KOTLARSKI Mateusz
2005-06-11
UMKS Iskra Wolsztyn
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Piotr 2009-01-01 UKS Ares Nowa Sól LBU
2 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
4 ARNDT Marek 2006-06-05 UKS Przełaj Żerków WLP
5 BAJON Aleksander 2008-09-13 ZLKL Zielona Góra LBU
6 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
8 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
9 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
10 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
11 BARSZCZEWSKI Mateusz 2003-08-23 MKL 12 Jelenia Góra DOL
12 BARSZCZYK Milan 2009-12-19 MLKS Agros Żary LBU
13 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
14 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
15 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
16 BAUER Dominik 2004-02-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
17 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
18 BEMBNISTA Adam 2006-05-02 PLKS Gwda Piła WLP
19 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
20 BIAŁASIK Jakub 2006-01-11 MKS Baszta Szamotuły WLP
21 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
22 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
23 BŁASZCZYK Igor 2008-06-18 MKS Piast Głogów DOL
24 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
25 BRUDŁO Wiktor 2003-05-23 ZLKL Zielona Góra LBU
26 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
27 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
28 BRZYSKI Borys 2006-05-22 MLKS Sokół Lubin DOL
29 BUCKI Dawid 2003-04-03 KS AZS AWF Wrocław DOL
30 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
32 CEGLAREK Bartosz 2008-02-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
33 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
34 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
35 CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
36 CHRZANOWSKI Michał 2005-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
37 CICHY Dominik 2005-12-14 UKS Skoczek Władysławów WLP
38 CICHY Hubert 2004-08-07 UKS Skoczek Władysławów WLP
39 CIEBIEŃ Krzysztof 2007-01-26 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
40 CIESIELSKI Filip 2005-05-13 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
41 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
42 CYGAN Piotr 2009-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
43 CZAJKA Mikołaj 2005-02-13 MKS Baszta Szamotuły WLP
44 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
46 CZERNIAK Fabian 2006-01-19 MUKS Kadet Rawicz WLP
47 DAWIDZIŃSKI Oliwier 2004-10-11 ZLKL Zielona Góra LBU
48 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
49 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
50 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
51 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
52 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
53 DOBRZAŃSKI Artur 2008-11-18 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
54 DOLATA Marcin 2006-07-11 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
55 DROZDA Antoni 2008-02-03 MLKS Sokół Lubin DOL
56 DRUSZLAKOWSKI Ksawery 2011-09-21 ZLKL Zielona Góra LBU
57 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
58 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
59 DURTKA Kacper 2005-04-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
60 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
61 DZIUBA Bartosz 2006-08-07 OLA Wielkopolskie WLP
62 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
63 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
64 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
65 FILAR Igor 2004-03-25 OŚ AZS Poznań WLP
66 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
67 FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 ZLKL Zielona Góra LBU
68 FOŁTYN Damian 2005-06-12 MLKS Agros Żary LBU
69 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
70 GAFFKE Bruno 2005-01-04 KL Gdynia POM
71 GALANTOWICZ Piotr 2008-03-04 ZLKL Zielona Góra LBU
72 GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 MLKS Agros Żary LBU
73 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
74 GASIK Dariusz 2009-09-28 ZLKL Zielona Góra LBU
75 GAWŁOWSKI Mateusz 2003-11-29 ZLKL Zielona Góra LBU
76 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
77 GLAZA Mikołaj 2007-07-16 UKS Czapla Białe Błota KPO
78 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
79 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Września WLP
80 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
81 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
82 GÓRCZAK Krzysztof 2000-05-30 LKS Sana Kościan WLP
83 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
84 GRZEGOROWSKI Franciszek 2010-08-27 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
85 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
86 GRZESIOWSKI Igor 2005-05-09 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
87 GRZEŚKOWIAK Jakub 2006-01-01 UKS Golice LBU
88 GULAJEW Dorian 2004-10-27 MLKS Agros Żary LBU
89 GUZOWSKI Krzysztof 1975-01-15 SL Olimpia Poznań WLP
90 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
91 HARĘŻA Fabian 2008-04-28 ZSR Start Zielona Góra LBU
92 HIRSCH Paweł 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
93 HRECHORECKI Bartosz 2010-02-17 ZLKL Zielona Góra LBU
94 HUCULAK Mateusz 2008-11-06 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
95 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
