STACHOWSKI Mateusz
2008-08-29
UKS OSoT Szczecin
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Piotr 2009-01-01 UKS Ares Nowa Sól LBU
2 ADAMEK Jakub 2008-02-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
3 ALLERT Olivier 2010-06-24 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
4 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
5 AMBROŻEWICZ Maksymilian 2007-01-05 UKS OSoT Szczecin ZPO
6 ARUNSI Uba 2008-10-05 UKS Czapla Białe Błota KPO
7 AUGUSTYNIAK Michał 2008-12-11 MKL Szczecin ZPO
8 BAGIŃSKI Oliwier 2009-05-31 MKS Iskra Pszczyna SLK
9 BAJRASZEWSKI Wojciech 2009-04-11 LKS Vectra Włocławek KPO
10 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
11 BANIAK Miłosz 2009-01-02 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
12 BARAN Miłosz 2006-01-19 MKS Kusy Szczecin ZPO
13 BARRETT Krzysztof 2006-07-18 UKS OSoT Szczecin ZPO
14 BARTOSZEWICZ Bartosz 2003-09-20 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
15 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
16 BAUMERT Karol 2010-04-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
17 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
18 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS Łódź LDZ
19 BEGER Filip 2007-08-24 LUKS Start Nakło KPO
20 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
21 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
22 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
23 BIAŁOUS Klaudiusz 2007-09-15 UKL Feniks Świdwin ZPO
24 BIELAN Dawid 2007-03-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
25 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
26 BIELSKI Adrian 2009-03-08 GKS Start Długołęka DOL
27 BIERSKI Ernest 2007-05-22 UKS OSoT Szczecin ZPO
28 BIGUS Bartosz 2006-10-26 UKS Lipusz POM
29 BIMKIEWICZ Mikołaj 2008-07-01 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
30 BIS Nikodem 2011-02-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
31 BIZIO Mateusz 2008-12-16 UKS MKL Szczecin ZPO
32 BOCHNA Mateusz 2009-05-10 AL Międzyzdroje ZPO
33 BOCIAN Kuba 2008-01-26 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
34 BOCZEK Błażej 2009-10-21 UKL Ósemka Police ZPO
35 BOHDANOWICZ Filip 2008-07-18 STS Pomerania Szczecinek ZPO
36 BOŁĄDZ Alan 2011-08-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
37 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
38 BORKOWSKI Patryk 2008-03-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
39 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
40 BORSUK Andrzej 2005-01-27 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
41 BORYSOV Ivan 2006-06-25 UKS OSoT Szczecin ZPO
42 BOŻYKOWSKI Szymon 2012-04-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
43 BRELIŃSKI Grzegorz 2004-08-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
44 BRYŁA Michał 2006-06-16 LLKS Pomorze Stargard ZPO
45 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
46 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
47 BRZOZOWSKI Daniel 2008-01-01 UKS MKL Szczecin ZPO
48 BRZOZOWSKI Franciszek 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
49 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
50 BUDNY Antoni 2015-11-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
51 BUKAŁA Kajetan 2008-08-11 LDK Wolin ZPO
52 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 BUZE Igor 2009-12-25 MKS Święc Sławno ZPO
54 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
55 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
56 CEGLAREK Bartosz 2008-02-28 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
57 CHERNYSHOV Oleksandr 2007-04-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
58 CHMARA Sebastian 1999-12-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
59 CHMIEL Michał 2006-12-04 UKS OSoT Szczecin ZPO
60 CHOJNACKI Radosław 2006-07-18 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
61 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
62 CHRAPEK Franciszek 2008-10-09 MKS Ustroń SLK
63 CHUDEREWICZ Jakub 2007-08-15 ULKS Tychowo ZPO
64 CIEPLIŃSKI Szymon 2008-04-20 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
65 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
66 CISZONEK Bartosz 2009-09-04 LLKS Pomorze Stargard ZPO
