KOZŁOWSKA Zofia
2005-07-22
WLKS Wrocław
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABSYL Wiktoria 2007-06-12 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
2 ADAMCIO Dagmara 2005-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ADAMCZEWSKA Zuzanna 2005-10-21 AZS Łódź LDZ
4 ADAMCZYK Anna 2004-01-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
5 ANGLART Julianna 2006-12-09 UKS Młodzik Warszawa MAZ
6 ANTONOWICZ Dominika 2005-08-07 KS Podlasie Białystok POD
7 BALON Nicola 2004-06-20 ZLKL Zielona Góra LBU
8 BANASIAK Julia 2000-06-02 WLKS Wrocław DOL
9 BARANOWSKA Nela 2006-07-28 KS AZS AWF Wrocław DOL
10 BARDEL Martyna 2001-01-22 MLKS Agros Żary LBU
11 BAS Natalia 2007-05-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
12 BĄBEL Karolina 2005-11-14 KS AZS AWF Katowice SLK
13 BEDNAREK Monika 1999-05-24 MCKiS Jaworzno SLK
14 BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 GKS Start Długołęka DOL
15 BEŃKO Aleksandra 2005-03-17 KS Agros Zamość LBE
16 BEZULSKA Kinga 2004-09-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
17 BIBIK Anna 2005-01-29 KS Agros Zamość LBE
18 BIEGAŃSKA Oliwia 2006-01-01 MLKS Agros Żary LBU
19 BIELECKA Hanna 2007-09-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
20 BISKUP Oliwia 2005-05-27 GKS Start Długołęka DOL
21 BLOK Natalia 2005-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 BLUM Łucja 2005-02-22 WLKS Wrocław DOL
23 BŁASZKIEWICZ Patrycja 2006-04-26 MLKS Sokół Lubin DOL
24 BŁASZYK Wiktoria 1996-06-02 OŚ AZS Poznań WLP
25 BŁAWAT Zuzanna 2008-04-22 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
26 BOBOŃSKA Aleksandra 2009-12-20 LKS Ziębice DOL
27 BOGUSZEWICZ Martyna 2005-10-14 SKSG Korona Szczecin ZPO
28 BORKO Amelia 2006-01-31 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
29 BORUCZKOWSKA Emilia 2004-10-13 KL Ziemia Kłodzka DOL
30 BRASEWICZ Paulina 2003-01-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
31 BRETSZNAJDER Julia 2006-06-29 UKS Achilles Leszno WLP
32 BRĘCZEWSKA Zofia 2004-01-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
33 BROŻYNA Nikola 2005-12-27 RLTL Optima Radom MAZ
34 BRZEZINSKA Oliwia 2007-01-01 GKS Start Długołęka DOL
35 BRZEZIŃSKA Karina 2004-08-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
36 BUCZKOWSKA Marta 2006-06-02 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
37 BUDZIŃSKA Anastazja 2005-02-05 LKS Polkowice DOL
38 BUDZIŃSKA Magdalena 2009-10-17 GKS Start Długołęka DOL
39 BUK Aleksandra 2001-04-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
40 BUK Matylda 2005-04-06 MKS MOS Wrocław DOL
41 BUSZTA Karolina 2004-03-23 KL Ziemia Kłodzka DOL
42 BYRA Dominika 2008-10-06 GKS Start Długołęka DOL
43 BYZDRA Julia 2004-02-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
44 CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 LKS Victoria Olesno OPL
45 CHLASTAWA Karolina 2005-10-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
46 CHROMIŃSKA Daria 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
47 CHROSTEK Klaudia 2006-02-15 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
48 CHYŁEK Katarzyna 2011-01-31 KS SMS Szklarska Poręba DOL
49 CIBA Kamila 1995-03-29 OŚ AZS Poznań WLP
50 CICHY Laura 2004-05-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
51 CIESIELSKA Nikola 2006-10-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
52 CIEŚLACHOWSKA Julia 2005-04-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
53 CISZAK Emilia 2002-01-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
54 CISZEK Katarzyna 2006-07-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
55 CIUPRYK Julia 2008-01-17 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
56 CYMBALISTA Julia 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
57 CYMBALISTA Paulina 2006-08-25 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
58 CYRULIŃSKA Oliwia 2005-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
59 CZECH Victoria 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
60 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
61 CZEREMURZYŃSKA Elwira 2007-11-27 MLKS Agros Żary LBU
62 CZERNIAK Antonina 2005-11-14 MKS Osa Zgorzelec DOL
63 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
64 DAŃKOWSKA Natalia 2006-02-16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
65 DELEJOWSKA Wiktoria 2001-03-12 WLKS Wrocław DOL
66 DIENSTBIER Hanna 2004-09-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
67 DOMAGAŁA Małgorzata 2007-03-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
68 DOMAŃSKA Zofia 2006-09-30 UKS Przełaj Żerków WLP
69 DUDEK Weronika 2004-08-14 ZLKL Zielona Góra LBU
70 DUDKIEWICZ Agnieszka 2005-01-02 MLKS Agros Żary LBU
71 DUNIKOWSKA Julia 2008-11-27 UKS Czwórka Żory SLK
72 DYBAŚ Dominika 2004-09-03 ZLKL Zielona Góra LBU
73 DYLEWSKA Amelia 2006-01-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
74 DZIADEK Karolina 2004-11-10 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
75 DZIADZIA Anna 2004-09-17 KS AZS AWF Katowice SLK
76 DŻUGAJ Kinga 2007-05-06 MLKS Echo Twardogóra DOL
77 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
78 FICYGOWSKA Aleksandra 2007-03-17 KL Lumel Zielona Góra LBU
79 FILA Urszula 2004-10-12 MKS MOS Wrocław DOL
80 FREUND Nikola 2005-03-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
81 FUCHS Karolina 2005-05-24 KL Ziemia Kłodzka DOL
82 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
83 GADAJSKA Wiktoria 2006-01-08 RLTL Optima Radom MAZ
84 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
85 GAJOSZ Wiktoria 2006-07-06 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
86 GALA Julia 2006-02-08 LUKS Namysłów OPL
87 GALKA Melania 2009-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
88 GAMROT Zuzanna 2005-02-24 WLKS Wrocław DOL
89 GAP Ada 2005-08-19 MLKS Rakowice DOL
90 GARYGA Natalia 2005-08-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
91 GIELICZ Natalia 2004-01-13 MLKS Agros Żary LBU
92 GIERON Jagoda 2003-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
93 GIL Natalia 2007-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
94 GLISZCZYŃSKA Magdalena 2005-04-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
95 GŁUCH Sofija 2005-01-23 WLKS Wrocław DOL
96 GOLANOWSKA Agata 2000-03-17 WLKS Wrocław DOL
97 GOŁĘBIOWSKA Zuzanna 2004-06-15 MKS MOS Wrocław DOL
98 GOSTHORSKA Patrycja 2005-12-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
99 GOŚCINIAK Marcelina 2004-07-12 MKL Jarocin WLP
100 GÓRKA Beata 2000-07-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
101 GREGORCZYK Klaudia 2005-10-27 RLTL Optima Radom MAZ
102 GREGULEC Luiza 2005-10-19 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
103 GROBELNA Aleksandra 2008-07-01 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
104 GRZECHOWIAK Lena 2003-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
105 GRZESIAKOWSKA Anna 2003-02-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
106 GUSZPIT Wiktoria 2005-02-12 MLKS Agros Żary LBU
107 GUT Agata 2004-06-21 GKS Start Długołęka DOL
108 GWADERA Aleksandra 2007-12-27 LLKS Osowa Sień LBU
109 GWOŹDZIEWICZ Julia 2001-07-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
110 HAMERA Nina 2009-05-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
