HELMAN Mateusz
2004-07-22
LKS Ziemi Puckiej Puck
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
2 ADAMCZYK Wiktor 2005-05-21 MMKS Gdańsk POM
3 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
4 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 ARMSTRONG Dominik 2007-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
6 BAGIŃSKI Piotr 2005-03-11 LŁKS Prefbet ¦niadowo Łomża POD
7 BALICKI Aleksander 2003-01-01 niestowarzyszony POL
8 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
9 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
10 BIAŁK Karol 2003-07-21 KS Wejher Wejherowo POM
11 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
12 BŁASZYK Kacper 2004-04-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
13 BOBER Paweł 2003-02-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno WMZ
15 BORKOWSKI Kamil 2003-09-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
16 BRELIŃSKI Grzegorz 2004-08-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
17 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Cyprian 2005-08-21 UKS Jedynka Reda POM
18 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
19 BUKOWIECKI Konrad 1997-03-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
20 BURNIAK Filip 2004-04-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
21 BURNICKI Łukasz 2003-01-01 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
22 CEGŁOWSKI Hubert 2003-04-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
23 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
24 CHUDA¦ Daniel 2003-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
25 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
26 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk WMZ
27 CYUNEL Jakub 2003-01-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
28 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
29 CZEKAJSKI Bartłomiej 2003-06-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
30 CZERWIONKA Norbert 2003-02-26 KS Wejher Wejherowo POM
31 DˇBROWSKI Beniamin 2003-09-27 MKS Junior Złocieniec ZPO
32 DEPKA Bartosz 2005-01-05 MKS Sambor Tczew POM
33 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
34 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
35 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
36 DONAJ Bartosz 2003-08-28 AML Słupsk POM
37 DZIENISZ Karol 2005-11-04 UKS Lipusz POM
38 DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
39 DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 KKL Rodło Kwidzyn POM
40 E A 2005-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
42 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
43 FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
44 GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
45 GAJEWSKI Michał 2004-08-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
46 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
47 GAWˇD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
48 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
49 GIL Grzegorz 2003-04-13 LUKS Start Nakło KPO
50 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
51 GORYŃSKI Szymon 2004-02-16 GKS Olimpia Grudzi±dz KPO
52 GO¬DZIEWICZ Piotr 2001-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
53 GÓRECZNY Filip 2003-03-07 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
54 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 GRZENKOWICZ Grzegorz 1981-03-03 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
56 GRZENKOWICZ Olivier 2007-02-14 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
57 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
58 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
59 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
60 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
61 IZDEBSKI Maksymilian 2004-06-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 JANASIK Michał 2005-08-31 LKS Vectra Włocławek KPO
63 JANK Damian 2003-03-29 ULKS Talex Borzytuchom POM
64 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
65 JURKOWSKI Adrian 2003-04-23 KL Gdynia POM
66 KAWCZYŃSKI Marcin 2004-12-21 LKS Zantyr Sztum POM
67 KAZANIECKI Jakub 2003-05-26 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
68 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
69 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
70 KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
71 KOCIK Olaf 2003-04-03 MUKL Brodnica KPO
72 KOKOSZKA Kacper 2004-11-28 MMKS Gdańsk POM
73 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
74 KORNACKI Aleksander 2004-06-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
75 KOWALEWSKI Rafał 2003-05-09 KS Wejher Wejherowo POM
76 KOWALSKI Jakub 2003-10-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
77 KOWALSKI Wojciech 2005-10-19 KL Gdynia POM
78 KOWNATKE Rafał 1985-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
79 KOZINA Filip 2002-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
80 KRANKOWSKI Wacław 1951-01-19 KLAM Toruń KPO
81 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
82 KSIˇŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
83 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
84 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
85 KUDZINOWSKI Jan 2005-06-24 UKS Czwórka Białystok POD
86 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
87 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
88 KULIGOWSKI Michał 2003-06-20 UKS Cyprianka KPO
89 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
90 KWIDZIŃSKI Karol 2003-01-06 KS Wejher Wejherowo POM
91 LANGOWSKI Michał 2004-11-23 MKS Sambor Tczew POM
92 LEKS Mateusz 2004-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
93 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
94 LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
95 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
96 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamo¶ć LBE
97 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
98 LIBERA Wojciech 2004-11-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
99 ŁAWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 LKS Fenix Słupsk POM
100 ŁONGWA Adam 2007-01-02 MMKS Gdańsk POM
101 ŁUKSZO Sebastian 1994-07-29 AZS UMCS Lublin LBE
102 MAC Bartosz 2003-05-30 KS Podlasie Białystok POD
103 MACIOROWSKI Kuba 2004-10-13 SKLA Sopot POM
104 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
105 MARCINIAK Kacper 2003-01-01 niest. Gdańsk POM
