PESTKA Oksana
2008-05-01
AML Słupsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
2 ARCISZEWSKA Maria 2007-04-01 OLA Podlaskie POD
3 BACA-CHOMICZ Klarysa 2009-10-26 LKS Lubusz Słubice LBU
4 BALCERZAK Agata 2007-02-27 MKL Tlen Mogilno KPO
5 BALCERZAK Barbara 2008-11-11 MKL Tlen Mogilno KPO
6 BANASZAK Julia 2008-05-14 ULKS Skoczek Pogórze POM
7 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 BARAN Daria 2008-05-31 SKLA Sopot POM
9 BARCZEWSKA Nina 2009-08-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
10 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
11 BIELAWSKA Patrycja 2009-02-24 SKLA Sopot POM
12 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
13 BOREK Alicja 2007-06-27 MKS Junior Złocieniec ZPO
14 BORKOWSKA Anna 2007-08-05 GKS Olimpia Grudziądz KPO
15 BRANECKA Nikola 2007-01-07 KS Agros Zamość LBE
16 BREZA Agata 2007-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
17 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
18 BRONK Zofia 2009-07-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
19 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
20 BRZEZIŃSKA Martyna 2008-07-09 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
21 BUDZISZ Kinga 2007-07-06 KS Podlasie Białystok POD
22 BYCZKOWSKA Amelia 2005-09-04 BKS Bydgoszcz KPO
23 CHMIELECKA Kamila 2007-03-09 KKL Rodło Kwidzyn POM
24 CHOIŃSKA Julia 2007-06-11 LUKS Orneta WMZ
25 CHOJNACKA Kalina 2009-08-14 OŚ AZS Poznań WLP
26 CHOLEWIŃSKA Anna 2006-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
27 CICHY Maja 2009-12-30 Akademia Biegowa Kartuzy POM
28 CIECIERSKA Amelia 2008-12-26 UKS Orlica Domaniów DOL
29 CIEŚLIŃSKA Magdalena 2009-06-25 MMKS Gdańsk POM
30 CZAJKA Agata 2008-05-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
31 CZAPLEWSKA Natalia 2003-07-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
32 CZARNY Julia 2008-05-07 KKL Stal Stalowa Wola PDK
33 CZECHANOWSKA Liliana 2008-03-23 MKS Sambor Tczew POM
34 CZEPIEL Milena 2006-11-08 AML Słupsk POM
35 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
36 ĆWIGOŃ SZYMCZAK Anna 2010-09-04 LKS Jantar Ustka POM
37 DADCI Maria 2007-04-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
38 DANCEWICZ Milena 2009-09-22 MMKS Gdańsk POM
39 DAWIDOWSKA Zofia 2009-08-29 Akademia Biegowa Kartuzy POM
40 DAWIDZIUK-GOSK Diana 1994-11-24 UKS 48 Warszawa MAZ
41 DĄBROWSKA Jaśmina 2007-04-13 OLA Pomorskie POM
42 DELEWSKA Hanna 2009-04-17 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
43 DOBKOWSKA Janina 2008-06-04 AML Słupsk POM
44 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
45 DRÓŻDŻ Zofia 2007-07-18 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
46 DRYZEK Inka 2007-05-15 AZS Łódź LDZ
47 DUDZIŃSKA Weronika 2008-01-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
48 DURAJ Dominika 2005-04-26 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
49 DUTKIEWICZ Weronika 2007-07-03 UKS Wyspiański Szubin KPO
50 DYDUCH Paulina 2007-09-17 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
51 DZIUBA Nella 2009-03-17 LKS Jantar Ustka POM
52 EJDYS Emilia 2007-01-16 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
53 FALĘCKA Pola 2007-12-18 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
54 FILA Amelia 2008-09-21 UKL Ósemka Police ZPO
55 FRANC Aleksandra 2007-07-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
56 GAŁAN Agata 2003-04-10 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
57 GAWLIK Lena 2008-04-29 AML Słupsk POM
58 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
59 GIEREK Adrianna 2008-12-24 KKL Kielce SWK
60 GŁĄBEK Milena 2007-05-19 LKS Pszczyna SLK
61 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
62 GONDEK Maja 2009-02-23 AML Słupsk POM
63 GRABOWSKA Julia 2008-10-09 MMKS Gdańsk POM
