PERYT Maja
2004-05-07
KLKS Juventa-Cerrad Starachowice
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMOWICZ Róża 2004-06-09 UKS Herkules Sulejówek MAZ
2 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Olkusz MLP
3 ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
4 AMBROSZKO Weronika 2008-07-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
5 ANDRYSZCZYK Inga 2004-02-11 UKS Filipides Teresin MAZ
6 ANDRZEJEWSKA Kamila 2007-07-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
7 ANHALT Anna 2005-09-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
8 ARIK Natalia 2003-05-07 MKS-MOSM Bytom SLK
9 BAJKOWSKA Justyna 2002-08-13 MKS Żak Biała Podlaska LBE
10 BANASIAK Joanna 2004-11-03 MKS Siechnice DOL
11 BANAŚ Izabela 2005-12-07 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
12 BANAŚ Wiktoria 2003-09-14 SSR Olimp Strawczyn SWK
13 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
14 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
15 BĄK Adrianna 2007-04-14 MKS Żywiec SLK
16 BĄK Zuzanna 2002-02-08 OKS Start Otwock MAZ
17 BEDNARCZYK Aleksandra 2004-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
18 BEŁCZEW Oliwia 2006-04-09 KKL Kielce SWK
19 BENTKA Natalia 2003-08-13 MUKS Gim 2 Nysa OPL
20 BERENT Magdalena 2004-03-16 OKS Start Otwock MAZ
21 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
22 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
23 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
24 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
25 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
26 BIELECKA Wiktoria 2000-12-26 KKL Kielce SWK
27 BIGDOWSKA Hanna 2005-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
28 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
29 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
30 BOROWIEC Weronika 2004-11-03 SSR Olimp Strawczyn SWK
31 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
32 BREZA Olimpia 2002-02-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
33 BROŻEK Oliwia 2004-05-20 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
34 BRYZEK Justyna 1998-07-09 KS AZS AWF Kraków MLP
35 BRZESKA Magdalena 2005-08-25 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
36 BRZÓZKA Katarzyna 2005-01-09 STS Skarżysko-Kamienna SWK
37 BUDZIŁEK Martyna 1996-01-07 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
38 BUTLER Katarzyna 2001-01-17 LKS Maków Mazowiecki MAZ
39 CATI Lidia 2004-03-16 UKS 48 Warszawa MAZ
40 CEDRO Dagmara 2009-04-29 STS Skarżysko-Kamienna SWK
41 CHMIEL Natalia 2001-04-02 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
42 CHMIELEWSKA Lena 2010-08-14 KKL Kielce SWK
43 CHMURA Anastazja 2003-10-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
45 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
46 CHORZĘPA Agnieszka 2001-01-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
47 CHROMIK Julia 2002-12-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
48 CHRYCZYK Katarzyna 1995-05-30 KS AZS AWF Kraków MLP
49 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
50 CIEĆWIERZ Nina 2004-10-12 OKS Skra Warszawa MAZ
51 CIEPAŁ Natasza 2003-06-12 MKS Polonia Warszawa MAZ
52 CIERNIAK Anna 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
53 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
54 CIOŁAK Magdalena 2001-05-05 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
55 CYBULSKA Wiktoria 2004-08-12 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
56 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
57 CZARZASTA Wiktoria 2004-10-27 Orka Iława Athletics WMZ
58 CZERWIŃSKA Kinga 2005-09-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
59 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 niestowarzyszona POL
60 DOROSIŃSKA Natalia 2006-07-03 ULKS Gryf Rytwiany SWK
61 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
62 DROŻDŻEWSKA Paulina 2003-12-08 MKS Hermes Gryfino ZPO
63 DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
64 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
65 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
66 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 KS AZS AWF Kraków MLP
67 DUDEK Natasza 2010-11-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
68 DURKA Paulina 2007-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 DUTKA Julia 2005-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
70 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
71 DYBALAK Marita 2004-10-28 UKS Czempion Bełchatów LDZ
72 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
73 DYDUCH Magdalena 2003-06-02 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
74 DZIANACH Zuzanna 2012-04-05 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
75 DZIARMAGA Julia 2005-04-13 UKS Żaczek Połaniec SWK
76 DZIERWA Martyna 2004-03-25 MLUKS Tarnów MLP
77 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
78 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 KS Prefbet-Sonarol POD
79 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL GGG Radom MAZ
