¦WIERCZYNA Jakub
2006-02-03
MKS-MOSM Bytom
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ADAMCZYK Wojciech 2002-07-19 UKS Achilles Leszno WLP
3 ADWENT Bartłomiej 2007-05-01 MLUKS Tarnów MLP
4 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
5 BABIUCH Eryk 2003-04-23 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
6 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
7 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
8 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
9 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
10 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
11 BˇK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
12 BIEDRAWA Krzysztof 2005-02-24 LKS Pogórze Skoczów SLK
13 BIEDRYCKI Mateusz 2006-08-12 KS Parkiet Hajnówka POD
14 BIZOŃ Artur 2004-11-10 MOSM Tychy SLK
15 BOCHYNEK Dawid 2006-06-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
16 BONDARUK Paweł 2006-03-27 MKS Juvenia Białystok POD
17 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
18 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
19 BRATKOWSKI Fabio 2007-05-06 UKS Trójka Mikołów SLK
20 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
21 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
22 BUDA Bartosz 2004-09-16 UKS-MOS Opole OPL
23 BUDA Piotr 2008-10-11 UKS Olimpia Zabrze SLK
24 BUGARA Marcin 2006-08-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
25 BU¦KO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
26 CEL Igor 2007-02-02 LKS Koluszki LDZ
27 CHRABˇSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
28 CIAŁOŃ Bartłomiej 2004-11-05 MOSiR Łaziska Górne SLK
29 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
30 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
31 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
32 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
33 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-08 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
34 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
35 CZEMPAS Bartłomiej 2004-07-22 MKS-MOS Katowice SLK
36 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
37 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
38 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
39 CZERNIK Wojciech 2007-08-13 UKS Olimpia Zabrze SLK
40 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
41 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
42 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
43 DˇBROWSKI Wiktor 2008-03-26 LKS Górnik Wałbrzych DOL
44 DOŁĘGA Igor 2008-01-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
45 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
46 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
47 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
48 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
49 DZIECIˇTKOWSKI Filip 2004-08-26 LKS Omega Kleszczów LDZ
50 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
51 DZIEWIĘCKI Rafał 2006-03-04 KS AZS AWF Wrocław DOL
52 DZIK Tobiasz 2000-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
53 DZIURZYŃSKI Adrian 1988-08-31 UKS Kusy Bukowno MLP
54 FˇFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
55 FISZER Michał 2001-12-16 MKS-MOSM Bytom SLK
56 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
57 FRAŃCZUK Bartosz 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
58 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
59 GIED¬ Michał 2006-04-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
60 GŁOWACKI Michał 2007-03-08 NKS Start Namysłów OPL
61 GOLAŃSKI Stanisław 2003-03-15 UKS Barnim Goleniów ZPO
62 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
63 GRABOWSKI Karol 1989-06-22 CKS Budowlani Częstochowa SLK
64 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesi±tka Białogard ZPO
65 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
66 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
67 GRZELKA Cyprian 2001-05-05 GKS Piast Gliwice SLK
68 GRZESIAK Jan 2007-06-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
69 GRZESZAK Antoni 2008-12-17 LKS Górnik Wałbrzych DOL
70 GRZE¦KOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
71 HADASZ Adam 2004-05-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
72 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
73 HAUPT Maciej 2005-05-13 O¦ AZS Poznań WLP
74 HERZYK Kamil 2004-04-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
75 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
76 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 HUTNY Jakub 2003-03-04 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
78 JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
79 JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 UKS Technik Augustów POD
80 JANAS Filip 2004-08-13 SMKS Parasol Wrocław DOL
81 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
82 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
83 JANKOWSKI Mateusz 2006-12-08 MKS-MOSM Bytom SLK
84 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
85 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
86 JARZYNA Paweł 2005-04-09 TL ROW Rybnik SLK
87 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
88 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
89 JOJKO Jakub 2004-03-18 UKS Czwórka Żory SLK
90 JONAS Beniamin 2004-01-20 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
91 KACZMARCZYK Paweł 2007-02-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
92 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
93 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
94 KANDORA Marek 2002-02-18 MKS-MOSM Bytom SLK
95 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
96 KARWAT Bartłomiej 2005-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
97 KASPRZAK Ireneusz 1962-03-31 KS AZS AWF Wrocław DOL
98 KASPRZYK Piotr 2002-05-27 CKS Budowlani Częstochowa SLK
99 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
100 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
101 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
102 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
103 KISZKA Dawid 2003-04-16 CKS Budowlani Częstochowa SLK
104 KITLIŃSKI Bartosz 2004-06-11 AZS UMCS Lublin LBE
105 KITLIŃSKI Michał 1998-05-14 AZS UMCS Lublin LBE
106 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
107 KLEJNOCKI Dawid 2007-02-07 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
108 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
109 KOLODII Nikita 2006-07-07 KS AZS AWF Katowice SLK
110 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
111 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
112 KORYCIŃSKI Wojciech 2004-10-18 MKS-MOSM Bytom SLK
113 KORZENIOWSKI Kacper 2004-12-01 TL ROW Rybnik SLK
114 KOWALA Michał 2007-12-10 Ł±cz± Nas Góry Zawoja MLP
115 KOWALSKI Stanisław 2006-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
116 KOZŁOWSKI Marcel 2002-11-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
117 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
118 KO¬LIK Artur 2007-06-04 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
119 K¦CIUCZYK Maksymilian 2003-05-15 MKS-MOS Katowice SLK
120 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
121 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
122 KUBICZEK Filip 2007-07-23 MKS-MOSM Bytom SLK
123 KUBIEŃ Dominik 2007-11-09 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
124 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
125 KUCHERENKO Illia 2005-08-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
126 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
127 KUŁEK Dawid 2007-08-15 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
128 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
129 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
130 KU¦ Przemysław 2007-06-12 MKS-MOS Katowice SLK
131 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
132 LAMPART Antoni 2005-05-12 RMKS Rybnik SLK
133 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
134 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków MLP
135 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
136 LEWANDOWSKI Alexander 2006-12-24 MKP My¶libórz ZPO
137 LEWANDOWSKI Łukasz 2006-12-17 UKS Olimpia Zabrze SLK
138 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
139 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
140 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
141 LORANC Jakub 2003-03-24 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
142 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
