JAROŃ Zuzanna
2008-08-03
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
2 ADAMCZYK Maja 2008-09-22 KS Olkusz MLP
3 ANDRZEJEWSKA Kamila 2007-07-20 LKS Pogórze Skoczów SLK
4 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
5 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
6 BANASZAK Julia 2008-05-14 ULKS Skoczek Pogórze POM
7 BARCZEWSKA Nina 2009-08-23 UKS Czapla Białe Błota KPO
8 BARON Antonina 2007-12-17 KS AZS AWF Katowice SLK
9 BARTECKA Wiktoria 2008-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
10 BARTOSZ Paulina 2008-08-01 LUKS Podium Kup OPL
11 BENKOWSKA Hanna 2002-10-04 GKS Start Długołęka DOL
12 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
13 BIGUS Wiktoria 2003-08-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 BOCHENEK Jagoda 2006-05-27 MKS-MOSM Bytom SLK
15 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
16 BOLIK Anna 2010-09-05 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
17 BRUDNY Regina 2007-12-22 RLTL Optima Radom MAZ
18 BUDKOWSKA Sara 2007-07-25 UKS Chromik Mysłowice SLK
19 BUDKOWSKA Stella 2008-12-02 UKS Chromik Mysłowice SLK
20 BUHL Paulina 2008-07-16 LUKS Podium Kup OPL
21 BUŁKOWSKA Sara 2007-12-04 SMKS Parasol Wrocław DOL
22 CELLER Blanka 2009-05-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
23 CENDROWSKA Martyna 2007-02-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
24 CENKIER Weronika 2005-11-19 MOSiR Łaziska Górne SLK
25 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
26 CHOJNACKA Kalina 2009-08-14 OŚ AZS Poznań WLP
27 CHOLEWIŃSKA Anna 2006-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
28 CHRAPKA Jagoda 2006-01-19 UKS Chromik Mysłowice SLK
29 CHROMIK Julia 2002-12-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
30 CIERNIAK Anna 2005-05-31 MLUKS Tarnów MLP
31 CYCKOWSKA Blanka 2008-04-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
32 CYGANEK Marta 2007-02-08 GKS Piast Gliwice SLK
33 CZAJOR Zuzanna 2008-04-28 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
34 CZUBKOWSKA Pola 2007-01-16 Ducla Academy Warszawa MAZ
35 CZYŻ Marlena 2006-03-17 UKS Diament Godów SLK
36 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
37 DĄDELA Wiktoria 2007-09-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
38 DEKA Jagoda 2007-12-08 MKS-MOSM Bytom SLK
39 DUBIELLA Monika 2000-05-02 KS Prefbet-Sonarol POD
40 DUDA Magdalena 2007-09-06 MKS-MOSM Bytom SLK
41 DUDZIŃSKA Weronika 2008-01-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
42 DUROWA Olena 2009-09-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
43 DYBKA Agnieszka 2000-02-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
44 DYRCZ Natalia 2009-09-24 UKS Jedynka Tokarnia MLP
45 DZIERWA Martyna 2004-03-25 MLUKS Tarnów MLP
46 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
47 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
48 ERING Emilia 2005-11-04 MKS-MOSM Bytom SLK
49 FILAPEK Maria 2007-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
50 FILEC Wiktoria 1999-06-09 RMKS Rybnik SLK
51 FLORCZYK Hanna 2009-12-02 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
52 FLORCZYK Zofia 2007-04-12 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
53 FOŁTARZ Alicja 2007-03-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
54 FRĄCEK Lena 2007-02-22 KS AZS AWF Katowice SLK
55 FUGIEL Martyna 2005-01-31 MOSM Tychy SLK
56 GAJ Roksana 2007-12-24 MOSM Tychy SLK
57 GAZDA Hanna 2007-09-25 LKS Pszczyna SLK
58 GDYNIA Kinga 2007-01-31 GKS Piast Gliwice SLK
59 GIEJBATOW Julia 2008-05-15 RLTL Optima Radom MAZ
60 GIEREK Adrianna 2008-12-24 KKL Kielce SWK
61 GOLANOWSKA Iga 2008-05-27 UKS 12 Kalisz WLP
62 GOLEC Lena 2009-07-21 LKS Górnik Wałbrzych DOL