80 FERCHMIN Aleksandra 2004-10-22 KU AZS UAM Poznań WLP
81 FIUTEK Karolina 2001-04-06 KS AZS AWF Wrocław DOL
82 FREJ Maja 2004-04-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
83 FREJ Milena 2004-03-28 KKL Rodło Kwidzyn POM
84 FURTAK Lena 2012-12-10 KKL Kielce SWK
85 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
86 GAJEWSKA Karolina 2001-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
87 GAJKOWSKA Martyna 2003-04-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
88 GALANT Martyna 1995-01-26 OŚ AZS Poznań WLP
89 GALANT Zofia 2005-10-26 AZS Łódź LDZ
90 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
91 GIEDYK Jagoda 2012-06-13 KKL Kielce SWK
92 GIEREK Adrianna 2008-12-24 KKL Kielce SWK
93 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
94 GŁĄBEK Sabina 2004-08-20 LKS Pszczyna SLK
95 GŁODOWSKA Aleksandra 2004-05-21 MUKS Płock MAZ
96 GŁOWACKA Emilia 2003-08-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
97 GŁOWACKA Małgorzata 2005-11-02 MKL Toruń KPO
98 GÓRA Julia 2006-01-16 KKL Kielce SWK
99 GRABOWSKA Roksana 2003-07-27 LKS Maków Mazowiecki MAZ
100 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
101 GROSIAK Patrycja 2008-03-13 MKS Stal Nowa Dęba PDK
102 GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 LUKS Podium Kup OPL
103 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
104 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
105 GUZIOR Daria 2007-04-20 KKB MOSiR Krosno PDK
106 HAJDUK Zuzanna 2004-11-16 KS AZS AWF Kraków MLP
107 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
108 HAZIK Karolina 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
110 HOŁDYS Inga 2003-07-07 GKS Piast Gliwice SLK
111 HRYCIUK Marianna 2006-02-04 OKS Start Otwock MAZ
112 HRYCYK Anna 2003-07-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
113 HULANICKA Patrycja 2004-05-07 MKS Truso Elbląg WMZ
114 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 MKL Toruń KPO
115 JABŁOŃSKA Adrianna 2004-11-27 UKS Czapla Białe Błota KPO
116 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
117 JAGUŚCIK Julia 2003-12-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
118 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
119 JAKUBOWSKA Alicja 2005-02-02 MKS-MOSM Bytom SLK
120 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
121 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
122 JANICKA Paula 2004-02-06 KU AZS UAM Poznań WLP
123 JANIK Julia 2011-04-18 KKL Kielce SWK
124 JANIK Michalina 2000-10-14 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
125 JAROCKA Alicja 2004-05-18 AZS-AWFiS Gdańsk POM
126 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
127 JARZĄBEK Klaudia 2004-05-18 SSR Olimp Strawczyn SWK
128 JARZĄBEK Sabina 1993-12-05 KKL Kielce SWK
129 JASIAK Agnieszka 2006-02-25 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
130 JASZCZAK Aleksandra 2004-06-29 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
131 JAŚKACZEK Julia 2004-10-26 KS Victoria Trzebinia MLP
132 JAŚKOWSKA Kinga 2003-08-10 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
133 JAWORSKA Oliwia 2001-03-17 KS AZS AWF Kraków MLP
134 JELSKA Justyna 1999-08-20 KS Podlasie Białystok POD
135 JURA Maja 2012-04-13 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
136 KACZOR Agnieszka 1989-09-13 UKS Wiking Rychnowy POM
137 KACZYŃSKA Paulina 1991-07-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
138 KALINOWSKA Emilia 2003-08-12 MKS Truso Elbląg WMZ
139 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
140 KAŁUZNA Emilia 2006-07-16 UMLKS START Wieruszów LDZ
141 KAPAŁA Patrycja 1997-03-26 AZS UMCS Lublin LBE
142 KAPUSTKA Anna 2002-02-20 KS AZS AWF Kraków MLP
143 KARCZ Klaudia 2008-09-15 KS Victoria Trzebinia MLP
144 KARDASZ Maja 2003-05-28 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
145 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
146 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
147 KARPIUK Małgorzata 2003-01-04 KS Podlasie Białystok POD
148 KARWACKA Alicja 2003-05-30 LKB Rudnik SWK
149 KAWECKA Anna 2007-06-16 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
150 KICILIŃSKA Paulina 2003-09-30 ULKS Lipinki MLP
151 KISIEL Katarzyna 2004-03-07 RSSiRON Start Radom MAZ
152 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
153 KLIMEK Beata 1999-10-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
154 KŁOPOTOWSKA-SAWA Mariola 1996-10-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
155 KOCZOROWSKA Julia 2004-03-05 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
156 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
157 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
158 KONIECZEK Alicja 1994-11-02 OŚ AZS Poznań WLP
159 KONIECZEK Aneta 1997-06-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
160 KONIECZNA Joanna 2004-11-02 MKS Siechnice DOL
161 KOPEĆ Julia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
162 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
163 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
164 KORALEWSKA Julia 2002-02-17 AZS-AWFiS Gdańsk POM