67 CYBULSKI Damian 2007-08-02 UKS Lipusz POM
68 CYDZIK Jan 2008-01-01 UKS MKL Szczecin ZPO
69 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
70 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
71 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
72 CZARNECKI Oliwier 2012-03-26 UKS OSoT Szczecin ZPO
73 CZARNECKI Oskar 2008-04-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
74 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
75 CZERNIAKOWSKI Eryk 2007-07-30 UKS Mieszko Chojna ZPO
76 CZOP Mateusz 2009-06-19 LLKS Pomorze Stargard ZPO
77 DAMPS Krzysztof 2008-11-06 MKS Sambor Tczew POM
78 DARAŻ Mikołaj 2008-01-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
79 DAWID Jan 2002-03-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
80 DĄBROWSKI Igor 2010-04-09 KL Bałtyk Koszalin ZPO
81 DEMKOWICZ Szymon 2010-11-24 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
82 DŁUGOŁĘCKI Jakub 2008-11-10 UKS MKL Szczecin ZPO
83 DOBROWOLSKI Paweł 2010-04-26 UKL Feniks Świdwin ZPO
84 DOBRZAŃSKI Artur 2008-11-18 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
85 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
86 DOMASZEWICZ Philip 2008-02-25 KS Podlasie Białystok POD
87 DROHOMIRECKI Dawid 2007-03-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
88 DROZDA Antoni 2008-02-03 MLKS Sokół Lubin DOL
89 DRUSZLAKOWSKI Ksawery 2011-09-21 ZLKL Zielona Góra LBU
90 DUNDER Maciej 2007-04-25 AL Międzyzdroje ZPO
91 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
92 DYDO Michał 2008-05-31 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
93 DZIKOWSKI Mateusz 2004-11-15 MKL Szczecin ZPO
94 FĄFARA Dominik 2007-02-22 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
95 FILIPOWSKI Jakub 2007-10-05 AL Międzyzdroje ZPO
96 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
97 FRĄTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
98 FRYDRYCH Sebastian 2010-08-08 MKS Junior Złocieniec ZPO
99 FRYSZER Miłosz 2008-01-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
100 FURSEWICZ Eryk 2003-02-24 KS AZS AWF Kraków MLP
101 GAJ Wojciech 2010-05-04 UKS OSoT Szczecin ZPO
102 GAJEWSKI Kamil 2008-05-16 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
103 GAMZA Kacper 2009-05-27 KS Agros Zamość LBE
104 GARCZYŃSKI Filip 2008-12-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
105 GĄGOROWSKI Aleksander 2009-07-11 MKS Kusy Szczecin ZPO
106 GDANIEC Antoni 2008-09-23 AZS-AWFiS Gdańsk POM
107 GLISZCZYŃSKI Łukasz 1999-01-31 UKS Czapla Białe Błota KPO
108 GŁADKOWSKI Stanisław 2009-12-22 STS Pomerania Szczecin ZPO
109 GŁOGOWSKI Patryk 2008-11-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
110 GŁOWACZEWSKI Amadeusz 2008-07-09 KS Agros Zamość LBE
111 GNIOT Igor 2008-03-03 LUKS Start Nakło KPO
112 GOBER Igor 2008-02-20 LUKS Hańcza Suwałki POD
113 GONDEK Marcel 2007-08-27 AL Międzyzdroje ZPO
114 GORCZYCA Jakub 2009-02-18 AML Słupsk POM
115 GÓRSKI Maciej 2009-10-22 SL Olimpia Poznań WLP
116 GRACZYK Paweł 2007-03-08 KL Gdynia POM
117 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
118 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
119 GRUDZIEŃ Adam 2008-09-15 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
120 GRUDZIŃSKI Krzysztof 2006-10-05 UKS OSoT Szczecin ZPO
121 GRZECHULSKI Ksawery 2005-05-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
122 GRZESIAK Mikołaj 2008-04-03 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
123 GURJEW Grzegorz 2010-07-12 SL Olimpia Poznań WLP
124 HADUCH Michał 2008-11-21 UKS MKL Szczecin ZPO
125 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
126 HAŁUSZKA Mateusz 2009-08-07 UKL Feniks Świdwin ZPO
127 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
128 HARĘŻA Fabian 2008-04-28 ZSR Start Zielona Góra LBU
129 HIRT Igor 2009-11-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
130 HOŁOBYN Łukasz 2007-05-05 MKL Szczecin ZPO
131 HOROSZKIEWICZ Antoni 2008-10-21 LKS Lubusz Słubice LBU
132 HUCULAK Mateusz 2008-11-06 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
133 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
134 IWANICKI Marek 2010-08-04 UKS OSoT Szczecin ZPO
135 IWIŃSKI Krzysztof 2005-11-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
