PIÓRKOWSKI Jakub
2008-06-29
MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
2 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
3 BARTCZAK Antoni 2007-03-07 MKS Pułtusk MAZ
4 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
5 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
6 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
7 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
8 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
9 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
10 BŁACHNIO Borys 2008-02-12 UKS 48 Warszawa MAZ
11 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 Łódź LDZ
12 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
13 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
14 BRZEZIŃSKI Maksymilian 2007-10-01 UKS LA Basket Warszawa MAZ
15 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
16 BUJAK Benon 2008-02-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
17 BUJKOWSKI Filip 2010-01-10 LUKS Hańcza Suwałki POD
18 BUKOWSKI Mariusz 2007-03-07 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
19 BUŁAWA Nikodem 2007-07-17 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
20 CEL Igor 2007-02-02 LKS Koluszki LDZ
21 CHMIELEWSKI Janek 2007-12-13 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
22 CHOJNACKI Piotr 2008-01-04 LKS Koluszki LDZ
23 CIBORSKI Bruno 2009-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
24 CIESIELSKI Nikodem 2008-07-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
25 CZACHURSKI Maciej 2007-11-28 KS Czempion Warszawa MAZ
26 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
27 DĄBROWSKI Aleksander 2011-09-06 LUKS Hańcza Suwałki POD
28 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
29 DŁUSKI Marcin 2011-03-10 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
30 DOBBER Gabriel 2008-06-06 PLKS Gwda Piła WLP
31 DOBROWOLSKI Tomasz 2008-08-12 UKS Gepard Warszawa MAZ
32 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
33 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 DOMAGAŁA Kamil 2007-08-30 UKS MTE Milanówek MAZ
35 DUDKA Miłosz 2009-11-21 MKLA Łęczyca LDZ
36 DZIWISZEK Filip 2009-05-13 UKS Melo Błonie MAZ
37 FADROWSKI Franciszek 2007-05-06 UKS MTE Milanówek MAZ
38 FAŁTYNOWICZ Adam 2011-08-17 LUKS Hańcza Suwałki POD
39 GAJDA Piotr 2010-04-07 UKS MTE Milanówek MAZ
40 GAWENDA Jędrzej 2010-11-12 UKS Falenica Warszawa MAZ
41 GDANIETZ Szymon 2007-09-17 UKS Jedynka Reda POM
42 GODEK Alan 2008-10-16 RLTL Optima Radom MAZ
43 GODLEWSKI Stanisław 2007-10-29 MKS Pułtusk MAZ
44 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
45 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
46 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
47 GULBIERZ Karol 2006-03-24 LUKS Hańcza Suwałki POD
48 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
49 HOMONCIK Antoni 2007-12-29 MKL Jurand Szczytno WMZ
50 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
51 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
52 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
53 IGNATOWSKI Wiktor 2007-03-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
54 JAGIELSKI Oliwier 2008-04-12 MKS Pułtusk MAZ
55 JAKÓBOWSKI Jakub 2008-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
56 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
57 JANKOWSKI Stanisław 2007-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
58 JANKOWSKI Wojciech 2009-03-27 UKS Clan Ostrołęka MAZ
59 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
60 JAŻWIŃSKI Stanisław 2008-10-15 UKS Melo Błonie MAZ
61 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
62 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
63 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
64 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
65 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
66 KARSKI Marcin 2008-11-21 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
67 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
68 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
69 KĄCKI Konstanty 2008-10-23 RK Athletics Warszawa MAZ
70 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
71 KOCHAŃSKI Klaudiusz 2007-07-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
72 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
73 KOŁAKOWSKI Karol 2007-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
74 KOŁNIERZAK Szymon 2008-09-01 GKS Wilga Garwolin MAZ
75 KOMENDARSKI Sebastian 2007-02-15 MKS Pułtusk MAZ
76 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
77 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
78 KORATKIEWICZ Dawid 2010-10-31 GOKSiT Suchowola POD
79 KORDOWSKI Jakub 2009-10-21 MKS Pułtusk MAZ
80 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
81 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
82 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
83 KOZAKIEWICZ Mikołaj 2007-08-02 AKL Ursynów Warszawa MAZ
84 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
85 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
86 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