63 GOŁĘBIOWSKA Nina 2008-05-12 GKS Piast Gliwice SLK
64 GORCZYCA Oliwia 2008-02-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
65 GÓRKA Maria 2009-10-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
66 GÓRSKA Antonina 2008-07-30 LUKS Boguszyce LDZ
67 GÓRSKA Maria 2008-01-01 GKS Piast Gliwice SLK
68 GRADOŃ Zuzanna 2008-04-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 GRADZIK Paulina 2004-06-09 CKS Budowlani Częstochowa SLK
70 GREGORCZYK Martyna 2007-07-26 UKS Trójka Mikołów SLK
71 GRIMAN Martyna 2004-12-16 RMKS Rybnik SLK
72 GROCHECKA Karolina 2007-08-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 GRUSZCZYK Klaudia 2006-03-21 LKS Pogórze Skoczów SLK
74 GRZECHUŁA Maja 2008-12-16 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
75 GRZELCZAK Dominika 2007-08-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
76 GRZYBOWSKA Gabriela 2006-04-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
77 GUZIOR Daria 2007-04-20 KKB MOSiR Krosno PDK
78 GWIAZDA Gabriela 2007-04-03 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
79 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
80 HARASYM Michalina 2008-10-23 SMKS Parasol Wrocław DOL
81 ICIASZEK Kinga 2008-11-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
82 JAGIELSKA Emilia 2007-06-30 MKS-MOSM Bytom SLK
83 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
84 JANKIEWICZ Maria 2008-10-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
85 JANKOWSKA Magdalena 2006-11-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
86 JAREK Jagoda 2007-07-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
87 JAROS Magdalena 2008-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
88 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
89 JURKA Daniela 2007-07-04 MKS-MOS Katowice SLK
90 KACPRZYŃSKA Marta 2007-07-16 LKS Maków Mazowiecki MAZ
91 KACZMARCZYK Hanna 2006-09-03 MKS-MOSM Bytom SLK
92 KACZMARCZYK Matylda 2009-06-16 MKS-MOSM Bytom SLK
93 KACZMAREK Wiktoria 2007-09-18 UKS Sprinter Słodków WLP
94 KACZMARSKA Zuzanna 2007-07-24 GKS Piast Gliwice SLK
95 KALINOWSKA Marta 2009-04-20 LKS Maków Mazowiecki MAZ
96 KAŁWIŃSKA Oliwia 2008-06-03 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
97 KAMOLA Michalina 2008-05-14 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
98 KAPUSTA Weronika 2006-09-04 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
99 KAROLAK Amelia 2007-06-25 RLTL Optima Radom MAZ
100 KARYTA Oliwia 2006-08-25 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
101 KATRYNIOK Roksana 2004-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
102 KHELOUF Malika 2010-06-10 UKS Trójka Mikołów SLK
103 KIEDROWICZ Nadia 2008-04-01 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
104 KIEŁBASA Anna 2008-07-30 UKS Czempion Bełchatów LDZ
105 KLIMASARA Marta 2007-02-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
106 KLUGE Kinga 2006-02-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
107 KŁOSIN Nadia 2009-09-12 ULKS Skoczek Pogórze POM
108 KMIECIK Kornelia 2006-05-29 ULKS Lipinki MLP
109 KORCZYŃSKA Anastazja 2008-08-23 NKS Start Namysłów OPL
110 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań WLP
111 KOWALSKA Jagoda 2007-08-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
112 KOWRYGO Antonina 2007-08-03 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
113 KOZIK Karolina 2003-04-10 KS AZS AWF Katowice SLK
114 KRAKOWCZYK Julia 2007-01-25 UKS Diament Godów SLK
115 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
116 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
117 KRÓLAK Marta 2006-11-23 SKLA Sopot POM
118 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