136 JAĆKOWSKI Oliwier 2005-04-04 MKL Szczecin ZPO
137 JAKIMIAK Mateusz 2009-08-25 LDK Wolin ZPO
138 JAKÓBOWSKI Jakub 2008-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
139 JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
140 JAKUBÓW Konrad 2008-10-29 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
141 JAŁOWICZOR Mateusz 2011-08-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
142 JANDA Bartosz 1993-02-01 SKSG Korona Szczecin ZPO
143 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
144 JANECZEK Stanisław 2010-01-14 UKL Ósemka Police ZPO
145 JANIAK Marcel 2010-12-18 STS Pomerania Szczecinek ZPO
146 JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
147 JAROSZEWICZ Adam 2012-10-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
148 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
149 JARUZEL Hubert 2008-04-30 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
150 JASIECKI Kacper 2007-05-28 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
151 JASIŃSKI Maksymilian 2010-08-10 ZLKL Zielona Góra LBU
152 JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 MKL Toruń KPO
153 JASIŃSKI Piotr 2006-09-18 LLKS Pomorze Stargard ZPO
154 JAŚKIEWICZ Marcin 2010-04-23 MKS Kusy Szczecin ZPO
155 JAZDON Szymon 2009-06-24 SL Olimpia Poznań WLP
156 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
157 JELONEK Wiktor 2009-02-23 MKL Maraton Świnoujście ZPO
158 JEZIORNY Patryk 2007-10-10 AL Międzyzdroje ZPO
159 JĘDRZEJCZAK Alex 2008-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
160 JONASIK Wojciech 2010-06-09 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
161 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
162 JÓŹWIK Daniel 2007-01-31 UKL Ósemka Police ZPO
163 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
164 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
165 KABZIŃSKI Franciszek 2008-10-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
166 KACZMAREK Witold 2010-01-05 MLKS Agros Żary LBU
167 KALINICZENKO Daniil 2014-07-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
168 KAŁUŻNY Damian 2010-05-18 AL Międzyzdroje ZPO
169 KAŁUŻNY Miłosz 2010-09-07 LUKS Namysłów OPL
170 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
171 KAMELSKI Szymon 2010-07-02 MKS Święc Sławno ZPO
172 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
173 KARASZEWSKI Paweł 2006-01-10 SKLA Sopot POM
174 KARBOWSKI Angus 2011-12-01 UKS OSoT Szczecin ZPO
175 KARBOWSKI Rory 2007-03-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
176 KARMELITA Jan 2010-06-22 LKS Atleta Gniezno WLP
177 KARPIŃSKI Nikodem 2008-05-17 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
178 KASAK Adam 2008-10-11 MKS Żak Biała Podlaska LBE
179 KASPRZAK Bartosz 2009-01-10 MKS Święc Sławno ZPO
180 KASPRZAK Kajetan 2008-01-12 PLKS Gwda Piła WLP
181 KASPRZYK Gabriel 2008-11-04 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
182 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
183 KASZUBOWSKI Mateusz 2007-11-23 KL Bałtyk Koszalin ZPO
184 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
185 KAŹMIERCZAK Dominik 2008-12-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
186 KEMPSKI Filip 2002-09-12 KS AZS AWF Katowice SLK
187 KINDRA Dawid 2007-12-19 MLKS Sokół Lubin DOL
188 KISŁY Wojciech 2011-10-05 MKP Myślibórz ZPO
189 KLEBIEKO Nikodem 2008-06-20 MKS Sambor Tczew POM
190 KLEMENDORF Antoni 2010-01-17 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
191 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
192 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
193 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS Łódź LDZ
194 KOBUS Dominik 2010-03-31 KL Bałtyk Koszalin ZPO
195 KOCHAŃSKI Beniamin 2009-10-09 ZLKL Zielona Góra LBU
196 KONDEL Damian 2008-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
197 KONDRATOWICZ Dominik 2010-07-08 AZS-AWF Gorzów LBU
198 KONIECZNY Wojciech 2008-10-25 SL Olimpia Poznań WLP
199 KONTRONIEWICZ Krzysztof 2008-09-18 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
200 KOŃCZAL Hubert 2008-06-19 LUKS Start Nakło KPO
201 KOPERA Marcel 2009-04-17 MKS Święc Sławno ZPO
202 KORALEWSKI Maksymilian 2007-12-01 SKLA Sopot POM
