PEREK Wojciech
2008-07-09
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
2 ANTKOWIAK Szymon 2008-11-27 NKS Start Namysłów OPL
3 BACZYŃSKI Jakub 2008-01-07 LKS Pszczyna SLK
4 BALCEREK Dawid 2008-03-13 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
5 BANASIAK Dawid 2008-07-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
6 BARTUSEK Patryk 2009-07-21 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
7 BARTYZEL Michał 1984-03-22 UKS Lider Siercza MLP
8 BATOR Michał 2007-01-12 Atelier Sportu Konopiska SLK
9 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
10 BONARSKI Bartosz 2008-05-29 MKS-MOS Katowice SLK
11 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
12 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
13 CHRABˇSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
14 CHRAPEK Wiktor 2009-03-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
15 CYGANEK Damian 2009-06-10 GKS Piast Gliwice SLK
16 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
17 ĆWIKŁA Hubert 2002-01-08 LKS Znicz Biłgoraj LBE
18 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
19 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
20 DˇBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
21 DENIS Krzesimir 2008-03-11 TS AKS Chorzów SLK
22 DOSZAK Bruno 2008-10-30 LUKS Podium Kup OPL
23 DUDZIK Krzysztof 2008-03-10 LKS Pszczyna SLK
24 FEDOTOV Kyryl 2007-11-06 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
25 FIL Jakub 2007-01-09 MKS-MOSM Bytom SLK
26 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
27 FRACH Jakub 2008-06-10 LUKS Podium Kup OPL
28 FRAŃCZUK Krzysztof 2008-01-12 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
29 GAJEWSKI Franciszek 2008-08-05 UKS Olimpia Zabrze SLK
30 GAWEŁ Michał 2008-04-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
31 GˇTARSKI Filip 2008-09-05 MKS-MOSM Bytom SLK
32 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
33 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
34 GRZEGORZEK Kamil 2009-04-08 RMKS Rybnik SLK
35 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
36 GULBINOWICZ Antoni 2007-03-06 UKS Barnim Goleniów ZPO
37 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
38 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
39 GWÓ¬D¬ Mateusz 2008-03-31 MKS-MOSM Bytom SLK
40 HANZEL Igor 2008-01-05 LUKS Podium Kup OPL
41 HAPEK Wiktor 2009-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
42 JAKUBIEC Krzysztof 2008-07-12 UKS Orzełki Warszawa MAZ
43 JANKOWSKI Aleksander 2008-10-31 UKS Olimpia Zabrze SLK
44 JANKOWSKI Bartosz 2009-04-07 MKS-MOSM Bytom SLK
45 JASIULEK Brunon 2009-01-13 MKS Brenna Górki SLK
46 JASZCZYK Adam 2008-06-25 TL Athletics Jastrzębie SLK
47 KALISZ Maciej 2006-04-06 UKS Trójka Mikołów SLK
48 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
49 KASZANY Karol 2008-04-10 MKS Halicz Ustrzyki Dolne PDK
50 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
51 KLEJNOCKI Dawid 2007-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
52 KŁODA Adam 2008-05-13 GKS Piast Gliwice SLK
53 KOT Aleksander 2007-03-01 MCKiS Jaworzno SLK
54 KOWALA Michał 2007-12-10 Ł±cz± Nas Góry Zawoja MLP
55 KOWALSKI Marcel 2008-03-19 LMKS Żak Pyrzyce ZPO
56 KO¬LIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
57 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
58 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
59 KULA Błażej 2007-08-18 MUKS SZS Cieszyn SLK
60 KUROWSKI Wiktor 2008-09-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
61 KUSZEK Zbigniew 2008-07-13 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
62 KU¦ Przemysław 2007-06-12 MKS-MOS Katowice SLK
63 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
64 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
65 LENART Oskar 2008-10-24 MOSM Tychy SLK
66 LENART Paskal 2008-10-24 MOSM Tychy SLK
67 LE¦NIAK Bartłomiej 2008-09-01 UKS Jedynka Tokarnia MLP
68 LEWANDOWICZ Maciej 2008-05-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
69 LONDZIN Patryk 2007-11-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
70 LUBOŃ Szymon 2008-08-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
71 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
72 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
73 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
74 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
75 MACHA Adam 2008-02-06 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
76 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
77 MAGIERA Wiktor 2009-02-09 LUKS Boguszyce LDZ
78 MALU¦KI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
79 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
80 MARYJOSZ Przemysław 2008-07-10 UKS Czwórka Żory SLK
81 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
82 MAZIK Franciszek 2010-01-21 GKS Piast Gliwice SLK
83 MENDRAK Olgierd 2008-04-16 MKS-MOS Katowice SLK