165 KORDA Oliwia 2004-05-08 LKS Zantyr Sztum POM
166 KORNACKA Karolina 2003-05-07 KS AZS AWF Kraków MLP
167 KORNACKA Kinga 2003-05-07 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
168 KORNIAT Ludwika 2003-01-16 AML Słupsk POM
169 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
170 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
171 KOSIŃSKA Natalia 2007-04-23 KKL Kielce SWK
172 KOSOWSKA Natalia 2008-06-22 KKL Kielce SWK
173 KOWALCZYK Elżbieta 2002-11-21 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
174 KOWALIŃSKA Aleksandra 2006-07-13 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
175 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
176 KOZIOROWSKA Jolanta 2005-02-23 AZS Łódź LDZ
177 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol Łomża POD
178 KRÓLIK Kinga 1999-09-26 UKS Azymut Pabianice LDZ
179 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
180 KRUSZCZAK Oliwia 2004-04-02 KKL Kielce SWK
181 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
182 KUBICKA Lilianna 2011-02-03 KKL Kielce SWK
183 KUCHNIA Karolina 2004-03-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
184 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
185 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
186 KUŁAGA Daria 2010-06-28 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
187 KUPISZEWSKA Beata 2004-04-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
188 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań WLP
189 KUŹNIAR Monika 2003-08-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
190 LATAŃSKA Zuzanna 2001-08-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
191 LATAWIEC Ida 2007-07-11 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
192 LEMIESZ Aneta 1981-01-17 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
193 LEŚNIAK Joanna 2006-06-13 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
194 LEWANDOWSKA Wiktoria 2004-09-03 KS Żeglina Sieradz LDZ
195 LIZAKOWSKA Weronika 1998-11-02 KUKS Remus Kościerzyna POM
196 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
197 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
198 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
199 LUTEREK Weronika 2004-01-21 AZS Łódź LDZ
200 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
201 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
202 ŁUSZCZ Martyna 2004-03-12 KS Komunalni Sanok PDK
203 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom SLK
204 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
205 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
206 MAGDOŃ Alicja 2004-05-04 CWKS Resovia Rzeszów PDK
207 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
208 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
209 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
210 MAŃKA Sandra 2005-10-03 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
211 MARCINEK Zofia 2003-12-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
212 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
213 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
214 MARCZAK Izabela 2005-03-29 MKS Żak Biała Podlaska LBE
215 MARKIEWICZ Hanna 2004-08-10 AKL Ursynów Warszawa MAZ
216 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
217 MARKS Julia 2009-01-25 KKL Kielce SWK
218 MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
219 MASTALERZ Idalia 2004-06-14 KKL Kielce SWK
220 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
221 MIKOŁAJCZYK Klaudia 2007-09-14 KKB MOSiR Krosno PDK
222 MIKOŁAJEWSKA Julia 2004-03-27 GKS Żukowo POM
223 MIKSZUTA Emilia 2001-08-01 LUKS Start Nakło KPO
224 MILEWSKA Marta 2004-05-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
225 MITRASZEWSKA Kalina 2004-08-11 Ducla Academy Warszawa MAZ
226 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
227 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
228 MOLENDOWSKA Julia 2006-06-23 KS Słoneczko Busko Zdrój SWK
229 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
230 MORDAKA Marcelina 2003-03-19 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
231 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
232 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
233 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
234 NACZK Wiktoria 2002-02-13 KB Biegający Dietetyk Team Charbrowo POM
235 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
236 NIEMCZYK Wiktoria 2002-02-05 MOSM Tychy SLK
237 NIEMYJSKA Beata 2001-02-09 LKS Zantyr Sztum POM
238 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
239 NIZIOŁEK Aleksandra 2005-06-18 STS Skarżysko-Kamienna SWK
240 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
241 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
242 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
243 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
244 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
245 OLEKSIAK Magda 2005-05-02 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
246 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
247 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
