KADYŁO Adam
2003-07-07
KS AZS AWF Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCIO Cyprian 2003-05-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
2 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
3 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
4 BAJOREK Konrad 2008-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
5 BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 MKL 12 Jelenia Góra DOL
6 BASIŃSKI Paweł 2005-01-09 MKS MOS Wrocław DOL
7 BIAŁEK Kacper 2004-11-15 GKS Start Długołęka DOL
8 BOGACZYŃSKI Igor 2003-11-07 MKL Jarocin WLP
9 BOGUSZ Jędrzej 2006-08-02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
10 BORKOWSKI Mateusz 1997-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
11 BOROWSKI Jarosław 2003-03-17 MKLA Łęczyca LDZ
12 BORYSEWICZ Mateusz 2006-06-23 MKS Pułtusk MAZ
13 BRANDYK Filip 2006-08-08 WLKS Wrocław DOL
14 BROWNLIE Adam 2001-10-02 MKS MOS Wrocław DOL
15 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
16 BUGAJSKI Paweł 2001-02-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
17 BUJAK Jakub 2000-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 BURKIEWICZ Eryk 2003-06-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
19 BUZAŁA Mikołaj 1998-04-17 OŚ AZS Poznań WLP
20 CEGŁA Kacper 2004-11-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
21 CHMIEL Jakub 2001-02-08 AZS UMCS Lublin LBE
22 CHMIEL Maciej 2004-04-23 MKL Jarocin WLP
23 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
24 CHROSTA Filip 2002-02-27 KS AZS AWF Kraków MLP
25 CHUDZIK Jakub 2004-07-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 CYGAN Wiktor 2003-01-28 KS AZS AWF Katowice SLK
27 CZAPCZUK Oskar 2003-03-28 WLKS Nowe Iganie MAZ
28 CZOŁNOWSKI Beniamin 2004-10-18 RKS Łódź LDZ
29 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
30 DĄBROWSKI Dominik 2005-02-26 KS Zawkrze Mława MAZ
31 DĄBROWSKI Karol 2008-11-30 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
32 DĄBROWSKI Paweł 2003-07-13 KS Prefbet-Sonarol POD
33 DĄBROWSKI Piotr 2003-06-08 KS Prefbet-Sonarol POD
34 DEPTA Szymon 2004-01-02 AML Słupsk POM
35 DOBEK Patryk 1994-02-13 MKL Szczecin ZPO
36 DOMINIAK Daniel 2001-04-10 SL GKS Olsza Olszyna DOL
37 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
38 DRÓŻDŻ Marcin 2002-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
39 DURSKI Krzysztof 2003-01-25 SSMKS Parasol Wrocław DOL
40 DZIDA Paweł 1999-04-13 KS AZS AWF Katowice SLK
41 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
42 FOJUTH Kacper 2003-03-22 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
43 FRANCZAK Mateusz 2004-03-18 KS SMS Szklarska Poręba DOL
44 GARBACZEWSKI Karol 2004-06-16 MLKS Sokół Lubin DOL
45 GAWEŁ Robert 2001-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
46 GAWRON Damian 2003-03-11 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
47 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
48 GIZICKI Tomasz 2004-06-14 RLTL Optima Radom MAZ
49 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
50 GOŹDZIEJEWSKI Kacper 2004-05-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
51 GÓRNY Mateusz 2002-08-29 BKL Bełchatów LDZ
52 GRABA Jakub 2001-08-16 WLKS Wrocław DOL
53 GRĄBCZEWSKI Mateusz 2002-03-25 WLKS Wrocław DOL
54 GRUZD Wiktor 2002-06-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
55 GRYWKOWIEC Michał 2000-03-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
56 GRZĄKA Dawid 2004-04-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
57 GRZEGORZEWICZ Patryk 2002-05-26 AZS UMCS Lublin LBE
58 GRZEGORZEWSKI Szymon 2002-02-26 LKS MOSiR Sieradz LDZ
59 GRZEGRZÓŁKA Jakub 2002-02-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
60 GRZEŚKOWIAK Krzysztof 1993-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
61 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
62 GRZYWACZ Kacper 2002-01-17 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
63 HOŁUB Maciej 1998-01-30 AZS UMCS Lublin LBE
64 JANKOWSKI Tomasz 1999-07-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