64 GRABOWSKA Wiktoria 2005-02-18 KS Prefbet-Sonarol POD
65 GRANDA Kornelia 2007-09-18 LKS Vectra Włocławek KPO
66 GROCHECKA Karolina 2007-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
67 GRUBERSKA Hanna 2008-04-30 UKS Barnim Goleniów ZPO
68 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
69 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
70 GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
71 IWANOW Alicja 2009-03-20 CSiR Susz WMZ
72 JABŁOŃSKA Laura 2009-09-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
73 JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 AML Słupsk POM
74 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
75 JANKOWSKA Olga 2009-05-04 BOSiR Barcin KPO
76 JANKOWSKA Zuzanna 2009-10-06 ULKS Talex Borzytuchom POM
77 JANUS Maja 2008-06-23 UKB Szubin KPO
78 JAROŃ Zuzanna 2008-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
79 JASIAK Weronika 2007-09-13 UKL Ósemka Police ZPO
80 JASZCZUR Amelia 2008-01-14 UKS Atos Woźnice WMZ
81 JAŻDŻEWSKA Patrycja 2007-04-24 CMKL Człuchów POM
82 JECHNA Oliwia 2008-02-27 UKB Szubin KPO
83 JELENIEWICZ Nikola 2007-04-17 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
84 JUCHNIEWICZ Dominika 2009-11-28 AML Słupsk POM
85 JURKA Daniela 2007-07-04 MKS-MOS Katowice SLK
86 KACA Emilia 2008-07-07 CSiR Susz WMZ
87 KACZKOWSKA Martyna 2006-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
88 KACZMARCZYK Patrycja 2009-07-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
89 KACZMAREK Maja 2009-03-28 SKLA Sopot POM
90 KACZOR Amelia 2007-02-06 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
91 KALINOWSKA Marta 2009-04-20 LKS Maków Mazowiecki MAZ
92 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
93 KAMIŃSKA Klaudia 2007-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
94 KANICKA Lena 2007-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
95 KAPAŁA Zuzanna 2009-06-11 SKLA Sopot POM
96 KARBOWIAK Dominika 2008-05-04 KM Aktywni Sochaczew MAZ
97 KARBOWNIK Zuzanna 2007-01-05 KKL Kielce SWK
98 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
99 KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
100 KIEDROWICZ Oliwia 2008-01-14 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
101 KIEDROWSKA Nadia 2006-07-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
102 KIEŁBASA Anna 2008-07-30 UKS Czempion Bełchatów LDZ
103 KIL Antonina 2007-04-27 KKL Rodło Kwidzyn POM
104 KLIMEK Olga 2005-10-19 AML Słupsk POM
105 KŁOSIN Nadia 2009-09-12 ULKS Skoczek Pogórze POM
106 KNAPE Natalia 2003-01-16 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
107 KOBYLSKA Hanna 2007-01-22 WLKS Wrocław DOL
108 KOKŁOWSKA Alicja 2009-03-14 MKS GALA Gdańsk POM
109 KOLCHINA Anastasiia 2005-07-24 AML Słupsk POM
110 KONDRATIUK Zuzanna 2005-01-16 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
111 KONOPACKA Agata Julia 2007-05-17 MKS Sambor Tczew POM
112 KOPCZYŃSKA Hanna 2008-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
113 KORYCKA Anna 2007-03-19 UKS MTE Milanówek MAZ
114 KOSICKA Zofia 2007-06-25 AML Słupsk POM
115 KOSTUCH Maja 2007-04-25 GKS Cartusia Kartuzy POM
116 KOZŁOWSKA Dominika 2006-07-02 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
117 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
118 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
119 KRZYSIEK Marcela 2007-09-19 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
120 KSIĄŻEK Amelia 2007-08-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
121 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
122 KUBISZ Julia 2008-02-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
123 KUCHARCZYK Maja 2008-03-24 AL Międzyzdroje ZPO
124 KUCHCZYŃSKA Iga 2008-02-12 OLA Lubelskie LBE