106 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
107 MARKOWSKI Przemysław 2004-03-11 OKS Start Otwock MAZ
108 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno WMZ
109 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
110 MATUSZYŃSKI Kacper 2005-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
111 MAZUR Szymon 1998-09-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
112 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
113 MĘDREK Gabriel 2005-01-05 AZS UMCS Lublin LBE
114 MICZUGA Piotr 2003-07-06 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
115 MIELKE Sebastian 1987-02-05 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
116 MILEWSKI Adrian 2003-04-17 OKLA Ostrołęka MAZ
117 MIROWICZ Mateusz 2003-05-29 UKS Lipusz POM
118 NAMYSŁ Franciszek 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
119 NIED¬WIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
120 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
121 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
122 O A 2004-01-01 SKS Sokół Malbork POM
123 OLKOWSKI Aleksander 2004-03-04 niest. Gdańsk POM
124 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
125 OPAS Rafał 2003-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
126 ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 LKS Jantar Ustka POM
127 ORZEŁ Mikołaj 2004-04-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
128 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
129 O¦KIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
130 PA¦KO Marcel 2003-05-08 MKS Sambor Tczew POM
131 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
132 PIECZKE Łukasz 2003-02-05 LKS Fenix Słupsk POM
133 PIECZYŃSKI Dominik 2003-09-14 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
134 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
135 PILCH Miłosz 2005-02-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
136 PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
137 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
138 PLUCIŃSKI Szymon 2004-10-19 UKS Olimp Duszniki WLP
139 PŁOSKI Przemysław 1977-07-04 KL Lechia Gdańsk POM
140 PODOLSKI Jerzy 2007-06-25 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
141 POSTÓJ Bartosz 2003-09-07 TS Start Lublin LBE
142 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
143 PRZETACZNIK Sławomir 1994-08-29 KL Iskra Białogard ZPO
144 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
145 PRZYGODA Aleksander 2004-03-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
146 RACZKO Krystian 2004-03-27 KS Wejher Wejherowo POM
147 RAGAN Jakub 2005-08-19 KL Gdynia POM
148 RAMBIERT Krzysztof 2004-01-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
149 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
150 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
151 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
152 ROSIŃSKI Kacper 2003-11-15 LUKS Start Nakło KPO
153 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
154 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
155 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
156 RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 UKL Feniks ¦widwin ZPO
157 RYTLEWSKI Jakub 2005-06-20 UKS Lipusz POM
158 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set ¦wiecie KPO
159 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
160 SANTYSIAK Konrad 2005-06-01 KSLZS Kruszwica KPO
161 SIEROSŁAWSKI Borys 2003-04-15 AML Słupsk POM
162 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
163 SKOCZYLAS Adam 2004-09-17 GKS Wilga Garwolin MAZ
164 SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
165 SŁODKI Dawid 2002-05-16 UKS Lipusz POM
166 SOBIECH Jakub 1990-03-02 KS Sprintwarsaw MAZ
167 SOLETA Kajetan 2003-03-26 LUKS Start Nakło KPO
168 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
169 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
170 SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Wrze¶nia WLP
171 STANKIEWICZ Juliusz 2006-06-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
172 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 AZS UMCS Lublin LBE
173 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
174 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk POM
175 STENZEL Dorian 2004-01-01 niest. Gdańsk POM
176 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
177 SUSKI Jan 2005-03-27 UKS Cyprianka KPO
178 SYCHOWSKI Mateusz 2004-03-24 KS Wejher Wejherowo POM
179 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
180 SZCZERBIAK Mateusz 2003-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
181 SZCZYPIOROWSKI Filip 2004-12-07 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
182 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
183 SZWAJ Szymon 2004-04-06 MKS Żak Biała Podlaska LBE
184 SZYLBERT Maciej 2004-06-16 LKS Vectra Włocławek KPO
185 SZYMAŃSKI Szymon 2005-03-13 MKL Toruń KPO
186 TOPKA Bartłomiej 2006-05-15 UKS Lipusz POM
187 VISSER Jared 2005-01-05 SKLA Sopot POM
188 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
189 WAŁĘKA Miłosz 2005-12-15 UKS Cyprianka KPO
190 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 O¦ AZS Poznań WLP
191 WA¦KIEWICZ Bartosz 2004-04-23 AZS-AWF Warszawa MAZ
192 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
193 WAWRZYNIAK Sebastian 2005-06-03 LKS Jantar Ustka POM
194 WESOŁOWSKI Kacper 2003-01-23 LIUKS Kruszwica KPO
195 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
196 WITEK Mirosław 1967-04-24 AML Słupsk POM
197 WITT Szymon 2003-07-21 KL Gdynia POM
198 WLAZŁY Jakub 2000-06-17 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
199 WŁADOWSKI Dawid 2003-07-28 LKS Vectra Włocławek KPO
200 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
201 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
202 WOJTA¦ Mateusz 2005-01-24 LKS Zantyr Sztum POM
203 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
204 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
205 WYSOCKI Jakub 2004-01-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
206 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
207 ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
208 ZIELIŃSKI Sylwester 1989-08-13 KSLZS Kruszwica KPO
209 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
210 ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
211 ZNAJDEK Kacper 2004-05-17 LKS Fenix Słupsk POM
212 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.43304991722107sekund