96 IDZIASZEK Jakub 2007-07-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
97 IONESI Julian 2013-01-19 MKS Piast Głogów DOL
98 JAKÓBOWSKI Jakub 2008-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
99 JAMUŁA Krzysztof 2007-01-20 LKS Górnik Wałbrzych DOL
100 JANDA Bartosz 1993-02-01 SKSG Korona Szczecin ZPO
101 JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
102 JANK Adam 2006-08-06 KL Gdynia POM
103 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
104 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
105 JANUSZEWSKI Igor 2005-04-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
106 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
107 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
108 JAROSZEWICZ Cezary 2005-07-04 STS Pomerania Szczecin ZPO
109 JASEK Hubert 2007-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
110 JASIŃSKI Maksymilian 2010-08-10 ZLKL Zielona Góra LBU
111 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
112 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
113 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
114 JERZYNIAK Krzysztof 2005-09-01 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
115 JOPEK Michał 2005-07-28 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
116 JÓSKA Jonasz 2004-05-10 MUKS Kadet Rawicz WLP
117 JÓZEFIAK Adam 2006-06-06 UKS Wyspiański Szubin KPO
118 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
119 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
120 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
121 JURGIEL Jerzy 2004-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
122 JUSZCZAK Filip 2006-07-28 UKS Przełaj Żerków WLP
123 JUSZCZAK Mikołaj 2004-02-01 MKS Baszta Szamotuły WLP
124 JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 UKS Przełaj Żerków WLP
125 KACZMAREK Maciej 2007-05-29 WLKS Wrocław DOL
126 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
127 KACZMAREK Nikodem 2006-07-13 OŚ AZS Poznań WLP
128 KACZMAREK Witold 2010-01-05 MLKS Agros Żary LBU
129 KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 KL Lumel Zielona Góra LBU
130 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
131 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
132 KAŁUŻNY Miłosz 2010-09-07 LUKS Namysłów OPL
133 KAMIŃSKI Karol 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
134 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
135 KAMIŃSKI Mikołaj 2006-12-26 ZLKL Zielona Góra LBU
136 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
137 KARASIŃSKI Bartosz 2001-07-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
138 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
139 KAROLCZAK Filip 2006-04-14 UKS Achilles Leszno WLP
140 KARSKI Mateusz 2007-02-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
141 KAŻMIERSKI Gracjan 2007-01-26 MLKS Echo Twardogóra DOL
142 KIERNOŻYCKI Michał 2008-09-11 MLKS Agros Żary LBU
143 KIERSKI Kacper 2002-01-25 MLKS Sokół Lubin DOL
144 KILANOWSKI Wojciech 2004-04-26 MLKS Agros Żary LBU
145 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
146 KIRAGA Jakub 2004-10-27 ZLKL Zielona Góra LBU
147 KISIEL Wiktor 2007-04-17 KL Ziemia Kłodzka DOL
148 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
149 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
150 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
151 KMIECIK Stanisław 1949-01-30 OŚ AZS Poznań WLP
152 KOŁA Kamil 2006-12-04 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
153 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
154 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
155 KONDYCKI Adam 2003-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
156 KORYCKI Dawid 2006-07-05 MLKS Agros Żary LBU
157 KORYZNA Szymon 2009-02-10 ZLKL Zielona Góra LBU
158 KORZENIOWSKI Krzysztof 2006-01-31 KS AZS AWF Kraków MLP
159 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
160 KOSMOWSKI Grzegorz 2010-05-18 ZLKL Zielona Góra LBU
161 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
162 KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 ZLKL Zielona Góra LBU
163 KOSZELA Maciej 1978-01-14 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
164 KOSZKAŁO Nikodem 2006-02-19 ZLKL Zielona Góra LBU
165 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
166 KOWALCZYK Grzegorz 2006-01-11 MKS Piast Głogów DOL
167 KOWALCZYK Jan 2009-01-29 ZLKL Zielona Góra LBU
168 KOWALEWSKI Aleksander 2006-04-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
169 KOWALIK Jakub 2002-06-19 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
170 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
171 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
172 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
173 KRAIŃSKI Klaudiusz 2009-02-17 UKL Ósemka Police ZPO
174 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
175 KRAWCZYK Jakub 2008-12-19 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
176 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
177 KRAWIEC Bartosz 2006-03-24 PZS Gontyniec Chodzież WLP
178 KRÓL Kacper 2005-06-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
179 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
180 KRÓLIK Bogdan 1966-02-02 PZLAM KPO
181 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
182 KRYGIER Maciej 2007-09-11 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
183 KRZYŚKÓW Jakub 2002-01-18 ZLKL Zielona Góra LBU
184 KSIĄŻEK Jakub 2006-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