203 KOREMBA Michał 2008-05-15 MKS Kusy Szczecin ZPO
204 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
205 KORYZNA Szymon 2009-02-10 ZLKL Zielona Góra LBU
206 KORZYSTKO Filip 2010-01-24 UKL Feniks Świdwin ZPO
207 KOS Michał 2008-08-05 MKS Święc Sławno ZPO
208 KOSMALA Adam 2010-09-23 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
209 KOSMOWSKI Grzegorz 2010-05-18 ZLKL Zielona Góra LBU
210 KOSTECKI Dominik 2008-08-15 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
211 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
212 KOWALCZYK Piotr 2009-06-25 MKS Święc Sławno ZPO
213 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
214 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
215 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
216 KOZDRA Tycjan 1997-02-14 UKS Mieszko Chojna ZPO
217 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
218 KOZUB Marcel 2008-04-03 UKL Ósemka Police ZPO
219 KRAIŃSKI Klaudiusz 2009-02-17 UKL Ósemka Police ZPO
220 KRAKOWSKI Eryk 2008-12-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
221 KRAMARENKO Illia 2008-05-11 KL Bałtyk Koszalin ZPO
222 KRAWCZAK Maciej 2008-06-29 MKL Szczecin ZPO
223 KRAWCZYK Jakub 2008-12-19 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
224 KREMPIC Arkadiusz 2008-12-08 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
225 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
226 KRUCZEK Łukasz 2009-01-01 niest. Szczecin ZPO
227 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
228 KRZESZOWSKI Igor 2008-06-20 AML Słupsk POM
229 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
230 KUBIK Marek 2010-02-09 UKL Ósemka Police ZPO
231 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
232 KUCHARSKI Hubert 2010-07-29 UKL Feniks Świdwin ZPO
233 KUCZYŃSKI Piotr 2008-11-30 UKS OSoT Szczecin ZPO
234 KUJAWA Dawid 2009-06-25 LKS Lubusz Słubice LBU
235 KUJAWA Szymon 2008-06-18 KL Bałtyk Koszalin ZPO
236 KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 SAS AZS AWF Kraków MLP
237 KUNZE Kamil 2007-10-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
238 KUPIS Adam 2011-07-31 UKS OSoT Szczecin ZPO
239 KURILENKO Sviatoslav 2008-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
240 KURYŁENKO Lubomyr 2009-09-30 UKS Czapla Białe Błota KPO
241 KURZEWSKI Kacper 2006-08-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
242 KURZYŃSKI Adam 2008-03-28 UKS Maszewiak Maszewo LBU
243 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
244 KUŚMIERCZYK Filip 2009-06-16 PUKS Jedynka Łosice MAZ
245 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
246 KWIATKOWSKI Maurycy 2008-03-03 MKS Kusy Szczecin ZPO
247 KWIATKOWSKI Tymon 2010-07-05 LKS Zantyr Sztum POM
248 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
249 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
250 LARWIŃSKI Paweł 2010-08-10 KL Bałtyk Koszalin ZPO
251 LATOS Marcel 2007-05-17 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
252 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 KL Bałtyk Koszalin ZPO
253 LEWANDOWSKI Łukasz 2008-02-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
254 LEWANDOWSKI Tomasz 2010-03-31 SKSG Korona Szczecin ZPO
255 LEWKOWICZ Bartosz 2008-04-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
256 LIBERA Tobiasz 2008-07-06 MKS Baszta Szamotuły WLP
257 LIBERA Wojciech 2004-11-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
258 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
259 LORENC Bogumił 2008-10-06 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
260 ŁABUZ Miłosz 2010-11-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
261 ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 MKL Szczecin ZPO
262 ŁOSIAK Konrad 2006-07-10 MKS Sambor Tczew POM
263 ŁUCZAK Hubert 2008-01-01 MKL Maraton Świnoujście ZPO
264 ŁUKASIK Adrian 2008-06-29 UKS MKL Szczecin ZPO
265 ŁUKASZEWICZ Jan 2009-08-17 ZLKL Zielona Góra LBU
266 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
267 MAJCHER Stefan 2010-01-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
268 MAJDAŃSKI Borys 2008-07-22 UKS OSoT Szczecin ZPO
269 MAJEWSKI Karol 2005-09-28 MKS Kusy Szczecin ZPO
270 MAJEWSKI Piotr 2009-09-18 UKL Ósemka Police ZPO
