WIŚNIEWSKA Aleksandra
2004-09-29
KS SMS Szklarska Poręba
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AFELT Julia 1999-11-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
2 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
3 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
4 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
5 BANASIAK Joanna 2004-11-03 MKS Siechnice DOL
6 BANASIK Marcelina 2004-12-04 GKS Start Długołęka DOL
7 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
8 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
9 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
10 BARTNIK Karina 2007-06-16 RLTL GGG Radom MAZ
11 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
12 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
13 BEKUS Joanna 1997-11-06 OŚ AZS Poznań WLP
14 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
15 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
16 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
17 BIEGANOWSKA-ZAJĄC Barbara 1981-09-01 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
18 BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 KS SMS Szklarska Poręba DOL
19 BIELAK Natalia 2002-05-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
20 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
21 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
22 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
23 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
24 BŁAŻEJEWSKA Julia 2008-04-22 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
25 BOROWSKA Kinga 2006-03-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
26 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
27 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
28 BRZĘK Paulina 1999-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
29 BUK Matylda 2005-04-06 MKS MOS Wrocław DOL
30 BUŁKOWSKA Sara 2007-12-04 SMKS Parasol Wrocław DOL
31 BUSZEWSKA Zuzanna 2005-06-14 MKS Siechnice DOL
32 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
33 CENKIER Weronika 2005-11-19 MOSiR Łaziska Górne SLK
34 CHMIEL Aleksandra 2004-12-12 MKS Żak Biała Podlaska LBE
35 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
36 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
37 CHOLEWIŃSKA Anna 2006-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
38 CHOMIK Anna 2006-04-26 MKS Piast Głogów DOL
39 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
40 CHYRA Kornelia 2007-11-23 SSMKS Parasol Wrocław DOL
41 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
42 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
43 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
44 CLOE Klaudia 1999-01-01 niest. Katowice SLK
45 CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
46 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
47 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics WMZ
48 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
49 CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
50 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna 2010-09-04 LKS Jantar Ustka POM
51 DADCI Maria 2007-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
52 DATTNER Emilia 2004-03-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
54 DĘBECKA Barbara 2005-03-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
55 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 niestowarzyszona POL
56 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
58 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
59 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 KS AZS AWF Kraków MLP
60 DUDZIŃSKA Weronika 2008-01-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
61 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
62 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
63 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
64 DZIDA Maria 2005-11-04 MKS Iskra Pszczyna SLK
65 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 KS Prefbet-Sonarol POD
66 FILIPIAK Barbara 2004-12-03 RLTL Optima Radom MAZ
67 FRĄCKOWIAK Marta 1998-12-31 MKS Siechnice DOL
68 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
69 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 GALUCH Vanessa 2003-09-23 MKS-MOSM Bytom SLK
72 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
73 GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
74 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
75 GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 MKL Toruń KPO
76 GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 UKS 12 Kalisz WLP
77 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
78 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
79 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
80 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
81 HARASYM Michalina 2008-10-23 SMKS Parasol Wrocław DOL
82 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
83 HOŁDYS Inga 2003-07-07 GKS Piast Gliwice SLK
84 HOYER Natalia 2008-05-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
85 HREBENIUK Zuzanna 2010-09-29 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
86 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
87 IDZIKOWSKA Julia 2006-07-31 MKL Jarocin WLP
88 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 MKL Toruń KPO
89 JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 UKS Czapla Białe Błota KPO
90 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
91 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
92 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
93 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
94 JAROCKA Alicja 2004-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
95 JASKÓLSKA Julia 2008-01-09 MLKS Agros Żary LBU
96 JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
97 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
98 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
99 KABAŁA Kamila 2004-09-24 niest. Szczecin ZPO
100 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki MAZ
101 KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 MKS Truso Elbląg WMZ
102 KANIKOWSKA Weronika 2003-03-31 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
103 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
104 KAPICA Anna 2004-05-04 UKL Ósemka Police ZPO
105 KARAMON Aleksandra 2004-03-24 MLKS Sokół Lubin DOL
106 KARDASZ Maja 2003-05-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
107 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
108 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
109 KARPIŃSKA Magda 2006-10-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
110 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok POD
111 KASPRZYKOWSKA Agata 2008-02-28 GKS Olimpia Grudziądz KPO
112 KAZIMIERSKA Klaudia 2001-09-03 LKS Vectra Włocławek KPO
113 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
114 KICULA Tamara 2004-12-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
115 KIEDROWICZ Natalia 2004-02-20 LKS Lubusz Słubice LBU
116 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
117 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
118 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
119 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
120 KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