125 KUCZYŃSKA Luiza 2008-02-21 UKS 20 Poznań WLP
126 KUKLIŃSKA Agata 2009-04-14 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
127 KULIK Kaja 2007-08-13 SKLA Sopot POM
128 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
129 LADA Weronika 2009-02-24 MKL Toruń KPO
130 LANGE Marta 2008-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
131 LECH Katarzyna 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
132 LEWANDOWSKA Julia 2007-08-24 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
133 LEWAŃCZYK Emilia 2006-03-11 MMKS Gdańsk POM
134 LEWCZUK Kinga 2007-01-01 OLA Lubelskie LBE
135 LOCKER Chelsie 2008-03-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
136 LUDWICKA Oliwia 2004-12-02 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
137 ŁAGUNA Anna 2009-10-05 MMKS Gdańsk POM
138 ŁAPKA Karina 2008-09-25 ULKS Skoczek Pogórze POM
139 ŁOSIŃSKA Łucja 2009-03-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
140 ŁUCZAK Martyna 2008-04-19 MKS Sambor Tczew POM
141 ŁUCZKO Maja 2008-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
142 ŁUKASIEWICZ Marta 2008-10-17 SKLA Sopot POM
143 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
144 MACH Alicja 2008-07-16 ULKS Skoczek Pogórze POM
145 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
146 MACHNIKOWSKA Agata 2008-08-15 LKS Zantyr Sztum POM
147 MACIEICZEK Amelia 2009-02-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
148 MAJ Magdalena 2008-04-10 RKS Rumia POM
149 MAJEWSKA Magdalena 2009-03-16 LKS Zantyr Sztum POM
150 MAŁEK Monika 2001-01-13 KS AZS AWF Kraków MLP
151 MAŃKA Marika 2009-10-11 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
152 MARCINIAK Julia 2002-11-22 OKS Skra Warszawa MAZ
153 MARKOWSKA Oliwia 2007-07-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
154 MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
155 METLICKA Michalina 2010-08-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
156 MIELNIKIEWICZ Roxana 2007-12-04 MUKS Płock MAZ
157 MIKOŁAJEWSKA Weronika 2002-08-28 GKS Żukowo POM
158 MIKOŁANIS Martyna 2007-01-24 OLA Podlaskie POD
159 MILEWSKA Zuzanna 2006-01-21 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
160 MODELEWSKA Julia 2007-05-10 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
161 MRÓZ Zofia 2008-10-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
162 MUSIAŁ Maria 2009-09-28 WKS Wawel Kraków MLP
163 MUSZARSKA Nazaria 2009-01-16 MUKL Brodnica KPO
164 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
165 NARLOCH Julia 2009-06-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
166 NAZIPOVA Alisa 2006-11-17 UKL Ósemka Police ZPO
167 NOGIEĆ Alicja 2007-09-17 WKS Wawel Kraków MLP
168 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
169 NOWAKOWSKA Anna 1991-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
170 NOWAKOWSKA Katarzyna 2003-10-21 AML Słupsk POM
171 OKONIEWSKA Michalina 2008-01-24 LUKS Start Nakło KPO
172 OLCHAWA Róża 2007-10-04 Kraków Athletics Team MLP
173 OLCZYK Anna 2007-02-09 UKS Czempion Bełchatów LDZ
174 OLKOWSKA Natalia 2007-12-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
175 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
176 OSOWSKA Sylwia 2008-01-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
177 OSS Magdalena 2008-02-28 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
178 OSTASZYN Julia 2007-01-30 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
179 OSTROWSKA Martyna 2008-02-11 KS Komunalni Sanok PDK
180 OSZYWA Alicja 2009-06-16 RKS Rumia POM
181 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
182 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
183 PAŁASZ Patrycja 2009-03-15 MLKS Baszta Bytów POM
184 PAŁKOWSKA Aleksandra 2007-02-04 MKS Sambor Tczew POM