271 MAKAROŃSKI Franciszek 2011-01-18 UKS LA Wałcz ZPO
272 MAKAROWSKI Marcel 2008-08-05 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
273 MALEK Michał 2009-04-24 MLKS Baszta Bytów POM
274 MALESZKA Mateusz 2009-03-17 LUKS Orkan Września WLP
275 MALINOWSKI David 2008-03-22 MKL Szczecin ZPO
276 MAŁOLEPSZY Dawid 2006-06-08 AL Międzyzdroje ZPO
277 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
278 MAŃKOWSKI Piotr 2007-01-01 UKS OSoT Szczecin ZPO
279 MARCHLEWSKI Szymon 2009-07-31 KS Zamek Kurzętnik WMZ
280 MARCINIEWICZ Bartosz 2002-11-24 KS AZS AWF Katowice SLK
281 MARKOWSKI Remigiusz 2004-08-23 STS Pomerania Szczecinek ZPO
282 MARKUSZEWSKI Szymon 2009-03-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
283 MATUSIAK Michał 2010-02-05 UKS OSoT Szczecin ZPO
284 MATUSZEWSKI Wojciech 2013-09-26 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
285 MAZUR Igor 2009-05-09 AL Międzyzdroje ZPO
286 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
287 MAZUREK Maciej 2008-11-18 UKS OSoT Szczecin ZPO
288 MAZUROWSKI Wojciech 2009-02-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
289 MĄCZYŃSKI Stanisław 2009-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
290 MENDELSKI Hubert 2010-12-29 KL Bałtyk Koszalin ZPO
291 MERTKA Filip 2009-04-12 UKS Cyprianka KPO
292 MĘTLAK Tomasz 2008-03-29 KS Gwardia Piła WLP
293 MICHALAK Jakub 1986-04-17 MKS Siechnice DOL
294 MICHALEWICZ Marcel 2009-04-09 UKS Ares Nowa Sól LBU
295 MIELCZAREK Mateusz 2004-08-02 UKS Mieszko Chojna ZPO
296 MIELESZKO Jakub 2006-05-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
297 MIKOŁAJCZAK Jakub 2009-11-08 MKS Święc Sławno ZPO
298 MIKOŁAJCZYK Jakub 2008-09-26 PZS Gontyniec Chodzież WLP
299 MILEWSKI Wiktor 2007-12-24 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
300 MITUTA Dawid 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
301 MITUTA Igor 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
302 MOSKWA Mikołaj 2009-02-03 UKS OSoT Szczecin ZPO
303 MRÓZ Dominik 2009-01-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
304 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
305 MUSIELEWSKI Kacper 2009-06-11 LUKS Orkan Września WLP
306 MUSS Mikołaj 2009-10-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
307 NALIWAJSKI Jakub 2009-04-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
308 NARKIEWICZ Miłosz 2008-10-29 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
309 NAZAROWICZ Hubert 2008-03-15 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
310 NETZEL Jan 2009-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
311 NIEMCEWICZ Piotr 2008-01-27 MKL Szczecin ZPO
312 NIEŚCIEROWICZ Bartosz 2008-11-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
313 NIZIOŁ Konrad 2010-09-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
314 NOGALA Franciszek 2010-01-15 AL Międzyzdroje ZPO
315 NOWACZYK Michał 2008-08-14 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
316 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
317 NOWAK Wiktor 2004-12-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
318 NOWICKI Gabriel 2011-04-23 ZLKL Zielona Góra LBU
319 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
320 NOWIŃSKI Kamil 2009-07-01 KS Podlasie Białystok POD
321 OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
322 OCHERET Samuel 2008-03-25 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
323 OCHOCKI Bartosz 2009-10-15 KKS Sfora Bojano POM
324 OCHOTNY Jonasz 2009-06-25 MLLKS BiegamBoLubię Gubin LBU
325 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
326 OLEJNICZAK Tomasz 2013-09-22 UKS OSoT Szczecin ZPO
327 OLEKSY Jakub 2008-10-08 MKS Junior Złocieniec ZPO
328 OLSZEWSKI Jakub 2009-03-19 MKS Kusy Szczecin ZPO
329 OMILIAŃCZYK Oskar 2009-11-19 MKS Junior Złocieniec ZPO
330 OPAS Szymon 2009-03-15 UKL Ósemka Police ZPO
331 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
332 ORŁOWSKI Norbert 2008-08-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
333 OSIKA Bartłomiej 2004-06-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
334 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
335 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
336 OWCZAREK Piotr 2005-09-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
