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
260 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
261 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
262 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
263 SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 AZS Łódź LDZ
264 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
265 ŚLUSAŁEK Weronika 2006-05-30 RKS Rumia POM
266 ŚMIGOWSKA Nadia 2006-10-14 LKS Zantyr Sztum POM
267 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
268 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
269 TCHÓRZ Kinga 2003-12-07 MLKS Ostróda WMZ
270 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
271 TĘŻYCKA Amelia 2006-02-27 LKS Vectra Włocławek KPO
272 TOPKA Beata 1999-01-20 UKS Barnim Goleniów ZPO
273 TROKA Julita 2006-01-02 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
274 TUCKA Róża 2004-06-07 SKLA Sopot POM
275 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
276 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
277 TYSZKO Marlena 2006-08-17 LKS Znicz Biłgoraj LBE
278 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
279 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
280 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
281 WAL Olga 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
282 WALASZEK Aleksandra 2005-11-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
283 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
284 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
285 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań WLP
286 WĄSIK Maja 2004-05-18 KS SportWise Kraków MLP
287 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
288 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
289 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
290 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2006-08-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
291 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
292 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
293 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
294 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
295 WÓJCIK Weronika 2005-02-23 LKS Omega Kleszczów LDZ
296 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
297 WRÓBEL Paulina 2004-08-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
298 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
299 WRÓBLEWSKA Patrycja 2008-05-29 KS Energetyk Poznań WLP
300 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
301 WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 OŚ AZS Poznań WLP
302 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
303 ZAKRZEWSKA Amelia 2004-10-03 KKL Rodło Kwidzyn POM
304 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
305 ZBLEWSKA Agata 2005-06-30 MKS Sambor Tczew POM
306 ZIELIŃSKA Nikola 2005-09-27 LKS Vectra Włocławek KPO
307 ZIELIŃSKA Zuzanna 2008-05-16 KKL Rodło Kwidzyn POM
308 ZINIEWICZ Nicola 2008-01-14 AML Słupsk POM
309 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
310 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
311 ŻOCHOWSKA Liliana 2006-04-22 LKS Zorza Gdynia POM
312 ŻYCHSKA Patrycja 2005-01-28 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.25902795791626sekund