STRZEŻYSZ Małgorzata
2004-10-02
KS AZS AWF Warszawa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
2 AMBROŻY Weronika 1999-08-25 UKS Filipides Teresin MAZ
3 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
4 ANTKIEWICZ Weronika 2003-06-02 AZS-AWF Warszawa MAZ
5 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
6 ARKUSZEWSKA Julia 2006-11-28 UKS Młodzik Warszawa MAZ
7 ASŁANOWICZ Matylda 2006-03-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
8 AUGUSTOWSKA Natalia 2003-06-07 PTT Delta Płock MAZ
9 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
10 BARANOWSKA Mariola 1993-11-16 MKS Żak Biała Podlaska LBE
11 BARTOSIEWICZ Natalia 1996-05-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
12 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
13 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
14 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
15 BEREŹNICKA Monika 2000-11-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
17 BIELAKOW Katarzyna 2004-05-22 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
18 BIELAWSKA Natalia 2008-03-31 MKS Polonia Warszawa MAZ
19 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
20 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
21 BIELIŃSKA Weronika 2001-07-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
22 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
23 BŁACHNIO Klaudia 2005-04-29 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
24 BŁACHNIO Natasza 2009-06-28 UKS 48 Warszawa MAZ
25 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
26 BOGDANOWICZ Aneta 2006-06-16 KS Podlasie Białystok POD
27 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
28 BOLCZAK Maria 2008-05-08 OKS Skra Warszawa MAZ
29 BONDAR Anzhelika 2003-01-15 KS Prefbet-Sonarol POD
30 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
31 BORKOWSKA Wiktoria 2004-04-19 PTT Delta Płock MAZ
32 BRELA Zuzanna 2000-12-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
33 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
34 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
35 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL GGG Radom MAZ
36 BUDNICKA Zuzanna 2002-01-17 PTT Delta Płock MAZ
37 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
38 BURZYŃSKA Maja 2011-09-16 MKS Juvenia Białystok POD
39 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 LKS Maków Mazowiecki MAZ
40 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
41 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
42 CHODKOWSKA Julia 2005-11-14 KS Ciechan Ciechanów MAZ
43 CHORUŻY Karolina 2008-02-09 MKS Juvenia Białystok POD
44 CHUDZIK Aleksandra 1999-01-04 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
45 CIEĆWIERZ Nina 2004-10-12 OKS Skra Warszawa MAZ
46 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
47 CIERNIAK Anna 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
48 CIESIELSKA Anna 1997-01-10 KS Sprintwarsaw MAZ
49 CYBULSKA Dagmara 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
50 CYBULSKA Klaudia 1999-05-28 UKS Filipides Teresin MAZ
51 CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
52 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
53 CZARNOCKA Gabriela 2003-10-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
54 CZESZEWSKA Weronika 2004-09-16 OŚ AZS Poznań WLP
55 DAMS Wiktoria 2003-10-24 AZS-AWF Gorzów LBU
56 DEFRATYKA Małgorzata 1999-06-21 KS Sprintwarsaw MAZ
57 DEMCHENKO Valentyna 2000-01-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
58 DĘBECKA Barbara 2005-03-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
59 DIMITROW Maja 2004-12-02 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
60 DOMURAT Wiktoria 2002-04-06 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
61 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 niestowarzyszona POL
62 DOMŻAŁ Barbara 1997-10-04 Akademia Sportu Otwock MAZ
63 DRZEWUCKA Maja 2003-04-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
64 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
65 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
66 DUDA Daria 2010-03-15 UKS Filipides Teresin MAZ
67 DUDEK Anna 2003-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
68 DUDEK Natasza 2010-11-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
69 DURAJ Lena 2010-07-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
71 DZIAŁOSZEWSKA Maja 2001-09-05 SKLA Sopot POM
72 DZIEWICKA Lidia 2006-05-19 UKS Orzełki Warszawa MAZ
73 DZIEWOŃSKA Malwina 2006-08-19 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
74 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 KS Prefbet-Sonarol POD
75 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL GGG Radom MAZ
76 FILIPIAK Wiktoria 2003-10-29 MKS Bank BS Płońsk MAZ
77 FRANK Wiktoria 2004-06-09 OKS Skra Warszawa MAZ
