ZDRAJKOWSKI Dominik
2008-03-11
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
4 BABIARSKI Radosław 2007-09-25 LKS Koluszki LDZ
5 BAGIŃSKI Bartłomiej 2008-02-20 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
6 BAJRASZEWSKI Tomasz 2006-12-20 LKS Vectra Włocławek KPO
7 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
8 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
9 BARAŃSKI Dawid 2009-02-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
10 BARCICKI Michał 2003-02-07 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
11 BARTCZAK Filip 2006-04-13 MKLA Łęczyca LDZ
12 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
13 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
14 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
15 BEDNARSKI Dariusz 1954-04-23 MUKS Płock MAZ
16 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
17 BŁASZCZYK Wojciech 2006-10-02 UKS 55 Łódź LDZ
18 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
19 BOGACZ Wojciech 2008-10-01 LUKS Strzałków LDZ
20 BOGUSZ Piotr 2012-07-02 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
21 BOŃKOWSKI Wojciech 2006-01-30 MLKL Płock MAZ
22 BORKOWSKI Jakub 2009-01-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
23 BORKOWSKI Patryk 2004-07-12 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 BOROWSKI Jarosław 2003-03-17 MKLA Łęczyca LDZ
25 BORYNA Piotr 2007-08-02 UKS Vis Skierniewice LDZ
26 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
28 BUCHMILLER Wiktor 2006-04-10 MKLA Łęczyca LDZ
29 BUDZIAK Oskar 2002-07-05 BKS Bydgoszcz KPO
30 BUJAKIEWICZ Tymoteusz 2009-01-25 KS Wejher Wejherowo POM
31 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
32 CHILICKI Ksawery 2010-12-09 KL Ziemia Kłodzka DOL
33 CHOINSKI Klaudiusz 2004-05-09 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
34 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
35 CIESIELSKI Nikodem 2008-07-20 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
36 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
37 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
38 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
39 CZUCZWARA Krystian 2009-01-01 KL Ziemia Kłodzka DOL
40 DAGIEL Szymon 2009-10-07 MKS Piast Głogów DOL
41 DAŁEK Piotr 2009-07-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
42 DAMAS Wojciech 2008-06-25 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
43 DAROSZEWSKI Jakub 1991-11-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
44 DĄBROWSKI Karol 1995-05-08 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
45 DOBBER Gabriel 2008-06-06 PLKS Gwda Piła WLP
46 DOŁĘGOWSKI Sebastian 2008-01-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
47 DONAKOWSKI Damian 2003-03-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
48 DUDEK Maksymilian 2007-03-23 LUKS Boguszyce LDZ
49 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
50 DUDKA Miłosz 2009-11-21 MKLA Łęczyca LDZ
51 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
52 DUMAŃSKI Krzysztof 2004-02-08 KL Ziemia Kłodzka DOL
53 DURLIK Jakub 2003-08-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
54 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
55 DYMIŃSKI Nikodem 2008-02-25 BKL Bełchatów LDZ
56 FADROWSKI Franciszek 2007-05-06 UKS MTE Milanówek MAZ
57 FIAŁA Igor 2002-12-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 FOGEL Ignacy 2009-08-05 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
59 FRĄTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
60 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
61 GAJDA Piotr 2010-04-07 UKS MTE Milanówek MAZ
62 GARBICZ Alexander 2008-09-01 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
63 GAWIN Adam 2008-10-26 AZS Łódź LDZ
64 GDANIETZ Szymon 2007-09-17 UKS Jedynka Reda POM
65 GLAPIŃSKI Sławomir 1994-03-16 AZS Łódź LDZ
66 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
67 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
68 GŁOGOWSKI Stanisław 2010-04-21 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
69 GOŚCINIAK Miłosz 2008-07-06 UKS Vis Skierniewice LDZ
70 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
71 GRABARCZYK Marcin 2009-02-12 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
72 GRACZYK Maciej 2001-06-11 UKS 55 Łódź LDZ
