WĄDOŁOWSKA Wiktoria
2006-08-12
UKS Atos Woźnice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZYK Martyna 2006-01-04 KS Polonia Pasłęk WMZ
4 ALIMASI Sofia 2006-12-13 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
5 ANTOSIEWICZ Julia 2006-12-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 AUDA Aleksandra 2007-04-19 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
7 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
8 BABAK Viktoriia 2005-02-08 LKS Jantar Ustka POM
9 BARTKOWSKA Maja 2009-08-22 LKS Lubawa WMZ
10 BASTEK Weronika 2007-09-12 KL Bałtyk Koszalin ZPO
11 BENEDYKCIŃSKA Nicola 2006-02-10 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
12 BIAŁCZAK Maja 2007-12-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
13 BIELSKA Oliwia 2003-05-26 SKLA Sopot POM
14 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
15 BINIAKIEWICZ Hanna 2005-08-18 MKS Baszta Szamotuły WLP
16 BOGUSŁAWSKA Lexssandra 2006-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
17 BOGUSZEWSKA Klaudia 2005-04-03 KS Podlasie Białystok POD
18 BOJAROWICZ Julia 2007-10-02 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
19 BOKUN Magdalena 1996-05-29 KS AZS AWF Katowice SLK
20 BONIŚNIAK Alicja 2006-09-07 Akademia Biegowa Żary LBU
21 BOREK Alicja 2005-05-14 KKL Kielce SWK
22 BORKOWSKA Tatiana 2005-07-17 MKS Pogoń Siedlce MAZ
23 BRAUZE Antonina 2005-06-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
24 BRONISZ Alicja 2006-01-22 AZS-AWF Gorzów LBU
25 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
26 BUJALSKA Alicja 2006-09-25 SKS Feniks Siedlce MAZ
27 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
28 BURMAS Emilia 2007-06-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
29 CEGIELSKA Roksana 2007-07-05 KS Zamek Kurzętnik WMZ
30 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
31 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
32 CHOMIK Marta 2005-10-06 GUKS Asy Dywity WMZ
33 CIELESZ Izabela 2006-10-30 MKS Truso Elbląg WMZ
34 CYCHOL Katarzyna 2004-05-18 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
35 CYTLAŁ Maria 2009-03-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
36 CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 MKS MOS Wrocław DOL
37 CZUBAK Dominika 2006-09-01 KM Aktywni Sochaczew MAZ
38 ĆWIKLIŃSKA Aleksandra 2003-09-19 LKS Lubawa WMZ
39 ĆWIKLIŃSKA Natalia 2005-11-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
40 DĄBKOWSKA Izabela 2005-01-25 MKS Pułtusk MAZ
41 DĄBROWSKA Michalina 2005-05-27 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
42 DEPCZYŃSKA Wiktoria 2007-08-28 LKS Lubawa WMZ
43 DESZCZKA Małgorzata 2010-07-22 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
44 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
45 DOBKOWSKA Daria 2008-04-04 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
46 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
47 DOMAGAŁA Weronika 1998-10-03 AKL Ursynów Warszawa MAZ
48 DOMAŃSKA Anna 2007-02-08 KS Wisła Puławy LBE
49 DROZD Oliwia 2007-07-07 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
50 DROŻYNER Oliwia 2003-05-06 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
51 DUDA Małgorzata 2010-08-24 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
52 DUDA Marcelina 2010-08-24 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
53 DYDZIŃSKA Nadia 2006-05-13 LUKS Hańcza Suwałki POD
54 DYMYDA Yeva 2006-09-09 UKS Atos Woźnice WMZ
55 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 FABER Aleksandra 2006-03-18 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
57 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 FILIPKOWSKA Natalia 2006-06-14 UKS Technik Augustów POD
59 FILIPSKA Klaudia 2007-07-15 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
60 FLIS Gabriela 2007-03-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
61 FOLWARSKA Ida 2006-04-12 UKS MTE Milanówek MAZ
62 FUS Joanna 2006-01-23 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
63 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot POM
64 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
65 GANCARSKA Amelia 2005-12-02 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
