DARLIŃSKI Dawid
2007-01-08
KS ADEA Team Gliwice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMCZYK Bartłomiej 2007-06-13 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
3 ADWENT Bartłomiej 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
4 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
5 ANDRZEJEWSKI Kacper 2008-02-28 KS AZS AWF Kraków MLP
6 ANTCZAK Kacper 2007-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 ANTCZAK Robert 1981-10-31 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
8 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
9 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
10 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
11 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
12 BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 LKS Pszczyna SLK
13 BAJOREK Konrad 2008-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
14 BALCEREK Dawid 2008-03-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
15 BANACH Antoni 2008-07-07 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
16 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BARTYZEL Michał 1984-03-22 UKS Lider Siercza MLP
18 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
19 BAUMERT Karol 2010-04-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
20 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
21 BIEŃKOWSKI Marcin 2007-03-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
22 BIERNACKI Michał 2008-01-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
23 BIESIADA Bartosz 2007-05-09 KB MOSiR Jastrzębie SLK
24 BIGAJ Dawid 2007-05-27 KS Pointer Siercza MLP
25 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
26 BIZOŃ Grzegorz 2007-05-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
27 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
28 BOCHYNEK Dawid 2006-06-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
29 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
30 BOROWIEC Mateusz 2008-11-16 TS AKS Chorzów SLK
31 BRUNAK Anton 2006-03-31 SKLA Sopot POM
32 BRZOZOWSKI Franciszek 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
33 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
34 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
35 BUZE Igor 2009-12-25 MKS Święc Sławno ZPO
36 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
37 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
38 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
39 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
40 CHROMIK Wojciech 2006-01-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
41 CHYŻYŃSKI Bartosz 2004-01-19 AZS Łódź LDZ
42 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
43 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
44 CZAJA Franciszek 2008-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
45 CZAPSKI Mateusz 2005-01-03 GUKS Asy Dywity WMZ
46 CZARNECKI Oskar 2008-04-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
47 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
48 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
49 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
50 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
51 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
52 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
53 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
54 DARAŻ Mikołaj 2008-01-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
55 DĄBEK Dawid 2006-05-29 CWKS Resovia Rzeszów PDK
56 DOBOSZ Wojciech 2007-01-13 GKS Piast Gliwice SLK
57 DOMAGAŁA Kacper 2007-07-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
58 DOSZAK Bruno 2008-10-30 LUKS Podium Kup OPL
59 DROŻNIAK Antoni 2006-08-01 TL Athletics Jastrzębie SLK
60 DRYNDA Bartosz 2007-11-20 UKS Kusy Bukowno MLP
61 DUDA Piotr 2006-06-20 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
62 DUDA Wiktor 2007-05-22 TL Athletics Jastrzębie SLK
63 DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 LKS Pszczyna SLK
64 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
65 DUNDER Maciej 2007-04-25 AL Międzyzdroje ZPO
66 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
67 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
68 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 DYKSZAK Tymon 2009-12-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
70 DZIADCZYK Antoni 2004-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 DZIAŁO Michał 2007-06-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
72 DZIĘCIOŁ Dawid 2002-04-18 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
73 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
74 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
75 FILICIAK Antoni 2008-12-17 KS AZS AWF Kraków MLP
76 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
77 FRAŃCZUK Przemysław 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
78 FRĄCZAK Błażej 2008-05-30 LKB im. Braci Petk Lębork POM
79 GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
80 GARSKI Kryspin 2008-12-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
81 GAWEŁ Michał 2008-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
82 GAWRON Oskar 2008-03-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
83 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
84 GIEDŹ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
85 GOŁDYN Jan 2008-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
86 GORCZYCA Jakub 2009-02-18 AML Słupsk POM
87 GOWGIEL Kacper 2007-03-29 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
88 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
89 GÓRCZYŃSKI Adam 2007-07-04 MKS-MOS Śrem WLP
90 GÓRNY Karol 1980-07-25 GKS Olimpia Grudziądz KPO
91 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
92 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
93 GROCHULSKI Jakub 2009-05-28 MKS Olimp Łobez ZPO
94 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