73 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
74 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
75 GRUSZKA Filip 2008-09-19 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
76 GRYGLEWSKI Marcin 2008-04-28 LUKS Strzałków LDZ
77 GRYNIENKO Maciej 1998-03-30 WKS Śląsk Wrocław DOL
78 GRZEGOREK Michał 2009-01-26 LUKS Start Nakło KPO
79 GRZELAK Kornel 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
80 GUZIK Marcin 2008-12-21 LUKS Strzałków LDZ
81 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
82 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
83 HOZER-KOĆMIEL Anton 2007-10-04 KMS Szczecin ZPO
84 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
85 IGNATOWSKI Wiktor 2007-03-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
86 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
87 JABŁOŃSKI Krystian 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
88 JACHYM Marcin 2001-04-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
89 JAGODZIŃSKI Wiktor 2009-06-26 UKS Vis Skierniewice LDZ
90 JAKÓBOWSKI Jakub 2008-10-13 ZLKL Zielona Góra LBU
91 JANDA Tomasz 2009-11-06 KL Ziemia Kłodzka DOL
92 JANECKI Szymon 2008-02-25 UKS Vis Skierniewice LDZ
93 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
94 JASKÓLSKI Oskar 2007-08-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
95 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
96 JENIEC Jakub 2006-12-07 UKS Czwórka Białystok POD
97 JOACHIMIAK Juliusz 2001-06-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
98 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
99 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
100 KALAMARSKI Mateusz 2002-06-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
101 KALINOWSKI Bartosz 2005-03-19 LUKS Start Nakło KPO
102 KAŁUŻYŃSKI Marcel 2009-09-21 AML Słupsk POM
103 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
104 KAMIŃSKI Kacper 2008-04-08 UKS Vis Skierniewice LDZ
105 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
106 KASPRZAK Andrzej 1986-11-07 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
107 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
108 KAŹMIERCZAK Jakub 2010-07-22 MKLA Łęczyca LDZ
109 KAŹMIERCZAK Krystian 1999-02-09 MKLA Łęczyca LDZ
110 KAŻMIERCZAK Krystian 2003-01-08 MKLA Łęczyca LDZ
111 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
112 KĘDROŃ Tymon 2009-06-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
113 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
114 KŁOSIŃSKI Szymon 2001-06-19 MKLA Łęczyca LDZ
115 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
116 KOBIELSKI Norbert 1997-01-28 MKS Inowrocław KPO
117 KOKOSZKIEWICZ Tymoteusz 2005-05-19 UKS 55 Łódź LDZ
118 KOLAŃCZYK Marcel 2008-06-04 MKS Piast Głogów DOL
119 KOLPERT Jakub 2005-10-04 MKS Truso Elbląg WMZ
120 KOŁODZIEJCZYK Gabriel 2009-03-01 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
121 KOŁODZIEJSKI Mateusz 2002-06-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
122 KOPER Piotr 2007-05-10 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
123 KOPERSKI Juliusz 2007-08-28 MKLA Łęczyca LDZ
124 KORBEŃ Bartosz 2008-07-29 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
125 KORNAŚ Franciszek 2008-09-23 KL Ziemia Kłodzka DOL
126 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
127 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
128 KOSIOREK Piotr 2008-09-09 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
129 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
130 KOSMOWSKI Wojciech 2011-11-04 UKS Jedynka Łowicz LDZ
131 KOSTKIEWICZ Filip 1999-05-14 KS AZS AWF Kraków MLP
132 KOSZLA Pio 2010-01-01 MKS Piast Głogów DOL
133 KOŚLA Jakub 2008-11-27 MKS Piast Głogów DOL
134 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
135 KOWALSKI Hubert 2007-06-12 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
136 KOWALSKI Kacper 2004-07-26 MKS Piast Głogów DOL
137 KRAJEWSKI Dominik 2002-05-08 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
138 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
139 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
140 KRAWICZ Piotr 2008-09-16 MKL 12 Jelenia Góra DOL
141 KREFTA Kacper 2006-05-22 AML Słupsk POM
142 KRĘCIKOWSKI Damian 2005-03-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