66 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
67 GAWRYŚ Wiktoria 2003-04-19 MKS-MOSM Bytom SLK
68 GĄSIEWSKA Julia 2006-09-22 MKS Pułtusk MAZ
69 GIL Natalia 2006-03-28 KS Orzeł Warszawa MAZ
70 GIZULEWSKA Julia 2007-02-03 LUKS Orneta WMZ
71 GOLON Karolina 2006-08-19 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
72 GOLON Patrycja 2007-02-17 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
73 GOŁOTA Zuzanna 2004-09-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
74 GORSKA Tola 2006-12-09 AZS-AWF Gorzów LBU
75 GORZKA Patrycja 2005-05-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
76 GOZDEK Maria 2005-01-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
77 GÓRNA Dorota 2006-03-21 GUKS Asy Dywity WMZ
78 GÓRNY Adrianna 2009-02-06 BKL Bełchatów LDZ
79 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk POM
80 GRANOWSKA Pola 2003-09-29 KU AZS AWP w Lublinie LBE
81 GRONOWSKA Zofia 2004-09-14 OŚ AZS Poznań WLP
82 GRZANKA Aleksandra 2007-06-01 KS Polonia Pasłęk WMZ
83 GRZELAK Paulina 2005-03-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
84 GRZESIUKIEWICZ Dominika 2006-07-17 UKS Technik Augustów POD
85 GRZEŚKOWIAK Jagoda 2007-01-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
86 GURZYŃSKA Julia 2007-08-19 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
87 GUTKOWSKA Joanna 2005-06-03 RLTL Optima Radom MAZ
88 GWIAZDECKA Wiktoria 2006-04-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
89 HABRYCH Maria 2008-02-12 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
90 HENSCHKE Lena 2006-09-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
91 HORCZAK Izabela 2007-06-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
92 IWANOW Alicja 2009-03-20 CSiR Susz WMZ
93 IWICZUK Natalia 2003-09-14 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
94 JABŁOŃSKA Agata 2005-05-11 MLKL Płock MAZ
95 JACAK Julia 2004-08-29 RKS Łódź LDZ
96 JAGODZIŃSKA Roksana 2006-09-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
97 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 RKS Łódź LDZ
98 JAKUBOWSKA Jowita 2008-07-22 LKS Lubawa WMZ
99 JANCZAK Dagmara 2007-09-02 LKS Polkowice DOL
100 JANKOWSKA Iga 2006-12-06 LUKS Start Nakło KPO
101 JANUCHTA Kinga 2005-01-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
102 JANUS Zuzanna 2006-01-01 niest. Poznań WLP
103 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
104 JASIELON Julia 2009-04-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
105 JASKOWIAK Kornelia 2006-10-31 KKL Stal Stalowa Wola PDK
106 JASZCZURA Emilia 2007-04-30 MKS Sambor Tczew POM
107 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
108 JAWORSKA Wiktoria 2006-02-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
109 JEGLIŃSKA Maja 2006-04-24 LKS Korab Olecko WMZ
110 JENDRZEJEWSKA Jagoda 2007-01-28 LUKS Start Nakło KPO
111 JĘCHOREK Kinga 2007-06-05 AML Słupsk POM
112 JĘDRASZAK Roksana 2002-05-28 OŚ AZS Poznań WLP
113 JUCHNOWSKA Natalia 2002-08-19 UKS MOSiR Działdowo WMZ
114 JUNDZIŁŁ Maja 2005-05-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
115 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
116 JUROWSKA Lidia 2007-07-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
117 JUŚKIEWICZ Agnieszka 2000-03-27 UKS LA Basket Warszawa MAZ
118 KACA Amelia 2007-07-04 CSiR Susz WMZ
119 KACA Anna 2005-08-25 CSiR Susz WMZ
120 KACHNOWSKA Natalia 2006-01-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
121 KADŁUBOWICZ Weronika 2004-04-25 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
122 KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka DOL
123 KALIŃSKA Oliwia 2006-12-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
124 KALISZ Julia 2005-02-07 MLKS Ostróda WMZ
125 KAMASZEWSKA Karolina 2007-06-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
126 KANIA Maja 2006-04-27 LLKS Pomorze Stargard ZPO
127 KANICZ Aleksandra 2008-02-17 LKS Lubawa WMZ
128 KARCZEWSKA Aleksandra 2007-05-15 KS Podlasie Białystok POD
129 KARULSKA Lena 2006-03-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
130 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
131 KAWAŁKOWSKA Maja 2006-11-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
