MARCINIAK Szymon
2007-03-01
MKS Pogoń Siedlce
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL GGG Radom MAZ
2 ADAMCZYK Jan 2009-10-13 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
3 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
4 ANDRZEJEWSKI Wojciech 2006-12-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
5 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
6 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
7 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
8 BAŁABAN Antoni 2008-08-06 UKS 48 Warszawa MAZ
9 BANY Seweryn 2008-09-25 UKS Filipides Teresin MAZ
10 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
11 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
12 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
13 BIEDRZYCKI Mikołaj 2007-10-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
14 BIELAWSKI Maciej 2007-11-30 UKS Technik Augustów POD
15 BIELIŃSKI Kamil 2007-11-09 KS Podlasie Białystok POD
16 BIENIECKI Stefan 2007-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
17 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
18 BŁASZCZYK Kamil 2003-02-28 KS Ciechan Ciechanów MAZ
19 BOCIANOWSKI Michał 2002-02-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
20 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
21 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
22 BRZUZY Miłosz 2007-10-18 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
23 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
24 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
25 CEBULA Mateusz 2006-05-28 OKS Skra Warszawa MAZ
26 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
27 CENTKOWSKI Łukasz 2003-05-26 LKS Osuchów MAZ
28 CHACHURSKI Mieszko 2007-12-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
29 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
30 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
31 CHROBOT Daniel 1997-03-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
32 CHUDY Julian 2008-11-17 KM Aktywni Sochaczew MAZ
33 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
34 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
36 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
37 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 KS Agros Zamość LBE
38 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
39 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
40 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
41 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
42 DĄBROWSKI Aleksander 2000-11-17 MKS Polonia Warszawa MAZ
43 DOMASZEWICZ Philip 2008-02-25 KS Podlasie Białystok POD
44 DOMŻAŁ Tadeusz 2002-06-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
45 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
46 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
47 DZICZEK Szymon 1995-05-07 KS Czempion Warszawa MAZ
48 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
49 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
50 FILIPKOWSKI Mariusz 2008-02-15 UKS Technik Augustów POD
51 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
52 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
53 GAJDA Szymon 2004-04-10 KM Aktywni Sochaczew MAZ
54 GALA Mateusz 2006-02-08 LUKS Namysłów OPL
55 GAWEŁ Michał 2008-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
56 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
57 GĄSIŃSKI Wiktor 2006-04-14 UKS Melo Błonie MAZ
58 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
59 GŁOWACKI Michał 2007-03-08 NKS Start Namysłów OPL
60 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
61 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
62 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
63 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
64 GÓRA Daniel 1992-02-01 AZS Łódź LDZ
65 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
66 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
67 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
68 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
69 GROT Karol 2008-04-07 UKS Filipides Teresin MAZ
70 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
71 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
72 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
73 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
74 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
75 HABERSKI Patryk 2006-09-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
76 HELON Radosław 1994-06-20 MKL Szczecin ZPO
77 HOLAK Przemysław 2008-12-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
78 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
79 JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 UKS Technik Augustów POD
80 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
81 JANIK Mikołaj 2003-07-07 KS Stal Pleszew WLP
82 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
83 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
84 JAŃCZAK Paweł 2003-09-04 MKS Juvenia Białystok POD
85 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
86 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
87 JAROSZEWSKI Cezary 2000-08-01 LKS Maków Mazowiecki MAZ
88 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
89 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
90 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
91 KANTYKA Kacper 2007-07-10 Kraków Athletics Team MLP
92 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
93 KĄCKI Konstanty 2008-10-23 RK Athletics Warszawa MAZ
94 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
95 KILEN Marcin 2010-12-14 KS Czempion Warszawa MAZ
96 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
97 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
98 KŁOS Grzegorz 1984-02-16 OKS Start Otwock MAZ
99 KNYCH Kamil 2007-01-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
100 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
101 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
102 KOŁNIERZAK Szymon 2008-09-01 GKS Wilga Garwolin MAZ
103 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
104 KORACH Tadeusz 2008-07-04 Ducla Academy Warszawa MAZ
105 KORZEP Oliwier 2007-01-01 niest. Olsztyn WMZ
106 KOSAKOWSKI Miłosz 2007-01-01 niest. Olsztyn WMZ
107 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
108 KOSNO Olaf 2008-03-12 RK Athletics Warszawa MAZ
109 KOSZELA Krystian 2007-05-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
110 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
111 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
112 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
113 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
114 KRAKOWIAK Tymoteusz 2004-06-09 MKS Polonia Warszawa MAZ
115 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
116 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
117 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
118 KUKUCZKA Kacper 2007-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
119 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
120 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
121 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
122 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
123 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
124 KWAPISZ Adrian 2006-03-08 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
125 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
126 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
127 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
128 LIPSKI Bartłomiej 2010-10-08 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
129 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
130 LUBOIŃSKI Mateusz 2007-12-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
131 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
132 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
133 ŁOBODA Michał 2008-09-06 UKS Technik Augustów POD
134 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
135 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
136 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
137 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
138 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
139 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
140 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
141 MALIK Jakub 2001-08-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
142 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
143 MALINOWSKI Filip 2007-01-19 UKS 20 Poznań WLP
144 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
145 MAŁECKI Piotr 1981-06-29 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
146 MANISTA Dawid 2006-01-22 PTT Delta Płock MAZ
147 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
148 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