143 KRÓLIKOWSKI Kacper 2002-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
144 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
145 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
146 KUBASIK Jakub 2008-05-12 AZS Łódź LDZ
147 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
148 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
149 KUCHCZYŃSKI Jakub 2002-09-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
150 KUCIŃSKI Paweł 2008-10-17 LKS MOSiR Sieradz LDZ
151 KUNKA Jakub 2009-06-08 LKS Koluszki LDZ
152 KURUC Jakub 2003-06-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
153 KURZAWA Franciszek 2008-08-20 UKS Vis Skierniewice LDZ
154 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
155 KUŚ Emanuel 2000-01-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
156 KUŚMIERCZYK Filip 2009-06-16 PUKS Jedynka Łosice MAZ
157 KUŚMIEREK Damian 2007-10-31 KS Warszawianka W-wa MAZ
158 KWIATKOWSKI Adam 2002-04-15 MKS Bank BS Płońsk MAZ
159 LANGE Bartosz 2011-03-12 MKS Piast Głogów DOL
160 LANGE Filip 2007-12-15 MKS Piast Głogów DOL
161 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
162 LEDWAN Bartłomiej 2009-01-12 LUKS Strzałków LDZ
163 LESZCZYNSKI Rzysztof 2010-01-01 MKS Piast Głogów DOL
164 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
165 LEWICKI Jakub 2006-09-02 MLKL Płock MAZ
166 LISZKA Nikodem 2004-07-19 KS Victoria Trzebinia MLP
167 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
168 MABIKI Piotr 2009-09-15 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
169 MACIASZCZYK Krystian 2008-01-25 RKS Łódź LDZ
170 MADEJA Igor 2004-01-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
171 MAŁEK Kewin 2005-05-10 AML Słupsk POM
172 MAMOT Jakub 2006-06-23 MUKS Kadet Rawicz WLP
173 MANKIEWICZ Jakub 2006-10-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
174 MAREK Vincent 1998-03-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
175 MARGAS Maciej 2009-05-26 LUKS Gomunice LDZ
176 MARKIEWICZ Maciej 2009-01-20 CMKL Człuchów POM
177 MATUSIAK Kacper 2005-03-26 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
178 MATUSIAK Szymon 2005-03-29 MKLA Łęczyca LDZ
179 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
180 MĄCZKOWIAK Adam 2010-02-17 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
181 MĘTLAK Tomasz 2008-03-29 KS Gwardia Piła WLP
182 MICHALAK Michał 2004-05-18 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
183 MIECZKOWSKI Dominik 2000-02-02 LKS Narew Kurpiewski Łomża POD
184 MIELCAREK Marek 1948-12-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
185 MIELCZAREK Bartosz 2006-05-11 MKL Toruń KPO
186 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
187 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
188 MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-11-16 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
189 MIKULSKI Paweł 2009-12-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
190 MILCZAREK Krystian 2010-03-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
191 MŁOT Jakub 2008-01-01 niest. Warszawa MAZ
192 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
193 NALIWAJSKI Jakub 2009-04-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
195 NETZEL Jan 2009-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
196 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
197 NIELUB Jakub 2003-09-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
198 NOWAK Igor 2001-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
199 NOWAK Norbert 2008-05-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
200 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
201 NOWAKOWSKI Krystian 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
202 NOWICKI Patryk 2002-07-07 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
203 NOWIŃSKI Kamil 2009-07-01 KS Podlasie Białystok POD
204 OGIŃSKI Adam 2009-12-29 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
205 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
206 OLEJNICZAK Filip 2008-03-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
207 OLEJNIK Patryk 2003-10-28 WKS Śląsk Wrocław DOL
208 OLEJNIK Szymon 2004-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
209 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
