SZYDŁOWSKA Natalia
2006-08-14
STS Pomerania Szczecinek
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ALIMASI Sofia 2006-12-13 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
2 ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 UKS 12 Kalisz WLP
3 ARSOBA Maja 2009-01-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
4 ARSOBA Maria 2009-01-20 STS Pomerania Szczecinek ZPO
5 BABIŃSKA Liwia 2009-11-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
6 BARTA Natalia 2008-10-16 STS Pomerania Szczecinek ZPO
7 BARTCZAK Aleksandra 2008-03-10 STS Pomerania Szczecinek ZPO
8 BURZYŃSKA Weronika 2009-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
9 BUTRYN Zuzanna 2008-11-18 MKS Hermes Gryfino ZPO
10 CHOJECKA Olga 1997-06-30 WLKS Nowe Iganie MAZ
11 CIARCIŃSKA Marlena 2007-08-11 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
12 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
13 CYMBALIŃSKA Ewelina 2004-11-06 AZS UMCS Lublin LBE
14 CZAJKA Julia 2009-01-24 MKS Hermes Gryfino ZPO
15 CZWOJDRAK Magdalena 2003-02-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
16 DROZDOWSKA Aleksandra 2007-08-04 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
17 DZIEPAK Agata 2007-02-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
18 ELLWARD Agnieszka 1989-03-26 WKS Flota Gdynia POM
19 GABIŃSKA Oliwia 2005-11-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
20 GLIŃSKA Zofia 2009-05-05 MMKS Gdańsk POM
21 GOCAŁEK Martyna 2011-12-21 STS Pomerania Szczecinek ZPO
22 GOŃCZAR Izabella 2006-06-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
23 GORZEJEWSKA Weronika 2007-07-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
24 GÓRNICKA Karolina 2005-09-07 MKS Bank BS Płońsk MAZ
25 GRUBIAK Oliwia 2006-10-06 LUKS Podium Kup OPL
26 GRZEGORSKA Wiktoria 2011-08-13 MKS Hermes Gryfino ZPO
27 HREBENIUK Zuzanna 2010-09-29 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
28 IWAN Wiktoria 2007-12-13 MKS Hermes Gryfino ZPO
29 JANECZEK Amelia 2005-10-17 WLKS Nowe Iganie MAZ
30 JAROCH Judyta 2006-05-08 LUKS Serock KPO
31 JASIK Laura 2008-03-04 CMKL Człuchów POM
32 KALICIAK Sylwia 2009-05-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
33 KAMIŃSKA Laura 2006-09-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
34 KAWICKA Milena 2006-02-28 MKS Hermes Gryfino ZPO
35 KLIMASZEWSKA Róża 2009-10-03 STS Pomerania Szczecinek ZPO
36 KOCAJ Anna 2006-09-04 MKS Unia Hrubieszów LBE
37 KOKOSZKA Karolina 2005-04-15 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
38 KOMMISARCZYK Zuzanna 2008-09-28 STS Pomerania Szczecinek ZPO
39 KOSIŃSKA Natalia 2007-01-27 MMKS Gdańsk POM
40 KOWALSKA Amanda 2008-12-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
41 KRZYSZTOFIAK-ŻYJEWSKA Zofia 2009-07-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
42 KRZYŻANOWSKA Izabela 2004-02-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
43 KUCHAREK Ewa 2006-12-24 WLKS Nowe Iganie MAZ
44 KULBAKA Joanna 2008-01-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
45 LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 MMKS Gdańsk POM
46 LIPIŃSKA Maria 2007-08-20 KSLZS Kruszwica KPO
47 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
48 ŁAŚ Sylwia 2006-11-05 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
49 ŁUC Ola 2006-11-24 MKS Stal Nowa Dęba PDK
50 MACIEJEWSKA Hanna 2007-06-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
51 MAREK Zofia 2002-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
52 MARGIEL Maja 2002-04-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
53 MICHALEC Zofia 2009-04-23 CMKL Człuchów POM
54 MICHALSKA Ewa 2007-08-08 AZS-AWF Gorzów LBU
55 MIELCARZ Oliwia 2008-07-16 CMKL Człuchów POM
56 MIZERSKA Iga 2009-03-10 LKS Lubusz Słubice LBU
57 MROZIK Alicja 2008-07-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
58 MRÓZ Karolina 2012-08-14 LKS Lubusz Słubice LBU
59 NGUYEN-HAI Kinga 2006-02-25 STS Pomerania Szczecin ZPO
60 PASTUSZKO Patrycja 2004-02-04 STS Pomerania Szczecinek ZPO
61 PODRUCZNY Helena 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
62 PRZYBYŁOWICZ Anastazja 2006-10-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
63 RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
64 RYGIELSKA Roksana 2009-05-29 LKS Zantyr Sztum POM
65 SERAFIN Karolina 2005-05-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
66 SIKORA Natalia 2007-01-24 UMLKS START Wieruszów LDZ
67 SKRZYPCZAK Alicja 2005-01-23 MKL Szczecinek ZPO
68 SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
69 SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
70 SZELĄGOWSKA Maria 2006-10-30 MKS Kusy Szczecin ZPO
71 SZOPA Aleksandra 2006-07-08 STS Pomerania Szczecinek ZPO
72 SZPARA Martyna 2005-03-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
73 ŚLEDZIŃSKA Martyna 2006-05-27 UKS Przełaj Żerków WLP
74 ŚLEDŹ Zuzanna 2007-09-13 STS Pomerania Szczecinek ZPO
75 ŚWIĄDER Lena 2007-10-09 STS Pomerania Szczecinek ZPO
76 TALKOWSKA Oliwia 2005-04-05 STS Pomerania Szczecinek ZPO
77 TOMASZEWSKA Paulina 2006-09-20 UKS 12 Kalisz WLP
78 TOMASZEWSKA Paulina 2003-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
79 TOMCZAK Alicja 2006-01-01 STS Pomerania Szczecinek ZPO
80 WALCZAK Paulina 2007-09-17 UKS Przełaj Żerków WLP
81 WALERIAŃCZYK Kinga 2002-08-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
82 WAWRZYŃCZAK Maja 2007-06-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
83 WIŚNIEWSKA Emilia 2005-02-04 UKS 12 Kalisz WLP
84 WOJTCZAK Paulina 2005-05-20 LKS Vectra Włocławek KPO
85 ZADRĄG Małgorzata 2005-01-05 OKS Skra Warszawa MAZ
86 ZASADA Marta 2004-09-21 LKS Vectra Włocławek KPO
87 ZDZIEBŁO Anna 2001-11-20 LKS Stal Mielec PDK
88 ZDZIEBŁO Katarzyna 1996-11-28 LKS Stal Mielec PDK
89 ZIELNIK Maria 2007-04-26 CMKL Człuchów POM
90 ŻELAZNA Joanna 2007-06-15 AZS-AWF Gorzów LBU
91 ŻELAZNA Magdalena 2004-04-16 AZS-AWF Gorzów LBU
92 ŻELECH Lena 2006-08-27 MKS Hermes Gryfino ZPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.16852807998657sekund