185 KSIĘŻNIK Maksymilian 2006-06-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
186 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
187 KUBAT Szymon 2007-05-26 MLKS Agros Żary LBU
188 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
189 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
190 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
191 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
192 KULUS Albert 2004-01-22 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
193 KUREK Bartosz 2006-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 KURILENKO Sviatoslav 2008-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
195 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
196 KUŹNIK Łukasz 2005-01-11 ZLKL Zielona Góra LBU
197 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
198 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
199 LEJA Bartosz 2005-11-23 MKS Baszta Szamotuły WLP
200 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
201 LESZCZYŃSKI Krzysztof 2010-12-01 MKS Piast Głogów DOL
202 LEWANDOWSKI Łukasz 2005-01-15 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
203 LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 MKL Toruń KPO
204 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
205 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
206 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
207 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
208 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
209 ŁAPETA Krystian 2004-04-30 BKS Bydgoszcz KPO
210 ŁUCZAK Bartosz 2004-01-16 LUKS Orkan Września WLP
211 ŁUKASZEWICZ Jan 2009-08-17 ZLKL Zielona Góra LBU
212 MACIOŁEK Kamil 2004-05-03 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
213 MACIOS Mikołaj 2003-03-14 PLKS Gwda Piła WLP
214 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
215 MAJDA Tomasz 2007-07-26 ZLKL Zielona Góra LBU
216 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
217 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
218 MANICKI Patryk 2004-05-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
219 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
220 MARKUSZEWSKI Szymon 2009-03-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
221 MARTYNYSHYN Valentyn 2003-01-06 ZLKL Zielona Góra LBU
222 MATUSZEWSKI Wojciech 2013-09-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
223 MATYSIK Filip 2006-09-30 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
224 MAZUROWSKI Wojciech 2009-02-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
225 MELER Mateusz 2006-04-18 LUKS Orkan Września WLP
226 MERTKA Jonasz 1999-05-29 UKS Cyprianka KPO
227 MICHALAK Dawid 2009-11-02 WKS Sobieski Omega Systems Żagań LBU
228 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
229 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
230 MICHALEWICZ Marcel 2009-04-09 UKS Ares Nowa Sól LBU
231 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
232 MIKOŁAJCZYK Marcin 2006-05-03 LUKS Orkan Września WLP
233 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
234 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
235 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
236 MIZERKA Szymon 2005-06-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
237 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
238 MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary LBU
239 MŁYNOWSKI Stanisław 2005-07-12 UKS Dąb Suchy Las WLP
240 MOSKAL Jakub 1998-03-12 KS Podlasie Białystok POD
241 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
242 MUCHOWSKI Szymon 2008-06-26 UKS Maszewiak Maszewo LBU
243 MUSZYŃSKI Maciej 2004-03-11 ZLKL Zielona Góra LBU
244 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
245 NADZIEJKO Łukasz 2001-12-13 ZLKL Zielona Góra LBU
246 NAMYSŁ Franciszek 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
247 NAMYSŁ Jan 2002-04-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
248 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
249 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
250 NIEŚCIEROWICZ Bartosz 2008-11-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
251 NIZIOŁ Konrad 2010-09-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
252 NOWAKOWSKI Mateusz 2004-06-15 ZLKL Zielona Góra LBU
253 NOWICKI Gabriel 2011-04-23 ZLKL Zielona Góra LBU
254 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
255 NOWIŃSKI Olaf 2009-01-21 ZLKL Zielona Góra LBU
256 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
257 OLSZEWSKI Adrian 1978-07-28 MKS Piast Głogów DOL
258 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
259 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
260 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
261 ORLIK Miłosz 2003-02-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
262 OSIKA Bartłomiej 2004-06-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
263 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
264 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
265 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
266 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
267 PAGELS Dawid 2005-03-15 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
268 PAJĄK Stanisław 2007-08-13 MLKS Agros Żary LBU
269 PAKULSKI Jakub 2007-04-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
270 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
