MORAWIEC Maja
2005-04-23
RKS Łódź
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp.
Foto
Nazwisko i Imię
Data Ur
Klub
Woj
Wybierz do porówniania
1
ABRAMCZYK Hanna
2011-10-20
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
2
ABSYL Wiktoria
2007-06-12
MOS CSiR Dąbrowa Górnicza
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
3
ADAMCZEWSKA Zuzanna
2005-10-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
4
ADAMCZYK Anna
2004-01-27
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
5
ADRIAN Kaja
2007-08-26
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
6
ANGLART Julianna
2006-12-09
UKS Młodzik Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
7
BACZYŃSKA Julita
2005-07-07
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
8
BAGIŃSKA Maja
2004-05-07
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
9
BASIAK Emilia
2009-12-04
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
10
BĄBEL Karolina
2005-11-14
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
11
BERNER Hanna
2004-12-17
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
12
BIBIK Anna
2005-01-29
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
13
BOREK Alicja
2005-05-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
14
BORKOWSKA Marta
2006-02-02
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
15
BOROWIEC Natalia
2004-04-01
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
16
BRASEWICZ Paulina
2003-01-30
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
17
BROŻYNA Nikola
2005-12-27
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
18
BRYSZEWSKA Agnieszka
2007-01-31
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
19
BRZEZIŃSKA Julia
2007-06-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
20
BRZEZIŃSKA Oliwia
2007-01-22
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
21
CENIUCH Anna
2005-08-18
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
22
CHMIEL Paulina
2004-03-03
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
23
CHMIELEWSKA Wiktoria
2004-09-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
24
CIBA Kamila
1995-03-29
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
25
CICHOSZ Nikola
2008-11-25
KS Polanik Piotrków Trybunalski
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
26
CIEĆWIERZ Nina
2004-10-12
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
27
CIEŚLAK Weronika
2005-05-16
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
28
CUKIERSKA Karolina
2003-05-25
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
29
CZACHOROWSKA Antonina
2008-09-16
MUKS Park Zduńska Wola
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
30
CZARNECKA Patrycja
2006-05-06
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
31
CZOŁNOWSKA Kaja
2005-10-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
32
DOMAGAŁA Joanna
2006-11-22
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
33
DOMAGAŁA Weronika
1998-10-03
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
34
DURAS Oliwia
2004-08-09
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
35
DYBALAK Marita
2004-10-28
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
36
FILIPIAK Pola
2009-06-02
KS Polanik Piotrków Trybunalski
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
37
GAŁAJ Matylda
2008-06-11
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
38
GIL Natalia
2006-03-28
KS Orzeł Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
39
GOŁOTA Zuzanna
2004-09-25
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
40
GOSZCZ Julia
2006-10-12
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
41
GREINER Olivia
2004-04-22
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
42
GRYBOŚ Hanna
2008-09-26
TS Wieliczanka Wieliczka
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
43
GRZESIAKOWSKA Anna
2003-02-04
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
44
HAŁADAJ Barbara
2007-12-07
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
45
HILDEBRANDT Karolina
2006-09-11
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
46
HORNA Dominika
2005-05-22
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
47
IZDEBSKA Natalia
2007-12-10
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
48
JABŁOŃSKA Alicja
2005-10-14
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
49
JABŁOŃSKA Oliwia
2005-10-16
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
50
JACKOWSKA Amelia
2006-08-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
51
JACZEWSKA Amelia
2006-02-07
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
52
JAKÓBCZAK Julia
2005-03-30
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
53
JAKŚ Małgorzata
1998-01-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
54
JAKUBOWSKA Magdalena
2006-07-15
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
55
JAŁOSZYŃSKA Magdalena
2003-05-24
OŚ AZS Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
56
JAROSZ Pola
2005-08-08
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
57
JARZĄBEK Klaudia
2004-05-18
SSR Olimp Strawczyn
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
58
JAUERNIG Karolina
1999-02-26
TS AKS Chorzów
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
59
JAWORSKA Wiktoria
2006-02-03
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
60
JONCZYK Weronika
2006-02-02
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
61
KACZMAREK Gabriela
2007-06-29
MKS-MOS Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
62
KADYŁO Zofia
2006-02-23
WLKS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
63
KARCZEWSKA Maria
2003-06-27
OKS Start Otwock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
64
KARMELITA Julia
2007-06-27
KS AZS AWF Katowice
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
65
KAROLCZUK Martyna
2005-09-18
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
66
KAZUBA Martyna
2005-01-04
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
67
KAŹMIERCZAK Lilianna
2010-09-30
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
68
KĘSICKA Natalia
2009-09-10
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
69
KIJAŃSKA Nadia
2005-10-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
70
KLIMEK Nadzieja
2006-12-20
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
71
KŁOS Karina
2003-04-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
72
KŁOSIŃSKA Sara
2004-07-13
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
73
KMIN-NIEMIRSKA Julia
2001-02-14
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
74
KOGUT Nikola
2004-02-04
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
75
KOŁODZIEJCZUK Maria
2004-11-19
BKS Bydgoszcz
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
76