132 KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 UKS Sprinter Słodków WLP
133 KĄCKA Aleksandra 2007-08-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
134 KĘDZIERSKA Lena 2010-02-12 KS Polonia Pasłęk WMZ
135 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
136 KLIMCZAK Amelia 2006-10-23 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
137 KLIMOWICZ Hanna 2007-11-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
138 KŁOK Amelia 2007-06-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
139 KŁOSIŃSKA Anna 2003-03-28 MKL Toruń KPO
140 KNUTOWICZ Wiktoria 2006-05-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
141 KOBUS Agata 2005-01-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
142 KOCHALSKA Julia 2009-07-10 CSiR Susz WMZ
143 KOCHAŃSKA Gabriela 2006-05-29 MKS Baszta Szamotuły WLP
144 KOKOT Patrycja 2007-11-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
145 KOLĘDA Dominika 2007-03-31 UKS Technik Augustów POD
146 KOŁTON Julia 2005-05-16 GKS Start Długołęka DOL
147 KONIAREK Aleksandra 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
148 KONOPKA Zofia 2006-11-15 UKS MOSiR Działdowo WMZ
149 KOPERCZUK Daria 2003-06-12 BKS Bydgoszcz KPO
150 KOPIENIAK Oliwia 2005-10-08 WKS Wawel Kraków MLP
151 KOPKO Zuzanna 2005-02-08 UKS Flop Wilkasy WMZ
152 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
153 KORZENIEWSKA Julia 2004-05-24 MKS Truso Elbląg WMZ
154 KOŚCIANEK Daria 2003-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
155 KOWALCZYK Aleksandra 2004-04-28 SKLA Sopot POM
156 KOWALSKA Aleksandra 2004-09-24 Orka Iława Athletics WMZ
157 KOWALSKA Alicja 2006-06-18 OLA Warmińsko-mazurskie WMZ
158 KOWALSKA Julia 2003-07-08 UKS MOSiR Działdowo WMZ
159 KOZAN Zuzanna 2007-07-07 NKS Start Namysłów OPL
160 KOZERA Natalia 2003-08-02 UKS Czapla Białe Błota KPO
161 KOZŁOWSKA Aleksandra 2007-06-10 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
162 KOZŁOWSKA Julia 2005-01-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
163 KOZŁOWSKA Oktawia 2002-06-14 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
164 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
165 KROPIDŁOWSKA Maja 2006-04-05 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
166 KRUPA Karolina 2005-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
167 KRUŻA Marcelina 2003-01-24 MKS Sambor Tczew POM
168 KRYSIAK Julia 2006-04-23 KSLZS Kruszwica KPO
169 KRYSZTAŁOWICZ Maja 2007-06-20 MKS Hermes Gryfino ZPO
170 KUBALA Amelia 2003-06-09 SKLA Sopot POM
171 KUCEWICZ Weronika 2007-01-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
172 KUCHTA Urszula 2005-10-30 KS Orzeł Warszawa MAZ
173 KUCIEWICZ Amelia 2005-03-15 RLTL Optima Radom MAZ
174 KUCIŃSKA Marta 2004-10-18 BKS Bydgoszcz KPO
175 KULCZYK Paulina 2006-11-06 UKS Czapla Białe Błota KPO
176 KULOT Wiktoria 2006-05-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
177 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
178 KUTEK Maja 2003-11-08 GKS Start Długołęka DOL
179 KUŹMICKA Emilia 2004-04-17 MKS Juvenia Białystok POD
180 KWIATEK Amelia 2006-02-16 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
181 LAZAR Malwina 2005-01-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
182 LEWANDOWSKA Aleksandra 2004-02-19 GKS Start Długołęka DOL
183 LIJEWSKA Magdalena 2005-05-06 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
184 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
185 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
186 LISOWSKA Zuzanna 2005-03-10 UKS LA Basket Warszawa MAZ
187 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
188 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
189 LOSY Zofia 2007-05-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
190 ŁAGODZIŃSKA Joanna 2007-11-23 UKS Lisy Zgierz LDZ
191 ŁAPSZYS Dominika 2004-11-11 KS Prefbet-Sonarol POD
192 ŁASKA Anna 2002-07-16 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
193 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
194 ŁOBOŚ Emilia 2007-03-27 CWKS Resovia Rzeszów PDK
195 MACZUKIN Mariola 2004-06-21 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
196 MAGDZIARZ Małgorzata 2006-09-30 MKS Baszta Szamotuły WLP
197 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
198 MAJCHRZYCKA Maja 2007-03-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
199 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
200 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
201 MALESZKA Patrycja 2008-09-29 GUKS Asy Dywity WMZ
202 MALINOWSKA Oliwia 2006-08-16 MUKS Płock MAZ
203 MAŁEK Karolina 2005-02-28 MKS Bank BS Płońsk MAZ
204 MAŁKOWSKA Paulina 2004-09-10 LKS Lubawa WMZ
205 MARCHLEWSKA Julia 2006-06-13 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
206 MARKIEWICZ Amelia 2011-05-05 GUKS Asy Dywity WMZ
207 MASTALERCZUK Zuzanna 2007-08-02 GUKS Asy Dywity WMZ
208 MASTERNAK Oliwia 2004-07-27 KKL Kielce SWK
209 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
210 MĘTEL Zuzanna 2008-01-29 LUKS Orneta WMZ
211 MIELEWCZYK Kinga 2006-05-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
212 MIKOŁAJCZAK Marika 2006-02-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
213 MIKOŁAJCZYK Izabela 1990-09-04 KS Warszawianka W-wa MAZ
214 MIKOŁAJEK Roksana 2003-03-15 MKS Sambor Tczew POM
215 MILEWSKA Joanna 2006-01-10 UKS Clan Ostrołęka MAZ
216 MILEWSKA Klara 2007-02-06 KKL Kielce SWK
217 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
218 MORITZ Nicola 2006-04-10 BOSiR Barcin KPO
219 MOSIEK Joanna 2002-02-16 MUKS Kadet Rawicz WLP
220 MRÓZ Sandra 2006-03-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
221 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
222 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
223 MURACH Maja 2006-05-24 UKS Atos Woźnice WMZ
224 MURAWSKA Julia 2006-05-06 UKS Technik Augustów POD
225 NAGAJEWSKA Aleksandra 2009-04-14 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
226 NAGÓRSKA Zofia 2003-10-25 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
227 NAPIÓRKOWSKA Agnieszka 2005-02-05 LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża POD
228 NAPIÓRKOWSKA Oliwia 2006-03-12 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
229 NARWOJSZ Magdalena 2008-11-16 UKS Atos Woźnice WMZ
230 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
231 NAZAROWICZ Klaudia 2000-03-09 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
232 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
233 NIECKARZ Magdalena 2006-04-12 MKS-MOSM Bytom SLK
234 NIEDZIELA Julia 2006-11-07 LKS Lubawa WMZ
235 NIKICIUK Weronika 2004-03-17 KS Parkiet Hajnówka POD
236 NOBIK Julia 2005-03-03 OŚ AZS Poznań WLP
237 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
238 OBIDOSKA Wiktoria 2006-03-30 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
239 OBLONK Marta 2005-06-25 LUKS Podium Kup OPL
240 OCICKA Julia 2006-03-03 PTT Delta Płock MAZ
241 OKUPNIK Zofia 2005-09-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
242 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
243 OPASAŁA Pola 2008-04-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
244 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
245 ORZOŁEK Maria 2007-09-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
246 OSTASZEWSKA Wiktoria 2006-06-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
247 OSTROWSKA Anastazja 2006-03-04 UKS-MOS Opole OPL
248 OWCZARSKA Emilia 2006-01-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
249 OŻÓG Patrycja 2007-01-18 KS Agros Zamość LBE
250 PACHOLSKA Sara 2006-07-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
251 PACZKOWSKA Aleksandra 2007-07-03 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
252 PALKA Agata 2007-01-26 UKS-MOS Opole OPL
253 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
254 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
255 PASIEKA Julia 2006-01-03 MKS Hermes Gryfino ZPO
256 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
257 PENSKO Zuzanna 2007-01-09 LUKS Start Nakło KPO
258 PIECZENIAK Amelia 2008-10-06 MKS Sambor Tczew POM
259 PIELECH Amelia 2007-03-31 KS Polonia Pasłęk WMZ
260 PIELKA Kinga 2006-07-20 UKS Atos Woźnice WMZ
261 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
262 PIĘDZIAK Julia 2004-02-11 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