271 PALUSZKIEWICZ Kacper 2005-05-05 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
272 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor 2005-01-31 OŚ AZS Poznań WLP
273 PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 SL GKS Olsza Olszyna DOL
274 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
275 PĘDZIŃSKI Mateusz 2001-07-26 ZLKL Zielona Góra LBU
276 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
277 PIASKOWY Karol 2006-05-17 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
278 PIĄTKOWSKI Paweł 2008-01-01 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
279 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
280 PIETRASZKO Szymon 2005-07-15 KS Podlasie Białystok POD
281 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
282 PIŁAT Oscar 2004-10-13 OŚ AZS Poznań WLP
283 PIOTROWSKI Olaf 2005-06-29 KL Gdynia POM
284 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
285 POPOWSKI Piotr 2005-12-20 KS Podlasie Białystok POD
286 POPRAWSKI Michał 2005-05-14 MKS Piast Głogów DOL
287 POPRAWSKI Tymoteusz 2010-06-01 MKS Piast Głogów DOL
288 PORZUCEK Aleksander 2005-06-30 KL Gdynia POM
289 POSPICHAL Andreas 2008-07-29 MKS Osa Zgorzelec DOL
290 POSTAREMCZAK Ryszard 2004-07-27 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
291 POŻEŻYŃSKI Mateusz 2006-05-08 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
292 PRACZYK Szymon 2008-05-24 OŚ AZS Poznań WLP
293 PRZEPIÓRSKI Krzysztof 2007-05-25 LKS Górnik Wałbrzych DOL
294 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
295 PRZYBYŁO Mateusz 2005-10-05 ULKS Lipinki MLP
296 PRZYGRODZKI Kacper 2009-01-26 ZLKL Zielona Góra LBU
297 PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 ZLKL Zielona Góra LBU
298 PYSIAK Bartosz 2003-08-27 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
299 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
300 RADZIMSKI Filip 2003-07-09 MLKS Agros Żary LBU
301 RAUHUT Damian 2007-02-02 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
302 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
303 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
304 REWAJ Filip 2010-01-13 MLKS Agros Żary LBU
305 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
306 ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
307 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
308 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
309 RODZIAK Jakub 2007-04-30 LUKS Orkan Września WLP
310 RODZIAK Karol 2004-08-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
311 RODZIEWICZ Mateusz 2007-08-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
312 ROGAL Nikodem 2002-03-20 MUKS Kadet Rawicz WLP
313 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
314 ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
315 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
316 ROMBALSKI Maksymilian 2004-03-19 MLKS Agros Żary LBU
317 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
318 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
319 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
320 RUDNICKI Oskar Marek 2008-06-10 LKS Górnik Wałbrzych DOL
321 RYBKA Piotr 2006-04-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
322 RYCHLICKI Damian 2004-05-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
323 RYCZYŃSKI Mikołaj 2005-11-24 LKS Maraton Turek WLP
324 RYSMAN Kacper 2002-01-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
325 SADOWSKI Oskar 2005-02-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
326 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
327 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
328 SAMMLER Radosław 2007-07-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
329 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
330 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
331 SIKORA Kamil 2009-10-08 LKS Polkowice DOL
332 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
333 SINIAWA Krystian 2006-10-02 MKS Piast Głogów DOL
334 SIRAK Władysław 2010-07-23 ZLKL Zielona Góra LBU
335 SKONIECZNY Mateusz 2004-02-15 LKS Vectra Włocławek KPO
336 SKOPIŃSKI Maksymilian 2006-05-15 ZLKL Zielona Góra LBU
337 SKROBAŁA Wojciech 2010-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
338 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
339 SKRZYNECKI Kacper 2006-02-14 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
340 SMOLEC Bartłomiej 2007-10-28 ZLKL Zielona Góra LBU
341 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
342 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
343 SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 PLKS Gwda Piła WLP
344 SPYRA Dawid 2005-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
345 STACHOWIAK Artur 2002-03-10 OŚ AZS Poznań WLP
346 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
347 STANIEWICZ Filip 2009-01-31 ZLKL Zielona Góra LBU
348 STAWIAK Miłosz 2006-01-12 LKS Omega Kleszczów LDZ
349 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
350 STĘPIEŃ Marcin 2007-03-10 MKL Toruń KPO
351 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
352 STOLARSKI Dorian 2007-09-21 UKS Maszewiak Maszewo LBU
353 STOPA Gabriel 2006-11-07 MKS MOS Wrocław DOL
354 STRZAŁKA Kacper 2004-04-10 AML Słupsk POM
355 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
356 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
357 SUŚNIAK Jordan 2003-01-01 MLKS Agros Żary LBU
358 SWITAŁA Kewin 2005-04-02 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
359 SYTA Mikołaj 2005-04-20 MKS Pilica Białobrzegi MAZ