119 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
120 KUBICA Amelia 2009-12-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
121 KUBISZ Julia 2008-02-21 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
122 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
123 KUNICKA Weronika 2007-05-29 LUKS Start Nakło KPO
124 KUŹNIAK Magdalena 2008-10-11 NKS Start Namysłów OPL
125 LACHOWSKA Aurelia 2007-10-09 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
126 LADA Weronika 2009-02-24 MKL Toruń KPO
127 LANGE Marta 2008-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
128 LEMAŃSKA Amelia 2007-09-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
129 LESZCZYŃSKA Oliwia 2009-10-26 MKS-MOSM Bytom SLK
130 LEWANDOWSKA Oliwia 2009-01-03 UKS Olimpia Zabrze SLK
131 LIBERDA Klaudia 2007-01-31 TL Athletics Jastrzębie SLK
132 LIGENZA Michalina 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
133 LISOWSKA Hanna 2009-10-19 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
134 LOCKER Chelsie 2008-03-01 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
135 LUBCZYŃSKA Hanna 2008-11-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
136 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
137 ŁAPKA Karina 2008-09-25 ULKS Skoczek Pogórze POM
138 ŁAZ Marta 2008-11-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
139 ŁĄGIEWKA Nadia 2007-11-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
140 ŁUCZKO Maja 2008-01-30 UKS Filipides Teresin MAZ
141 ŁUKASZEWSKA Daria 2008-09-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
142 ŁUKASZEWSKA Nikola 2008-03-03 MKS Gniezno WLP
143 ŁUKOWSKA Zuzanna 2007-10-21 Ducla Academy Warszawa MAZ
144 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom SLK
145 MACHAJ Blanka 2007-10-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
146 MACHEJ Emilia 2009-03-01 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
147 MACHNIKOWSKA Agata 2008-08-15 LKS Zantyr Sztum POM
148 MACIĄŻKA Maja 2008-12-18 KS AZS AWF Kraków MLP
149 MACIEICZEK Amelia 2009-02-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
150 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
151 MADUZIA Justyna 2008-03-07 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
152 MAJKOWSKA Monika 2005-01-19 LKS Maków Mazowiecki MAZ
153 MAKOWSKA Pola 2007-06-29 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
154 MALINA Otylia 2008-08-15 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
155 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
156 MARCJANEK Wiktoria 2007-09-17 CKS Budowlani Częstochowa SLK
157 MARSZEWSKA Maja 2008-09-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
158 MARTIN Gabriella 2006-07-22 GKS Piast Gliwice SLK
159 MATURA Natalia 2003-01-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
160 MAZUR Blanka 2008-09-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
161 METELSKA Nadia 2007-09-09 MOSM Tychy SLK
162 MICHALAK Sandra 1987-04-01 Stowarzyszenie Sportowe Aktywna Pszczyna SLK
163 MICHALSKA Małgorzata 2005-06-13 KKL Kielce SWK
164 MIKSA Judyta 2008-08-22 MOSM Tychy SLK
165 MILCZAREK Oliwia 2007-12-25 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
166 MISZTAL Magdalena 2008-02-28 KML Lubaczów PDK
167 MIZGAŁA Nadia 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
168 MIZGAŁA Nela 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
169 MUSIAŁ Maria 2009-09-28 WKS Wawel Kraków MLP
170 MUSIK Maja 2010-04-04 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
171 MUSIOŁ Aleksandra 2007-02-16 UKS-MOS Opole OPL
172 NAJDEK Ewa 1998-09-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
173 NASKRĘT Zuzanna 2007-08-22 KS Energetyk Poznań WLP