111 HAWRYLAK Izabela 2002-05-18 GKS Start Długołęka DOL
112 HYRA Nikola 2006-05-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
113 IKONJAK Zuzanna 2007-05-01 GKS Start Długołęka DOL
114 IRZABEK Joanna 2012-05-12 MKS Siechnice DOL
115 ISKIERKA Maria 2006-07-26 LUKS Podium Kup OPL
116 IWANOWSKA Paulina 2005-01-07 LUKS Namysłów OPL
117 IZYDORCZYK Zofia 2008-12-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
118 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
119 JANKOWSKA Maja 2007-10-02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
120 JAROCKA Kamila 2003-07-20 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
121 JARZĘBOWSKA Julia 2005-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
122 JASICKA Rozalia 2005-05-04 LUKS Namysłów OPL
123 JASIECKA Nina 2006-02-06 MULKS Olimpia Świdnica DOL
124 JOACHIMKOWSKA Julia 2007-03-03 MLKS Sokół Lubin DOL
125 JOŃSKA Natalia 2006-03-30 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
126 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
127 KACZOR Agata 2005-05-30 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
128 KADYŁO Zofia 2006-02-23 WLKS Wrocław DOL
129 KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka DOL
130 KALETA Zofia 2005-05-30 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
131 KANICKA Inga 2005-01-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
132 KANTECKA Martyna 2006-01-01 GKS Start Długołęka DOL
133 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
134 KASPERKIEWICZ Karolina 1998-08-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 KASPRZAK Oliwia 2007-09-19 WLKS Wrocław DOL
136 KAWAŁEK Julia 2006-12-28 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
137 KĄDZIELA Alicja 2004-11-15 MLKS Agros Żary LBU
138 KICULA Tamara 2004-12-17 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
139 KIELAR Amelia 2006-07-09 LKS Górnik Wałbrzych DOL
140 KIENIK Julia 2009-01-21 SMKS Parasol Wrocław DOL
141 KISZKIEL Marta 2004-09-21 GKS Start Długołęka DOL
142 KLAG Alicja 2004-03-18 MKS MOS Wrocław DOL
143 KLAMKA Marlena 2005-12-09 WLKS Wrocław DOL
144 KLAR Oliwia 2005-01-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
145 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
146 KLEBIEKO Lena 2006-09-10 niestowarzyszona POL
147 KOBA Zuzanna 2004-02-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
148 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
149 KODLEWICZ Wiktoria 2006-03-03 MUKS Gim 2 Nysa OPL
150 KOŁODZIEJCZAK Magdalena 2006-03-31 GKS Olimpia Grudziądz KPO
151 KONIK Agata 2001-10-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
152 KONURY Julia 2005-11-29 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
153 KOPEĆ Sylwia 2005-01-01 WLKS Wrocław DOL
154 KORCZUK Natalia 1998-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
155 KOSIŃSKA Pola 2006-04-27 UKS Trójka Mikołów SLK
156 KOTOWICZ Anna 2004-08-05 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
157 KOTULSKA Marianna 2008-07-31 UKS Czwórka Żory SLK
158 KOZACZKIEWICZ Emilia 2009-12-13 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
159 KOZDROWSKA Wiktoria 2003-08-16 WLKS Wrocław DOL
160 KOZIOŁ Karolina 2005-05-15 UKS-MOS Opole OPL
161 KOZŁOWSKA Katarzyna 2006-12-29 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
162 KOZŁOWSKA Kinga 2006-01-07 AML Słupsk POM
163 KRAUSE Wiktoria 2003-08-23 MKS MOS Wrocław DOL
164 KRĘŻLIK Julia 2005-01-18 MKS MOS Wrocław DOL
165 KRIKS Oliwia 2005-12-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
166 KROK Agnieszka 2004-08-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