210 ORDYŁOWSKI Gustaw 2003-04-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
211 OSIŃSKI Dominik 2007-01-22 ZLKL Zielona Góra LBU
212 OSÓWNIAK Adam 2008-10-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
213 ÖZDEMIR Deniz 2008-06-24 LUKS Strzałków LDZ
214 PABIJAŃCZYK Adam 2009-01-31 WLKS Wrocław DOL
215 PADZIK Jakub 2004-09-07 MLKL Płock MAZ
216 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
217 PASTUSZKA Eryk 2001-09-27 KS AZS AWF Wrocław DOL
218 PAWŁOWSKI Daniel 2007-04-04 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
219 PAWŁOWSKI Szymon 2006-03-12 MKLA Łęczyca LDZ
220 PAZIK Aleksander 2009-03-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
221 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
222 PIASECKI Wojciech 2010-09-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
223 PIEKUT Igor 2009-03-19 LUKS Boguszyce LDZ
224 PIENIĄŻEK Karol 2009-01-22 KS Victoria Trzebinia MLP
225 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
226 PIÓRKOWSKI Jakub 2008-06-29 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
227 POBŁOCKI Mateusz 2008-10-12 MKS Zduńska Wola LDZ
228 PODEMSKI Bartosz 2003-02-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
229 POPRAWSKI Tymoteusz 2010-06-01 MKS Piast Głogów DOL
230 PORADA Antoni 2008-07-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
231 POSMYK Mateusz 2009-04-24 AZS-AWF Gorzów LBU
232 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
233 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
234 PRYK Jakub 2010-04-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
235 PRYK Mateusz 2008-03-13 UKS Jedynka Łowicz LDZ
236 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
237 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
238 RACHWALAK Maksymilian 2008-10-20 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
239 RATAJCZYK Rafał 2009-02-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
240 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
241 ROBAK Artur 2007-03-07 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
242 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
243 ROBERSON Marcus 2010-09-02 UKS LA Wałcz ZPO
244 ROKITA Adam 2007-03-11 MKLA Łęczyca LDZ
245 ROKOSZNY Bartosz 2008-07-28 MKS Truso Elbląg WMZ
246 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
247 RÓŻYCKI Mateusz 2000-04-07 BKS Bydgoszcz KPO
248 RUCIŃSKI Krzysztof 2008-04-22 SL Olimpia Poznań WLP
249 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
250 RUTKOWSKI Nikodem 2008-06-25 UKS Cyprianka KPO
251 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
252 RYBARCZYK Paweł 2001-01-15 MKLA Łęczyca LDZ
253 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
254 RYDZEWSKI Kacper 2008-08-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
255 RYDZOŃ Michał 2010-11-17 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
256 RYDZYŃSKI Dominik 2009-02-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
257 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
258 SADŁOWSKI Antoni 2008-08-03 LUKS Hańcza Suwałki POD
259 SADOWSKI Oliwier 2007-07-04 UKS Cyprianka KPO
260 SALSKI Aleksander 2008-11-05 RKS Łódź LDZ
261 SAWICKI Oskar 2009-07-20 MKS Piast Głogów DOL
262 SEROKA Miłosz 2008-01-08 MKS Pułtusk MAZ
263 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
264 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
265 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
266 SIECH Bartosz 2005-11-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
267 SIENKIEWICZ Szymon 2003-07-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
268 SIKORA Eryk 2008-01-07 UMLKS START Wieruszów LDZ
269 SINIAWA Arkadiusz 2008-01-01 MKS Piast Głogów DOL
270 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
271 SKONECZNY Mateusz 2008-08-20 UKS Vis Skierniewice LDZ
272 SKONIECZNY Krystian 2007-07-17 LKS Vectra Włocławek KPO
273 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
274 SKURZYŃSKI Tomasz 2009-11-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
275 SŁOMCZYŃSKI Daniel 2008-06-08 OLA Pomorskie POM
276 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
277 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
278 SOCHALSKI Antoni 2010-06-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
279 STAŃCZYK Hubert 2009-03-05 LUKS Start Nakło KPO