65 JANUKOWICZ Krzysztof 2001-09-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
66 JAROSZEWICZ Ernest 1999-12-04 MKS Juvenia Białystok POD
67 JARZĄB Miłosz 1999-05-21 LKS MOSiR Sieradz LDZ
68 JASIŃSKI Karol 2003-05-18 KS AZS AWF Wrocław DOL
69 JASIŃSKI Szymon 2003-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
70 JASTRZĘBSKI Dawid 2002-01-13 GKS Start Długołęka DOL
71 JASTRZĘBSKI Kacper 2000-07-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
72 JAWORSKI Mateusz 2002-01-15 OKS Skra Warszawa MAZ
73 JOPEK Jakub 2003-12-17 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
74 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
75 JURAK Bartosz 2003-03-11 KS Prefbet-Sonarol POD
76 KAŁWIŃSKI Dawid 2003-04-22 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
77 KAMIŃSKI Kacper 2003-02-21 WLKS Wrocław DOL
78 KANIA Damian 2004-01-07 UKS Czwórka Żory SLK
79 KAPS Tomasz 2001-04-11 MKS-MOSM Bytom SLK
80 KAROLEWSKI Marcin 2002-12-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
81 KASPROWICZ Miłosz 2003-01-31 Orka Iława Athletics WMZ
82 KASPRYSZYN Jakub 2005-04-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
83 KĘPIŃSKI Bartłomiej 2003-08-01 OKS Start Otwock MAZ
84 KIENIGSMAN Jakub 2006-01-08 MKL Jurand Szczytno WMZ
85 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
86 KILJAN Krzysztof 1999-12-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
87 KISIL Kamil 2004-03-14 WLKS Wrocław DOL
88 KLEPACKI Maksymilian 1998-11-14 KS Podlasie Białystok POD
89 KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
90 KOGUT Andrzej 2001-01-01 GKS Start Długołęka DOL
91 KOMAŃSKI Albert 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
92 KOPEĆ Bartłomiej 1997-12-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
93 KOSZELA Szymon 2006-10-06 UKS Ares Nowa Sól LBU
94 KOTYRA Mikołaj 2001-03-29 AZS UMCS Lublin LBE
95 KOWALSKI Jędrzej 2002-12-27 RKS Łódź LDZ
96 KOWALUK Dariusz 1996-04-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
97 KOZACKI Jakub 2002-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
98 KOZELAN Hubert 2003-06-01 AZS UMCS Lublin LBE
99 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
100 KRÓLIKOWSKI Szymon 1999-09-03 UKS Achilles Leszno WLP
101 KRUPIŃSKI Patryk 1998-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
102 KRYŚ Kamil 2003-10-09 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
103 KUBERA Dawid 2004-09-07 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
104 KUBIŚ Eryk 2001-04-22 AZS-AWF Gorzów LBU
105 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
106 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
107 KUREK Aleksander 2003-05-17 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
108 LAMPART Tomasz 1998-03-05 KS AZS AWF Kraków MLP
109 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
110 LIBURA Sebastian 2006-04-24 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
111 LUCHOWSKI Szymon 2003-12-05 MKS Agros Chełm LBE
112 ŁAZOWY Cezary 2004-01-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
113 ŁOWICKI Michał 2004-10-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
114 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
115 ŁUKASIAK Szymon 2003-07-31 UKS Herkules Sulejówek MAZ
116 ŁUKOMSKI Adam 2001-09-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
117 ŁYCZAK Bartłomiej 2003-01-26 MKL 12 Jelenia Góra DOL
118 MACIASZEK Szymon 2003-11-29 RKS Łódź LDZ
119 MACIĄG Radosław 1999-12-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 MAĆKAŁA Szymon 2000-09-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
121 MAKOWSKI Adam 2000-12-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
122 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
123 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
124 MALENDOWICZ Filip 2003-09-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
125 MALEWSKI Bartłomiej 2001-03-22 RKS Łódź LDZ
126 MARCINKOWSKI Marcin 1981-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