143 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
144 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
145 ŁADA Nikodem 2007-06-07 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
146 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
147 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
148 ŁYSEK Konrad 2007-07-27 TL Athletics Jastrzębie SLK
149 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
150 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
151 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
152 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
153 MAJEWSKI Adam 2004-03-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
154 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
155 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
156 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
157 MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 LUKS Podium Kup OPL
158 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
159 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
160 MARKOWICZ Łukasz 1994-06-09 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
162 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
163 MATUSZNY Piotr 2009-05-27 LKS Pogórze Skoczów SLK
164 MIELIMˇKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
165 MIKOŁAJCZAK Eryk 2006-12-28 MKL Jarocin WLP
166 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
167 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
168 MIREK Kacper 2003-01-05 KS AZS AWF Kraków MLP
169 MORCINEK Szymon 2004-11-24 UKS Chromik Mysłowice SLK
170 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
171 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
172 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
173 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
174 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
175 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
176 OLEJARSKI Dominik 2007-04-15 KB Kro¶cienko Wyżne PDK
177 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
178 OSAJDA Michał 2009-08-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
179 OSTROWSKI Filip 2001-07-12 KKL Rodło Kwidzyn POM
180 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
181 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
182 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
183 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
184 PEMPU¦ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
185 PEREK Wojciech 2008-07-09 MKS-MOSM Bytom SLK
186 PIˇTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
187 PIˇTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
188 PIECZKA Adam 1996-06-06 AZS-AWF Katowice SLK
189 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
190 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
191 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
192 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
193 PODSIADŁO Grzegorz 2003-05-22 MKS-MOS Katowice SLK
194 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
195 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
196 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
197 PRZEWODOWSKI Grzegorz 2004-06-28 MKS-MOS Katowice SLK
198 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
199 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
200 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
201 ROTER Dawid 2006-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
202 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
203 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
204 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
205 RYMUT Konrad 2003-07-21 KS SMS Szklarska Poręba DOL
206 SADOWSKI Szymon 2005-02-25 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
207 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
208 SEMPER Mateusz 1999-01-19 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
209 SEREMAK Marcel 2005-05-03 UKS Olimp Kozienice MAZ
210 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
212 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
213 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
214 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
215 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
216 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
217 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
218 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
219 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
220 STARCZEWSKI Michał 2006-01-01 niest. Katowice SLK
221 STASZEK Igor 2009-05-20 WKS Wawel Kraków MLP
222 STEGART Paweł 2007-10-18 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
223 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
224 STREISS Damian 2007-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
225 SUŁKOWSKI Rafał 1999-08-26 Kraków Athletics Team MLP
226 SURMA Igor 2007-12-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
227 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 O¦ AZS Poznań WLP
228 SUWALSKI Krzysztof 2008-02-04 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
229 SVORTSOV Nikita 2006-03-24 MKS-MOS Katowice SLK
230 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
231 SZPYRKA Alan 2006-08-09 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
232 SZWED Damian 2004-01-26 UKS Olimpia Zabrze SLK
233 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
234 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
235 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
236 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 O¦ AZS Poznań WLP
237 ¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
238 ¦MIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
239 ¦WIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
240 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
241 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
242 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
243 TRESZCZOTKO Dominik 2004-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
244 TWARDAWA Jakub 1998-02-07 JKLA Jawor Jaworzno SLK
245 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
246 UŁAŃSKI Jakub 2004-05-23 KS Żeglina Sieradz LDZ
247 URBANIAK Damian 2005-04-24 LKS Maków Mazowiecki MAZ
248 URBANIAK Sergiusz 2002-03-03 LKS Omega Kleszczów LDZ
249 URBA¦ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
250 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
251 WALCZYŃSKI Wojciech 2008-05-09 MKS-MOSM Bytom SLK
252 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
253 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
254 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
255 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
256 WIATRZYK Robert 2000-04-27 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
257 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
258 WILCZˇB Jakub 2007-07-22 O¦ AZS Poznań WLP
259 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
260 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
261 WINIECKI Igor 2006-10-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
262 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
263 WITWICKI Artur 2004-03-16 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
264 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Ko¶cian WLP
265 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
266 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
267 WO¬NIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
268 WRÓBEL Michał 2006-02-27 MKS-MOSM Bytom SLK
269 WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 MLUKS Tarnów MLP
270 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
271 WRÓBLEWSKI Paweł 2007-07-13 UKS Herkules Sulejówek MAZ
272 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
273 WYDMUCH Kajetan 2004-01-21 UKS Kusy Warszawa MAZ
274 WYLOTEK Bartosz 2003-03-19 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
275 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
276 ZADOROZHNIUK Artem 2005-04-18 MKS-MOS Katowice SLK
277 ZAJˇC Kamil 2004-03-07 GKS Piast Gliwice SLK
278 ZAJˇC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
279 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
280 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
281 ZAWI¦LAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
282 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
283 ZIĘBA Szymon 1999-03-16 Kraków Athletics Team MLP
284 ZYGARYN Brian 2008-01-28 MKS-MOSM Bytom SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.31579399108887sekund