167 KROK Paulina 2006-04-22 UKS-MOS Opole OPL
168 KROPIDŁOWSKA Maja 2006-04-05 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
169 KRÓL Zofia 2004-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
170 KRUPA Amelia 2007-07-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
171 KRUPA Milena 2004-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
172 KSIĘŻUK Julia 2008-07-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
173 KUBIS Paulina 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
174 KUDŁA Amelia 2005-04-04 ZLKL Zielona Góra LBU
175 KULIK Emila 2004-11-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
176 KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 WLKS Wrocław DOL
177 KUNCEWICZ Tamara 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
178 KURACKA Karolina 2007-11-12 KM Aktywni Sochaczew MAZ
179 KUTEK Maja 2003-11-08 GKS Start Długołęka DOL
180 KUŹNIARZ Amelia 2005-03-15 KS Agros Zamość LBE
181 KWASIBORSKA Julia 2004-01-20 KS Ciechan Ciechanów MAZ
182 KWAŚNIAK Weronika 2006-01-12 MLKS Agros Żary LBU
183 LEWANDOWSKA Aleksandra 2004-02-19 GKS Start Długołęka DOL
184 LEWANDOWSKA Iga 2004-08-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
185 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
186 LISIECKA Maria 2000-07-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
187 LISOWSKA Martyna 2005-12-04 GKS Start Długołęka DOL
188 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
189 LUBIATOWSKA Małgorzata 2005-01-19 AZS Łódź LDZ
190 ŁABUL Aleksandra 2006-08-25 MLKS Agros Żary LBU
191 ŁAZ Lena 2008-07-30 GKS Start Długołęka DOL
192 ŁOKIETKO Natalia 2004-02-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
193 ŁUKA Julia 2008-06-24 MKS Piast Głogów DOL
194 ŁUKA Oliwia 2008-06-24 MKS Piast Głogów DOL
195 MACH Natalia 1999-07-14 KS AZS AWF Katowice SLK
196 MAJCHROWICZ Aleksandra 2007-02-08 MKS MOS Wrocław DOL
197 MAJCHROWICZ Rena 1997-08-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
198 MAKAROWSKA Maja 2002-04-22 MLKS Sokół Lubin DOL
199 MAKUCH Maria 2002-10-05 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
200 MALARA Aleksandra 2006-06-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
201 MALINOWSKA Natalia 2009-08-10 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
202 MAŁACH Paulina 2005-12-02 LKS Polkowice DOL
203 MAŁAŃCZUK Oliwia 2005-06-16 ZLKL Zielona Góra LBU
204 MARCINIAK Kamila 2002-11-12 MKS Piast Głogów DOL
205 MARCINIAK Maria 2006-10-03 MLKS Agros Żary LBU
206 MARCINIAK Patrycja 2007-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
207 MARGASIŃSKA Karolina 2005-08-10 KL Ziemia Kłodzka DOL
208 MARGOL Magdalena 2005-10-27 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
209 MARKIEWICZ Nikola 2005-05-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
210 MARKOWSKA Wiktoria 2004-01-27 ZLKL Zielona Góra LBU
211 MARSZEWSKA Natalia 2005-09-04 KMS Szczecin ZPO
212 MASIEL Maja 2005-02-15 ZLKL Zielona Góra LBU
213 MATUSZEWSKA Dominika 2008-06-30 MKS MOS Wrocław DOL
214 MATYSEK Oliwia 2006-01-06 LUKS Podium Kup OPL
215 MEJZA Zofia 2005-06-03 MLKS Agros Żary LBU
216 MIAŻDŻYK Karolina 2004-05-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
217 MICHALSKA Hanna 2007-03-05 WLKS Wrocław DOL
218 MICHALUK Vanessa 2008-12-30 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
219 MIELCZAREK Martyna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
220 MIELCZAREK Zuzanna 2005-02-24 UKS Czempion Bełchatów LDZ
221 MIERZYŃSKA Jagoda 1998-08-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
222 MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 WLKS Wrocław DOL