127 MATERA Mateusz 2004-04-20 AZS Łódź LDZ
128 MATYKA Eryk 2008-12-02 WLKS Wrocław DOL
129 MAZUR Michał 2003-09-21 MKL Szczecin ZPO
130 MIARA Krzysztof 1994-06-11 AZS-AWF Warszawa MAZ
131 MIKOŁAJCZAK Szymon 2004-04-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
132 MIŃCZUK Mateusz 2000-03-17 KS AZS AWF Wrocław DOL
133 MISEK Kamil 2002-12-21 SL GKS Olsza Olszyna DOL
134 MISIOŁEK Adrian 1996-02-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 MOLSKI Paweł 2002-12-12 OKS Skra Warszawa MAZ
136 MORZEWSKI Marceli 2000-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
137 MOŻDŻEŃ Karol 2003-09-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
138 MUSIAŁ Tymoteusz 2003-04-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
139 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
140 NOWAK Noel 2003-11-26 MKS MOS Wrocław DOL
141 OCHWAT Kamil 2001-07-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
142 OLSZAŃSKI Kacper 2002-03-17 MLKS Echo Twardogóra DOL
143 OLSZEWSKI Kacper 2003-07-30 RKS Łódź LDZ
144 OPUSZEWICZ Damian 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
145 ORMAN Marek 2004-12-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
146 OSIENIENKO Przemysław 1994-10-29 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
147 OSTAPIUK Mateusz 1993-12-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
148 PAJĄK Jakub 2001-01-19 KS AZS AWF Katowice SLK
149 PAJĄK Rafał 1999-02-03 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
150 PALARCZYK Maksymilian 2003-05-12 KS AZS AWF Kraków MLP
151 PALIGA Michał 2003-02-14 MLKS Agros Żary LBU
152 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
153 PAPLICKI Mateusz 2003-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
154 PAŚ Dominik 2003-11-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
155 PAŹDZIERZ Adam 2000-09-11 KS AZS AWF Katowice SLK
156 PĘCZEK Adam 1972-01-14 RKS Łódź LDZ
157 PĘCZEK Piotr 2002-02-22 RKS Łódź LDZ
158 PĘDZIWIATR Jakub 1999-09-11 LKS MOSiR Sieradz LDZ
159 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamość LBE
160 PIETRZAK Daniel 2004-10-13 AZS Łódź LDZ
161 PIĘTA Dawid 2004-05-03 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
162 PIĘTA Sebastian 2004-06-30 RKS Łódź LDZ
163 PILICHOWSKI Bartosz 2004-08-03 LKS Lubusz Słubice LBU
164 PIOTROWSKI Szymon 1999-10-20 UKS Gimnazjon Płońsk MAZ
165 PŁOSZAJSKI Norbert 2004-02-02 MLKS Agros Żary LBU
166 POROŻYŃSKI Mateusz 2002-05-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
167 PÓŁTORAK Seweryn 2003-08-22 OKS Skra Warszawa MAZ
168 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
169 PYTLIK Krzysztof 1995-06-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
170 RADOMYSKI Mateusz 2002-04-19 MKS MOS Wrocław DOL
171 RADZIMSKI Filip 2003-07-09 MLKS Agros Żary LBU
172 REMBISZ Rafał 2003-10-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
173 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
175 RÓŻAŃSKI Bartłomiej 2002-04-30 GKS Piast Gliwice SLK
176 RUMIJEWSKI Tomasz 2008-08-17 LKS Górnik Wałbrzych DOL
177 RUTOWICZ Hubert 2004-07-04 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
178 RYBA Kacper 2002-11-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
179 RYBACKI Kornel 2003-05-19 LUKS Hańcza Suwałki POD
180 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
181 RYNDAK Antoni 2003-05-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
182 RYNIEC Patryk 2002-09-05 WLKS Wrocław DOL
183 RZEŹNICZAK Mateusz 1998-07-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
184 SADŁOWSKI Hugo 2004-02-14 WLKS Wrocław DOL
185 SADOLEWSKI Alan Wiktor 2002-04-05 KS Zawkrze Mława MAZ
186 SAMULAK Aleksander 2002-06-10 OKS Skra Warszawa MAZ
187 SAMULEWICZ Jan 2003-11-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
188 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
189 SCHUBERT Kacper 1995-07-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
190 SIERADZKI Wiktor 2003-01-20 WLKS Wrocław DOL