121 KOKOSZKA Zofia 2004-12-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
122 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
123 KOŁODZIEJCZYK Julia 2007-10-19 SL GKS Olsza Olszyna DOL
124 KONERA Wiktoria 2005-05-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
125 KONIECZNA Joanna 2004-11-02 MKS Siechnice DOL
126 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
127 KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 WLKS Wrocław DOL
128 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
129 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
130 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
131 KORDA Oliwia 2004-05-08 LKS Zantyr Sztum POM
132 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
133 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
134 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
135 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
136 KOSIKOWSKA Paulina 2001-03-07 AZS-AWF Gorzów LBU
137 KOSMOWSKA Aleksandra 2001-06-17 BKS Wataha Warszawa MAZ
138 KÖSTER Nicole 2003-03-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
139 KOŚCIELNA Monika 2001-04-10 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
140 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
141 KOZAK Kalina 2008-05-06 KL Lumel Zielona Góra LBU
142 KOZAK Oliwia 2008-01-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
143 KOŹLAK Maria 2004-06-28 UKS Herkules Sulejówek MAZ
144 KRASZEWSKA Sandra 2002-05-06 KS SMS Szklarska Poręba DOL
145 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
146 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
147 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
148 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
149 KRÓLIKOWSKA Małgorzata 2006-06-04 MKS MOS Wrocław DOL
150 KRUK Julia 2004-01-07 ULKS Muflon Bielawa DOL
151 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
152 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
153 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
154 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
155 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
156 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
157 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
158 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
159 KURKA Wiktoria 2008-08-20 SMKS Parasol Wrocław DOL
160 KUŻOWNIK Tatiana 2008-10-26 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
161 KWIATEK Karolina 2005-08-17 LKB Rudnik SWK
162 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
163 LESKA Antonina 2004-04-23 UKS Czempion Bełchatów LDZ
164 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
165 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
166 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
167 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
168 LOSY Anna 2003-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
169 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
170 ŁAKOMSKA Magdalena 2008-09-21 KS Czempion Warszawa MAZ
171 ŁAKOTA Justyna 2002-09-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
172 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
173 ŁASKAWIEC Nikol 2004-12-03 KS SMS Szklarska Poręba DOL
174 ŁOSIŃSKA Łucja 2009-03-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
175 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
176 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
177 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
178 MACIEJEWSKA Lena 2010-04-20 KS Energetyk Poznań WLP
179 MADEJ Justyna 2004-11-02 LKS Znicz Biłgoraj LBE
180 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
181 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
182 MALINOWSKA Oliwia 2005-01-02 UKS Czempion Bełchatów LDZ
183 MARCINEK Zofia 2003-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
184 MARCINIAK Maja 2006-06-25 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
185 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
186 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
187 MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 AKL Ursynów Warszawa MAZ
188 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
189 MAZUR Wiktoria 2003-01-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
190 MEGGER Eliza 1999-08-29 LKS Pszczyna SLK
191 MELNYK URBANIAK Ilona 2004-03-20 LKS Lubusz Słubice LBU
192 METLICKA Michalina 2010-08-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
193 MICHALAK Sandra 1987-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
194 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
195 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
196 MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
197 MIKUŁA Natalia 2007-07-10 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
198 MILEWSKA Marta 2004-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
199 MINTA Zuzanna 2006-07-23 MLKS Ostróda WMZ
200 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
201 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
202 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
203 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
204 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
205 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
206 NAJDEK Ewa 1998-09-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
207 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
208 NEUMANN Sara 2000-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
209 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
210 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
211 NOGA Olena 2007-02-08 Ducla Academy Warszawa MAZ
212 NOWAK Antonina 2006-11-28 GKS Start Długołęka DOL
213 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
214 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
215 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
216 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
217 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
218 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
219 OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
220 OLWERT Malwina 2005-01-02 MUKL Brodnica KPO
221 ORYL Weronika 2004-07-11 SKLA Sopot POM
222 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
223 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
224 OSTROWSKA Dominika 2006-01-14 MLKS Ostróda WMZ
225 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
226 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
227 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
228 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
229 PAŁKA Martyna 2001-12-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
230 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
231 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
232 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
233 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
234 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
235 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
236 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
237 PIECZARKA Magdalena 2005-05-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
238 PIEKARCZYK Patrycja 2003-04-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
239 PIETRASZKO Julia 2001-09-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