263 PIOTROWSKA Aleksandra 2006-04-10 UKS MTE Milanówek MAZ
264 PIÓRKOWSKA Nikola 2004-12-05 KS Podlasie Białystok POD
265 PLACEK Justyna 2008-01-28 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
266 PŁONKA Oliwia 2006-02-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
267 PODLIPNIAK Weronika 2007-10-03 PUKS Jedynka Łosice MAZ
268 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
269 POLAK Zuzanna 2008-08-31 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
270 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
271 POLL Roksana 2002-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
272 PONIATOWSKA Natalia 2004-07-18 KS Podlasie Białystok POD
273 POPŁAWSKA Katarzyna 2004-03-17 CSiR Susz WMZ
274 POTERAJ Zuzanna 2003-10-12 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
275 PRUSIK Alicja 2005-04-27 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
276 PRZEMYŁSKA Karolina 2007-01-29 MUKS Płock MAZ
277 PRZYBYŁ Monika 1999-04-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
278 PRZYBYŁOWSKA Natalia 2006-11-19 PTT Delta Płock MAZ
279 PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 MKL Toruń KPO
280 RACZKOWSKA Gabriela 2006-07-31 KS Podlasie Białystok POD
281 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
282 RADECKA Weronika 2006-09-01 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
283 RADKOWSKA Maja 2007-02-22 UKS Czapla Białe Błota KPO
284 RADŁOWSKA Joanna 2009-02-02 GUKS Asy Dywity WMZ
285 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice SLK
286 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
287 ROICKA Izabela 2006-10-02 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
288 ROMANIUK Nikola 2008-03-01 KS Podlasie Białystok POD
289 ROMATOWSKA Anna 2002-03-08 LUKS Hańcza Suwałki POD
290 ROZBICKA Gabriela 2009-06-21 UKS Filipides Teresin MAZ
291 ROŻEŃSKA Zuzanna 2002-03-18 SKLA Sopot POM
292 RUCIŃSKA Natalia 2006-11-15 UKS Czapla Białe Błota KPO
293 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
294 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
295 RUTKA Angelika 2005-09-16 MKS Pułtusk MAZ
296 RUTKOWSKA Wiktoria 2001-01-23 LUKS Orneta WMZ
297 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
298 RYDEŁKIEWICZ Klaudia 2006-03-01 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
299 SAFIEJKO Hanna 2009-09-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
300 SALA Malwina 2006-05-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
301 SASIN Weronika 2007-09-26 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
302 SAWICKA Izabela 2007-06-20 KS Komunalni Sanok PDK
303 SCHODOWSKA Klaudia 2005-06-30 WKS Flota Gdynia POM
304 SHEPPARD Junise 2001-01-23 BKS Bydgoszcz KPO
305 SHEVCHENKO Alina 2007-07-26 SKLA Sopot POM
306 SIECIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 CSiR Susz WMZ
307 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
308 SKAPOWICZ Aleksandra 2007-02-23 AML Słupsk POM
309 SKIBIŃSKA Oktawia 2005-07-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
310 SKRZYNIARZ Paulina 2006-08-21 CSiR Susz WMZ
311 SŁABIŃSKA Julia 2004-01-16 KS Podlasie Białystok POD
312 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
313 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
314 SOCHOŃ Wiktoria 2006-04-17 KS Podlasie Białystok POD
315 SOKOŁOWSKA Patrycja 2007-04-13 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
316 SOKOŁOWSKA Wiktoria 2007-04-13 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
317 SONIAK Julia 2006-09-06 KS Polonia Pasłęk WMZ
318 SOSNOWSKA Hanna 2006-09-16 KS Szkoła Lekkiej Olsztyn WMZ
319 SPASZEWSKA Katarzyna 2005-12-08 GUKS Asy Dywity WMZ
320 STAWICKA Oliwia 2007-09-04 MKS Sambor Tczew POM
321 STAWSKA Arina 2007-12-17 MLKS Sokół Lubin DOL
322 STEĆ Patrycja 2001-03-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
323 STEFAŃSKA Marika 2007-01-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
324 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
325 STĘPIEŃ Dagmara 2005-06-17 KS AZS AWF Katowice SLK
326 STRĘKOWSKA Zuzanna 2007-04-12 MUKS Kangur Żnin KPO
327 SURA Kornelia 2002-06-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