174 NITSCH Karolina 2004-06-03 KS AZS AWF Kraków MLP
175 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
176 NOWAKOWSKA Anna 1991-02-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
177 NOWICKA Martyna 2005-08-18 MKS-MOSM Bytom SLK
178 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
179 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
180 OMASTA Marta 2009-05-27 MKS Siechnice DOL
181 OPALCZYK Roksana 2008-01-04 UKS Lisy Zgierz LDZ
182 ORIAN Maria 2009-08-18 LZS Zawisza Stara Kuźnia OPL
183 OWCZARUK Hanna 2007-08-16 AL Międzyzdroje ZPO
184 PAJĘCKA Lena 2007-10-25 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
185 PAPROTA Julia 2009-08-06 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
186 PARYS Maja 2005-07-15 MKS-MOSM Bytom SLK
187 PAWLIK Oliwia 2008-01-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
188 PAWŁOWSKA Dorota 1980-03-13 KS Zamek Kurzętnik WMZ
189 PESTKA Oksana 2008-05-01 AML Słupsk POM
190 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
191 PIECZARKA Magdalena 2005-05-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
192 PIENIEK Vanessa 2004-11-23 MKS-MOSM Bytom SLK
193 PIOTROWSKA Klaudia 2008-02-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
194 PIOTROWSKA Natalia 2008-01-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
195 PIÓR Julia 2011-05-23 GKS Olimpia Grudziądz KPO
196 PODGÓRSKA Magdalena 2007-04-06 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
197 POPŁAWSKA Joanna 2008-02-01 SMKS Parasol Wrocław DOL
198 PORWOLIK Oliwia 2007-06-11 UKS Trójka Mikołów SLK
199 POTOCZNY Hanna 2008-06-04 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
200 PRUSKO Gabriela 2003-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
201 PRZYSIĘŻNA Maja 2009-07-15 CMKL Człuchów POM
202 PYTEL Joanna 2008-10-26 SKS Kusy Kraków MLP
203 RAKOWSKA Jessica 2009-09-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
204 RAKUS Antonina 2009-10-19 LKS Pogórze Skoczów SLK
205 REJMAN Alicja 2009-08-20 KM Aktywni Sochaczew MAZ
206 REJMONIAK Natalia 2007-09-08 MKS-MOSM Bytom SLK
207 ROKITOWSKA Gabriela 2007-08-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
208 ROMANIAK Izabela 2008-02-10 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
209 ROMBERG Karolina 2005-07-28 MKS-MOSM Bytom SLK
210 SADOWSKA Martyna 2008-01-14 KUKS Remus Kościerzyna POM
211 SAJDOK Weronika 2008-08-31 LKS Pszczyna SLK
212 SIKORA Alicja 2008-01-02 MKS Brenna Górki SLK
213 SIKORA Joanna 2000-11-04 LKS Pogórze Skoczów SLK
214 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
215 SITEK Zuzanna 2008-03-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
216 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
217 SKÓRKA Renata 2008-02-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
218 SMALCUGA Natalia 2007-08-07 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
219 SMOLIŃSKA Zuzanna 2009-01-11 LKS Lubusz Słubice LBU
220 SOBUŚ Alicja 2009-11-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
221 SOCHACKA Julia 2007-04-25 GKS Piast Gliwice SLK
222 SOKÓŁ Małgorzata 2008-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
223 STĘPKOWSKA Matylda 2006-02-21 KS Czempion Warszawa MAZ
224 STOLECKA Julia 2007-03-14 UKS Chromik Mysłowice SLK
225 SULIGA Idalia 2009-02-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
226 SWOBODA Martyna 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
227 SYNGIERSKA Antonina 2004-08-30 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
228 SZARATA Jagoda 2007-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
229 SZARATA Maja 2007-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