337 OŻÓG Oskar 2008-08-28 MLKS Lubusz Barlinek ZPO
338 PACHOLSKI Mateusz 2009-06-16 UKS Barnim Goleniów ZPO
339 PAKUŁA Jan 2008-04-11 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
340 PALONKA Oliwier 2008-10-09 MKS Olimp Łobez ZPO
341 PAPLICKI Wojciech 2008-05-02 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
342 PARADOWSKI Kacper 2009-06-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
343 PASTUSZKO Damian 2010-12-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
344 PAWLAK Marcin 2008-04-08 BKS Bydgoszcz KPO
345 PAWLAK Olaf 2008-05-14 KL Gdynia POM
346 PAWLICKI Szymon 2002-06-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
347 PAWLIŃSKI Piotr 2009-11-22 UKL Ósemka Police ZPO
348 PAWŁOWSKI Cezary 2010-06-08 GKS Start Długołęka DOL
349 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
350 PECYNA Krystian 2008-09-01 MLKS Agros Żary LBU
351 PEPLIŃSKI Kacper 2006-10-17 UKS Lipusz POM
352 PIASECKI Rafał 2008-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
353 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
354 PIEJKO Michał 2004-01-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
355 PIEŚLAK Patryk 2009-01-28 MKS Kusy Szczecin ZPO
356 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
357 PIOTROWICZ Dominik 2010-02-17 KS Hanza Goleniów ZPO
358 PLUTA Mateusz 2011-01-11 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
359 PŁÓCIENNICZAK Jakub 2008-01-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
360 POCZTA Kaspian 2008-10-06 STS Pomerania Szczecinek ZPO
361 PODOBA Oskar 2009-03-22 MKS Sambor Tczew POM
362 PODOLSKI Filip 2008-04-30 KS ATHLETICS Busko-Zdrój SWK
363 PODOŁOWSKI Jakub 2008-11-09 UKL Feniks Świdwin ZPO
364 POLOK Patryk 2009-11-09 MKS Ustroń SLK
365 POPIELARSKI Olgierd 2008-06-03 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
366 POPOWICZ Wojciech 2008-08-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
367 PORADA Antoni 2008-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
368 POŚPIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
369 PRĘDKI Tobiasz 2009-01-14 STS Pomerania Szczecinek ZPO
370 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
371 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
372 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
373 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
374 PRZYBYŁ Bartosz 2009-01-16 MUKS Kadet Rawicz WLP
375 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
376 PRZYSTUPA Jakub 2008-03-20 MKS Kusy Szczecin ZPO
377 PYRGIEL Jędrzej 2010-06-13 UKS MKL Szczecin ZPO
378 PYSIAK Szymon 2010-02-23 LKS Lubusz Słubice LBU
379 RECA Jakub 2009-11-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
380 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS Łódź LDZ
381 REWAJ Dawid 2004-09-14 MLKS Agros Żary LBU
382 REWAJ Filip 2010-01-13 MLKS Agros Żary LBU
383 RODZIEWICZ Mateusz 2007-08-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
384 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
385 ROGUSKI Jan 2009-03-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
386 ROMEJKO Kacper 2008-09-21 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
387 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
388 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
389 RUCIŃSKI Krzysztof 2008-04-22 SL Olimpia Poznań WLP
390 RUCIŃSKI Maciej 2008-02-08 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
391 RUTKOWSKI Maciej 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
392 RUTKOWSKI Nikodem 2008-06-25 UKS Cyprianka KPO
393 RYBICKI Jakub 2004-08-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
394 RYBKA Piotr 2006-04-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
395 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
396 RYDZEWSKI Kacper 2008-08-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
397 RYFUN Stanisław 2010-05-28 KL Bałtyk Koszalin ZPO
398 RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 UKL Feniks Świdwin ZPO
399 RYSIEWSKI Filip 2009-01-28 KS Gwardia Piła WLP
400 RZEPECKI Dominik 2008-08-19 LLKS Pomorze Stargard ZPO
401 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
