RÓG Jakub
2004-08-22
LKS Stal Mielec
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 A O 2005-01-01 SKS Kusy Kraków MLP
2 ADAMIK Ignacy 2009-12-24 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
3 ADLER Wiktor 2010-03-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
4 AUGUSTYN Michał 2006-05-21 LKS Stal Mielec PDK
5 BABIARZ Dawid 2002-08-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
6 BABIARZ Patryk 2003-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
7 BANACHOWICZ Bartosz 2004-09-20 KS AZS AWF Kraków MLP
8 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
9 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
10 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
11 BARABASZ Karol 2005-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
12 BARAN Maciej 2006-05-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
13 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
14 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
15 BAZAN Adrian 2005-04-03 LKS Znicz Biłgoraj LBE
16 BEDNARZ Patryk 1994-02-06 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
17 BEDRA Patryk 2004-03-06 KS Zawkrze Mława MAZ
18 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
19 BEZMEN Mykola 2002-12-19 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
20 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
21 BIEGAJ Filip 2007-05-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
22 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
23 BOBAK Oliwer 2009-10-04 KS Komunalni Sanok PDK
24 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
25 BOGUCKI Szymon 2008-12-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
26 BORKOWSKI Patryk 2008-03-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
27 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
28 BROŻONOWICZ Leon 2009-07-15 LKS Stal Mielec PDK
29 BRYŁA Hubert 2005-06-12 LKS Stal Mielec PDK
30 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
31 BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
32 BUDZIŃSKI Dominik 2005-04-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
33 BURDZEL Dawid 2004-04-17 LKS Stal Mielec PDK
34 BURKIEWICZ Norbert 2008-10-25 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
35 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
36 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
37 CHAMIOŁO Daniel 2003-11-22 MKS Piast Głogów DOL
38 CHODORSKI Łukasz 1997-04-22 MKS Bank BS Płońsk MAZ
39 CICHY Tymoteusz 2008-02-14 KS AZS AWF Kraków MLP
40 CIEŚLAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
41 CIEŚLIŃSKI Jakub 2004-12-11 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
42 CYRAN Karol 2004-03-23 ULKS Technik Trzcinica PDK
43 CZAPKA Dawid 2008-04-10 KS Agros Zamość LBE
44 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 CZARNECKI Jakub 2008-08-13 LKS Stal Mielec PDK
46 CZUBA Emanuel 2005-04-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
47 ĆWIK Marcel 2010-01-31 KKL Stal Stalowa Wola PDK
48 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
49 DĘBIAK Patryk 2003-01-24 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
50 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
51 DOMALIK Łukasz 2002-04-22 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
52 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
53 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
54 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
55 DZIURGOT Krzysztof 2002-07-04 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
56 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
57 FIJAŁKOWSKI Jakub 1996-12-14 KS AZS AWF Kraków MLP
58 FORMA Maciej 2010-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
59 FORTUŃSKI Jan 2003-04-24 KKL Kielce SWK
60 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
61 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
62 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
63 GĘBORYS Kacper 2003-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
64 GĘŚLA Krzysztof 2005-05-11 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
65 GIDZIŃSKI Krzysztof 1959-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
66 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
67 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
68 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
70 GNAT Mikołaj 2007-11-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
71 GÓRECKI Wiktor 2004-02-05 MUKS ILKUS Olkusz MLP
72 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
73 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
74 GROŃSKI Oskar 2003-03-03 AZS UMCS Lublin LBE
75 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
76 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
77 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
78 HERDZIK Michał 2006-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
79 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
80 HNAT Kacper 2005-08-26 KS Komunalni Sanok PDK
81 HULAJKO Maksymilian 2004-02-08 MKS Żak Biała Podlaska LBE
82 IGNATOWSKI Wiktor 2007-03-11 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
83 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
84 JANIEC Gabriel 2009-09-10 KKL Stal Stalowa Wola PDK
85 JANIK Jakub 2006-12-03 KKB MOSiR Krosno PDK
86 JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
87 JANISZEWSKI Franciszek 2007-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
88 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
89 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
90 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
91 JĘDRZEJEWSKI Damian 2005-05-30 MMKS Gdańsk POM
92 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
93 JÓŹWIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
94 JUSZCZAK Mateusz 2004-11-03 KS Victoria Trzebinia MLP
95 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
96 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
97 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
98 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
99 KANTOR Amadeusz 2000-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
100 KAPINOS Bartosz 2006-12-13 LKS Stal Mielec PDK