248 OSIPIUK Klaudia 2005-08-09 MKS Agros Chełm LBE
249 OSOWIEC Nicola 2004-03-14 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
250 OSTROWSKA Dominika 2001-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
251 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
252 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
253 PARADA Tatiana 2007-10-26 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
254 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
255 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
256 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
257 PAWŁOWSKA Joanna 2002-08-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
258 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
259 PICHETA Patrycja 2005-08-05 SSR Olimp Strawczyn SWK
260 PIECHOWSKA Regina 2003-01-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
261 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
262 PIETRAS Kinga 2001-10-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
263 PIWOWARCZYK Martyna 2006-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
264 PLUTA Daria 2003-01-06 MKL Jarocin WLP
265 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
266 PŁOCIŃSKA Aleksandra 1999-10-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
267 PONIKOWSKA Alicja 2005-11-09 GKS Start Długołęka DOL
268 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
269 POSŁUSZNA Zuzanna 2006-09-18 KS Agros Zamość LBE
270 PRUSKO Gabriela 2003-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
271 PRZĄDKA Wiktoria 2003-06-12 LKS Pszczyna SLK
272 PRZEWIEŹLIK Julia 2006-08-23 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
273 PTAK Zofia 2009-06-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
274 PUK Victoria 2004-09-06 MKS Stal Nowa Dęba PDK
275 PUT Maria 2003-05-05 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
276 PUZIO Agata 2005-03-01 MKS Stal Nowa Dęba PDK
277 PYKA Milena 2000-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
278 RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 UKS Achilles Leszno WLP
279 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
280 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
281 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
282 ROCKA Natalia 2007-08-21 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
283 ROKITOWSKA Gabriela 2007-08-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
284 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
285 RÓWNICKA Kamila 2004-06-25 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
286 RUSIŁOWICZ Kornelia 2008-07-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
287 RYBKA Paulina 2003-11-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
288 SADLEJA Julia 2007-06-11 CWKS Resovia Rzeszów PDK
289 SADOWA Alicja 2003-04-02 UKS Żaczek Połaniec SWK
290 SADOWSKA Martyna 2006-06-29 UKS Olimp Kozienice MAZ
291 SADOWSKA Milena 1999-01-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
292 SARNECKA Oliwia 2001-12-20 MKL Szczecin ZPO
293 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
294 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
295 SIEDLARZ Kinga 2002-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
296 SIEROŃ Weronika 2003-10-17 RKS Łódź LDZ
297 SIKORA Alicja 2008-01-02 MKS Brenna Górki SLK
298 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
299 SIKORA Julia 2003-02-22 SSMKS Parasol Wrocław DOL
300 SKIMINA Emilia 2004-02-19 KS AZS AWF Kraków MLP
301 SKORUPA Natalia 2006-03-30 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
302 SKRZYNIARZ Oliwia 2003-11-24 KKL Kielce SWK
303 SMAL Aleksandra 2004-04-23 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
304 SMARDZEWSKA Maja 2010-03-26 KKL Kielce SWK
305 SMOLARCZYK Julia 2005-03-09 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
306 SOBOTA Alicja 2009-04-05 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
307 SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
308 SOT Aleksandra 2004-04-05 UKS Olimp Kozienice MAZ
309 SOT Julia 2005-07-22 UKS Olimp Kozienice MAZ
310 SOWA Oliwia 2001-01-16 KS AZS AWF Kraków MLP
311 SPERCZYŃSKA Julia 2004-09-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
312 STAŃCZYK Oliwia 2010-03-13 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
313 STASIUK Wiktoria 2003-03-28 MKS Pogoń Siedlce MAZ
314 STEFANOWICZ Inez 2003-10-01 MKS Truso Elbląg WMZ
315 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
316 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
317 STÓJ Natalia 2004-08-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
318 STRZELCZYK Aleksandra 2006-05-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
319 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
320 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 RLTL GGG Radom MAZ
321 SUPRANOWICZ Patrycja 2004-05-25 KS Podlasie Białystok POD
322 SUROWIEC Patrycja 1999-10-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
323 SUWARA Amelia 2003-03-25 STS Skarżysko-Kamienna SWK
