MAKIŁA Karol
2005-01-31
GKS Cartusia Kartuzy
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
4 ANDRUSIEWICZ Jerzy 2004-08-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 AUGUSTYNIAK Jakub 2001-09-04 GKS Olimpia Grudziądz KPO
6 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
7 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
8 BAŁDYGA Miłosz 2004-10-06 RKS Rumia POM
9 BARAN Oliwier 2004-11-21 SKLA Sopot POM
10 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
11 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
12 BENKA Jakub 2002-01-11 Akademia Biegowa Kartuzy POM
13 BERNHAGEN Dawid 2004-02-13 niest. Gdańsk POM
14 BIAŁAS Konrad 2000-04-17 LKS Zorza Gdynia POM
15 BIAŁAS Szymon 2005-01-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
16 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
17 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
18 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
19 BOGDAŃSKI Kacper 2005-09-17 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
20 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
21 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
22 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Cyprian 2005-08-21 UKS Jedynka Reda POM
23 BUGAJSKI Aleksander 2005-03-21 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
24 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
25 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
26 CACH Hubert 2005-09-26 KL Iskra Białogard ZPO
27 CAŁA Krzysztof 2005-10-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
28 CHAMOT Szymon 2005-10-26 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
29 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
30 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
31 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
32 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
33 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
34 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
35 CIERZAN Bartosz 2006-11-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
36 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
37 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
38 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
39 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
40 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
41 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
42 DĄBEK Dominik 2006-06-07 PLKS Gwda Piła WLP
43 DĄBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
44 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
45 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
46 DYLAK Jakub 2007-11-19 UKS Jedynka Reda POM
47 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
48 FORYŚ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
49 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
50 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
51 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
52 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
53 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
54 GIEDŹ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
55 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
56 GORCZYŃSKI Michał 2006-04-25 MKS Gniezno WLP
57 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
58 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
59 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
60 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
61 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
62 GROBERSKI Michał 2000-06-10 UKS Barnim Goleniów ZPO
63 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
64 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
65 GRZYBOWSKI Piotr 2002-03-12 SKLA Sopot POM
66 HAJDUK Dawid 2005-04-10 PLKS Gwda Piła WLP
67 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
68 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
69 HELAND Grzegorz 2006-10-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
70 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
71 HOFFMANN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
72 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
73 JACHEĆ Nikodem 2004-01-06 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
74 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
75 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
76 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
77 JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
78 JASKUŁKA Antoni 2006-08-17 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
79 JASTRZĘBSKI Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń KPO
80 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
81 JAWORSKI Oliwier 2005-04-26 SSMKS Parasol Wrocław DOL
82 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
83 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
84 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
85 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
86 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
87 KASPROWICZ Krzysztof 2004-07-27 MLKS Baszta Bytów POM
88 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
89 KAŹMIERSKI Mikołaj 2003-09-02 PLKS Gwda Piła WLP
90 KIJEWSKI Michał 2005-10-25 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
91 KIL Tymoteusz 2004-11-08 KKL Rodło Kwidzyn POM
92 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
93 KISZKA Bartłomiej 2004-05-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
94 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
95 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
96 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
97 KLAWIKOWSKI Wojciech 2011-04-02 Akademia Biegowa Kartuzy POM
98 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
99 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
100 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
101 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
102 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
103 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
104 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
105 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
106 KOWALCZYK Dominik 2004-05-31 AZS UMCS Lublin LBE
107 KOWALSKI Stanisław 2006-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
108 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
109 KOZIEŁ Sebastian 2005-05-13 KB Dziesiątka Białogard ZPO
110 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
111 KRAUZE Bartosz 1999-04-23 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
112 KRÓL Dominik 2005-04-18 SKLA Sopot POM
113 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
114 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
115 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
116 KUC Kacper 2005-05-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
117 KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 AML Słupsk POM
118 KUKURENDA Adam 2006-03-20 MKS Gniezno WLP
119 KULESZA Robert 1999-02-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
120 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
121 KUNCE Kamil 2005-12-18 PKS Gwardia Szczytno WMZ
122 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
123 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków MLP
124 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
126 LIC Oskar 2007-09-26 MKS Sambor Tczew POM
127 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
128 LIPA Bartłomiej 2004-04-19 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
129 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
130 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
131 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
132 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
133 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
134 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
135 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
136 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
