CHOMICZ Marcel
2006-02-07
KMKL Sztorm Kołobrzeg
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 AMBROZIEWICZ Aleks 2004-10-20 STS Pomerania Szczecin ZPO
2 ANDRZEJCZAK Ignacy 2006-09-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
3 ANTOSIAK Sebastian 2006-07-12 RKS Łódź LDZ
4 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
5 BAŃKOWSKI Kacper 2002-04-15 MKL Szczecin ZPO
6 BARAN Miłosz 2006-01-19 MKS Kusy Szczecin ZPO
7 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
8 BARTKOWIAK Stanisław 2007-03-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
9 BARTOSZEWICZ Bartosz 2003-09-20 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
10 BARTOSZEWICZ Hubert 2007-01-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
11 BASAK Jakub 2006-02-14 TS Start Lublin LBE
12 BEDNARCZYK Dawid 2006-03-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
13 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
14 BĘBEN Oskar 2005-07-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
15 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
16 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
17 BIELAN Dawid 2007-03-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
18 BIELIŃSKI Mateusz 2007-03-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
19 BIELSKI Michał 2008-02-11 MKS Sambor Tczew POM
20 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
21 BŁASZCZYK Jakub 2012-01-31 MMKS Gdańsk POM
22 BŁASZCZYK Jan 2012-01-31 MMKS Gdańsk POM
23 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
24 BOĆ Szymon 2007-03-18 KS Agros Zamość LBE
25 BOROWICZ Marcin 2006-01-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
26 BORSUK Bartłomiej 2007-03-25 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
27 BORSUK Mikołaj 2003-12-15 LKS Prime Food Brda Przechlewo POM
28 BORSUKIEWICZ Patryk 2007-12-03 PLKS Gwda Piła WLP
29 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
30 BRAMMEN Szymon 2005-11-11 UKS OSoT Szczecin ZPO
31 BREZA Jakub 2004-02-26 UKS Lipusz POM
32 BRONIAREK Krystian 2004-05-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
33 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
34 BRZEZICKI Bartosz 2003-03-14 KL Iskra Białogard ZPO
35 BRZOZOWSKI Franciszek 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
36 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
37 BUJAKIEWICZ Tymoteusz 2009-01-25 KS Wejher Wejherowo POM
38 BŹDZIEL Aleksander 2008-07-24 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
39 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
40 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
41 CHERNYSHOV Oleksandr 2007-04-01 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
42 CHMIEL Szymon 2006-10-03 niestowarzyszony POL
43 CHMURA Filip 2003-04-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
44 CIELESZ Eryk 2007-07-31 AL Międzyzdroje ZPO
45 CZAJKA Mateusz 2007-04-17 AML Słupsk POM
46 CZARNECKI Oskar 2008-04-13 MKS Kusy Szczecin ZPO
47 CZERNIAKOWSKI Eryk 2007-07-30 UKS Mieszko Chojna ZPO
48 CZUBERNAT Michał 2005-05-02 UKS OSoT Szczecin ZPO
49 DĄBROWSKI Jan 2005-05-19 MKL Szczecinek ZPO
50 DERLATKA Kacper 2005-08-21 PLKS Gwda Piła WLP
51 DOBBER Gabriel 2008-06-06 PLKS Gwda Piła WLP
52 DOŁGOPOŁ Axel 2006-03-02 MKL Szczecin ZPO
53 DOMINIAK Maciej 2004-05-14 MKS Junior Złocieniec ZPO
54 DUBAKO Konrad 2003-08-07 AL Międzyzdroje ZPO
55 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
56 FILA Wojciech 2004-03-27 LKS Lubusz Słubice LBU
57 FILIPOWSKI Jakub 2007-10-05 AL Międzyzdroje ZPO
58 FORMANIEWICZ Piotr 1998-07-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
59 FRĄCKOWIAK Oliwier 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
60 GAJ Wojciech 2010-05-04 UKS OSoT Szczecin ZPO
61 GAJDA Tomasz 2005-01-21 OLA Zachodniopomorskie ZPO
62 GAJEWSKI Kamil 2008-05-16 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
63 GAŁGAŃSKI Jan 2002-08-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
64 GAŁKA Mikołaj 2007-07-31 MKS Junior Złocieniec ZPO
65 GAŃSKI Jan 2006-08-27 PLKS Gwda Piła WLP
66 GBIORCZYK Mateusz 2007-09-17 MUKS Kadet Rawicz WLP
67 GLISZCZYŃSKI Łukasz 1999-01-31 UKS Czapla Białe Błota KPO
68 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
69 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
70 GOLANOWSKI Oskar 2004-02-05 STS Pomerania Szczecin ZPO
71 GOŁASZEWSKI Aleksander 2008-04-01 AML Słupsk POM
