REETZ Szymon
2007-07-20
KS Pro Athlete Grudziądz
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ANDREARCZYK Bartosz 2007-10-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
4 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
5 ARUNSI Uba 2008-10-05 UKS Czapla Białe Błota KPO
6 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
7 BABULA Brajan 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
8 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
9 BAŁDYGA Miłosz 2004-10-06 RKS Rumia POM
10 BANUCHA Konrad 2007-08-25 MKS Sambor Tczew POM
11 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
12 BARTOŚ Krzysztof 2003-12-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
13 BASA Mateusz 2007-01-06 KSLZS Kruszwica KPO
14 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
15 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
16 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
17 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
18 BIADAŁA Szymon 2003-01-04 SKLA Sopot POM
19 BIELASZEWSKI Szymon 2004-06-05 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
20 BIENIOSZEK Dawid 2006-03-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
21 BŁOCH Witold 2005-07-23 KS Czempion Warszawa MAZ
22 BOLEK Michał 2006-02-28 LKS Jantar Ustka POM
23 BONAS Filip 2009-02-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
24 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
25 BORKOWSKI Patryk 2007-07-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
26 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
27 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
28 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
29 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
30 BRUNAK Anton 2006-03-31 SKLA Sopot POM
31 BRYCKI Wojciech 2007-11-06 UKS Wyspiański Szubin KPO
32 BRZUCHALSKI Igor 2007-04-17 MKS Sambor Tczew POM
33 BUJALSKI Marcel 2005-07-05 LKS Vectra Włocławek KPO
34 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
35 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
36 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
37 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
38 CHOLEWIŃSKI Dawid 2008-02-29 LKB Rudnik SWK
39 CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 MKL Toruń KPO
40 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
41 CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
42 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
43 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 CIERZAN Bartosz 2006-11-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
45 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
46 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
47 CZERWIŃSKI Adrian 2007-06-25 MKS Unia Hrubieszów LBE
48 CZERWIŃSKI Piotr 2005-06-03 GKS Start Długołęka DOL
49 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
50 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
51 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
52 DĄBROWSKI Przemysław 1989-02-25 KS Prefbet-Sonarol POD
53 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
54 DUTKIEWICZ Jakub 2007-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
55 DWOJAK Mateusz 2008-07-03 LKB Rudnik SWK
56 DYLAK Jakub 2007-11-19 UKS Jedynka Reda POM
57 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
58 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
59 FLENC Bruno 2008-04-24 MUKL Brodnica KPO
60 FLOREK Igor 2009-10-10 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
61 FRASZ Filip 2010-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
63 FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
64 GARSTKA Bartłomiej 2007-10-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
65 GIERACH Jakub 2009-08-11 BKS Bydgoszcz KPO
66 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
67 GŁOWACKI Michał 2007-03-08 NKS Start Namysłów OPL
68 GONTARCZYK Rafał 1989-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
69 GÓRA Dominik 2008-02-29 LKB Rudnik SWK
70 GÓRALCZYK Marcel 2008-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
71 GÓRCZYŃSKI Bartosz 2004-03-25 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
72 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
73 GÓRSKI Krystian 2001-07-18 PTT Delta Płock MAZ
74 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
75 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
76 GROTKOWSKI Daniel 2008-09-29 UKB Szubin KPO
77 GRZEGOREK Cyprian 2007-02-02 UKS 12 Kalisz WLP
78 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
79 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
80 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
81 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
82 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
83 GWINCIŃSKI Stanisław 2008-07-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
84 HANUSIAK Dawid 2008-01-01 LIUKS Kruszwica KPO
85 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
86 HOFFMAN Paskal 2008-02-07 PLKS Gwda Piła WLP
87 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
88 IGNAS Krzysztof 2007-08-22 BKS Bydgoszcz KPO
89 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
90 JANIAK Tomasz 2007-03-28 UKS Achilles Leszno WLP
91 JANICKI Jan 2010-09-22 MKL Tlen Mogilno KPO
92 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
93 JANKOWSKI Kacper 2000-06-09 MKL Toruń KPO
94 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
95 JARECKI Bartosz 2008-07-26 UKS 48 Warszawa MAZ
96 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
97 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
98 JARZĘBOWSKI Sebastian 2006-09-13 MUKS Płock MAZ
99 JASTRZĘBSKI Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń KPO
100 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
101 KACHNIARZ Bartłomiej 2004-06-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
102 KADECKI Konrad 2007-04-18 PLKS Gwda Piła WLP
103 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
104 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
105 KAMIŃSKI Oliwer 2006-01-15 PLKS Gwda Piła WLP
106 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
107 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
108 KARSKI Mateusz 2007-02-07 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
109 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
110 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz KPO
111 KĄKOL Hubert 2007-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
112 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
113 KIRSZ Jakub 2000-03-06 ABiC Jabłonowo Pomorskie KPO
114 KITOWSKI Maciej 2007-11-09 RKS Rumia POM
115 KLEIST Karol 2009-01-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
116 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
117 KMIEĆ Aleksander 2010-01-30 UKB Szubin KPO
118 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
119 KNYREK Bartosz 2006-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
120 KOLASA Karol 2008-04-24 AML Słupsk POM
121 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
122 KOROTKIJ Kirill 2010-07-22 SKLA Sopot POM
123 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
124 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
125 KOWALA Michał 2007-12-10 Łączą Nas Góry Zawoja MLP
126 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
127 KRASNODĘBSKI Wojtek 2010-08-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
128 KRAWCZYK Michał 2007-10-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
129 KRÓL Dominik 2005-04-18 SKLA Sopot POM
130 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
131 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
132 KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
133 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
134 KUBAJEK Mateusz 2002-04-24 OKS Start Otwock MAZ
135 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
136 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
137 KULIŃSKI Antoni 2007-03-27 AKL Ursynów Warszawa MAZ
138 KULPA Jakub 2007-09-07 PLKS Gwda Piła WLP
139 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
140 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
141 KURDEJ Jakub 2007-11-15 OKS Start Otwock MAZ
142 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
143 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
144 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
145 LACHOWSKI Krzysztof 2007-01-13 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
146 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
147 LESZCZYŃSKI Szymon 2007-06-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
148 LEWANDOWSKI Jakub 2000-10-06 MKS Gniezno WLP
149 LEWANDOWSKI Michał 1992-09-29 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
150 LIC Oskar 2007-09-26 MKS Sambor Tczew POM
151 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
152 LIPA Juliusz 2007-12-04 LKB Rudnik SWK
153 LISZEWSKI Szymon 2007-02-28 SKLA Sopot POM
154 LITWIN Jakub 2006-06-25 MLKS Sokół Lubin DOL
155 LUBOIŃSKI Mateusz 2007-12-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
156 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
157 ŁĘGOSZ Stanisław 2010-05-25 LKS Vectra Włocławek KPO
158 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
159 ŁÓJ Tymoteusz 2007-12-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
160 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
161 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
162 MACH Robert 2007-02-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
163 MACIASZEK Oliwier 2005-01-19 LKS Maraton Turek WLP
164 MAĆKOWSKI Karol 2004-05-11 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
165 MADUZIA Piotr 2009-03-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
166 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
167 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
168 MALINOWSKI Paweł 1988-08-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
169 MAŃKA Eryk 2004-07-30 KS Team ZabieganeDni Warszawa MAZ
170 MARCINKOWSKI Maciej 2010-02-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
171 MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
172 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
173 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
174 MĄKA Kamil 2007-10-08 LKB Rudnik SWK
175 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
176 MICZKO Michał 2006-07-06 UKS 12 Kalisz WLP
177 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
178 MIZIKOWSKI Tomasz 2008-03-28 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
179 MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 UKS Lipusz POM
180 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
181 MROZEK Artur 2007-06-18 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
182 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
183 MYSZKIEWICZ Patryk 2006-03-19 Orka Iława Athletics WMZ
184 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
185 NALEWALSKI Rafał 1994-02-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
186 NAZARKO Patryk 2008-09-26 MLKS Baszta Bytów POM
187 NIEMCZYK Mateusz 1992-09-30 KS Prefbet-Sonarol POD
188 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
189 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
190 NOWAK Antoni 2006-07-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
191 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
192 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
193 OCHNIK Adam 2002-04-30 KS Polonia Pasłęk WMZ
194 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
195 OLEJARSKI Kacper 2006-03-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
196 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
197 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
198 OSSOWSKI Mateusz 1991-01-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
199 PACZKOWSKI Kornel 2004-03-25 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
200 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
201 PADUCH Paweł 1999-06-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
202 PARADOWSKI Patryk 2004-03-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
203 PAWŁOWSKI Franciszek 2007-08-12 KS Stal Pleszew WLP
204 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
205 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
206 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
207 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
208 PIERZYŃSKI Alan 2007-01-22 UKS Czapla Białe Błota KPO
209 PIETRUSZKA Paweł 2002-03-22 MKL Szczecin ZPO
210 PIETRZAK Michał 2005-02-10 LKS Vectra Włocławek KPO
211 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
212 PILCH Dawid 2008-01-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
213 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
214 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
215 PITUCHA Tymon 2007-02-09 MKS MOS Wrocław DOL
216 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
217 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
218 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
219 POLIWODZIŃSKI Mateusz 2007-06-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
220 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
221 PUDLISZEWSKI Ignacy 2007-12-14 UKS Czwórka Kościan WLP
222 PYTYŃSKI Igor 2010-10-07 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
223 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
224 RADKE Oskar 2007-04-11 UKS Wyspiański Szubin KPO
225 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
226 REMISZEWSKI Miłosz 2009-01-01 UKS Atos Woźnice WMZ
227 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
228 ROBACZEWSKI Nikodem 2007-01-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
229 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
230 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
231 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
232 RUDKO Adam 2007-04-08 MKS Sambor Tczew POM
233 RULKA Igor 2008-12-21 MKS Polonia Warszawa MAZ
234 RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
235 RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
236 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
237 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
238 SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 KS Wda Świecie KPO
239 SADOWSKI Oliwier 2007-07-04 UKS Cyprianka KPO
240 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
241 SIEJEK Nataniel 2010-05-21 UKS Czapla Białe Błota KPO
242 SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 CMKL Człuchów POM
243 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
244 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks Świdwin ZPO
245 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
246 SKONIECZNY Krystian 2007-07-17 LKS Vectra Włocławek KPO
247 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
248 SKORUPSKI Mateusz 2007-06-13 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
249 SKOWROŃSKI Piotr 2006-11-07 niest. Bydgoszcz KPO
250 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
251 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
252 SŁAWSKI Ziemowit 2007-12-02 UKS Jedynka Bytów POM
253 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
254 SOBCZAK Maciej 2007-07-28 UKB Szubin KPO
255 SOLAREK Franciszek 2009-09-15 OŚ AZS Poznań WLP
256 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
257 STEJUK Antoni 2009-02-21 AMS Niemcz KPO
258 STENKA Kamil 2007-07-02 ULKS Talex Borzytuchom POM
259 STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 BKS Bydgoszcz KPO
260 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
261 STOSIK Oliwier 2009-01-01 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
262 STYRBICKI Cyprian 2007-08-21 MKS Sambor Tczew POM
263 SWOBODZIŃSKI Casper 2009-11-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
264 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
265 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
266 SZWAJKOWSKI Tomasz 2009-12-07 KKL Kielce SWK
267 SZWEDOWSKI Kacper 2008-07-03 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
268 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
269 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
270 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
271 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
272 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
273 ŚWIĄTEK Jakub 2008-08-03 UKS Skoczek Władysławów WLP
274 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
275 TOBOLSKI Konrad 2005-04-06 BKS Bydgoszcz KPO
276 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
277 TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
278 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
279 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
280 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
281 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
282 WALKIEWICZ Cyprian 2006-07-28 UKS Wyspiański Szubin KPO
283 WANIEWSKI Łukasz 2007-06-06 MKS Sambor Tczew POM
284 WEYNERT Mikołaj 2009-09-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
285 WIECHETEK Szymon 2008-06-22 UKS Czapla Białe Błota KPO
286 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
287 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
288 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
289 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
290 WIŚNIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
291 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
292 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
293 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
294 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
295 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
296 WOŹNIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
297 WÓJCIK Piotr 2008-06-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
298 WRÓBEL Wiktor 2008-07-28 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
299 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
300 WRÓBLEWSKI Jan 2007-03-05 SKLA Sopot POM
301 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
302 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
303 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
304 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
305 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
306 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
307 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
308 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
309 ZASADA Wiktor 2006-01-19 KL Lumel Zielona Góra LBU
310 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
311 ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 LKS Vectra Włocławek KPO
312 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
313 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
314 ZIEMIEŃCZUK Piotr 2007-05-20 WKS Śląsk Wrocław DOL
315 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
316 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO
317 ŻAK Mateusz 2003-04-30 OŚ AZS Poznań WLP
318 ŻURAŃSKI Tomasz 2006-05-02 OLA Kujawsko-pomorskie KPO
319 ŻYWICZKA Adam 2005-12-07 LKS Vectra Włocławek KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.36139392852783sekund