185 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
186 PENKOWSKA Vanessa 2007-03-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
187 PIECHOWSKA Renata 2009-11-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
188 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
189 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
190 PIOTROWSKA Natalia 2008-01-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
191 PLUTA Daria 2003-01-06 MKL Jarocin WLP
192 POCHRANOWICZ Aleksandra 1990-07-19 MKL Szczecinek ZPO
193 PODOLSKA Maria 2008-03-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
194 POŁACZEK Marta 2009-05-27 MKS Sambor Tczew POM
195 POŁETEK Natalia 2007-01-01 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
196 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
197 POTYCZKA Aleksandra 2007-01-01 OLA Dolnośląskie DOL
198 PROC Antonina 2008-06-24 UKS Lisy Zgierz LDZ
199 PRUSS Magdalena 2006-03-25 AML Słupsk POM
200 PRZYSIĘŻNA Maja 2009-07-15 CMKL Człuchów POM
201 PTACH Weronika 2009-04-28 SKLA Sopot POM
202 PUŁAWSKA Maria 2007-08-21 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
203 RAK Izabela 2007-09-20 MKL Szczecin ZPO
204 RASZEJA Kornelia 2006-11-03 MKS Sambor Tczew POM
205 RATAJCZAK Zofia 2007-06-24 MUKS Szok Bojanowo WLP
206 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
207 ROBASZKIEWICZ Olga 2008-05-09 RKS Rumia POM
208 ROGUSKA Lena 2007-12-25 SKLA Sopot POM
209 ROKITOWSKA Gabriela 2007-08-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
210 ROLBIECKA Oliwia 2008-02-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
211 RONOWSKA Magda 2009-04-28 UKS Jedynka Reda POM
212 RUMIŃSKA Alicja 2009-01-03 AML Słupsk POM
213 RYK Marta 2007-02-08 SKL Filippides Starogard Gdański POM
214 RYNKIEWICZ Lena 2009-12-23 SKLA Sopot POM
215 RYNKIEWICZ Róża 2007-12-09 KL Gdynia POM
216 SADOWSKA Martyna 2008-01-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
217 SALNIKOW Pola 2008-02-18 KS Podlasie Białystok POD
218 SAMBORSKA Nikola 2009-04-01 KS Wejher Wejherowo POM
219 SENIURA Tetiana 2004-03-23 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
220 SIERADZKA Marta 2005-03-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
221 SKOWRONEK Oliwia 2008-01-05 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
222 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
223 SKOWROŃSKA Małgorzata 2006-03-18 AML Słupsk POM
224 SKWIERAWSKA Hanna 2006-06-07 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
225 SŁOMSKA Hanna 2009-06-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
226 SŁOWIŃSKA Amelia 2007-01-01 LLKS Gubin LBU
227 SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
228 SOBKIEWICZ Agata 2009-12-17 MKS Sambor Tczew POM
229 SOBKIEWICZ Olga 2009-12-17 MKS Sambor Tczew POM
230 SOSLER Lena 2009-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
231 STENCEL Zuzanna 2009-01-08 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
232 STĘPAK Małgorzata 2009-08-01 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
233 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
234 STODOŁA Anna 2005-12-02 LKS Jantar Ustka POM
235 STRUGAŁA Hanna 2009-07-19 AML Słupsk POM
236 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
237 SULIKOWSKA Ida 2006-03-12 SKLA Sopot POM
238 SZAREJKO Natalia 2005-03-06 PLKS Gwda Piła WLP
239 SZCZEGIELNIAK Natalia 2007-07-27 AML Słupsk POM
240 SZCZEPAŃSKA Matylda 2008-04-05 MMKS Gdańsk POM
241 SZCZUDRAWA Marta 2006-08-05 AML Słupsk POM
242 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
243 SZLANDERBACH Dominika 2007-03-04 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
244 SZŁAPKA Faustyna 2007-03-19 MKS-MOS Śrem WLP
245 SZOK Malwina 2009-01-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