191 SIWEK Jakub 2003-11-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
192 SŁOWIK Maciej 2004-02-25 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
193 SMOLNICKI Łukasz 1995-01-27 SKLA Sopot POM
194 SOBÓL Damian 2003-07-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
195 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
196 SOKOŁOWSKI Mariusz 2001-08-05 GKS Start Długołęka DOL
197 SOŁTYSIAK Bartosz 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
198 SOŁTYSIAK Daniel 2001-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
199 SOWA Wiktor 2003-10-09 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
200 STANKIEWICZ Mikołaj 2003-07-25 AZS Łódź LDZ
201 STOPA Artur 1999-09-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
202 STRAUBE Jakub 2002-09-04 MLKS Polonia Środa Śląska DOL
203 SUBOCZ Bartosz 2002-06-04 MKLA Łęczyca LDZ
204 SUDOŁ Kacper 2003-02-15 LKS Lubusz Słubice LBU
205 SUTY Kacper 2003-03-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
206 SZACHNIEWICZ Szymon 2001-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
207 SZARAPO Jakub 2006-02-13 BKS Bydgoszcz KPO
208 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
209 SZCZERCZOWSKI Wojciech 2006-07-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
210 SZNAJDER Patryk 2003-03-02 MKS Piast Głogów DOL
211 SZULC Mikołaj 2004-01-20 MKS MOS Wrocław DOL
212 SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
213 SZURGOT Szymon 2002-01-22 KKB Starogard Gdański POM
214 SZWED Maksymilian 2004-08-06 AZS Łódź LDZ
215 SZYMAŃSKI Filip 2002-12-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
216 ŚLIWA Jakub 2004-11-05 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
217 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
218 TABORSKI Andrzej 2003-04-24 MKS MOS Wrocław DOL
219 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
220 TOMCZAK Krzysztof 2001-06-09 OŚ AZS Poznań WLP
221 TRZASKA Damian 2000-02-03 Mazovia ProActiv Ciechanów MAZ
222 TRZCIŃSKI Dawid 2002-05-23 LUKS Start Nakło KPO
223 TUREK Bartosz 2002-05-22 UKS Atos Woźnice WMZ
224 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
225 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
226 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
227 UZAREK Aleksander 2003-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
228 WAŁASZEK Nikodem 2003-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
229 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
230 WAWRZKOWICZ Jan 2001-02-19 OŚ AZS Poznań WLP
231 WAWRZYNIAK Alan 2004-09-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
232 WAWRZYNIAK Piotr 2004-03-17 LKS Lubusz Słubice LBU
233 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
234 WDOWIK Oliwer 2002-01-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
235 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
236 WIECZOREK Kacper 2001-12-06 WLKS Wrocław DOL
237 WIECZOREK Miłosz 2003-02-27 MLKS Echo Twardogóra DOL
238 WIESIOŁEK Paweł 1991-08-13 KS Warszawianka W-wa MAZ
239 WISZNIOWSKI Mateusz 2002-09-07 MKS MOS Wrocław DOL
240 WOŹNIAK Maciej 2004-01-22 ULKS Technik Trzcinica PDK
241 WÓJCIAK Adrian 2005-07-11 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
242 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
243 WRÓBEL Michał 2002-03-04 KS AZS AWF Katowice SLK
244 WYDMUCH Cezary 2003-02-20 MKP Szczecinek ZPO
245 WYKROTA Patryk 2000-11-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
246 ZABAWA Dominik 2002-03-02 MKL 12 Jelenia Góra DOL
247 ZALEWSKI Karol 1993-08-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
248 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
249 ZAZULA Remigiusz 2003-01-24 AZS UMCS Lublin LBE
250 ZDUNEK Marcin 2003-08-14 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
251 ZIMNIAK Kacper 2004-04-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
252 ZIMNY Tymoteusz 1998-03-14 OŚ AZS Poznań WLP
253 ŻOK Łukasz 2001-05-17 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.51533508300781sekund