84 MICHALSKI Piotr 2009-01-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
85 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
86 MIESZCZAK Marcin 1990-11-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
87 MROZIEWICZ Dominik 2008-12-19 CMKL Człuchów POM
88 MYTNIK Radosław 2007-07-16 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
89 NAWRAT Mikołaj 2008-10-07 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
90 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
91 NOWAK Igor 2008-06-25 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
92 OCHNIO Szymon 2009-08-27 MKS-MOSM Bytom SLK
93 OGÓREK Rafał 2000-03-18 MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz MLP
94 OKRUCIŃSKI Aleksander 2008-07-03 KS Wejher Wejherowo POM
95 OSTROWSKI Bartosz 2008-12-21 UKS Olimpia Zabrze SLK
96 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
97 PAKULSKI Michał 2008-03-01 KS AZS AWF Wrocław DOL
98 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
99 PESZT Michał 2008-05-26 KS SportWise Kraków MLP
100 PIˇTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
101 PIECYK Karol 2007-11-15 TS AKS Chorzów SLK
102 PIECYK Wiktor 2007-11-15 TS AKS Chorzów SLK
103 PIENIˇŻEK Jakub 2004-10-26 LKB im. Braci Petk Lębork POM
104 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
105 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
106 PLUTA Damian 2008-05-06 LKS Pszczyna SLK
107 PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
108 PODBIELSKI Paweł 2008-07-07 AKL Ursynów Warszawa MAZ
109 POLOCZEK Kamil 2008-08-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
110 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
111 POWOLNY Kewin 2004-07-07 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
112 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
113 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudzi±dz KPO
114 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
115 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
116 SAWICKI Jakub 2009-03-08 KS AZS AWF Wrocław DOL
117 SEJLER Patryk 2006-07-31 LKS Stal Mielec PDK
118 SERAFIN Samuel 2008-08-27 MKS-MOSM Bytom SLK
119 SERKOWSKI Samuel 2009-01-22 GKS Cartusia Kartuzy POM
120 SGONINA Piotr 2007-01-23 MKS-MOSM Bytom SLK
121 SIMLAT Szymon 2007-05-21 UKL Feniks ¦widwin ZPO
122 SKIBA Jakub 2007-01-18 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
123 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
124 SOBOTA Konrad 2009-02-11 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
125 SOPPA Roland 2008-04-26 LUKS Podium Kup OPL
126 STANIK Gabriel 2009-06-15 LUKS Podium Kup OPL
127 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
128 STREISS Damian 2007-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
129 STRZYGOCKI Bartłomiej 2008-09-03 MLKS Agros Żary LBU
130 SURLEJ Dominik 2005-01-18 TS AKS Chorzów SLK
131 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
132 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
133 SWOBODA Bartosz 2007-01-01 niest. Katowice SLK
134 SZCZʦNIAK Karol 2008-01-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
135 SZWEDA Mateusz 2007-06-22 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
136 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
137 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
138 ¦WIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
139 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
140 ¦WITAŁA Patryk 2008-08-13 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
141 TALIK Piotr 2008-10-09 GKS Piast Gliwice SLK
142 TOMALSKI Olaf 2008-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
143 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
144 TROJAK Jakub 2008-06-21 AML Słupsk POM
145 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
146 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
147 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
148 WAWRZYNIAK Jakub 2009-04-07 KS Energetyk Poznań WLP
149 WIELGOSZ Kacper 2008-04-16 UKS Olimpia Zabrze SLK
150 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
151 WILKOWICZ Paweł 2009-09-25 RMKS Rybnik SLK
152 WI¦NIEWSKI Bartłomiej 2008-07-05 MKL Myszyniec MAZ
153 WOJTASZEK Piotr 2007-08-09 AZS UMCS Lublin LBE
154 WOLAK Mikołaj 2005-12-16 MKS Pałac Młodzieży Katowice SLK
155 WO¬NIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
156 WRÓBLEWSKI Paweł 2008-09-15 UKS Olimpia Zabrze SLK
157 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
158 ZAŁĘCKI Łukasz 2007-11-23 GKS Piast Gliwice SLK
159 ZWIERNIAK Aleksander 1993-03-14 UKS Lider Siercza MLP
160 ZYGARYN Brajan 2007-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
161 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK
162 ŻUKOWSKI Jan 2005-12-16 MKS-MOS Katowice SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.31726217269897sekund