95 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
96 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
97 GRZYBOWSKI Jeremiasz 2007-05-06 MKS-MOS Katowice SLK
98 GRZYMSKI Antoni 2010-04-25 UKS Skoczek Władysławów WLP
99 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
100 GUSTAW Natan 2008-06-26 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
101 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
102 GWÓŹDŹ Mateusz 2008-03-31 MKS-MOSM Bytom SLK
103 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
104 HOFFMAN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
105 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
106 JAKUBOWSKI Adam 2000-11-21 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
107 JANIAK Marcel 2010-12-18 STS Pomerania Szczecinek ZPO
108 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
109 JANKOWSKI Bartosz 2009-04-07 MKS-MOSM Bytom SLK
110 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
111 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
112 JARMUŁ Piotr 2004-11-30 AML Słupsk POM
113 JAROCKI Maciej 2008-08-23 LUKS Podium Kup OPL
114 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
115 JAROSZ Konrad 2010-03-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
116 JASICA Krzysztof 2009-06-09 UKS Kusy Bukowno MLP
117 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
118 JAŚKIEWICZ Marcin 2010-04-23 MKS Kusy Szczecin ZPO
119 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
120 JURA Tymoteusz 2007-04-10 CKS Budowlani Częstochowa SLK
121 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
122 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
123 KACPERSKI Wiktor 2002-03-14 MKL Szczecin ZPO
124 KACZMAREK Maciej 2007-05-29 WLKS Wrocław DOL
125 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
126 KADYŁO Adam 2003-07-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
127 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
128 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
129 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
130 KAMELSKI Szymon 2010-07-02 MKS Święc Sławno ZPO
131 KARPENKO Vitalii 2007-08-27 KS AZS AWF Katowice SLK
132 KASPRZYK Gabriel 2008-11-04 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
133 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
134 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
135 KEMPA Maciej 2001-10-12 OŚ AZS Poznań WLP
136 KĘDZIOR Kacper 2008-06-05 WKS Wawel Kraków MLP
137 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
138 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
139 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
140 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
141 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
142 KLECZYK Szymon 2007-03-26 UKS Czempion Bełchatów LDZ
143 KLEJNOCKI Dawid 2007-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
144 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
145 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
146 KNYPS Dawid 2006-10-11 LKS Pogórze Skoczów SLK
147 KOBIAŁKA Konrad 1978-01-08 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
148 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
149 KOKOSZKA Antoni 2007-02-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
150 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
151 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
152 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
153 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
154 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
155 KORZENIOWSKI Maksymilian 2009-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
156 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
157 KOSUCIŃSKI Sławomir 1981-01-21 KL Ziemia Kłodzka DOL
158 KOT Aleksander 2007-03-01 MCKiS Jaworzno SLK
159 KOWALCZYK Bartosz 2005-06-14 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
160 KOWALCZYK Bartosz 2009-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
161 KOWALIK Norbert 2007-09-18 MLUKS Tarnów MLP
162 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
163 KOŹLIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
164 KRAWCZAK Maciej 2008-06-29 MKL Szczecin ZPO
165 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
166 KRZESZOWSKI Igor 2008-06-20 AML Słupsk POM
167 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
168 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
169 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
170 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
171 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
172 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
173 KULA Kacper 2006-09-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
174 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
175 KUMA Mikołaj 2008-08-07 UKS Jedynka Bartoszyce WMZ
176 KUPCZYK Krzysztof 2008-03-26 GCKiR Konopiska SLK
177 KUPIEC Tomasz 1982-05-31 UKS Lider Siercza MLP
178 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
179 KUTA Mateusz 2007-01-21 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
180 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
181 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
182 LEŚNIAK Bartłomiej 2008-09-01 UKS Jedynka Tokarnia MLP
183 LEWANDOWICZ Maciej 2008-05-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
184 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
185 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
186 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
187 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
188 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
189 LUBOŃ Szymon 2008-08-01 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
190 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
191 ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 MKL Szczecin ZPO