280 STARYGA Oskar 2009-04-15 BKL Bełchatów LDZ
281 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
282 STASIAK Grzegorz 2007-02-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
283 STASIAK Paweł 1980-06-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
284 STĘPKOWSKI Oliwier 2005-12-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
285 STOLAREK Marcel 2008-02-09 UKS Skoczek Władysławów WLP
286 STRZELECKI Jakub 2007-07-11 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
287 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
288 SZAFRAN Adam 2007-09-15 UKS Czempion Bełchatów LDZ
289 SZAŁEK Igor 2009-03-07 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
290 SZCZEPANIAK Kacper 2006-03-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
291 SZCZĘSNY Mikołaj 2004-12-19 MKLA Łęczyca LDZ
292 SZUBA Bartosz 2004-11-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
293 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
294 SZYMCZAK Filip 2006-03-25 MKL Toruń KPO
295 SZYRNER Adam 2007-10-10 MKS Piast Głogów DOL
296 ŚWIERZOWSKI Kacper 2008-01-09 ULKS Lipinki MLP
297 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
298 TENENTKA Kamil 2008-01-20 LKS Koluszki LDZ
299 TERESHCHENKO Viktor 2001-06-26 AZS Łódź LDZ
300 TŁOCZEK Aleksander 2005-04-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
301 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
302 TOMCZYK Maciej 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
303 TROCKI Piotr 2008-10-15 LUKS Hańcza Suwałki POD
304 TYLEC Mikołaj 2008-02-19 KU AZS AWP w Lublinie LBE
305 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
306 USOWSKI Nikodem 2007-01-14 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
307 WACHEK Franek 2008-09-28 MKL Toruń KPO
308 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
309 WALECKI Jakub 2005-08-20 WLKS Nowe Iganie MAZ
310 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
311 WESOŁOWSKI Jakub 2008-04-10 UKS Vis Skierniewice LDZ
312 WICZYŃSKI Franciszek 2008-03-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
313 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
314 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
315 WILK Tomasz 2007-07-24 MKS Piast Głogów DOL
316 WIŃSKI Jakub 2002-06-05 MKS Bank BS Płońsk MAZ
317 WISZNIEWSKI Kamil 2010-06-09 UKS LA Wałcz ZPO
318 WIŚNIEWSKI Gracjan 2001-02-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
319 WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
320 WIŚNIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
321 WIŚNIEWSKI Piotr 2006-04-13 MLKL Płock MAZ
322 WŁODARCZYK Natan 2007-04-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
323 WNUK Piotr 2008-01-01 KL Ziemia Kłodzka DOL
324 WOJTASZEK Ignacy 2005-11-14 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
325 WOJTYSIAK Bartosz 2002-09-27 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
326 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
327 WOŚKO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
328 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
329 WOŹNIAK Jarosław 2008-02-23 MKS Piast Głogów DOL
330 WRÓBEL Michał 2009-09-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
331 WYGODA Sebastian 2007-09-20 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
332 ZAJĄC Jakub 2008-09-23 AZS Łódź LDZ
333 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
334 ZARÓD Kajetan 2008-04-05 WLKS Wrocław DOL
335 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
336 ZAWADZKI Konrad 2008-04-04 AZS Łódź LDZ
337 ZAWADZKI Szymon 2008-04-04 AZS Łódź LDZ
338 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
339 ZIELIŃSKI Krzysztof 2008-07-07 MKLA Łęczyca LDZ
340 ZIELIŃSKI Wiktor 2008-06-10 MKS Pułtusk MAZ
341 ZIĘCINA Konstanty 2010-09-03 WLKS Nowe Iganie MAZ
342 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
343 ZRAZEK Paweł 2011-04-06 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
344 ZUCHNIEWICZ Dorian 2007-03-22 MKLA Łęczyca LDZ
345 ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 UKS Skoczek Władysławów WLP
346 ZYDORKIEWICZ Tomasz 1979-12-15 UKS Skoczek Władysławów WLP
347 ŻEMIGAŁA Bartosz 2003-03-13 MKLA Łęczyca LDZ
348 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.42741894721985sekund