223 MIZIELSKA Karolina 2005-12-27 SSMKS Parasol Wrocław DOL
224 MŁOCEK Laura 2004-03-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
225 MORAWIEC Antonina 2009-07-01 MKS MOS Wrocław DOL
226 MORGUNOW Natalia 2008-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
227 MOSZCZYŃSKA Alicja 2006-05-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
228 MROWIEC Wiktoria 2005-08-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
229 MUCHA Kinga 2006-02-02 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
230 MULARCZYK Irena 2007-08-24 GKS Start Długołęka DOL
231 NAJWER Julia 2002-04-20 WLKS Wrocław DOL
232 NASKRENT Adrianna 2006-01-01 MLKS Agros Żary LBU
233 NASKRET Adriana 2006-01-01 MLKS Agros Żary LBU
234 NAWROCKA Julia 2003-09-22 MKL 12 Jelenia Góra DOL
235 NAWROT Paulina 2006-11-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
236 NIECKARZ Zuzanna 2008-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
237 NITARSKA Maja 2005-07-24 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
238 NOGA Emilia 2007-01-01 BbL Gubin LBU
239 NOWAK Aleksandra 2005-01-26 KSLZS Kruszwica KPO
240 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
241 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
242 NOWAK Natalia 2004-10-16 AZS Łódź LDZ
243 NOWAK Tola 2004-06-22 KS AZS AWF Wrocław DOL
244 OGNIK Iga 2005-11-27 MLKS Agros Żary LBU
245 OLSZAK Maja 2004-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
246 OPAK Beata 1965-06-28 W-MKLAM Olsztyn WMZ
247 OSICKA Zuzanna 2006-10-13 UKS 20 Poznań WLP
248 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
249 OWCZARZAK Helena 2006-08-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
250 PAJĄK Wiktoria 2005-01-03 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
251 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
252 PALA Sonia 2003-12-05 MKS Iskra Pszczyna SLK
253 PAŁKA Martyna 2001-12-15 SL GKS Olsza Olszyna DOL
254 PAPETA Olha 2010-08-09 KS AZS AWF Katowice SLK
255 PAPIERSKA Martyna 2006-02-13 WLKS Wrocław DOL
256 PAPIS Agata 2005-09-07 AZS-AWF Gorzów LBU
257 PARFANOWICZ Hanna 2009-01-01 GKS Start Długołęka DOL
258 PARSZUTO Julia 2007-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
259 PAWLUS Marta 2002-06-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
260 PAWŁOW Nina 2002-09-22 MLKS Agros Żary LBU
261 PIASZCZYŃSKA Ewa 2004-07-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
262 PIĄTEK Karolina 2005-01-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
263 PICHUR Marta 2004-07-11 WLKS Wrocław DOL
264 PIEKAREK Joanna 2006-01-17 LUKS Podium Kup OPL
265 PINDRAL Helena 2010-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
266 PINKOSZ Julia 2004-08-31 MKS MOS Wrocław DOL
267 PINKOWSKA Oliwia 2008-07-09 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
268 PIOTROWSKA Aleksandra 2004-11-01 AZS-AWFiS Gdańsk POM
269 PISKOROWSKA Daria 2006-10-19 MKS MOS Wrocław DOL
270 PLECIŃSKA Paulina 2004-08-30 MLKS Sokół Lubin DOL
271 PLUSA Wiktoria 2008-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
272 PODLEŚNA Wiktoria 2005-12-08 LKS Górnik Wałbrzych DOL
273 PODRUCZNA Julia 2005-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
274 POLACZEK Milena 2009-03-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
275 POLAK Julia 2001-05-09 TL ROW Rybnik SLK
276 PRZYSTAŚ Anna 2004-05-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
277 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
278 PUZIO Dorota 2003-04-30 GKS Start Długołęka DOL
279 PYTEL Jagoda 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