KOŁODZIEJCZYK Karolina
2010-12-12
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
77
KOPEĆ Helena
2006-10-18
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
78
KOSAK Julia
2009-02-22
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
79
KOŚCIK Zofia
2004-10-31
AZS-AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
80
KOWALSKA Julia
2000-11-17
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
81
KOWALSKA Patrycja
2013-10-12
KS Polanik Piotrków Trybunalski
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
82
KOZIOROWSKA Jolanta
2005-02-23
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
83
KOZŁOWSKA Nikola
2003-11-12
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
84
KRUK Julia
2004-01-07
ULKS Muflon Bielawa
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
85
KRUPA Karolina
2005-04-02
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
86
KRUTOK Wiktoria
2009-04-22
TL ROW Rybnik
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
87
KRZEMIŃSKA Maja
2005-06-23
MLKL Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
88
KRZESZEWSKA Olga
2005-06-17
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
89
KUCHARZEWSKA Oliwia
2005-10-22
CTL ORLĘTA Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
90
KUŁAKOWSKA Dominika
2005-06-14
KS AZS UWM Olsztyn
WMZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
91
KUNCEWICZ Tamara
2004-01-17
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
92
KWIATKOWSKA Aleksandra
2005-06-13
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
93
LASOTA Patrycja
2004-06-12
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
94
LESZKIEWICZ Michalina
2006-09-22
UKS Błyskawica Domaniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
95
LEŚNIAK Natalia
2004-10-06
UKS bieganie.pl Stryszawa
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
96
LEŚNIEWSKA Wiktoria
2006-12-06
MUKL Brodnica
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
97
LEWIŃSKA Agata
2003-03-24
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
98
LINOWSKA Rozalia
2004-10-04
PTT Delta Płock
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
99
LIPIŃSKA Zuzanna
2005-03-30
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
100
LIS Hanna
2012-01-04
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
101
LISOWSKA Zuzanna
2005-03-10
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
102
LONGOSZ Aleksandra
2007-01-31
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
103
LUBIATOWSKA Małgorzata
2005-01-19
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
104
LUBICKA Aleksandra
1996-04-26
OKS Skra Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
105
LUBNAUER Julia
2005-04-06
UKS 55 Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
106
ŁAGODZIŃSKA Zuzanna
2007-11-23
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
107
ŁOZIŃSKA Małgorzata
2006-10-25
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
108
ŁYSKOWKA Maja
2004-01-01
AZS UMCS Lublin
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
109
MAJCHRZAK Angelika
2005-05-02
UKS Dąb Suchy Las
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
110
MAKUŁA Adrianna
2005-06-08
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
111
MALARCZYK Zuzanna
2004-11-29
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
112
MALIGŁÓWKA Aleksandra
2006-11-14
CKS Budowlani Częstochowa
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
113
MARCHWICKA Nadia
2005-05-30
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
114
MARCINIAK Julia
2004-06-28
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
115
MAREK Justyna
2003-10-01
AKL Ursynów Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
116
MARUNOWSKA Blanka
2010-12-28
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
117
MASTALERZ Idalia
2004-06-14
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
118
MASTERNAK Oliwia
2004-07-27
KKL Kielce
SWK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
119
MATUSIAK Maja
2009-02-27
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
120
MATUSZEWICZ Anna
2003-04-05
MKL Toruń
KPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
121
MICHALEC Nela
2005-11-13
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
122
MIECZYŃSKA Alicja
2005-10-10
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
123
MIELCZAREK Martyna
2005-02-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
124
MIELCZAREK Zuzanna
2005-02-24
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
125
MIODYŃSKA Julia
2007-02-14
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
126
MŁYNARCZYK Kaja
2006-06-21
UKS Azymut Pabianice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
127
MORAWIEC Alicja
2009-05-06
BKL Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
128
MORKIS Natalia
2004-07-06
GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
129
NAPIERAŁA Amelia
2006-08-30
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
130
NEUMANN Sophia
2004-12-21
KS AZS AWF Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
131
NOWAK Natalia
2004-10-16
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
132
NOWAKOWSKA Sandra
2006-10-06
KS Stal Pleszew
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
133
OGRODOWCZYK Anna
2006-07-14
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
134
OLBORSKA Nikola
2004-07-20
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
135
OLCZYK Agnieszka
1979-04-08
KS Dynamic Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
136
OLCZYK Anna
2007-02-09
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
137
PANEK Katarzyna
2002-02-18
LKS Orkan Ostrzeszów
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
138
PAWELUS Amelia
2005-08-13
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
139
PAWŁOWSKA Zuzanna
2006-09-22
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
140
PIĄTKOWSKA Hanna
2008-02-07
LKS MOSiR Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
141
PIECHUTA Aleksandra
1989-09-28
KS Lemiesz Team Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
142
PINKOSZ Julia
2004-08-31
MKS MOS Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
143
PIWOŃSKA Oliwia
2006-07-14
UKL Ósemka Police
ZPO
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
144
PŁOCKA Milena
2010-06-07
LKS Koluszki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
145
PŁÓCIENNICZAK Amelia
2005-06-07
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
146
PŁUSKA Sandra
2008-05-21
UMLKS START Wieruszów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
147
PODGÓRSKA Magdalena
2007-04-06
TL Pogoń Ruda Śląska
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
148
PODRUCZNA Julia
2005-04-03
KS Stal LA Ostrów Wlkp.