149 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
150 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
151 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
152 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL GGG Radom MAZ
153 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
154 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
155 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
156 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
157 MYKYTCHUK Ivan 2008-09-09 AKL Ursynów Warszawa MAZ
158 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
159 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
160 NIEDBAŁA Julian 2008-05-05 AKL Ursynów Warszawa MAZ
161 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
162 NOWAK Kosma 2003-07-08 KS Czempion Warszawa MAZ
163 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
164 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
165 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
166 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
167 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 RLTL GGG Radom MAZ
168 OLSZAŃSKI Paweł 1996-04-12 KB Sporting Międzyzdroje ZPO
169 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
170 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
171 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
172 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
173 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
174 PAWŁOWSKI Michał 1998-11-12 UKS Filipides Teresin MAZ
175 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
176 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
177 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
178 PIEKARSKI Filip 2007-08-24 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
179 PIEŃKOWSKI Damian 2007-05-30 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
180 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
181 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
182 PIMPICKI Ignacy 2008-07-20 KS Czempion Warszawa MAZ
183 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
184 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
185 PIOTROWSKI Filip 2001-03-26 BKS Wataha Warszawa MAZ
186 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
187 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
188 PLEJZNEROWSKI Mateusz 2007-08-03 Akademia Sportu Otwock MAZ
189 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
190 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
191 PODBIELSKI Paweł 2008-07-07 AKL Ursynów Warszawa MAZ
192 POGORZELSKI Konrad 2003-03-06 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
193 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
194 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
195 PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 UKS Technik Augustów POD
196 PYRA Bartosz 2008-02-11 UKS Melo Błonie MAZ
197 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
198 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
199 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
200 ROGOZIŃSKI Karol 1999-01-19 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
201 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
202 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
203 ROMANOWSKI Dawid 2009-12-31 KS Podlasie Białystok POD
204 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
205 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
206 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
207 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
208 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
209 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
210 RYMARZ Adam 2007-05-31 KS Czempion Warszawa MAZ
211 SADŁOŃ Ignacy 2010-09-24 UKS 48 Warszawa MAZ
212 SALA Szymon 2007-09-11 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
213 SERWIŃSKI Kacper 2007-03-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
214 SIDELNIK Jan 2005-10-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
215 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
216 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
217 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
218 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
219 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
220 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
221 SIWEK Damian 2006-07-07 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
222 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
223 SKIERSKI Mateusz 2005-08-26 MKS Bank BS Płońsk MAZ
224 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
225 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
226 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
227 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
228 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
229 SPACHT Wojciech 2007-08-15 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
230 SPLITT Dawid 2006-09-21 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
231 STANKIEWICZ Stanisław 2008-05-15 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
232 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
233 STEFAŃCZYK Jakub 2004-03-15 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
234 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
235 SZEWCZYK Szymon 2006-03-03 KS AZS AWF Warszawa MAZ
236 SZYMANOWICZ Brajan 2007-01-13 RLTL Optima Radom MAZ
237 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
238 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
239 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
240 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
241 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
242 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
243 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
244 TRELA Kacper 2007-09-18 UKS Olimp Kozienice MAZ
245 TRUŚ Karol 2001-03-15 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
246 TRZEPLA Michał 2011-09-19 Ducla Academy Warszawa MAZ
247 TYMANOWSKI Gerard 2004-12-01 RKS Łódź LDZ
248 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
249 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
250 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
251 URBAŃSKI Eryk 2004-03-31 AKL Ursynów Warszawa MAZ
252 URBAŃSKI Jakub 2006-04-04 UKS Melo Błonie MAZ
253 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
254 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
255 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
256 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
257 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
258 WASIEWICZ Krzysztof 1992-01-03 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
259 WASILEWSKI Jakub 2007-09-02 UKS Technik Augustów POD
260 WIĄCEK Aleksander 2000-07-02 OKS Start Otwock MAZ
261 WIECZOREK Adrian 1998-09-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
262 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
263 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
264 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
265 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
266 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
267 WITOWSKI Jan 2008-06-22 RK Athletics Warszawa MAZ
268 WOJCIECHOWSKI Michał 1988-10-02 KB Witar Tarnobrzeg PDK
269 WOJTACH Jakub 2007-01-01 niest. Białystok POD
270 WOJTASIK Aleksander 2007-08-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
271 WOŁOSZ Wiktor 2007-05-19 UKS Clan Ostrołęka MAZ
272 WÓJCIK Kacper 2006-09-07 UKS Młodzik Warszawa MAZ
273 WRONKA Kacper 2006-03-06 UKS LA Basket Warszawa MAZ
274 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
275 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
276 WRZOSEK Łukasz 2008-02-02 UKS Melo Błonie MAZ
277 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
278 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
279 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
280 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
281 ZAWADZKI Kamil 2008-03-29 UKS Technik Augustów POD
282 ZAWIŚLIŃSKI Michał 2007-02-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
283 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
284 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
285 ZEMBRZUSKI Łukasz 2003-03-03 MKS Bank BS Płońsk MAZ
286 ZIEŃCINA Karol 2008-11-03 UKS Technik Augustów POD
287 ZIEŃCINA Oskar 2007-04-12 UKS Technik Augustów POD
288 ZIORKIEWICZ Błażej 2006-06-27 RK Athletics Warszawa MAZ
289 ZOSIUK Łukasz 1985-06-23 MKS Unia Hrubieszów LBE
290 ŻACZKIEWICZ Michał 2007-03-13 MKS Polonia Warszawa MAZ
291 ŻAK Kamil 2003-08-28 AZS-AWF Warszawa MAZ
292 ŻYWKO Szymon 1999-04-12 AZS UMCS Lublin LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42118501663208sekund