STASIOŁEK Jan
2005-04-01
AML Słupsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 ADAMCZYK Hubert 2004-03-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
3 ADAMCZYK Wiktor 2005-05-21 MMKS Gdańsk POM
4 APANASZEWICZ Mateusz 2003-10-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM
5 BAJURSKI Norbert 2004-02-09 UKS Filipides Teresin MAZ
6 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
7 BEKAS Marcel 2004-06-22 UKS Olimp Duszniki WLP
8 BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 RLTL GGG Radom MAZ
9 BOŻEK Jakub 2006-07-03 MKL Szczecinek ZPO
10 BRODZIK Krzysztof 2003-05-27 AML Słupsk POM
11 BROWARCZYK BOGDZIEWICZ Cyprian 2005-08-21 UKS Jedynka Reda POM
12 BRZOZOWSKI Michał 2004-03-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
13 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
14 CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
15 CHWIŁOWICZ Oskar 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
16 CICHY Hubert 2004-08-07 UKS Skoczek Władysławów WLP
17 DĄBROWSKI Beniamin 2003-09-27 MKS Junior Złocieniec ZPO
18 DĘBOWSKI Marcel 2004-03-24 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
19 DOLNY Łukasz 2005-06-01 OLA Pomorskie POM
20 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
21 DURLIK Mateusz 2006-06-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
22 DYTRYCH Tomasz 2006-05-14 MKS Sambor Tczew POM
23 DZIENISZ Karol 2005-11-04 UKS Lipusz POM
24 DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
25 DZWONKOWSKI Radosław 2003-05-04 KKL Rodło Kwidzyn POM
26 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
27 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
28 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
29 GORCZYCA Jakub 2009-02-18 AML Słupsk POM
30 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
32 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
33 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól LBU
34 JANASIK Michał 2005-08-31 LKS Vectra Włocławek KPO
35 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
36 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
37 KAPSZEWICZ Kacper 2004-11-22 LKS Zantyr Sztum POM
38 KASPRZAK Adam 2006-11-07 AML Słupsk POM
39 KAWCZYŃSKI Marcin 2004-12-21 LKS Zantyr Sztum POM
40 KEMPKA Ruben 2005-11-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
41 KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 RLTL GGG Radom MAZ
42 KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
43 KOŁODZIEJSKI Oliwier 2005-01-15 AML Słupsk POM
44 KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 KS Podlasie Białystok POD
45 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
46 KOŚCIÓW Dawid 1990-06-05 LKS Jantar Ustka POM
47 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
48 KRYPCIAK Maciej 2004-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
49 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
50 KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka KPO
51 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
52 KUPAJ Oskar 2006-03-13 AML Słupsk POM
53 KWIATKOWSKI Franciszek 2004-02-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
54 LANGOWSKI Michał 2004-11-23 MKS Sambor Tczew POM
55 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
56 LEWANDOWSKI Mateusz 2004-09-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
57 LEWANDOWSKI Paweł 2005-11-13 LUKS Start Nakło KPO
58 LISAK Jakub 2004-01-10 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
59 ŁAWRYNOWICZ Oskar 2005-10-11 LKS Fenix Słupsk POM
60 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
61 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
62 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL GGG Radom MAZ
63 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
64 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
65 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
66 MATUSZYŃSKI Kacper 2005-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
68 MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
69 NALBORSKI Kacper 2003-01-07 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
70 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
71 ORŁOWSKI Daniel 2003-02-17 LKS Fenix Słupsk POM
72 ORZECHOWSKI Michał 2003-10-29 LKS Jantar Ustka POM
73 OSIŃSKI Jan 2005-11-09 AML Słupsk POM
74 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
75 OSTRZYŻEK Michał 2005-04-03 UKS Technik Radom MAZ
76 PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 UKS Lipusz POM
77 PASZCZYK Mateusz 2008-09-26 MMKS Gdańsk POM
78 PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 UKS Lipusz POM
79 PISKULSKI Oliwer 2004-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
80 PLUCIŃSKI Szymon 2004-10-19 UKS Olimp Duszniki WLP
81 PŁATKOWSKI Tymoteusz 2005-09-06 AML Słupsk POM
82 PRZETACZNIK Sławomir 1994-08-29 KL Iskra Białogard ZPO
83 PRZYBYLAK Bartosz 2006-12-22 UKS 12 Kalisz WLP
84 PTASIŃSKI Bartosz 2006-10-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
85 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
86 RACZKO Krystian 2004-03-27 KS Wejher Wejherowo POM
87 RADOLIŃSKI Michał 2003-01-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
88 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
89 RYBICKI Filip 2004-02-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
90 RYBICKI Jakub 2004-08-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
91 RYTLEWSKI Jakub 2005-06-20 UKS Lipusz POM
92 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set Świecie KPO
93 SIEŃKOWSKI Szymon 2005-07-12 AZS-AWFiS Gdańsk POM
94 STANISŁAWCZYK Szymon 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
95 STASIUK Marcel 2003-05-14 AML Słupsk POM
96 STRUSIŃSKI Kacper 2005-08-01 MMKS Gdańsk POM
97 SYCHOWSKI Mateusz 2004-03-24 KS Wejher Wejherowo POM
98 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
99 SZULCZYK Maksymilian 2003-03-08 UKS Olimp Duszniki WLP
100 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
101 SZWEDKA Emanuel 2006-03-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
102 SZWEDKA Nataniel 2008-01-31 AZS-AWFiS Gdańsk POM
103 SZYLBERT Maciej 2004-06-16 LKS Vectra Włocławek KPO
104 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
105 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
106 TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
107 TREJGO Oskar 2000-05-02 KS Podlasie Białystok POD
108 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
109 TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
110 TUSK Ksawery 2006-05-07 UKS Lipusz POM
111 TYMBARSKI Kacper 2005-03-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
112 UJMA Kacper 2005-05-02 LKS Fenix Słupsk POM
113 VISSER Jared 2005-01-05 SKLA Sopot POM
114 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
115 WEGNER Dawid 2000-04-23 LUKS Start Nakło KPO
116 WITCZAK Julian 2005-02-10 MKS Sambor Tczew POM
117 WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
118 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
119 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
120 WOŁOSEWICZ Igor 2006-11-30 AML Słupsk POM
121 WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
122 WÓJTOWICZ Bartosz 2006-09-20 KS Polonia Pasłęk WMZ
123 WYSOCKI Adam 2005-07-27 KS Polonia Pasłęk WMZ
124 ZABROCKI Kamil 2005-04-19 UKS Lipusz POM
125 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
126 ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
127 ZNAJDEK Kacper 2004-05-17 LKS Fenix Słupsk POM
128 ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 LKS Lubawa WMZ
129 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.28115296363831sekund