78 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
79 FUCZEK Alexandra 2003-04-15 MKL Jurand Szczytno WMZ
80 GADOMSKA Julia 2001-01-14 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
81 GAJDA Sylwana 1999-11-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
82 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
83 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
84 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
85 GAŁUZA Marta 2003-03-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
86 GARBINO Maria 2006-03-17 GUKS Asy Dywity WMZ
87 GĄSIOROWSKA Julia 2001-05-09 UKS Varsovia Warszawa MAZ
88 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL GGG Radom MAZ
89 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
90 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
91 GOGOL Anna 2005-03-15 AZS-AWF Warszawa MAZ
92 GOŁĘBIOWSKA Joanna 2007-02-05 MKS Juvenia Białystok POD
93 GOŹDZIEWICZ Julia 2005-10-29 UKS 12 Kalisz WLP
94 GÓRSKA Zofia 2002-01-06 OKS Skra Warszawa MAZ
95 GRABOWSKA Olga 2003-11-01 UKS Kusy Warszawa MAZ
96 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
97 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
98 GRYBOŚ Ewa 1990-06-15 MKS Polonia Warszawa MAZ
99 GRZEGORZEWSKA Joanna 2004-12-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
100 GULCZYŃSKA Natalia 1997-01-31 RAZ Szczecin ZPO
101 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
102 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
103 HAPUNOWICZ Joanna 2000-04-08 AZS UMCS Lublin LBE
104 HAZIK Karolina 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
105 HENNIG Julia 2003-12-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
106 HNATCZUK Julia 2006-06-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
107 HOFMAN Maja 2006-06-30 UKS Iwiczna Nowa Iwiczna MAZ
108 HOTEL Natalia 2004-11-25 UKS LA Basket Warszawa MAZ
109 HOYER Natalia 2008-05-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
110 ILCZUK Weronika 1986-03-27 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
111 IRACKA Weronika 2002-09-16 AZS-AWF Warszawa MAZ
112 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
113 JACKOWICZ Marta 2005-07-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
114 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
115 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
116 JANECZKO Maja 2003-12-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
117 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
118 JASTRZĘBSKA Magdalena 2001-07-13 WLKS Nowe Iganie MAZ
119 JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
120 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
121 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
122 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
123 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
124 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki MAZ
125 KACZMAREK Alicja 2002-09-30 OŚ AZS Poznań WLP
126 KACZMAREK Natalia 1998-01-17 KS Podlasie Białystok POD
127 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
128 KALINOWSKA Maja 2004-04-19 UKS Otrębusy MAZ
129 KALINOWSKA Marta 2009-04-20 LKS Maków Mazowiecki MAZ
130 KALISIAK Małgorzata 2001-01-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
131 KANDER Paulina 2003-01-23 OKS Start Otwock MAZ
132 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
133 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
134 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
135 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok POD
136 KĘDZIOR Ewelina 2000-07-18 OKS Skra Warszawa MAZ
137 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
138 KIEDRYŃSKA Alina 2003-08-19 KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego MAZ
139 KLIMEK Beata 1999-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
140 KLIMOWICZ Hanna 2007-11-12 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
141 KŁOSZEWSKA Amelia 2005-11-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
142 KOCOT Katarzyna 2001-09-20 AZS UMCS Lublin LBE
143 KOCZANOWA Margarita 1999-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
144 KOŁAKOWSKA Agata 1997-08-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
145 KONDRACKA Gabriela 2001-03-08 UKS Technik Augustów POD
146 KOPCZYŃSKA Natalia 2001-05-23 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
147 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
148 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
149 KOPICZYŃSKA Julia 2004-12-01 GUKS Asy Dywity WMZ
150 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
151 KORBUT Milena 2000-08-08 KS AZS AWF Katowice SLK
152 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
153 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
154 KORNATOWSKA Maja 2009-07-31 UKS Filipides Teresin MAZ