192 ŁOZIŃSKI Wojciech 2002-03-20 GKS Piast Gliwice SLK
193 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
194 ŁUKASZEWICZ-ALCARAZ Antonio 2010-04-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
195 ŁYBACKI Dominik 2008-04-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
196 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
197 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
198 MACH Robert 2007-02-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
199 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
200 MACHURA Bartłomiej 2007-04-03 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
201 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
202 MAĆKIEWICZ Mateusz 2007-04-20 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
203 MADUZIA Piotr 2009-03-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
204 MAJCHER Stefan 2010-01-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
205 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
206 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
207 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
208 MALINOWSKI Adrian 2007-01-23 UKS Atos Woźnice WMZ
209 MALINOWSKI David 2008-03-22 MKL Szczecin ZPO
210 MALINOWSKI Paweł 1988-08-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 LUKS Podium Kup OPL
212 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
213 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
214 MARSZK Antoni 2002-04-01 Akademia Biegowa Kartuzy POM
215 MAŚLANKA Przemysław 2007-10-22 KS ADEA Team Gliwice SLK
216 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
217 MAZIK Franciszek 2010-01-21 GKS Piast Gliwice SLK
218 MĄDRY Mateusz 2007-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
219 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
220 MENTLEWICZ Jakub 2009-12-16 LKS Kłos Olkusz MLP
221 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
222 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
223 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
224 MLECZEK Karol 2007-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
225 MOSKAL Paweł 1997-06-11 KS Zamek Kurzętnik WMZ
226 MROWIEC Kacper 1997-01-25 TS AKS Chorzów SLK
227 MYSIUK Dawid 2001-11-05 GKS Piast Gliwice SLK
228 MYTNIK Radosław 2007-07-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
229 NADZIAKIEWICZ Piotr 2006-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
230 NARKIEWICZ Miłosz 2008-10-29 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
231 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
232 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
233 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
234 NOWAK Kacper 2008-05-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
235 OKRZESIK Maksymilian 2007-11-08 MKS Żywiec SLK
236 OLEARCZYK Aleksander 2005-09-22 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
237 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
238 OLESZKIEWICZ Miłosz 2010-03-03 STS Pomerania Szczecinek ZPO
239 OSIKA Dawid 2008-03-03 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
240 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
241 OŻÓG Oskar 2008-08-28 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
242 PAKULSKI Jakub 2007-04-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
243 PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
244 PASTUSZKA Adam 2007-08-17 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
245 PASZKIEWICZ Borys 2006-12-30 TS AKS Chorzów SLK
246 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
247 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
248 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
249 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
250 PIĄTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
251 PIECYK Karol 2007-11-15 TS AKS Chorzów SLK
252 PIECYK Wiktor 2007-11-15 TS AKS Chorzów SLK
253 PIETUSZKO Kamil 2005-08-01 UKS MOSiR Działdowo WMZ
254 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
255 PIOTRASCHKE Paweł 1979-08-11 AML Słupsk POM
256 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
257 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
258 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
259 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
260 PITUCHA Tymon 2007-02-09 MKS MOS Wrocław DOL
261 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
262 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
263 PRĄDZYŃSKI Stanisław 2004-05-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
264 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
265 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
266 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
267 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
268 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
269 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
270 ROSZKOWSKI Łukasz 1988-06-20 KS Podlasie Białystok POD
271 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
272 RUDY Maksymilian 2008-07-31 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
273 RULKA Igor 2008-12-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
274 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
275 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
276 RZEMPOŁUCH Bartosz 2008-05-09 UKS Sprinter Słodków WLP
277 SAHLI Mahmoud 2009-09-17 MKS-MOSM Bytom SLK
278 SAŁATA Dominik 2008-10-20 MKS Tempo Kęty MLP
279 SERAFIN Samuel 2008-08-27 MKS-MOSM Bytom SLK
280 SGONINA Piotr 2007-01-23 MKS-MOSM Bytom SLK
281 SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 CMKL Człuchów POM
282 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
283 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
284 SIURDYNA Robert 2009-01-17 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
285 SKIBA Jakub 2007-01-18 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