87 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
88 KWIATKOWSKI Ksawery 2008-04-14 BKS Wataha Warszawa MAZ
89 LANGIEWICZ Adam 2007-01-27 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
90 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
91 LEWTAK Piotr 2007-09-01 UKL Olimpijczyk 112 Warszawa MAZ
92 ŁASIŃSKI Patryk 2009-08-25 MKS Pułtusk MAZ
93 MANKIEWICZ Jakub 2006-10-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
94 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
95 MIELCAREK Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
96 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
97 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
98 MŁOT Jakub 2008-01-01 niest. Warszawa MAZ
99 MOSIONEK Jakub 2007-03-09 RLTL Optima Radom MAZ
100 MROZIEWICZ Jakub 2009-01-06 MKS Pułtusk MAZ
101 MURAWSKI Aleksander 2007-01-12 UKS LA Basket Warszawa MAZ
102 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
103 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
104 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
105 NAZAROWICZ Hubert 2008-03-15 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
106 NICEWICZ Bartosz 2005-02-03 UKS Atos Woźnice WMZ
107 NORYCA Igor 2009-05-27 MUKS Płock MAZ
108 NOWAK Norbert 2008-05-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
109 NOWIŃSKI Kamil 2009-07-01 KS Podlasie Białystok POD
110 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
111 OLSZEWSKI Wojciech 2011-09-26 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
112 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
113 OSTROWSKI Filip 2010-07-01 UKS Melo Błonie MAZ
114 PASTUSZEK Sebastian 2007-03-22 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
115 PAŚK Mikołaj 2008-10-24 UKS 48 Warszawa MAZ
116 PAUL Benedykt 2010-12-18 UKS Falenica Warszawa MAZ
117 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
118 PĘDZICH Patryk 2008-01-03 KS Podlasie Białystok POD
119 PIOTROWICZ Michał 2007-08-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
120 PISKORSKI Antoni 2007-01-21 RK Athletics Warszawa MAZ
121 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
122 PROKOPIAK Kacper 2009-09-15 SKS Feniks Siedlce MAZ
123 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
124 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
125 PRZYBYSZ Radosław 2007-01-27 UKS Wawer ZS 70 Warszawa MAZ
126 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
127 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
128 ROKOSZNY Bartosz 2008-07-28 MKS Truso Elbląg WMZ
129 ROMAN Szymon 2009-05-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
130 RUTKOWSKI Nikodem 2008-06-25 UKS Cyprianka KPO
131 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
132 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
133 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
134 SADŁOWSKI Antoni 2008-08-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
135 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
136 SEROKA Miłosz 2008-01-08 MKS Pułtusk MAZ
137 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
138 SIEMEK Miłosz 2007-02-18 MKS Pułtusk MAZ
139 SŁOMCZYŃSKI Daniel 2008-06-08 OLA Pomorskie POM
140 SMOLARCZYK William 2010-11-19 UKS Falenica Warszawa MAZ
141 SOBALA Maksymilian 2008-08-30 RK Athletics Warszawa MAZ
142 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
143 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
144 SUSKI Mateusz 2007-03-27 MKS Pułtusk MAZ
145 SZADKOWSKI Michał 2007-03-10 UKS G-8 Bielany Warszawa MAZ
146 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
147 ŚLIWA Marcin 2007-09-28 MKS Pułtusk MAZ
148 ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09 ULKS Lipinki MLP
149 TENENTKA Kamil 2008-01-20 LKS Koluszki LDZ
150 TROCKI Piotr 2008-10-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
151 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
152 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
153 WALUKIEWICZ Jakub 2010-04-21 LUKS Hańcza Suwałki POD
154 WĄSIEWICZ Mikołaj 2008-03-18 UKS Rusiec MAZ
155 WILCZYŃSKI Kajetan 2007-05-01 RLTL Optima Radom MAZ
156 WILEŃSKI Jan 2007-02-03 UKS MTE Milanówek MAZ
157 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
158 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
159 WŁODARCZYK Kacper 2005-11-15 MKS Pułtusk MAZ
160 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
161 WOŹNIAK Łukasz 2006-05-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
162 ZAGAŃCZYK Bartłomiej 2007-07-19 UKS Herkules Sulejówek MAZ
163 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa WMZ
164 ZAKRZEWSKI Wojciech 2011-07-04 LUKS Hańcza Suwałki POD
165 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
166 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
167 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
168 ZIĘCINA Konstanty 2010-09-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
169 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
170 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.2279200553894sekund