402 SADZA Filip 2008-11-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
403 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
404 SAMUL Jan 2008-02-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
405 SCHAB Aleksander 2007-10-08 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
406 SENKO Wojciech 2007-05-20 MKL Szczecin ZPO
407 SIKORA Eryk 2008-01-07 UMLKS START Wieruszów LDZ
408 SIKORA Kamil 2009-10-08 LKS Polkowice DOL
409 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
410 SIRAK Władysław 2010-07-23 ZLKL Zielona Góra LBU
411 SIUDA Krzysztof 2009-02-12 OŚ AZS Poznań WLP
412 SIURDYNA Robert 2009-01-17 UKS Arbod Dobra Nowogardzka ZPO
413 SKONECZNY Mateusz 2008-08-20 UKS Vis Skierniewice LDZ
414 SKOWROŃSKI Jakub 2008-07-09 LKS Vectra Włocławek KPO
415 SKÓRA Franciszek 2010-12-26 KL Bałtyk Koszalin ZPO
416 SKRABURSKI Bartosz 2011-10-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
417 SŁODKI Seweryn 2008-10-21 UKS Lipusz POM
418 SŁUPSKI Mateusz 2004-06-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
419 SMARDZ Szymon 2008-02-22 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
420 SMĘT Antoni 2007-03-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
421 SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 KL Iskra Białogard ZPO
422 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
423 SOBCZYŃSKI Hubert 2008-04-11 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
424 SOBIERAJSKI Antoni 2008-06-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
425 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
426 SOBOCIŃSKI Bartosz 2005-09-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
427 SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 AL Międzyzdroje ZPO
428 SOROKA Krzysztof 2009-07-25 UKS MKL Szczecin ZPO
429 SOWA Dawid 2009-07-10 OŚ AZS Poznań WLP
430 SOWIŃSKI Aleks 2008-12-09 UKL Ósemka Police ZPO
431 SPROŃSKI Adrian 2008-02-29 MKL Szczecin ZPO
432 STACHEWICZ Adam 2008-09-05 UKS MOSiR Działdowo WMZ
433 STACHOWSKI Jonatan 2009-10-22 LUKS Start Nakło KPO
434 STACHÓW Ryszard 2009-12-18 UKS MKL Szczecin ZPO
435 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
436 STANISŁAWCZYK Szymon 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
437 STAŃ Mikołaj 2009-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
438 STASIAK Oliwier 2007-06-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
439 STASIAK Wojciech 2008-09-13 UKS Trójka Mikołów SLK
440 STASZKIEWICZ Tymon 2012-01-05 LKS Atleta Gniezno WLP
441 STEFANIAK Wiktor 2009-06-16 UKS OSoT Szczecin ZPO
442 STEFAŃSKI Oliwier 2013-11-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
443 STEINKE Tymoteusz 2009-01-21 ULKS Skoczek Pogórze POM
444 STELMASIK Franciszek 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
445 STELNICKI Filip 2009-04-22 MKS Kusy Szczecin ZPO
446 STĘPKOWSKI Mateusz 2008-01-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
447 STODÓŁKA Konrad 2011-03-18 GKS Start Długołęka DOL
448 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
449 STROJNY Jan 2009-03-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
450 STROMIDŁO Kacper 2009-05-31 MKS Hermes Gryfino ZPO
451 STRÓŻYK Wojciech 2014-06-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
452 STRZELECKI Szymon 2006-02-06 LLKS Pomorze Stargard ZPO
453 SUDOŁ Jan 2007-01-26 MKL Szczecin ZPO
454 SUMERA Karol 2008-10-13 LLKS Pomorze Stargard ZPO
455 SUMERA Wiktor 2009-12-18 LLKS Pomorze Stargard ZPO
456 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
457 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
458 SZAŁWIŃSKI Oskar 2008-03-19 STS Pomerania Szczecinek ZPO
459 SZCZUROWSKI Adam 2011-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
460 SZCZYGIEŁ Jan 2006-06-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
461 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
462 SZREDZIŃSKI Jakub 2008-07-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
463 SZREDZIŃSKI Krzysztof 2009-05-29 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
464 SZUMLEWSKI Wojciech 2008-02-10 AL Międzyzdroje ZPO
465 SZUSTAK Alan 2007-10-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
466 SZYKUŁA Łukasz 2010-10-10 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