328 SUSKA Natalia 2007-01-24 KL Bałtyk Koszalin ZPO
329 SUSZCZYŃSKA Karolina 2007-04-02 PUKS Jedynka Łosice MAZ
330 SYPNIEWSKA Amelia 2007-04-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
331 SYSIK Julia 2005-01-06 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
332 SZCZEŚNIAK Julia 2006-11-29 LUKS Start Nakło KPO
333 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics WMZ
334 SZLACHTA Olga 2006-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
335 SZMIGIEL Julia 2005-12-15 CSiR Susz WMZ
336 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
337 SZULC Kalina 2005-09-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
338 SZULC Paulina 2007-03-07 UKS MOSiR Działdowo WMZ
339 SZULKOWSKA Paulina 2006-02-10 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
340 SZWICHTENBERG Zofia 2007-12-15 SKLA Sopot POM
341 SZYMAŃSKA Lena 2010-01-05 UKS MOSiR Działdowo WMZ
342 SZYMASZEK Wiktoria 2007-01-25 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
343 SZYSZKO Wiktoria 2008-05-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
344 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
345 ŚWIESIULSKA Alicja 2006-06-06 GKS Wilga Garwolin MAZ
346 TARGOŃSKA Zuzanna 2006-06-28 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
347 TODRYK Karina 2008-11-05 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
348 TOMCZYK Anna 2007-05-18 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
349 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
350 TROKOWSKA Amelia 2009-05-03 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
351 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
352 TWOREK Urszula 1998-02-07 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
353 URBANIAK Lena 2006-05-17 UKS Gepard Warszawa MAZ
354 WAŁĘSA Katarzyna 2006-02-04 MKL Jarocin WLP
355 WARSIEWICZ Karolina 2007-03-16 MKS Juvenia Białystok POD
356 WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 MLKS Ostróda WMZ
357 WASILAK Julia 2005-06-11 MLKS Ostróda WMZ
358 WASILEWSKA Emilia 2006-01-29 LUKS Hańcza Suwałki POD
359 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 KS Prefbet-Sonarol POD
360 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
361 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
362 WILK Daria 2006-02-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
363 WISNIEWSKA Monika 2005-08-30 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
364 WIŚNIEWSKA Agata 2001-02-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
365 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2000-10-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
366 WIŚNIEWSKA Olga 2010-05-29 LKS Lubawa WMZ
367 WNUKOWSKA Justyna 2006-09-22 UKS Technik Augustów POD
368 WOJCIECHOWSKA Aleksandra 2011-07-05 LKS Korab Olecko WMZ
369 WOJTKOWSKA Kamila 2004-01-08 UKS Liceum sportowe Łomża POD
370 WOŹNIAK Maja 2007-10-25 LKS Vectra Włocławek KPO
371 WÓJS Lena 2006-02-09 MKS Hermes Gryfino ZPO
372 WRÓBEL Olivia 2006-06-23 KS Podlasie Białystok POD
373 ZABIELSKA Dominika 2005-09-11 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
374 ZABROCKA Agata 2001-04-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
375 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
376 ZALEWSKA Joanna 2004-05-06 UKS Atos Woźnice WMZ
377 ZAPORA Blanka 2001-11-02 SKLA Sopot POM
378 ZAWORKA Matylda 2005-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
379 ZDANOWICZ Hanna 2008-06-29 GKS Piast Gliwice SLK
380 ZDZIĘBORSKA Paulina 2004-02-09 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
381 ZIELIŃSKA Kamila 2006-09-21 LKS Lubawa WMZ
382 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
383 ZIĘBA Natalia 2008-01-26 Orka Iława Athletics WMZ
384 ZUBRZYCKA Dominika 2005-10-26 KS Podlasie Białystok POD
385 ZYGIEL Oliwia 2007-03-18 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
386 ZYS Joanna 2007-03-17 UKS 55 Łódź LDZ
387 ZYSKOWSKA Wiktoria 2007-07-21 UKS Technik Augustów POD
388 ŻUROWSKA Klaudia 2007-02-01 RLTL Optima Radom MAZ
389 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów DOL
390 ŻYLIS Adela 2005-09-28 KS Polonia Pasłęk WMZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.61752390861511sekund