72 GOMUŁKA Dawid 2003-04-01 UKL Feniks Świdwin ZPO
73 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
74 GRALAK Franciszek 2008-08-11 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
75 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
76 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 GRUDZIEŃ Adam 2008-09-15 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
78 GRZECHULSKI Ksawery 2005-05-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
79 GZYLEWSKI Kacper 2005-05-16 AML Słupsk POM
80 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
81 HAMERSKI Mateusz 2006-11-10 MKS Junior Złocieniec ZPO
82 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
83 HIRT Igor 2009-11-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
84 IDZIASZEK Jakub 2007-07-31 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
85 JAĆKOWSKI Oliwier 2005-04-04 MKL Szczecin ZPO
86 JAKUBIK Bartosz 2006-01-19 MKS Hermes Gryfino ZPO
87 JANDA Bartosz 1993-02-01 SKSG Korona Szczecin ZPO
88 JANKOWSKI Alan 2006-07-25 PZS Gontyniec Chodzież WLP
89 JANKOWSKI Szymon 2007-02-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
90 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
91 JARMUŁ Piotr 2004-11-30 AML Słupsk POM
92 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
93 JĄDER Wiktor 2007-07-24 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
94 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
95 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
96 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
97 KAMIŃSKI Artur 1999-04-10 MKL Szczecin ZPO
98 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
99 KAMIŃSKI Karol 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
100 KARBOWSKI Rory 2007-03-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
101 KARPIŃSKI Maksymilian 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
102 KARPIŃSKI Oliwier 2005-09-19 MKS Święc Sławno ZPO
103 KAŹMIERCZAK Kamil 2007-12-01 MUKS Kadet Rawicz WLP
104 KLĘK Konrad 2006-02-16 niestowarzyszony POL
105 KLĘK Wiktor 2010-11-19 UKS OSoT Szczecin ZPO
106 KLIMIUK Jakub Tomasz 2002-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU
107 KLOSKOWSKI Szymon 2005-02-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
108 KLUCZNY Alan 2006-03-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
109 KONDRATOWICZ Dominik 2010-07-08 AZS-AWF Gorzów LBU
110 KOPERA Marcel 2009-04-17 MKS Święc Sławno ZPO
111 KORKUĆ Jakub 2003-01-30 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
112 KOROWAJCZYK Jakub 2007-04-19 MKS Święc Sławno ZPO
113 KOTŁOWSKI Mateusz 2013-01-01 UKS OSoT Szczecin ZPO
114 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
115 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
116 KOZACZUK Jakub 2004-06-16 AML Słupsk POM
117 KOZDRA Tycjan 1997-02-14 UKS Mieszko Chojna ZPO
118 KOZŁOWSKI Szymon 2007-06-08 MKL Szczecin ZPO
119 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
120 KRAIŃSKI Klaudiusz 2009-02-17 UKL Ósemka Police ZPO
121 KRAMARENKO Illia 2008-05-11 KL Bałtyk Koszalin ZPO
122 KRAWCZYK Kacper 2006-03-26 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
123 KRÓL Marcin 2003-02-10 PLKS Gwda Piła WLP
124 KRZEMIŃSKI Dawid 2000-04-05 RLTL Optima Radom MAZ
125 KRZESZOWSKI Igor 2008-06-20 AML Słupsk POM
126 KUCHARSKI Antoni 2006-01-28 MKL Toruń KPO
127 KUCHARSKI Kacper 2005-08-04 BOSiR Barcin KPO
128 KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 AML Słupsk POM
129 KUCZYŃSKI Piotr 2008-11-30 UKS OSoT Szczecin ZPO
130 KUDLA Nikodem 2000-07-24 MKL Szczecin ZPO
131 KUKLA Maksymilian 2005-09-18 ULKS Talex Borzytuchom POM
132 KUNZE Kamil 2007-10-12 UKS OSoT Szczecin ZPO
133 KUSZKO Jakub 2007-11-14 MKL Szczecin ZPO
134 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
135 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
136 KWIATKOWSKI Nikodem 2006-05-19 LKS Zantyr Sztum POM
137 LESZCZYŁOWSKI Grzegorz 2005-11-25 KL Bałtyk Koszalin ZPO
138 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
139 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
140 LEWANDOWSKI Tomasz 2010-03-31 SKSG Korona Szczecin ZPO
141 LINIEWSKI Piotr 2006-03-28 MKL Szczecinek ZPO
142 LIPIŃSKI Marcin 2006-03-23 GULKS Barwice ZPO
143 LIS Michał 2007-11-27 MKL Szczecin ZPO
144 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
145 ŁOCHNICKI Jakub 2007-09-24 MKL Szczecin ZPO
146 ŁUCZAK Bartłomiej 2007-07-24 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
147 MACIOS Mikołaj 2003-03-14 PLKS Gwda Piła WLP
148 MAĆKOWIAK Hubert 2004-01-03 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
149 MAĆKOWIAK Joachim 2006-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
150 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
151 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
152 MAŁOLEPSZY Dawid 2006-06-08 AL Międzyzdroje ZPO
153 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
154 MAŚLAK Kewin 2007-01-27 PLKS Gwda Piła WLP
155 MAZUREK Maciej 2008-11-18 UKS OSoT Szczecin ZPO
156 MAZUROWSKI Wojciech 2009-02-24 UKS OSoT Szczecin ZPO
157 MĘTLAK Tomasz 2008-03-29 KS Gwardia Piła WLP
158 MICHALAK Piotr 2002-06-29 AML Słupsk POM
159 MIELCZAREK Mateusz 2004-08-02 UKS Mieszko Chojna ZPO
160 MIELNICZUK Jan 2007-06-24 KU AZS AWP w Lublinie LBE
161 MIKUŚKIEWICZ Emilian 2007-04-04 NKS Start Namysłów OPL
162 MILLER Igor 2009-05-14 UKL Feniks Świdwin ZPO
163 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
164 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
165 MITUTA Dawid 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
166 MITUTA Igor 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
167 MOROŃ Michał 2002-05-30 MKS Iskra Pszczyna SLK
168 MRÓZ Dominik 2009-01-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
169 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
170 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
171 MUSZTYFAGA Dawid 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
172 NIZIOŁ Konrad 2010-09-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
173 NOWAK Wiktor 2004-12-07 LLKS Pomorze Stargard ZPO
174 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
175 OLEJNICZAK Tomasz 2013-09-22 UKS OSoT Szczecin ZPO
176 OLESIŃSKI Dawid 2004-04-13 UKS Barnim Goleniów ZPO
177 OMILIAŃCZYK Oskar 2009-11-19 MKS Junior Złocieniec ZPO
178 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
179 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
180 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
181 OSTROWSKI Norbert 2001-02-05 AZS-AWF Gorzów LBU
182 PANYŁO Patryk 2006-12-16 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
183 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
184 PIASECKI Rafał 2008-03-28 UKS OSoT Szczecin ZPO
185 PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 KS Gwardia Piła WLP
186 PIEJKO Michał 2004-01-04 KL Bałtyk Koszalin ZPO
187 PIWOWARCZYK Oskar 2006-03-16 MKS Święc Sławno ZPO
188 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
189 POŁOCHACZ Piotr 2006-09-28 MKS Kusy Szczecin ZPO
190 POPOWICZ Wojciech 2008-08-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
191 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
192 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
193 PRZYGODZKI Igor 2007-11-04 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
194 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
195 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
196 REBEJKO Mateusz 2006-07-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
197 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
198 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
199 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
200 RUCIŃSKI Maciej 2008-02-08 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
201 RUDNIK Kacper 2001-03-24 MKL Toruń KPO
202 RUMIŃSKI Mikołaj 2004-02-21 MUKL Brodnica KPO
203 RUTKOWSKI Maciej 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
204 RYBKA Piotr 2006-04-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
205 RYBNIK Krzysztof 2007-03-20 KS Podlasie Białystok POD
206 RYCHLICKI Damian 2004-05-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
207 RYDZEWSKI Kacper 2008-08-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
208 RYDZIK Kamil 2006-07-02 KKL Stal Stalowa Wola PDK
209 RYNKIEWICZ Michał 2008-08-17 UKL Feniks Świdwin ZPO
210 RZESIOWSKI Wojciech 2006-07-28 LLKS Pomorze Stargard ZPO
211 SADOWSKI Krystian 2004-05-03 UKL Ósemka Police ZPO
212 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
213 SCHAB Aleksander 2007-10-08 LZS RELAX Krzyż Wlkp. WLP
214 SIDYA Cezar 2004-04-24 GKS Olimpia Grudziądz KPO
215 SIKORA Mateusz 2001-11-07 KS Gwardia Piła WLP
216 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
217 SMĘT Antoni 2007-03-08 STS Pomerania Szczecin ZPO
218 SMOLIŃSKI Michał 2003-08-11 KL Iskra Białogard ZPO
219 SOBCZAK Jakub 2007-08-15 MUKS Kadet Rawicz WLP
220 SOBIERAJSKI Antoni 2008-06-17 KL Bałtyk Koszalin ZPO
221 SOBIERALSKI Kacper 2009-06-28 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
222 SOIŃSKI Piotr 2007-10-07 AL Międzyzdroje ZPO
223 SROKA Gracjan 2004-04-04 MKS Święc Sławno ZPO
224 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
225 STANISŁAWCZYK Łukasz 2006-04-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
226 STAŃCZYK Franciszek 2006-08-21 niestowarzyszony POL
227 STASZOWSKI Jakub 2006-07-01 MKS Kusy Szczecin ZPO
228 STEFAŃSKI Oliwier 2013-11-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
229 STELMASIK Franciszek 2001-04-20 LLKS Pomorze Stargard ZPO
230 STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 WLKS Wrocław DOL
231 STENCEL Maciej 2003-06-17 LLKS Pomorze Stargard ZPO
232 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
233 SZACHNOWSKI Jakub 2004-08-14 MKS Hermes Gryfino ZPO
234 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
235 SZAWRACKI Franciszek 2006-08-31 UKS OSoT Szczecin ZPO
236 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
237 SZPAKOWICZ Franciszek 2006-01-05 PLKS Gwda Piła WLP
238 SZREDZIŃSKI Wojciech 2005-08-21 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
239 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
240 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
241 SZUSTAK Alan 2007-10-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
242 SZYMANEK Hubert 2001-06-01 KS Gwardia Piła WLP
243 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
244 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
245 ŚLIŚ Bartosz 2005-01-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
246 ŚLIWKA Rafał 1982-03-17 SKSG Korona Szczecin ZPO
247 ŚMIGIELSKI Adam 2008-10-20 UKL Feniks Świdwin ZPO
248 ŚWIDERSKI Adrian 1986-09-27 WKS Śląsk Wrocław DOL
249 ŚWISTAK Mateusz 2005-03-17 STS Pomerania Szczecinek ZPO
250 ŚWIŚ Bartosz 2005-11-04 UKL Feniks Świdwin ZPO
251 ŚWITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
252 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
253 TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
254 TRAFAS Jan 2001-07-01 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
255 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
256 WALERYCH Maksymilian 2004-11-26 UKS OSoT Szczecin ZPO
257 WAŁOWSKI Jakub 2006-11-12 MKS Kusy Szczecin ZPO
258 WĄSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
259 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
260 WIDAWSKI Cezary 2007-10-02 PLKS Gwda Piła WLP
261 WIECZOREK Marcel 2006-02-20 MKS Święc Sławno ZPO
262 WIEREJKO Szymon 2010-08-17 MMKS Gdańsk POM
263 WIERZCHOWIEC Igor 2006-02-02 UKS OSoT Szczecin ZPO
264 WIETUSZYŃSKI Bartosz 2007-03-31 LKS Polkowice DOL
265 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
266 WILGA Oliwier 2008-01-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
267 WILK Bartosz 2007-03-17 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
268 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
269 WILK Konrad 2009-03-26 LLKS Pomorze Stargard ZPO
270 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
271 WOJTOWICZ Szymon 2006-04-15 UKL Ósemka Police ZPO
272 WOLDT Mateusz 2006-02-07 GULKS Barwice ZPO
273 WOŚ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
274 WOŹNIAK Michał 2006-08-16 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
275 WÓJCIK Mikołaj 2006-07-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
276 WÓJTOWICZ Ignacy 2006-08-09 TS Start Lublin LBE
277 WYSOCKI Nikodem 2005-03-18 MKL Szczecin ZPO
278 WZIĄTEK Szymon 2007-03-26 AML Słupsk POM
279 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
280 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
281 ZAPAŁOWSKI Filip 2007-04-21 UKL Ósemka Police ZPO
282 ZAPART Michał 2004-06-04 MKS Hermes Gryfino ZPO
283 ZAWADZKI Piotr 2007-10-15 MKL Szczecin ZPO
284 ZIELIŃSKI Franciszek 2006-07-08 MKS Baszta Szamotuły WLP
285 ZIELIŃSKI Sambor 2007-11-07 BKS Bydgoszcz KPO
286 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
287 ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 UKS Skoczek Władysławów WLP
288 ŻMUDA Nikolas 2004-12-11 UKS OSoT Szczecin ZPO
289 ŻYCHOWICZ Kacper 2005-09-19 STS Pomerania Szczecin ZPO
290 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.37689995765686sekund