467 SZYMAŃSKI Nikodem 2008-01-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
468 SZYMAŃSKI Teodor 2011-07-13 ZLKL Zielona Góra LBU
469 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
470 SZYSZKA Leon 2011-11-21 UKS OSoT Szczecin ZPO
471 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
472 ŚCIŚLAK Ksawery 2008-06-22 LKS Zantyr Sztum POM
473 ŚMIGIEL Jakub 2008-12-12 MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski KPO
474 ŚMIGIELSKI Adam 2008-10-20 UKL Feniks Świdwin ZPO
475 ŚWIĄTKOWSKI Dawid 2008-03-07 STS Pomerania Szczecin ZPO
476 ŚWIŚ Bartosz 2005-11-04 UKL Feniks Świdwin ZPO
477 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
478 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
479 TARNOWSKI Jan 2009-04-16 UKS OSoT Szczecin ZPO
480 TATARYNOWICZ Maciej 2004-07-14 LLKS Pomorze Stargard ZPO
481 TKACHENKO Hrihorii 2007-12-07 UKS OSoT Szczecin ZPO
482 TODRYK Dominik 2008-05-20 UKS OSoT Szczecin ZPO
483 TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
484 TRAWIŃSKI Bartosz 2008-07-13 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
485 TROJNAR Kamil 2008-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
486 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
487 TURNO Patryk 2008-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
488 URBAN Olaf 2010-08-26 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
489 WAŁOWSKI Jakub 2006-11-12 MKS Kusy Szczecin ZPO
490 WANTUCH Kacper 2008-02-19 MMKS Gdańsk POM
491 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
492 WAWRZYŃSKI Nikodem 2009-01-15 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
493 WECZER Adam 2010-02-04 UKS OSoT Szczecin ZPO
494 WEKWEJT Dawid 2009-01-24 KSLZS Kruszwica KPO
495 WERESZCZYŃSKI Adrian 2009-11-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
496 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
497 WICZYŃSKI Franciszek 2008-03-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
498 WIERCIŃSKI Jakub 2008-10-19 MKS Żak Biała Podlaska LBE
499 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
500 WILGA Oliwier 2008-01-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
501 WILK Konrad 2009-03-26 LLKS Pomorze Stargard ZPO
502 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
503 WIŚNIEWSKI Tomasz 2008-12-29 AL Międzyzdroje ZPO
504 WITKOWSKI Tomasz 2010-11-16 MLKS Agros Żary LBU
505 WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
506 WNUK Dominik 2008-04-27 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
507 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
508 WOJAK Wiktor 2007-08-03 LKS Polkowice DOL
509 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
510 WOLAK Filip 2008-10-22 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
511 WOLSKI Bartosz 2008-07-12 MLKS Baszta Bytów POM
512 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
513 WOZIŃSKI Krzysztof 2009-08-11 UKS MKL Szczecin ZPO
514 WOŻNIAK Michał 2008-09-09 LLKS Osowa Sień LBU
515 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
516 WRĘGA Stanisław 2009-03-27 MKL Szczecin ZPO
517 WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 SL Olimpia Poznań WLP
518 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
519 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa WMZ
520 ZAKRZEWSKI Marek 2005-12-18 AML Słupsk POM
521 ZAPAŁ Mateusz 2007-10-22 UKS Ares Nowa Sól LBU
522 ZAPAŁOWSKI Filip 2007-04-21 UKL Ósemka Police ZPO
523 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
524 ZARZYCKI Stanisław 2008-01-14 MKL Szczecin ZPO
525 ZAWADZKI Piotr 2007-10-15 MKL Szczecin ZPO
526 ZBOROWSKI Mateusz 2008-12-13 MKL Szczecin ZPO
527 ZBOŻNIK Karol 2009-03-02 STS Pomerania Szczecinek ZPO
528 ZIEGLER Wiktor 2005-10-19 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
529 ZIENKIEWICZ Aleks 2009-06-14 MKL Chełm LBE
530 ZIĘTARSKI Szymon 2005-01-18 STS Pomerania Szczecin ZPO
531 ZIĘTEK Szymon 2013-05-12 GKS Start Długołęka DOL
532 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
533 ZWOLIŃSKI Antoni 2008-10-25 UKS OSoT Szczecin ZPO
534 ŻUKOWSKI Mateusz 2005-08-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
535 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 1.3355810642242sekund