324 SYNGIERSKA Antonina 2004-08-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
325 SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
326 SZKLARSKA Karolina 2004-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
327 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
328 SZTOK Zuzanna 2003-04-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
329 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
330 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
331 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
332 SZUMADA Marta 2003-10-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
333 SZWAJDA Anna 2006-04-30 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
334 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
335 SZYJKA Anna 1998-10-20 AZS-AWF Katowice SLK
336 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKL Toruń KPO
337 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
338 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL GGG Radom MAZ
339 SZYMCZAK Paulina 2000-09-13 AZS Łódź LDZ
340 SZYMCZYK Kornelia 2004-08-08 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
341 SZYMKIEWICZ Julia 2001-02-20 SSR Olimp Strawczyn SWK
342 SZYMKOWIAK Zofia 2003-06-11 OŚ AZS Poznań WLP
343 ŚCISŁOWSKA Julia 2003-01-26 KS SMS Szklarska Poręba DOL
344 ŚMIETANKA Olga 2003-03-15 MKS Unia Hrubieszów LBE
345 ŚWIĄTKOWSKA Zofia 1998-01-26 RLTL GGG Radom MAZ
346 ŚWINIARSKA Natalia 2003-07-22 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
347 TEOFILEWSKA Zofia 2005-01-04 UKS Achilles Leszno WLP
348 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
349 TUREK Zuzanna 2003-02-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
350 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
351 ULASZEWSKA Alicja 2003-08-11 MKL Szczecin ZPO
352 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
353 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
354 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
355 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
356 WAL Martyna 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
357 WALASZEK Aleksandra 2005-11-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
358 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL GGG Radom MAZ
359 WARDĘGA Weronika 2003-04-30 SSMKS Parasol Wrocław DOL
360 WAWRZONEK Zofia 2009-10-18 STS Skarżysko-Kamienna SWK
361 WAWRZYNOWICZ Julia 2004-02-11 KS Prefbet-Sonarol POD
362 WĄSIK Barbara 2009-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
363 WĄSIK Maja 2004-05-18 KS SportWise Kraków MLP
364 WĄSOWSKA Aleksandra 2004-05-25 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
365 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
366 WIERCIOCH Karolina 2009-07-13 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
367 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
368 WIERZBA Amelia 2003-04-18 KS Victoria Trzebinia MLP
369 WIERZBA Ewelina 2004-03-29 OKS Start Otwock MAZ
370 WIERZBICKA Zuzanna 2004-04-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
371 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
372 WIERZCHOWSKA Maja 2004-04-27 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
373 WILK Magdalena 2002-06-03 MOSM Tychy SLK
374 WINIARSKA Katarzyna 2005-04-26 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
375 WINTROWICZ Zofia 2003-01-24 LUKS Start Nakło KPO
376 WIŚNIEWSKA Aleksandra 2004-09-29 KS SMS Szklarska Poręba DOL
377 WOJEWNIK Izabela 2003-03-19 UKS Technik Augustów POD
378 WOJNAR Weronika 2003-11-24 KLKS Juventa-Kobex Starachowice SWK
379 WOJTAN Amelia 2009-01-06 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
380 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
381 WOŁEK Julia 2000-09-05 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
382 WOSIŃSKA Julia 2003-12-30 KM Aktywni Sochaczew MAZ
383 WOSZCZEK Danuta 1978-02-20 UKS Olimp Kozienice MAZ
384 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
385 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
386 WRONA Zuzanna 2011-03-28 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
387 WRÓBEL Paulina 2004-08-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
388 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 niestowarzyszona POL
389 WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 OŚ AZS Poznań WLP
390 WYROZUMSKA Nikola 2009-05-16 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
391 WZOREK Eliza 2010-07-20 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
392 ZABORNIAK Katarzyna 2004-03-08 KML Lubaczów PDK
393 ZADORA Julia 2003-12-19 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
394 ZAJĄC Kamila 2007-07-23 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
395 ZARĘBA Monika 2007-06-27 KKL Stal Stalowa Wola PDK
396 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
397 ZAWADZKA Julia 2004-07-20 KS AZS AWF Warszawa MAZ
398 ZELEK Magdalena 2009-08-07 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
399 ŻULIŃSKA Kamila 2005-03-20 KS Czempion Warszawa MAZ

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.53751683235168sekund