286 SKIBIŃSKI Mikołaj 1986-12-03 Ducla Academy Warszawa MAZ
287 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
288 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
289 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
290 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
291 SOBCZAK Maciej 2007-07-28 UKB Szubin KPO
292 SOBCZAK Szymon 2008-04-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
293 SOBCZYK Grzegorz 2007-08-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
294 SOLAREK Franciszek 2009-09-15 OŚ AZS Poznań WLP
295 SOPPA Roland 2008-04-26 LUKS Podium Kup OPL
296 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
297 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
298 STAWIARZ Jan 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
299 STAWINOGA Bartosz 2006-07-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
300 STEFAŃSKI Maks 2008-02-15 KS AZS AWF Kraków MLP
301 STRADOMSKI Szymon 2007-10-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
302 STREISS Damian 2007-11-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
303 STRUSIŃSKI Kacper 2005-08-01 MMKS Gdańsk POM
304 SUDNIK Filip 2009-03-12 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
305 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
306 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
307 SVORTSOV Nikita 2006-03-24 MKS-MOS Katowice SLK
308 SWOBODZIŃSKI Casper 2009-11-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
309 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
310 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
311 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
312 SZCZEPAŃSKI Adam 2007-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
313 SZCZĘŚNIAK Karol 2008-01-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
314 SZEDEL Szymon 2007-03-09 MKS-MOS Katowice SLK
315 SZŁAPKA Tymoteusz 2009-12-09 MKS-MOS Śrem WLP
316 SZUSTAK Alan 2007-10-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
317 SZWEDA Mateusz 2007-06-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
318 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
319 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
320 ŚLIWA Krzysztof 1985-10-05 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
321 ŚLIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
322 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
323 ŚWIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
324 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
325 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
326 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
327 TISZBIEREK Borys 2008-07-22 GKS Piast Gliwice SLK
328 TOMALA Paweł 2008-06-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
329 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
330 TOMALSKI Olaf 2008-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
331 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
332 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
333 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
334 TROJANOWSKI Adam 2008-11-19 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
335 TWARDAWA Jakub 1998-02-07 JKLA Jawor Jaworzno SLK
336 URBANOWICZ Iwo 2008-04-13 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
337 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
338 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
339 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
340 WAMBUI Denzel 2005-06-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
341 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
342 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
343 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
344 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
345 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
346 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
347 WIECZOREK Borys 2006-10-31 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
348 WIELGOSZ Kacper 2008-04-16 UKS Olimpia Zabrze SLK
349 WIĘCEK Michał 2007-07-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
350 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
351 WILKOWICZ Paweł 2009-09-25 RMKS Rybnik SLK
352 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
353 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
354 WOJACZEK Remigiusz 2006-06-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
355 WOJDA Kajetan 2008-07-19 SAS AZS AWF Kraków MLP
356 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
357 WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 MKS MOS Wrocław DOL
358 WOŚKO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
359 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
360 WRĘGA Stanisław 2009-03-27 MKL Szczecin ZPO
361 WRÓBLEWSKI Dominik 2006-12-29 KKL Rodło Kwidzyn POM
362 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
363 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
364 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
365 ZABROCKI Kuba 2009-01-25 UKS Kusy Bukowno MLP
366 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
367 ZADOROZHNIUK Artem 2005-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
368 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
369 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
370 ZAŁĘCKI Łukasz 2007-11-23 GKS Piast Gliwice SLK
371 ZARZYCKI Stanisław 2008-01-14 MKL Szczecin ZPO
372 ZBOROWSKI Jakub 2011-05-01 UKS MKL Szczecin ZPO
373 ZBOROWSKI Mateusz 2008-12-13 MKL Szczecin ZPO
374 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
375 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
376 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
377 ZIĘTAL Adrian 2007-07-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
378 ZIOBROWSKI Michał 2007-04-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
379 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.67506289482117sekund