GRUBECKI Wiktor
2004-01-06
CKS Budowlani Częstochowa
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ADAMCZYK Maciej
2005-07-28
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
BARBUŻYŃSKI Dominik
2004-03-18
KL Lechia Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
CZARTOSZEWSKI Karol
2005-03-25
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
CZERSKI Krzysztof
1980-05-25
KS Z Nogami w Chmurach ŁódĽ
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
DROBIK Kacper
2006-04-05
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
DZIDA Kamil
2005-03-22
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
DZIEWULSKI Dawid
2007-12-20
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
DZIEWULSKI Hubert
2006-07-20
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
FREJ Oskar
2003-08-09
CWKS Resovia Rzeszów
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
FRIEBE Nikodem
2005-11-06
UKS Przełaj Żerków
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
GAWROŃSKI Marek
1974-08-17
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
GOŁAWSKI Janusz
1966-03-26
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
GOŁˇBEK Kacper
2005-08-25
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
GRINHOLC Grzegorz
1977-03-05
RKS Rumia
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
GRUBECKI Konrad
2007-06-30
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
IELO Cristian
2004-12-15
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
JADACH Miłosz
2003-11-04
GSZS Nowogrodziec
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
JANKOWSKI-RIOS Carlos
2003-10-10
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
JARZEMBSKI Kacper
2004-02-25
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
JASIŃSKI Przemysław
2007-10-31
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
JA¦KIEWICZ Krzysztof
1981-05-14
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
JELONEK Jakub
1985-07-07
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
JEZIORNY Hubert
2005-10-22
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
KUKAWKA Mateusz
2004-07-22
GKS Olimpia Grudzi±dz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
KUREK Przemysław
2004-12-21
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
KWITA Zbigniew
1959-09-16
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
LATAŃSKI Kajetan
2003-08-20
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
LISZKA Konrad
2004-07-15
MLKS Rakowice
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
ŁOBACZ Patryk
2003-05-06
MKS Żak Biała Podlaska
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
ŁUC Kacper
2005-03-10
MKS Stal Nowa Dęba
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
ŁUNIEWSKI Mirosław
1957-01-25
UKS Jedynka Reda
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
MAŁECKI Waldemar
1958-01-10
UKS Walker Bieruń
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
MARGIEL Mateusz
2007-10-21
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
MASIEWICZ Borys
2003-05-28
UKS-MOS Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
MATUSZCZAK Natan
2003-09-10
KMKL Sztorm Kołobrzeg
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
MENDEL Mateusz
2005-11-14
ALKS AJP Gorzów Wlkp.
LBU
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
MORAWCZYŃSKI Konrad
1975-10-27
MUKLA Dębica Korzeniowski.pl
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
NOWOSTAWSKI Mikołaj
2002-07-05
O¦ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
OCZKO¦ Miłosz
2001-05-20
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
PAWŁOWSKI Franciszek
2007-08-12
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
PĘKALA Wiktor
2004-04-24
Kabex LKS Podkowa Janów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
PIECUCH Kamil
2003-07-10
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
PIETRUSZEWSKI Damian
2003-06-08
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
PŁOSKOŃSKI Piotr
1965-03-20
KBKS Radomsko
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
PORYZIŃSKI Mateusz
2005-05-05
MKS Bank BS Płońsk
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
PRZESTRZELSKI Ernest
2006-09-23
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
PRZESTRZELSKI Szymon
2003-08-16
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
ROSIEWICZ Jan
2004-11-05
UKS 12 Kalisz
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
SCHIEDEL Arkadiusz
2000-08-17
MLKS Nadwi¶lanin Chełmno
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
SZAROTA Jakub
1979-04-13
RK Athletics Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
WALENDZIK Seweryn
2005-07-18
UKS Herkules Sulejówek
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
WILK Bartosz
2004-04-05
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
WOJDYŁA Jakub
2004-04-08
Kabex LKS Podkowa Janów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
WOŁOSZCZUK Bartłomiej
2003-02-22
LUKS MGOKSiR Korfantów
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
WÓJCIK Hubert
2003-07-05
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
WRÓBEL Oskar
2003-08-17
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
WYŻYWNIAK Jakub
2006-09-29
WLKS Nowe Iganie
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
ZDOBYLAK Marek
2003-01-14
SMKS Parasol Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
ŻMUDA Wiktor
2004-10-20
LKS Stal Mielec
PDK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik