KOŚCIELNIAK Marek
2006-02-16
ULKS Sprinter Zielona Góra
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADLER Ignacy 2007-09-21 PLKS Gwda Piła WLP
2 ALBINOWSKI Aleksander 2006-11-22 MLKS Agros Żary LBU
3 ALEKSANDROWICZ Kacper 2007-03-27 MKS Osa Zgorzelec DOL
4 BAKALARZ Radosław 2006-03-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
5 BANAŚ Dawid 2002-02-01 ZLKL Zielona Góra LBU
6 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
7 BASIŃSKI Dawid 2006-07-19 WLKS Wrocław DOL
8 BĄK Mateusz 2005-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
9 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
10 BEGER Krystian 2006-09-13 LUKS Start Nakło KPO
11 BIENIEK Marcel 2009-06-17 LKS Lubusz Słubice LBU
12 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
13 BŁASZCZYK Igor 2008-06-18 MKS Piast Głogów DOL
14 BOCHYŃSKI Szymon 2005-04-27 WLKS Wrocław DOL
15 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
16 BOŻEK Jakub 2006-07-03 MKL Szczecinek ZPO
17 BROŃCZYK Mateusz 2007-05-16 Akademia Biegowa Żary LBU
18 BROWCZUKOWSKI Michał 2001-03-15 MLKS Agros Żary LBU
19 BRUDŁO Wiktor 2003-05-23 ZLKL Zielona Góra LBU
20 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
21 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
22 CEGLAREK Bartosz 2008-02-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
23 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
24 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
25 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
26 CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 SL GKS Olsza Olszyna DOL
27 CHUDZIK Sebastian 2000-04-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
28 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
29 CIEŚLAK Tymoteusz 2006-08-24 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
30 CISZEWSKI Jan 2004-03-04 MKS Piast Głogów DOL
31 CYPRYAŃSKI Damian 2007-07-18 AML Słupsk POM
32 CZARNECKI Łukasz 2000-01-07 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
33 CZUPRYŚ Oliwier 2007-10-09 MKS Osa Zgorzelec DOL
34 DATA Szymon 2002-09-27 MLKS Sokół Lubin DOL
35 DAWISKIBA Maciej 2005-02-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
36 DEC Fabian 2006-01-01 MLKS Agros Żary LBU
37 DEĆ Fabian 2006-04-11 MLKS Agros Żary LBU
38 DIALLO Amadou 2005-04-21 MKS Piast Głogów DOL
39 DOBRZAŃSKI Artur 2008-11-18 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
40 DUDEK Damian 2007-08-06 ZLKL Zielona Góra LBU
41 DUZIKOWSKI Maciej 2007-11-10 UKS Czwórka Białystok POD
42 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 FECHNER Krzysztof 2006-09-14 UKS Olimp Duszniki WLP
44 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
45 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
46 FILMANOWICZ Herbert 2005-03-29 ZLKL Zielona Góra LBU
47 FOŁTYN Damian 2005-06-12 MLKS Agros Żary LBU
48 FRANKOWSKI Kacper 2008-12-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
49 FRONCZEK Alan 2007-01-01 SP Golice LBU
50 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
51 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
52 GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 MLKS Agros Żary LBU
53 GAWŁOWSKI Mateusz 2003-11-29 ZLKL Zielona Góra LBU
54 GEREGA Bartosz 2004-09-19 MKS Piast Głogów DOL
55 GOŚCINIAK Sasza 2007-07-01 ZLKL Zielona Góra LBU
56 GÓRKA Adam 2008-10-10 KS AZS AWF Wrocław DOL
57 GRACZYK Maciej 2007-10-05 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
58 GROSIAK Kacper 2006-10-29 MKS Stal Nowa Dęba PDK
59 GRYCZYŃSKI Szymon 2005-07-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
60 HENIKE Kamil 2008-04-15 GKS Start Długołęka DOL
61 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól LBU
62 HIRSCH Paweł 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
63 HOROSZKIEWICZ Antoni 2008-10-21 LKS Lubusz Słubice LBU
64 HUCULAK Mateusz 2008-11-06 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
65 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
66 JAWORSKI Marcin 2008-08-18 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
67 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
68 JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
69 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
70 KACZMAREK Wojciech 2005-05-18 KL Lumel Zielona Góra LBU
71 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
72 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
73 KARNAS Wiktor 2006-05-07 WLKS Wrocław DOL
74 KIRAGA Jakub 2004-10-27 ZLKL Zielona Góra LBU
75 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
76 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
77 KNAP Marcel 2006-01-22 KL Ziemia Kłodzka DOL
78 KOBASA Mariusz 2004-03-06 LKS Polkowice DOL
79 KOKOSZYŃSKI Aleksander 2006-09-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
80 KOŁA Kamil 2006-12-04 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
81 KOŁODZIEJ Adrian 2005-07-02 MKS Piast Głogów DOL
82 KORYCKI Dawid 2006-07-05 MLKS Agros Żary LBU
83 KORZENIAK Michał 2007-01-27 ZLKL Zielona Góra LBU
84 KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 KS Podlasie Białystok POD
85 KOSTRZYŃSKI Oskar 2002-04-04 ZLKL Zielona Góra LBU
86 KOSZELA Maciej 1978-01-14 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
87 KOSZKAŁO Nikodem 2006-02-19 ZLKL Zielona Góra LBU
88 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
89 KOWALCZYK Grzegorz 2006-01-11 MKS Piast Głogów DOL
90 KOWALSKI Dominik 2000-07-30 ZLKL Zielona Góra LBU
91 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
92 KRAMSKI Norbert 2007-03-13 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
93 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
94 KRUKOWSKI Roch 2007-07-20 KS Warszawianka W-wa MAZ
95 KRUPA Mateusz 2008-03-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
96 KRZYŚKÓW Jakub 2002-01-18 ZLKL Zielona Góra LBU
97 KSIĄŻEK Jakub 2006-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
98 KUBACZYK Maksymilian 2007-08-12 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
99 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
100 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
101 KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka KPO
102 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
103 KULUS Albert 2004-01-22 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
104 KUPCZAK Mateusz 2007-02-06 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
105 KUŹNIK Łukasz 2005-01-11 ZLKL Zielona Góra LBU
106 KWAŚNIEWSKI Mateusz 1995-07-16 AZS UMCS Lublin LBE
107 KWIATKOWSKI Bartosz 2006-05-22 SL GKS Olsza Olszyna DOL
108 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
109 LATKOWSKI Kacper 2008-07-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
110 LELOKAS Fabian 2006-09-17 LKS Lubusz Słubice LBU
111 LEPIATO Maciej 1988-08-18 GZSN START Gorzów Wlkp. LBU
112 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
113 LEWKOWICZ Bartosz 2008-04-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
114 LORENC Łukasz 2007-03-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
115 MAC Szymon 2005-01-06 MLKS Agros Żary LBU
116 MACIEJCZYK Piotr 2007-06-25 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
117 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
118 MAJCHRZAK Jakub 2007-02-10 MUKS Gim 2 Nysa OPL
119 MAJDA Tomasz 2007-07-26 ZLKL Zielona Góra LBU
120 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL GGG Radom MAZ
121 MAJEWSKI Paweł 2006-07-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
122 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
123 MARCINKOWSKI Jakub 2006-03-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
124 MARIASZ Mikołaj 2003-04-04 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
125 MARTYNYSHYN Valentyn 2003-01-06 ZLKL Zielona Góra LBU
126 MATUSIAK Mikołaj 2005-04-04 MLKS Echo Twardogóra DOL
127 MATUSZAK Hubert 2007-07-12 ZLKL Zielona Góra LBU
128 MAZUREK Mateusz 2007-01-01 SP Golice LBU
129 MICHALAK Maksymilian 2006-01-01 niest. Z.Góra LBU
130 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
131 MILCZARCZYK Paweł 2006-07-12 LKS Polkowice DOL
132 MORACZEWSKI Dominik 2005-03-21 SL GKS Olsza Olszyna DOL
133 MOSORKA Kacper 2006-08-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
134 MOTT Jakub 2002-01-27 ZLKL Zielona Góra LBU
135 MUSZTYFAGA Dawid 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
136 MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
137 MUSZYŃSKI Maciej 2004-03-11 ZLKL Zielona Góra LBU
138 MYSIOREK Kacper 2005-01-13 MLKS Agros Żary LBU
139 NARWOJSZ Olaf 2007-01-18 ZLKL Zielona Góra LBU
140 NOWAKOWSKI Mateusz 2004-06-15 ZLKL Zielona Góra LBU
141 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
142 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
143 OTULAKOWSKI Sebastian 2005-09-27 SL GKS Olsza Olszyna DOL
144 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 KMS Szczecin ZPO
145 PAKULSKI Michał 2008-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
146 PALIWODA Bartłomiej 2006-02-20 UKS Lipusz POM
147 PAPROCKI Szymon 2006-09-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
148 PAWELSKI Grzegorz 1968-02-14 AZS-AWF Gorzów LBU
149 PAWŁOW Adam 2001-03-25 MLKS Agros Żary LBU
150 PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 UKS Lipusz POM
151 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
152 PIASKOWSKI Antoni 2008-01-10 KL Lumel Zielona Góra LBU
153 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
154 PIESZKE Marcel 2007-01-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
155 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
156 PILWIŃSKI Marcel 2009-03-11 UKS Maszewiak Maszewo LBU
157 PIŁAT Jan 2006-01-16 MKL Toruń KPO
158 PITER Damian 2000-04-20 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
159 PLICHTA Antoni 2000-01-10 MKL Szczecin ZPO
160 POPRAWSKI Michał 2005-05-14 MKS Piast Głogów DOL
161 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
162 POŻEŻYŃSKI Mateusz 2006-05-08 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
163 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
164 PRZYBYLAK Bartosz 2006-12-22 UKS 12 Kalisz WLP
165 PTASIŃSKI Bartosz 2006-10-25 AZS-AWFiS Gdańsk POM
166 PUCZKO Krzysztof 2001-04-07 ZLKL Zielona Góra LBU
167 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
168 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
169 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
170 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
171 ROBAKOWSKI Antoni 2006-02-28 UKS Skoczek Władysławów WLP
172 ROJNA Jakub 2006-10-17 LKS Lubusz Słubice LBU
173 ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
174 ROMBALSKI Maksymilian 2004-03-19 MLKS Agros Żary LBU
175 RUDNICKI Antoni 2007-09-20 MLKS Sokół Lubin DOL
176 RUTKOWSKI Maciej 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
177 RZEPA Bruno 2009-04-19 LKS Górnik Wałbrzych DOL
178 SAMMLER Radosław 2007-07-10 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
179 SAWICKI Oskar 2009-07-20 MKS Piast Głogów DOL
180 SELERZYŃSKI Hubert 2004-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
181 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
182 SINIAWA Krystian 2006-10-02 MKS Piast Głogów DOL
183 SKUBISZ Ksawery 2009-03-02 LKS Lubusz Słubice LBU
184 SMOLEC Bartłomiej 2007-10-28 ZLKL Zielona Góra LBU
185 SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 PLKS Gwda Piła WLP
186 SOKOŁOWSKI Eryk 2008-04-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
187 STANKIEWICZ Filip 2006-11-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
188 STAŃ Mikołaj 2009-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
189 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
190 STASIAK Kamil 2007-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
191 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk POM
192 STOLARCZYK Marek 1964-06-10 LKS Lubusz Słubice LBU
193 SUCHECKI Michał Jan 2007-08-31 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
194 SZAKOŁA Jakub 2006-01-18 MLKS Agros Żary LBU
195 SZCZĘŚNIAK Karol 2008-01-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
196 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
197 SZTEJKOWSKI Damian 1999-03-10 LKS Polkowice DOL
198 SZUSTAK Jakub 2003-04-15 ZLKL Zielona Góra LBU
199 SZYMCZAK Bartłomiej 1999-04-12 MKS Piast Głogów DOL
200 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
201 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
202 ŚLĄZAK Piotr 2006-09-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
203 ŚWIERGOCKI Eryk 2001-10-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
204 TARASKIEWICZ Nikodem 2007-02-04 ZLKL Zielona Góra LBU
205 TEPER Patryk 2002-04-04 MKS Piast Głogów DOL
206 TETERA Michał 2005-12-07 MKS Piast Głogów DOL
207 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
208 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
209 TURBAŃSKI Mateusz 2004-05-02 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
210 TUTAK Piotr 2007-05-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
211 TYMCZYSZYN Bartosz 2007-01-21 ZLKL Zielona Góra LBU
212 WALCZAK Karol 2005-01-01 CKZiU Elektryk Nowa Sól LBU
213 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 OŚ AZS Poznań WLP
214 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
215 WAWRZYNIAK Piotr 2004-03-17 LKS Lubusz Słubice LBU
216 WEISS Marcin 2006-02-23 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
217 WIATRZYK Piotr 2001-01-01 ZLKL Zielona Góra LBU
218 WIELICZKO Sebastian 2000-04-14 LKS Lubusz Słubice LBU
219 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
220 WILCZYŃSKI Kajetan 2007-05-01 RLTL GGG Radom MAZ
221 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
222 WILK Tomasz 2007-07-24 MKS Piast Głogów DOL
223 WIŚNIEWSKI Dominik 2005-08-12 ZLKL Zielona Góra LBU
224 WIŚNIEWSKI Łukasz 2005-08-12 ZLKL Zielona Góra LBU
225 WŁODEK Kacper 2008-07-09 GKS Start Długołęka DOL
226 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
227 WOJCIESZAK Ksawier 2006-07-08 PLKS Gwda Piła WLP
228 WOJNA Aleksander 2007-10-25 KS Podlasie Białystok POD
229 WOJTKIEWICZ Maksymilian 2007-04-02 LKS Polkowice DOL
230 WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
231 WOŹNIAK Jarosław 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
232 WOŹNIAK Marcel 2007-03-18 UKS Ares Nowa Sól LBU
233 WOŹNIAK Paweł 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
234 WROCZYŃSKI Piotr 2001-02-05 MLKS Agros Żary LBU
235 WYRWAS Krzysztof 2001-08-17 LKS Lubusz Słubice LBU
236 WYRWAS Wojciech 2005-08-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
237 ZBORALSKI Mateusz 2002-03-24 UKS Ares Nowa Sól LBU
238 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
239 ZELEK Jakub 2004-09-05 UKS Maszewiak Maszewo LBU
240 ZIEMBA Jakub 2007-07-26 MKS Osa Zgorzelec DOL
241 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 KMS Szczecin ZPO
242 ZIĘTEK Leon 2006-06-21 WLKS Wrocław DOL
243 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
244 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
245 ŻARKOWSKI Paweł 2004-04-03 ZLKL Zielona Góra LBU
246 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.24622702598572sekund