101 KARASEK Julian 2003-11-27 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
102 KARAŚ Maksymilian 2006-06-06 LKS Stal Mielec PDK
103 KATA Jakub 2008-02-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
104 KAWALEC Jacek 2007-01-01 WKS Wawel Kraków MLP
105 KIECA Piotr 2004-05-10 BKS Bydgoszcz KPO
106 KIEŁB Kamil 2004-11-03 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
107 KISTER Jakub 2000-09-23 AZS UMCS Lublin LBE
108 KLEIBA Maciej 2008-01-07 CWKS Resovia Rzeszów PDK
109 KOCHMAŃSKI Mateusz 2005-06-12 CWKS Resovia Rzeszów PDK
110 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
111 KOCZERA Kacper 2002-11-03 KS Komunalni Sanok PDK
112 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
113 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
114 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
115 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
116 KOPAŁA Jarosław 2009-04-14 KKL Stal Stalowa Wola PDK
117 KOPEĆ Kamil 2007-01-30 MKS Stal Nowa Dęba PDK
118 KORCZOWSKI Max 2003-01-21 CWKS Resovia Rzeszów PDK
119 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
120 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
121 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
122 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
123 KOŚCIELNIAK Jakub 2006-06-12 KKB MOSiR Krosno PDK
124 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
125 KOTULA Marcin 2005-01-04 WKS Wawel Kraków MLP
126 KOWALCZYK Radosław 2007-04-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
127 KOWALSKI Bartosz 2007-04-25 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
128 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
129 KRAWCZYK Mateusz 2003-04-30 MKS Agros Chełm LBE
130 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
131 KRAWIEC Jakub 2006-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
132 KRUPA Patryk 2002-04-21 AZS UMCS Lublin LBE
133 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
134 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
135 KUBALA Ernest 2010-09-15 CWKS Resovia Rzeszów PDK
136 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
137 KUGLIN Tomasz 2003-08-26 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
138 KULETA Szymon 2006-01-01 ULKS Technik Trzcinica PDK
139 KULON Kacper 2004-06-20 WLKS Wrocław DOL
140 KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 SAS AZS AWF Kraków MLP
141 KURUC Jakub 2003-06-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
142 KUŚMIERCZYK Filip 2009-06-16 PUKS Jedynka Łosice MAZ
143 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
144 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
145 LEMIESZEK Kacper 2000-11-13 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
146 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
147 ŁAKOMSKI Bartosz 2007-10-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
148 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
149 ŁAPETA Krystian 2004-04-30 BKS Bydgoszcz KPO
150 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
151 ŁUCZKA Mikołaj 2006-02-01 KS Komunalni Sanok PDK
152 MACKIEWICZ Piotr 2003-07-22 KS Komunalni Sanok PDK
153 MAJCHER Szymon 2010-07-10 KS Harpagan Tarnobrzeg PDK
154 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
155 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
156 MAŁEK Karol 1996-10-30 KKB MOSiR Krosno PDK
157 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
158 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
159 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
160 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
161 MOLEK Mateusz 2004-07-20 LKS Stal Mielec PDK
162 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
163 MOTYKA Michał 2002-08-10 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
164 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
165 MRÓS Kacper 2008-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
166 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
167 MURAWSKI Rafał 2004-03-21 AZS Łódź LDZ
168 MYĆKA Brajan 2005-05-24 KS Komunalni Sanok PDK
169 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
170 NOWAK Jakub 2004-12-02 CWKS Resovia Rzeszów PDK
171 NOWAK Oliwier 2007-07-07 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
172 NOWOSIELSKI Michał 2009-11-12 TS Sokół Jasło PDK
173 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
174 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
175 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
176 OLKO Maksymilian 2007-01-01 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
177 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
178 ORZECH Mateusz 2002-02-19 CWKS Resovia Rzeszów PDK
179 OSAK Norbert 2002-05-03 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
180 OSUCH Bartosz 1998-03-04 KS AZS AWF Kraków MLP
181 PANKOWSKI Maciej 2004-03-01 MUKL Brodnica KPO
182 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
183 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
184 PELC Patryk 2005-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
185 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
186 PIERÓG Michał 2006-12-27 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
187 PILAWA Błażej 2005-06-03 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
188 PIŁAT Oscar 2004-10-13 OŚ AZS Poznań WLP
189 PIŁKA Dariusz 2005-09-16 LKS Kłos Olkusz MLP
190 PŁASZEWSKI Bartosz 2007-03-15 KS AZS AWF Kraków MLP
191 POCIASK Bartosz 2008-07-05 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
192 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
193 PROKOP Fabian 2007-11-01 UKS Kobylanka MLP
194 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
195 PRZEMSKI Jakub 2003-07-15 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
196 PRZYBYLSKI Marcin 2003-07-03 MLKS Krajna Sępólno KPO
197 PRZYBYŁA Sebastian 2007-01-31 AZS UMCS Lublin LBE
198 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
199 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
200 PYLYPCHUK Oleksandr 1996-11-07 KKL Kielce SWK
201 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
202 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
203 RĄCZKOWSKI Mateusz 2002-07-05 UKS Kobylanka MLP
204 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
205 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
206 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
207 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
208 RODZINKA Filip 2008-10-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
209 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
210 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
211 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
212 RURAK Dawid 2004-02-23 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
213 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
214 RYDZIK Piotr 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
215 RYSIO Tomasz 1988-02-11 MKS Agros Chełm LBE
216 RZESZUTO Karol 2007-06-01 MUKLA Dębica Korzeniowski.pl PDK
217 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
218 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
219 SARGALSKI Szymon 2003-11-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
220 SARNICKI Maciej 2007-05-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
221 SAWUŁA Bartosz 2006-04-22 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
222 SIEMBIDA Krzysztof 2010-05-16 KKL Stal Stalowa Wola PDK
223 SIKORA Adam 2006-11-05 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
224 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
225 SITAREK Wiktor 2004-12-19 AZS UMCS Lublin LBE
226 SITO Konrad 2004-08-13 LKS Stal Mielec PDK
227 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
228 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
229 SKUPNIK Kacper 2004-08-13 MOSM Tychy SLK
230 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
231 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
232 STASIACZEK Mateusz 2008-05-02 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
233 STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 WLKS Wrocław DOL
234 STROJNY Jan 2009-03-28 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
235 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
236 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
237 SUDOŁ Maciej 2009-06-12 KKL Stal Stalowa Wola PDK
238 SZAREJKO Mikołaj 2003-11-21 PLKS Gwda Piła WLP
239 SZCZERBA Michał 2002-06-12 LKS Stal Mielec PDK
240 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
241 SZOSTEK Krystian 2008-08-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
242 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
243 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
244 SZUMEŁDA Olaf 2009-02-20 KKL Stal Stalowa Wola PDK
245 SZUMIEC Michał 2001-02-09 KS AZS AWF Kraków MLP
246 SZUMOWICZ Krzysztof 2008-08-26 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
247 SZURKIEWICZ Kacper 2004-10-26 UKS Wyspiański Szubin KPO
248 SZWEDO Kacper 2002-02-23 CWKS Resovia Rzeszów PDK
249 SZWEDO Patryk 2007-02-08 KKL Stal Stalowa Wola PDK
250 SZYLER Tymon 2004-02-21 LKS Stal Mielec PDK
251 SZYMANEK Aleksy 2005-02-01 KS Wisła Puławy LBE
252 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
253 ŚWIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
254 ŚWIERZ Kacper 2003-01-31 UKS Kobylanka MLP
255 TABAKA Marcin 2007-10-24 CWKS Resovia Rzeszów PDK
256 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
257 TAMA Kacper 2000-06-06 KS Agros Zamość LBE
258 TARKOWSKI Michał 2002-07-17 KS Komunalni Sanok PDK
259 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
260 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
261 TCHÓRZEWSKI Michał 2006-01-01 MKL Sparta Stalowa Wola PDK
262 TITTINGER Dominik 2011-08-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
263 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
264 TROJNAR Kamil 2008-03-14 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
265 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
266 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
267 ULDYNOWICZ Robert 2005-01-16 KKS Victoria Stalowa Wola PDK
268 WAJDZIK Kamil 2002-04-08 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
269 WALCZAK Grzegorz 2007-03-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
270 WALCZAK Marcin 2005-02-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
271 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
272 WAWRYNKIEWICZ Szymon 2004-09-13 KS Agros Zamość LBE
273 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
274 WĄŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
275 WĄŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
276 WERNER Kacper 2002-01-01 CWKS Resovia Rzeszów PDK
277 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
278 WIDZ Jakub 2004-03-22 TS Start Lublin LBE
279 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
280 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
281 WIŚNIEWSKI Hieronim 2008-07-09 CWKS Resovia Rzeszów PDK
282 WITALEC Marcin 2003-02-25 CWKS Resovia Rzeszów PDK
283 WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 MKS-MOSM Bytom SLK
284 WOLAŃSKI Nikodem 2003-05-19 WKS Wawel Kraków MLP
285 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
286 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
287 WOLSKI Patryk 2002-11-01 KKB MOSiR Krosno PDK
288 WOŁOWIEC Grzegorz 2008-06-17 WKS Wawel Kraków MLP
289 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
290 WOŹNIAK Maciej 2004-01-22 ULKS Technik Trzcinica PDK
291 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
292 WRZEŚNIAK Adrian 2006-05-11 LKS Stal Mielec PDK
293 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
294 ZAJĄC Łukasz 2003-01-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
295 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
296 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
297 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
298 ZDUŃ Hubert 2007-12-14 ULKS Technik Trzcinica PDK
299 ZIARNO Bartłomiej 2007-12-09 KKL Stal Stalowa Wola PDK
300 ZIOBRO Mateusz 2006-03-04 LKS Stal Mielec PDK
301 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
302 ZYGO Hubert 2008-03-29 WKS Wawel Kraków MLP
303 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE
304 ŻUKOWSKI Jakub 2001-05-01 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.64194202423096sekund