280 RACZKOWSKA Natalia 2005-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
281 RAJCHEL Milena 2006-01-01 BbL Gubin LBU
282 RAJEWSKA Alicja 1999-03-08 KS AZS AWF Katowice SLK
283 RAK Alicja 2004-04-09 AZS UMCS Lublin LBE
284 RAROT Roksana 2004-05-05 KS Agros Zamość LBE
285 RARÓG Aleksandra 2005-05-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
286 REJCHERT Anna 2004-10-27 MKL Toruń KPO
287 ROCZYŃSKA Zofia 2005-10-04 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
288 ROLSKA Helena 2004-08-02 WKS Śląsk Wrocław DOL
289 ROMAN Michalina 2005-06-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
290 ROMANIAK Jagoda 2006-03-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
291 ROMANOWSKA Aleksandra 2006-04-03 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
292 RÓŻAŃSKA Wiktoria 2005-12-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
293 RUGOWSKA Anna 2004-05-26 KS AZS AWF Wrocław DOL
294 RUTKOWSKA Aleksandra 2005-02-08 SSMKS Parasol Wrocław DOL
295 RUTKOWSKA Natalia 2004-09-25 WLKS Wrocław DOL
296 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
297 RYBAK Agata 2005-08-31 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
298 RYCIAK Arancia 2006-07-13 MKS Piast Głogów DOL
299 RYCZKO Wirginia 2009-10-18 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
300 SADOWSKA Weronika 2006-10-20 UKL Ósemka Police ZPO
301 SALA Emilia 2002-03-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
302 SALAMAGA Malwina 2003-01-10 GKS Start Długołęka DOL
303 SALAMON Blanka 2006-04-10 MLKS Agros Żary LBU
304 SALANIEC Hanna 2010-10-12 ULKS Młodzik - Ziemia Oławska DOL
305 SAMEK Alicja 2007-04-11 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
306 SAMIEC-TALAR Karolina 2004-01-17 MKS MOS Wrocław DOL
307 SELINA Alina 2007-01-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
308 SETERA Amelia 2004-01-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
309 SIEMIANOWSKA` Tatjana 2008-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
310 SIONEK Urszula 2002-01-16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
311 SKOMIAŁ Julia 2005-07-28 KM Aktywni Sochaczew MAZ
312 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
313 SŁONECKA Julia 2006-01-06 MKS Osa Zgorzelec DOL
314 SMOROŃ Nadia 2005-03-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
315 SMOTER Justyna 2006-02-13 NKS Start Namysłów OPL
316 SMUSZ Oliwia 2005-04-14 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
317 SOBIERAJ Wanessa 2005-08-04 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
318 SOBOLEWSKA Dominika 2005-01-03 UKS-MOS Opole OPL
319 SOMPEL Małgorzata 2005-03-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
320 SOROKA Zuzanna 2009-11-06 MKS MOS Wrocław DOL
321 STEFANOWICZ Magdalena 2000-09-21 KS AZS AWF Katowice SLK
322 STERENGA Martyna 2005-11-01 LKS Górnik Wałbrzych DOL
323 STRUSIŃSKA Aleksandra 2004-06-02 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
324 SUCHENEK Aleksandra 2005-12-17 OKS Skra Warszawa MAZ
325 SUCHODOLSKA Natalia 2007-01-01 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
326 SZAFRAN Wiktoria 2003-05-13 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
327 SZCZEPAŃSKA Julia 2008-07-03 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
328 SZELIGA Kinga 2006-01-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
329 SZMYD Natalia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
330 SZOPNIEWSKA Zofia 2005-06-14 TL ROW Rybnik SLK
331 SZUL Julia 2006-05-21 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
332 SZYDŁOWSKA Vanessa 2005-04-12 KS AZS AWF Wrocław DOL