246 SZOŁTYSIK Patrycja 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
247 SZOSTAK Oliwia 2007-11-03 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
248 SZOSTEK Małgorzata 2008-09-22 KKL Rodło Kwidzyn POM
249 SZUSTER Katarzyna 2008-02-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
250 SZWEDKA Gloria 2009-07-08 MKS GALA Gdańsk POM
251 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
252 SZYMAŃSKA Oliwia 2007-03-11 MLKS Agros Żary LBU
253 ŚLIWIŃSKA Joanna 2008-05-31 MUKL Brodnica KPO
254 ŚWIĄDER Ewa 2008-12-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
255 ŚWIERCZYŃSKA Alicja 2007-04-24 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
256 TALAR Anna 2008-09-28 MKL Toruń KPO
257 TARASEWICZ Julia 2001-02-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
258 TESKA Patrycja 2008-06-08 ULKS Skoczek Pogórze POM
259 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
260 TITTINGER Maja 2007-11-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
261 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
262 TOMKOWICZ Oliwia 2007-08-12 KS Komunalni Sanok PDK
263 TOPCZEWSKA Leonia 2008-04-05 BKS Bydgoszcz KPO
264 TROKA Julita 2006-01-02 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
265 TRYBUS Zofia 2008-01-01 niest. Z.Góra LBU
266 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
267 URBANIAK Oliwia 2008-06-24 UKS 20 Poznań WLP
268 URBAŃSKA Lea 2008-01-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
269 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
270 WAC Paulina 2005-07-11 LKS Jantar Ustka POM
271 WALCZAK Iga 2008-10-14 AML Słupsk POM
272 WALCZAK Klaudia 2009-08-21 LUKS Start Nakło KPO
273 WALKUSZ Antonina 2009-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
274 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
275 WEROCHOWSKA Helena 2008-06-23 Akademia Biegowa Kartuzy POM
276 WIERZBICKA Sandra 2007-11-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
277 WINKOWSKA Anna 2007-10-17 UKB Szubin KPO
278 WISZ Milena 2007-03-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
279 WIŚNIOWSKA Lena 2008-10-15 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
280 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
281 WŁODARCZAK Joanna 2008-04-27 MKL Maraton Świnoujście ZPO
282 WŁOSZCZAK Maria 2007-01-03 KS Orzeł Warszawa MAZ
283 WOJDA Patrycja 2009-08-01 MMKS Gdańsk POM
284 WOJTYSIAK Maja 2009-04-15 LKS Zantyr Sztum POM
285 WOŹNIAK Beata 2008-05-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
286 WÓJCIK Magdalena 2007-04-17 UKS Trójka Mikołów SLK
287 WRĘBIAKOWSKA Maria 2008-01-09 MKL Maraton Świnoujście ZPO
288 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
289 WSZOŁEK Marta 2009-08-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
290 WYLĘGŁY Kinga 2009-03-30 SKL Filippides Starogard Gdański POM
291 ZAJĄC Hanna 2007-06-29 MUKS Gim 2 Nysa OPL
292 ZAJĄC Lena 2009-05-11 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
293 ZAJĄC Patrycja 2007-09-22 MUKS Płock MAZ
294 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
295 ZAKRZEWSKA Maja 2009-10-18 MKS GALA Gdańsk POM
296 ZALESKA Julia 2008-04-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
297 ZBIELSKA Maja 2007-02-21 BKS Bydgoszcz KPO
298 ZIELIŃSKA Alicja 2007-07-25 UKS Herkules Sulejówek MAZ
299 ZIELIŃSKA Zuzanna 2008-05-16 KKL Rodło Kwidzyn POM
300 ZIENKIEWICZ Kinga 2006-01-05 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
301 ZINIEWICZ Nicola 2008-01-14 AML Słupsk POM
302 ZOCHNIAK Amelia 2007-11-11 UKS Czempion Bełchatów LDZ
303 ZYGAROWICZ Olga 2007-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
304 ŻMIJA Michalina 2009-07-07 LKB im. Braci Petk Lębork POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.43175292015076sekund