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
149
POGREBNAIA Agata
2005-03-28
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
150
POSMYK Wiktoria
2004-03-27
AZS-AWFiS Gdańsk
POM
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
151
POTOCKA Laura
2007-11-15
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
152
POTOK Katarzyna
2006-06-20
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
153
PROC Antonina
2008-06-24
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
154
PRZYBYŁ Małgorzata
2003-06-14
MKS Juvenia Puszczykowo
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
155
PRZYSTAŚ Anna
2004-05-12
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
156
PSZCZOŁA Weronika
2004-01-12
MKS Agros Chełm
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
157
PUDLIK Patrycja
2004-04-18
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
158
REMBOWSKA Zuzanna
2005-04-16
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
159
RĘBACZ Paulina
2004-04-15
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
160
ROKUSZEWSKA Oliwia
2005-06-29
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
161
ROSIK Kinga
2007-12-19
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
162
ROZBICKA Gabriela
2009-06-21
UKS Filipides Teresin
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
163
RUTOWICZ Monika
2006-03-05
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
164
SIENNICKA Aleksandra
2000-11-17
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
165
SIONEK Urszula
2002-01-16
UKS Olimpijczyk 46 Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
166
SKRZYPEK Lena
2004-01-20
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
167
SOBCZYŃSKA Marta
2006-05-21
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
168
SOCHACZEWSKA Oliwia
2004-01-21
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
169
STEFAŃSKA Marianna
2005-08-11
LKS Maraton Turek
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
170
STOLAREK Wioletta
2004-05-15
UMLKS Pegaz Opoczno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
171
STRUZIK Alicja
2001-06-09
KS AZS AWF Kraków
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
172
SUPERA Oliwia
2005-05-01
UKS Vis Skierniewice
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
173
SZADKOWSKA Julia
2008-04-11
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
174
SZCZĘSNA Natalia
2004-01-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
175
SZTANGRECIAK Julia
2002-07-20
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
176
SZULAK Aleksandra
2003-03-24
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
177
ŚWIERCZYŃSKA Julia
2006-07-06
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
178
TAMOŃ Julia
2006-09-01
LUKS Boguszyce
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
179
TARNOWSKA Aleksandra
2005-04-27
KS Agros Zamość
LBE
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
180
THEBLINE Elisa
2004-03-23
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
181
TKACZ Magdalena
2004-07-05
MMKS Kędzierzyn-Koźle
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
182
TOPOLEWSKA Gabriela
1996-01-18
KS Czempion Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
183
TRAUTMAN Karolina
2004-08-08
KS Sprintwarsaw
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
184
TRYBA Martyna
2006-11-17
GKS Start Długołęka
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
185
URAZIŃSKA Maja
2008-08-04
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
186
URBANIAK Lena
2006-05-17
UKS Gepard Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
187
URBANIAK Oliwia
2008-06-24
UKS 20 Poznań
WLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
188
VYNYCHENKO Daryna
2005-06-20
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
189
WESTENHOLC Paulina
2006-05-07
KS Victoria Trzebinia
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
190
WIETESKA Daria
2006-06-22
RLTL Optima Radom
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
191
WIKA Wiktoria
2002-07-21
KS Żeglina Sieradz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
192
WIKIŃSKA Weronika
2006-08-18
UKS Dziewiątka Kutno
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
193
WIŚNIEWSKA Julia
2006-04-10
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
194
WIŚNIEWSKA Zuzanna
2002-08-05
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
195
WŁOŚCIAŃSKA Patrycja
2003-10-02
RKS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
196
WOJTAS Marta
2005-06-19
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
OPL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
197
WOŹNIAK Barbara
2005-05-02
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
198
WOŹNIAK Paulina
2004-03-31
UKS LA Basket Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
199
WÓJCIK Martyna
2005-07-27
LUKS Strzałków
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
200
WÓJCIK Weronika
2005-02-23
LKS Omega Kleszczów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
201
ZAJĄC Maja
2005-03-23
UKS Lisy Zgierz
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
202
ZARZYCKA Natalia
2007-08-29
MKS Aleksandrów Łódzki
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
203
ZAWADZKA Zuzanna
2004-11-01
AZS Łódź
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
204
ZIELIŃSKA Agnieszka
2005-09-08
MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
205
ZIĘBA Aleksandra
2010-07-11
Kraków Athletics Team
MLP
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
206
ZIMOWICZ Alicja
2010-07-04
Ducla Academy Warszawa
MAZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
207
ZOCHNIAK Amelia
2007-11-11
UKS Czempion Bełchatów
LDZ
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
208
ŻABSKA Emilia
2004-03-29
KS AZS AWF Wrocław
DOL
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik
209
ŻUKOWSKA Jagoda
2006-11-02
SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała
SLK
Jako
pierwszy
zawodnik
Jako
drugi
zawodnik