333 SZYMANEK Matylda 2009-11-06 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
334 SZYMAŃSKA Emilia 2012-01-16 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
335 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
336 SZYMKOWICZ Anna 1998-04-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
337 SZYMSKA Amelia 2006-03-21 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
338 ŚLIWA Julia 2003-10-14 MOSM Tychy SLK
339 ŚLIWIŃSKA Emilia 2005-06-09 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
340 ŚNIEŻEK Lena 2006-03-27 GKS Start Długołęka DOL
341 ŚPIGIEL Anna 2006-03-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
342 ŚWIDERSKA Antonina 2006-10-11 GKS Start Długołęka DOL
343 ŚWIDERSKA Kinga 2008-05-27 UKS Czwórka Żory SLK
344 ŚWIERCZYŃSKA Julia 2006-07-06 RKS Łódź LDZ
345 ŚWISTEK Zofia 2006-09-23 MLKS Agros Żary LBU
346 ŚWISTUN Nina 2005-02-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
347 TARNOWSKA Aleksandra 2005-04-27 KS Agros Zamość LBE
348 TARNOWSKA Nikola 2002-04-07 MLKS Sokół Lubin DOL
349 TRYBA Martyna 2006-11-17 GKS Start Długołęka DOL
350 TRYFANÓW Wiktoria 2005-07-08 KS Victoria Trzebinia MLP
351 TYLAK Martyna 2003-08-02 MKS MOS Wrocław DOL
352 URBAŃCZYK Nicola 2005-03-30 UKS-MOS Opole OPL
353 URYSZ Nadia 2003-06-24 WLKS Wrocław DOL
354 WACH Aleksandra 2005-08-15 GKS Start Długołęka DOL
355 WACHNICKA Klaudia 2005-01-31 MKS Osa Zgorzelec DOL
356 WALKOWIAK Zuzanna 2006-07-03 MKS Piast Głogów DOL
357 WASILEWSKA Natalia 2006-03-06 WLKS Wrocław DOL
358 WASYŁECZKO Monika 2008-12-16 MLKS Sokół Lubin DOL
359 WASZKIEWICZ Hanna 2002-08-17 WLKS Wrocław DOL
360 WIDAWSKA Natalia 1999-12-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
361 WIĘCASZEK Maria 2005-11-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
362 WINOGRODZKA Julia 2004-10-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
363 WIŚNIEWSKA Maja 2008-10-19 UKS Czwórka Żory SLK
364 WITIW Miriam 2004-09-06 MLKS Echo Twardogóra DOL
365 WŁODEK Julia 2005-09-14 GKS Start Długołęka DOL
366 WOJAKOWSKA Natalia 2007-06-22 MLKS Agros Żary LBU
367 WOJCIECHOWSKA Nela 2009-09-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
368 WOJNAR Dorota 2009-02-27 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
369 WOJNOWSKA Patrycja 2002-04-08 MKS Piast Głogów DOL
370 WOJTAL Kaja 2007-05-28 UKS Maszewiak Maszewo LBU
371 WOJTECKA Natalia 2005-03-11 GKS Olimpia Grudziądz KPO
372 WOŹNIAK Zofia 2005-10-02 KS AZS AWF Wrocław DOL
373 WÓJCIK Jagoda 2005-11-08 WLKS Wrocław DOL
374 WÓJCIK Natalia 2004-08-28 OŚ AZS Poznań WLP
375 WYPYCH Małgorzata 2006-02-20 UKS-MOS Opole OPL
376 ZAJĄC Magdalena 2002-05-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
377 ZALEWSKA Natalia 2005-05-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
378 ZAORSKA Julia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
379 ZAORSKA Natalia 2005-01-24 MKS Piast Głogów DOL
380 ZEGAN Julia 2005-01-25 OKS Skra Warszawa MAZ
381 ZIELIŃSKA Adrianna 1999-01-22 WLKS Wrocław DOL
382 ZIELIŃSKA Aleksandra 2004-05-20 ZLKL Zielona Góra LBU
383 ZIMOLĄG Oliwia 2005-03-07 KS AZS AWF Katowice SLK
384 ZIOBER Zuzanna 2006-04-01 MKS Piast Głogów DOL
385 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
386 ZWIAS Justyna 1999-08-19 KS AZS AWF Katowice SLK
387 ŻABKA Nikola 2007-03-09 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
388 ŻABSKA Emilia 2004-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
389 ŻUKOWSKA Jagoda 2006-11-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
390 ŻYCHLEWICZ Julia 2006-08-16 MKS Piast Głogów DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.76615810394287sekund