230 SZCZOTKA Natalia 2003-10-03 LKS Pogórze Skoczów SLK
231 SZCZUREK Iga 2009-01-15 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
232 SZENWALD Anna 2006-04-07 KUKS Remus Kościerzyna POM
233 SZEWCZYK Kamila 2009-05-12 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
234 SZOJDA Maria 2007-12-31 LKS Vectra Włocławek KPO
235 SZOPA Weronika 2009-04-08 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
236 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
237 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
238 SZUSTER Katarzyna 2008-02-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
239 SZYMAŃSKA Dominika 2002-05-14 RLTL Optima Radom MAZ
240 SZYMAŃSKA Zuzanna 2008-11-03 MKS Inowrocław KPO
241 SZYMCZAK Maria 2008-08-19 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
242 ŚWIERCZYNA Maja 2009-04-13 MKS-MOSM Bytom SLK
243 TACZAŁA Olena 2007-05-11 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
244 TARĘDŹ Małgorzata 2010-09-02 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
245 THAMM Malwina 2010-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
246 THAMM Michalina 2007-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
247 THAMM Milena 2005-04-04 KS AZS AWF Katowice SLK
248 TRACZ Natalia 2009-07-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
249 TWARDOWSKA Julia 2004-05-19 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
250 TYLUS Roksana 2004-11-09 MKS-MOSM Bytom SLK
251 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
252 TYPER Michalina 2001-08-06 KS AZS AWF Katowice SLK
253 UHEREK Aleksandra 2007-09-11 UKS Diament Godów SLK
254 URBAŃSKA Natalia 2007-12-13 MKS Olimp Łobez ZPO
255 URBAŚ Sara 2008-07-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
256 VIVCHARENKO Myroslava 2007-02-14 RMKS Rybnik SLK
257 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
258 WALENDOWSKA Klaudia 2008-04-16 MOSM Tychy SLK
259 WANAT Zuzanna 2006-08-04 GKS Piast Gliwice SLK
260 WARMIŃSKA Klaudia 2001-08-06 TL ROW Rybnik SLK
261 WASIELEWSKA Roksana 2007-05-10 OKS Skra Warszawa MAZ
262 WĄSIK Barbara 2009-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
263 WEINERT Amelia 2008-01-01 niest. Katowice SLK
264 WIATRZYK Ewa 2003-09-25 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
265 WIELGOCKA Amelia 2008-01-14 UKS Sprinter Słodków WLP
266 WIELICZKO Sandra 2010-03-01 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
267 WIERZOWIECKA Martyna 2007-07-18 MKS-MOSM Bytom SLK
268 WIĘZIK Lena 2007-08-17 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
269 WILK Magdalena 2002-06-03 MOSM Tychy SLK
270 WINKOWSKA Aleksandra 2008-02-16 WKS Śląsk Wrocław DOL
271 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
272 WODECKA Hanna 2007-09-12 MKS-MOS Katowice SLK
273 WOJNA Amelia 2007-06-10 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
274 WÓJCIK Alicja 2003-06-23 KS AZS AWF Katowice SLK
275 WRÓBEL Patrycja 2004-01-22 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
276 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
277 WYSYPOŁ Karolina 2007-06-24 MKS-MOSM Bytom SLK
278 ZAJĄC Barbara 2006-08-21 KS AZS AWF Kraków MLP
279 ZAMOJSKA Lena 2008-03-02 MKS-MOSM Bytom SLK
280 ZIELIŃSKA Zuzanna 2008-05-16 KKL Rodło Kwidzyn POM
281 ZIELIŃSKA-MACHADO Veronica 2005-02-28 MKL Toruń KPO
282 ZIĘBA Karolina 2009-05-20 MKS Stal Nowa Dęba PDK
283 ZIĘBA Lena 2008-01-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
284 ZINIEWICZ Nicola 2008-01-14 AML Słupsk POM
285 ZIÓŁKOWSKA Maja 2006-12-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
286 ZYCH Oliwia 2008-10-21 SKS Kusy Kraków MLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.31560015678406sekund