155 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
156 KOSMOWSKA Aleksandra 2001-06-17 BKS Wataha Warszawa MAZ
157 KOWAL Weronika 1997-01-25 OŚ AZS Poznań WLP
158 KOWALIK Karolina 2002-08-16 CWKS Resovia Rzeszów PDK
159 KOWALIK Katarzyna 2000-05-13 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
160 KOWALIK Natalia 2001-10-06 MKL Szczecinek ZPO
161 KOWALSKA Adela 2008-11-04 MKS Polonia Warszawa MAZ
162 KOWALSKA Justyna 2004-05-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
163 KOWALSKA Natalia 2000-09-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
164 KOŻUSZEK Dominika 2009-04-02 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
165 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
166 KRUŻEWSKA Nina 2005-09-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
167 KRZYŻANOWSKA Weronika 2004-06-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
168 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
169 KSIĘŻOPOLSKA Julia 2002-10-18 WLKS Nowe Iganie MAZ
170 KUCIAK Natalia 2006-03-30 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
171 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
172 KUDLIŃSKA Julia 1999-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
173 KUJOTH Kinga 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
174 KUKLIŃSKA Aleksandra 2005-11-08 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
175 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
176 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
177 KUŚ Anastazja 2007-05-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
178 KWIECIŃSKA Maria 2007-09-13 AKL Ursynów Warszawa MAZ
179 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
180 LENNON Julia 2003-06-19 AZS-AWF Warszawa MAZ
181 LEŚNIAK Matylda 2004-02-01 GKS Piast Gliwice SLK
182 LEŚNIEWSKA Małgorzata 2005-11-26 MKS Truso Elbląg WMZ
183 LEŚNIK Zofia 2001-06-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
184 LEWANDOWSKA Weronika 2003-04-02 KM Aktywni Sochaczew MAZ
185 LEWIŃSKA Agata 2003-03-24 RLTL GGG Radom MAZ
186 LICHOTA Natalia 2005-03-14 KS Czempion Warszawa MAZ
187 LIPIŃSKA Anna 2005-03-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
188 LIS Aleksandra 2004-02-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
189 LITWINIEC Karolina 2004-04-11 UKS Orzełki Warszawa MAZ
190 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
191 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
192 LOCKER Demi 2005-06-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
193 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
194 ŁABĘDŹ Nadia 2010-04-12 AZS-AWF Gorzów LBU
195 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
196 ŁASZENKOW Amelia 2006-11-06 KS Jelonki Dobre Miasto WMZ
197 ŁOZOWSKA Karolina 1999-05-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
198 ŁUCZKO Maja 2008-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
199 ŁUGIEWICZ Adrianna 2003-11-11 MUKL Brodnica KPO
200 ŁUGIEWICZ Alina 2005-09-10 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
201 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
202 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
203 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
204 MAGRYTA Natalia 2007-12-04 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
205 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
206 MALMON Oliwia 1998-06-10 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
207 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
208 MARCIŃCZYK Izabela 2003-01-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
209 MARCZUK Aleksandra 2003-09-19 MKS Pogoń Siedlce MAZ
210 MARECKA Apolonia 2008-08-08 KS Czempion Warszawa MAZ
211 MAREK Justyna 2003-10-01 AKL Ursynów Warszawa MAZ
212 MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 AKL Ursynów Warszawa MAZ
213 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
214 MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
215 MARZEC Maja 2006-05-13 Ducla Academy Warszawa MAZ
216 MAZURKIEWICZ Helena 2004-01-18 RLTL Optima Radom MAZ
217 MICHALAK Emilia 2009-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
218 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
219 MIELCZAREK Laura 2004-07-30 UKS Herkules Sulejówek MAZ
220 MIERZEJEWSKA Martyna 2002-03-13 MUKL Brodnica KPO
221 MIKIEWICZ-ŁAPIŃSKA Paulina 1992-07-13 KS Podlasie Białystok POD
222 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
223 MISIAK Michalina 2004-09-01 OKS Start Otwock MAZ
224 MISSALA Magdalena 2005-02-05 AZS Warszawa MAZ
225 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
226 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
227 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
228 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
229 MYRCIK Martyna 2001-09-18 AZS-AWF Katowice SLK