137 MAJCHRZAK Wiktor 2003-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
138 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
139 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
140 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
141 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
142 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
143 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
144 MARSZK Antoni 2002-04-01 Akademia Biegowa Kartuzy POM
145 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
146 MASACZYŃSKI Adam 2001-02-05 KKL Kielce SWK
147 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
148 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
149 MIKOŁAJCZAK Eryk 2006-12-28 MKL Jarocin WLP
150 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
151 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
152 MIOTK Mateusz 2009-01-06 GKS Cartusia Kartuzy POM
153 MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 UKS Lipusz POM
154 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
155 MUCHNICKI Mikołaj 2010-11-05 LKB im. Braci Petk Lębork POM
156 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
157 NOSAL Karol 2005-12-26 SKL Sucha Beskidzka MLP
158 NOWAK Jan 2004-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
159 NOWAKOWSKI Adam 2005-07-14 PTT Delta Płock MAZ
160 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
161 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
162 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
163 O A 2004-01-01 SKS Sokół Malbork POM
164 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
165 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
166 OLESZEK Kamil 1998-04-11 AZS UMCS Lublin LBE
167 OLSZEWSKI Daniel 1999-04-09 MKL Toruń KPO
168 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
169 OSTROWSKI Konrad 2010-01-05 SKL Filippides Starogard Gdański POM
170 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
171 PEK Daniel 1991-11-28 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
172 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
173 PESTKA Jakub 2005-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
174 PIĄTEK Michał 2003-06-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 PIEKARSKI Jan 2005-02-14 MKS Sambor Tczew POM
176 PIENIĄŻEK Jakub 2004-10-26 LKB im. Braci Petk Lębork POM
177 PIENIĄŻĘK Michał 2005-09-20 LKB im. Braci Petk Lębork POM
178 PIETRZAK Kamil 2005-03-08 SKLA Sopot POM
179 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
180 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
181 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
182 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
183 PŁATKOWSKI Tymoteusz 2005-09-06 AML Słupsk POM
184 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
185 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
186 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
187 POROŻYŃSKI Maksymilian 2003-07-12 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
188 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
189 PÓŁCZYŃSKI Mikołaj 2005-07-08 GKS Żukowo POM
190 PRZYBYLSKI Jakub 2003-01-18 OŚ AZS Poznań WLP
191 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
193 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
194 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
195 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
196 RÓŻNICKI Krzysztof 2003-08-29 GKS Cartusia Kartuzy POM
197 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
198 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
199 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
200 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
201 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
202 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
203 SERKOWSKI Samuel 2009-01-22 GKS Cartusia Kartuzy POM
204 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
205 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 SIERPNIEWSKI Igor 2005-02-25 KS Wda Świecie KPO
207 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
208 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
209 SKIBIAK Kacper 2000-02-20 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
210 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
211 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
212 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
213 SKUBISZEWSKI Mateusz 2004-02-23 MOS Zatoka Braniewo WMZ
214 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
215 SOBUTKA Adam 2005-09-23 MLUKS Trzebiatów ZPO
216 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS Łódź LDZ
217 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
218 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
219 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
220 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
221 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
222 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
223 SZCZERBA Mikołaj 2002-11-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
224 SZKOŁA Sebastian 1996-03-01 KS AZS AWF Kraków MLP
225 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
226 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
227 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
228 SZYMANSKI Oliwier 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
229 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
230 SZYMLEK Oliwier 2005-06-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
231 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
232 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
233 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
234 TAŃSKI Andrzej 2004-10-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
235 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
236 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
237 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
238 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
239 TROJNIAR Bartosz 2004-06-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
240 TUSZYŃSKI Krystian 2002-02-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
241 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
242 URBAŃSKI Jakub 2002-04-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
243 WALENDZIAK Jan 2005-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
244 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
245 WARZECHA Henryk 1996-07-17 KS AZS AWF Kraków MLP
246 WATRAL Kuba 2006-12-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
247 WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
248 WAWRZYNOWICZ Dawid 2005-10-05 UKS Atos Woźnice WMZ
249 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
250 WESOŁOWSKI Miłosz 2004-05-15 KKL Rodło Kwidzyn POM
251 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
252 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
253 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
254 WOJCIECHOWSKI Piotr 2005-01-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
255 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
256 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
257 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
258 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
259 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
260 WRÓBLEWSKI Jan 2007-03-05 SKLA Sopot POM
261 ZALIŃSKI Dawid 2003-04-02 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
262 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
263 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
264 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
265 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
266 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
267 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
268 ŻALIKOWSKI Szymon 2004-03-06 LKS Ziemi Puckiej Puck POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.48990511894226sekund