360 SZACHNIEWICZ Karol 2006-07-21 MKS MOS Wrocław DOL
361 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
362 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
363 SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 PLKS Gwda Piła WLP
364 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
365 SZCZERBA Hubert 2004-10-13 MKS MOS Wrocław DOL
366 SZCZERCZOWSKI Wojciech 2006-07-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
367 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
368 SZPILA Wiktor 2006-02-16 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
369 SZUKALSKI Bartosz 2006-12-14 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
370 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
371 SZUMOWSKI Piotr 2004-02-07 MKL 12 Jelenia Góra DOL
372 SZUSTAK Jakub 2003-04-15 ZLKL Zielona Góra LBU
373 SZYKUŁA Łukasz 2010-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
374 SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 KS Wisła Puławy LBE
375 SZYMAŃSKI Teodor 2011-07-13 ZLKL Zielona Góra LBU
376 SZYMCZAK Jakub 2003-10-02 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
377 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
378 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
379 ŚMIECH Konrad 2009-08-06 MLKS Sokół Lubin DOL
380 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
381 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
382 TARASIEWICZ Olivier 2002-04-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
383 TETERA Michał 2005-12-07 MKS Piast Głogów DOL
384 TKACZYK Filip 2007-01-06 OŚ AZS Poznań WLP
385 TOMCZAK Norbert 2008-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
386 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
387 TOŚ Michał 2003-06-02 ZLKL Zielona Góra LBU
388 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
389 TRZCIŃSKI Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
390 TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
391 TWARDY Kacper 2009-03-23 MLKS Agros Żary LBU
392 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
393 WALKOWIAK Wiktor 2008-09-05 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
394 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
395 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
396 WAWRZYŃSKI Nikodem 2009-01-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
397 WEISS Marcin 2006-02-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
398 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
399 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
400 WIATRZYK Piotr 2001-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
401 WIECZOREK Łukasz 2004-02-06 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
402 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
403 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
404 WILAMOWSKI Kacper 2003-03-11 SL Olimpia Poznań WLP
405 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
406 WIŚNIEWSKI Dominik 2005-08-12 ZLKL Zielona Góra LBU
407 WIŚNIEWSKI Łukasz 2005-08-12 ZLKL Zielona Góra LBU
408 WITEK Karol 2005-03-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
409 WITKOWSKI Tomasz 2010-11-16 MLKS Agros Żary LBU
410 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
411 WŁADYKA Michał 2008-11-21 MKS Siechnice DOL
412 WOCIS-KRYCKI Mateusz 2003-04-12 MKL 12 Jelenia Góra DOL
413 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
414 WOJCIECHOWSKI Filip 2003-06-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
415 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
416 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
417 WOLAŃSKI Piotr 2007-08-25 MKS MOS Wrocław DOL
418 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
419 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
420 WOŹNIAK Paweł 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
421 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
422 WRÓBEL Paweł 2005-06-21 LUKS Orkan Września WLP
423 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
424 WRÓBLEWSKI Marcel 2009-08-15 MLKS Agros Żary LBU
425 WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 LKS Lubusz Słubice LBU
426 WYRWAS Wojciech 2005-08-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
427 WYSOCKI Aleksander 2003-12-29 UKS Skoczek Władysławów WLP
428 WZOREK Marcel 2007-12-26 MKS Piast Głogów DOL
429 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
430 ZAPAŁ Mateusz 2007-10-22 UKS Ares Nowa Sól LBU
431 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
432 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
433 ZBLEWSKI Wojciech 2003-11-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
434 ZBORALSKI Mateusz 2002-03-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
435 ZIELIŃSKI Franciszek 2006-07-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
436 ZIELIŃSKI Wiktor 2004-01-15 MLKS Agros Żary LBU
437 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin ZPO
438 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
439 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
440 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
441 ZYDORKIEWICZ Tomasz 1979-12-15 UKS Skoczek Władysławów WLP
442 ŻARKOWSKI Paweł 2004-04-03 ZLKL Zielona Góra LBU
443 ŻURAWSKI Oliwier 2007-12-31 MLKS Agros Żary LBU
444 ŻYCHOWICZ Kacper 2005-09-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
445 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.3582170009613sekund