230 NAGIĘĆ Nikola 2005-04-26 KS AZS AWF Kraków MLP
231 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
232 NAWACKA Martyna 2005-07-21 BKS Bydgoszcz KPO
233 NIEMIEC Gabriela 2007-06-05 MKS Juvenia Białystok POD
234 NIEMOŃSKA Weronika 2002-12-20 OKS Start Otwock MAZ
235 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
236 NOWAK Kamila 2003-09-12 OKS Skra Warszawa MAZ
237 NOWAK Natalia 2004-09-06 RLTL Optima Radom MAZ
238 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
239 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
240 NOWICKA Tamara 2004-10-06 MUKS Płock MAZ
241 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
242 OKRZESIK Aneta 2004-07-13 RLTL Optima Radom MAZ
243 OLBORSKA Nikola 2004-07-20 AZS Łódź LDZ
244 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
245 OLSZEWSKA Malwina 2004-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
246 ORZECHOWSKA Dorota 2005-09-27 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
247 ORZECHOWSKA Michalina 2005-07-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
248 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
249 OSTASZEWSKA Amelia 2005-12-09 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
250 OSZWA Nina 2003-08-28 MKS Agros Chełm LBE
251 PAKUŁA Oliwia 1997-08-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
252 PARADOWSKA Oliwia 2001-07-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
253 PAŚNIK Monika 2001-11-12 AZS UMCS Lublin LBE
254 PAVILLET Zoé 2006-07-19 AKL Ursynów Warszawa MAZ
255 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
256 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
257 PAŻYCH Klaudia 2003-03-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
258 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
259 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
260 PĘTLICKA Julia 2002-01-02 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
261 PIAŚCIK Weronika 2005-05-12 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
262 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
263 PIECHOCKA Alicja 2003-02-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
264 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
265 PIECHUTA Aleksandra 1989-09-28 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
266 PIETRAS Kinga 2001-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
267 PIETROŃ Monika 2002-02-22 SKLA Sopot POM
268 PIOTROWSKA Natalia 2008-01-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
269 PLIATSIKA Xenia 2006-09-22 RK Athletics Warszawa MAZ
270 PLISZKA Klaudia 1998-09-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
271 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
272 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
273 POLANOWSKA Nina 2003-11-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
274 POLISHCHUK Alisa 2010-04-28 MLKS Ostróda WMZ
275 POŁEĆ Zuzanna 2007-08-23 AKL Ursynów Warszawa MAZ
276 PRACHNIAK Oliwia 2004-11-29 UKS Clan Ostrołęka MAZ
277 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
278 PRZYBYSZ Aleksandra 2001-07-13 UKS Varsovia Warszawa MAZ
279 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
280 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
281 RABIEJ Julia 2006-02-20 Ducla Academy Warszawa MAZ
282 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
283 RASIŃSKA Halina 2001-08-04 OŚ AZS Poznań WLP
284 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
285 RĘKAWIECKA Roksana 2006-05-09 PTT Delta Płock MAZ
286 RODAK Karolina 1997-11-01 MKS Polonia Warszawa MAZ
287 RUDNIK Pola 2006-10-07 RK Athletics Warszawa MAZ
288 RUSIŁOWICZ Kornelia 2008-07-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
289 RYCHLEWSKA Emilia 2003-04-16 PTT Delta Płock MAZ
290 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
291 SADURSKA Lena 2004-06-20 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
292 SAPKO Julia 2001-07-13 KS Agros Zamość LBE
293 SARNA Angelika 1997-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
294 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
295 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
296 SKARZYŃSKA Aleksandra 2005-08-04 LKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
297 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
298 SŁOMIŃSKA Anna 2000-04-02 AZS-AWF Katowice SLK
299 SOBIECH Alicja 2003-01-18 OKS Skra Warszawa MAZ
300 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
301 SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
302 SOKÓŁ Oliwia 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
303 SOSNOWSKA Aniela 2010-02-10 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
304 SOT Aleksandra 2004-04-05 UKS Olimp Kozienice MAZ
305 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
306 STANISZEWSKA Nadia 2010-05-19 Ducla Academy Warszawa MAZ
307 STASIUK Wiktoria 2003-03-28 MKS Pogoń Siedlce MAZ
308 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
309 STRZAŁKA Wiktoria 2006-09-29 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
310 STRZELEWICZ Zuzanna 2002-03-21 OŚ AZS Poznań WLP
311 STRZELIŃSKA Oliwia 2010-11-04 MKL Tlen Mogilno KPO
312 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 RLTL GGG Radom MAZ
313 SZCZECHLA Zofia 2002-09-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
314 SZCZYGIELSKA Anita 2008-05-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
315 SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem WLP
316 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
317 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
318 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
319 ŚLUSARCZYK Mariola 1990-01-04 UKS Barnim Goleniów ZPO
320 ŚWIĆ Aleksandra 2001-07-28 KS Podlasie Białystok POD
321 ŚWIERZBIN Agnieszka 2002-04-20 LKS Korab Olecko WMZ
322 ŚWIESIULSKA Olga 2004-03-14 GKS Wilga Garwolin MAZ
323 ŚWIRBUTOWICZ Julia 2003-10-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
324 TARACHA Weronika 2002-03-28 AZS UMCS Lublin LBE
325 TASARZ Michalina 2010-02-09 Orka Iława Athletics WMZ
326 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
327 TKOCZ Zofia 2003-03-16 KS AZS AWF Katowice SLK
328 TOKARIEVA Daria 2001-11-26 MKS Agros Chełm LBE
329 TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
330 TOŃSKA Maja 2005-09-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
331 TOPOLEWSKA Gabriela 1996-01-18 KS Czempion Warszawa MAZ
332 TRAWIŃSKA Maria 2006-10-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
333 TROCHOLEPSZA Martyna 2004-02-09 AZS-AWF Gorzów LBU
334 TRZASKA Julita 2004-10-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
335 TRZCIŃSKA Anna 2009-11-19 UKS Orzełki Warszawa MAZ
336 TUREK Zuzanna 2003-02-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
337 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
338 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
339 URBAN Izabela 2004-01-07 RLTL Optima Radom MAZ
340 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
341 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
342 WACŁAWCZYK Barbara 2009-08-12 UKS Diamond Athletics Białołęka MAZ
343 WAJDYK Weronika 2004-04-19 MLKS Ostróda WMZ
344 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL GGG Radom MAZ
345 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 KS Prefbet-Sonarol POD
346 WĄSOWSKA Aleksandra 2004-05-25 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
347 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
348 WIELGOSZ Anna 1993-11-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
349 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
350 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
351 WIERZCHOWSKA Maja 2004-04-27 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
352 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
353 WITCZUK Oliwia Zofia 2005-01-30 MKS Pogoń Siedlce MAZ
354 WITKOWSKA Maria 2003-08-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
355 WOJCIECHOWSKA Pola 2009-02-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
356 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
357 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
358 WOŹNIAK Paulina 2004-03-31 UKS LA Basket Warszawa MAZ
359 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
360 WRONA-KUTRZEPA Alicja 1996-01-11 AZS UMCS Lublin LBE
361 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
362 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 niestowarzyszona POL
363 WUCZYŃSKA Maria 2005-09-27 Ducla Academy Warszawa MAZ
364 WYKA-MAJECKA Weronika 1994-01-07 AZS-AWF Warszawa MAZ
365 ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 OKS Skra Warszawa MAZ
366 ZAJĄC Aleksandra 2007-10-24 OKS Skra Warszawa MAZ
367 ZAJDA Joanna 1986-10-06 LKS Brodnica KPO
368 ZAPORA Blanka 2001-11-02 SKLA Sopot POM
369 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
370 ZAWADZKA Julia 2004-07-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
371 ZBICZYŃSKA Kornelia 2004-01-14 OKLA Ostrołęka MAZ
372 ZIELIŃSKA Alicja 2007-07-25 UKS Herkules Sulejówek MAZ
373 ZIELIŃSKA Natalia 2004-04-21 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
374 ZIELIŃSKA Paulina 2000-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
375 ZIENDARA Michalina 2000-06-14 MKS Polonia Warszawa MAZ
376 ZIMOCHOCKA Alicja 2005-12-29 OKS Skra Warszawa MAZ
377 ZIÓŁEK Weronika 2003-04-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
378 ZMYŚLIŃSKA Agata 2003-03-19 UKS Dąb Suchy Las WLP
379 ŻÓRAWSKA Nikola 2009-05-11 KL Iskra Białogard ZPO
380 ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 KS Czempion Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.71724796295166sekund