240 PIOTROWSKA Zofia 2005-12-08 BKS Wataha Warszawa MAZ
241 PISKOROWSKA Dagmara 2006-10-19 MKS MOS Wrocław DOL
242 PLIŚ Renata 1985-02-05 MKL Maraton Świnoujście ZPO
243 PLOCH Zuzanna 2005-12-28 SSMKS Parasol Wrocław DOL
244 PLUTA Daria 2003-01-06 MKL Jarocin WLP
245 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
246 PŁOCICA Gabriela 2009-07-05 KS Victoria Trzebinia MLP
247 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
248 POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
249 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 7PRO Team Szczecinek ZPO
250 PONIKOWSKA Alicja 2005-11-09 GKS Start Długołęka DOL
251 POPIEL Kaja 2004-08-16 SL GKS Olsza Olszyna DOL
252 POPŁAWSKA Joanna 2008-02-01 SMKS Parasol Wrocław DOL
253 PRUSKO Gabriela 2003-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
254 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
255 PRZEŹDZIECKA Weronika 2008-04-22 OKS Skra Warszawa MAZ
256 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
257 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
258 RACIĘDA Małgorzata 2008-06-23 KL Bałtyk Koszalin ZPO
259 RADOMIAK Zofia 2004-09-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
260 RADOŃ Hanna 2006-02-12 SSMKS Parasol Wrocław DOL
261 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
262 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
263 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock MAZ
264 ROSTKOWSKA Anna 1980-07-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
265 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
266 ROZUMEK Wiktoria 2004-08-10 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
267 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
268 RUCIŃSKA Wiktoria 2005-07-22 MKS Pogoń Siedlce MAZ
269 RUNKA Laura 2004-08-20 KS Energetyk Poznań WLP
270 RYBKA Paulina 2003-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
271 RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
272 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
273 SADOWSKA Amelia 2005-04-26 MKS MOS Wrocław DOL
274 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
275 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
276 SAWICKA Amelia 2008-09-26 UKS Sprint Legnica DOL
277 SELEMA Moustaid 2005-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
278 SERAFIN Katarzyna 2002-09-09 Kraków Athletics Team MLP
279 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
280 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
281 SIKORA Julia 2003-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
282 SITEK Zuzanna 2003-08-08 MKS MOS Wrocław DOL
283 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
284 SKOWROŃSKA Kornelia 2003-01-08 UKS Technik Augustów POD
285 SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
286 SMOLARCZYK Maja 2005-05-24 LKS Lubusz Słubice LBU
287 SOKÓŁ Małgorzata 2008-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
288 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
289 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
290 STANEK Oliwia 2004-05-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
291 STASIUK Wiktoria 2003-03-28 MKS Pogoń Siedlce MAZ
292 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
293 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
294 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
295 STOLARCZYK Wiktoria 2004-01-01 niest. Szczecin ZPO
296 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
297 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 RLTL GGG Radom MAZ
298 SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 KS Podlasie Białystok POD
299 SYDORCHUK Anna 2002-03-13 Kraków Athletics Team MLP
300 SYPNIEWSKA Zuzanna 2005-10-04 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
301 SZARZYŃSKA Martyna 2004-08-17 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
302 SZCZEPANIAK Paulina 1995-06-16 KS AZS AWF Wrocław DOL
303 SZCZYPIŃSKA Kaja 2007-06-10 Orka Iława Athletics WMZ
304 SZOPA Weronika 2009-04-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
305 SZUMACHER Apolonia 2005-04-08 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
306 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
307 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 OŚ AZS Poznań WLP
308 SZYMSKA Julia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
309 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
310 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
311 ŚWIERGOCKA Natalia 2006-07-14 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
312 ŚWINIARSKA Natalia 2003-07-22 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
313 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
314 THAMM Milena 2005-04-04 KS AZS AWF Katowice SLK
315 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
316 TOMASIK Oliwia 2004-11-21 LKS Lubusz Słubice LBU
317 TOPKA Beata 1999-01-20 UKS Barnim Goleniów ZPO
318 TOPOLNICKA Adrianna 1999-07-04 AZS UMCS Lublin LBE
319 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
320 TYRA Agata 2005-01-05 LKS Znicz Biłgoraj LBE
321 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
322 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
323 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
324 WAŁACH Emilia 2004-01-09 AZS UMCS Lublin LBE
325 WARDĘGA Weronika 2003-04-30 SSMKS Parasol Wrocław DOL
326 WARZOSZCZAK Elżbieta 2004-01-01 niest. Szczecin ZPO
327 WARZYŃSKA Zuzanna 2005-03-16 MLKS Ostróda WMZ
328 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
329 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
330 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
331 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
332 WIERZBICKA Zuzanna 2004-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
333 WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
334 WINIARSKA Katarzyna 2005-04-26 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
335 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
336 WIŚNIOWSKA Zuzanna 2004-02-03 MLKS Sokół Lubin DOL
337 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
338 WOJAKOWSKA Natalia 2007-06-22 MLKS Agros Żary LBU
339 WOJNAR Weronika 2003-11-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
340 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
341 WOŁOSZYN Aleksandra 2001-12-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
342 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
343 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
344 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
345 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 niestowarzyszona POL
346 ZAJĄC Aleksandra 2007-10-24 OKS Skra Warszawa MAZ
347 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
348 ZAWADA Karolina 2005-07-09 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
349 ZAWADA Marcelina 2007-01-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
350 ZAWADZKA Julia 2004-07-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
351 ZAWROTNIAK Urszula 2003-08-18 MKS Agros Chełm LBE
352 ZDOBYLAK Zofia 2007-06-02 SMKS Parasol Wrocław DOL
353 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń KPO
354 ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 MKS Piast Głogów DOL
355 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
356 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.51452684402466sekund