TORLIŃSKA Julia
2008-07-22
KL Gdynia
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Bianka 2008-08-21 SL Olimpia Poznań WLP
2 ADAMCZYK Emilia 2009-04-10 MMKS Gdańsk POM
3 ALEKSIAK Antonina 2007-03-25 KL Gdynia POM
4 ALEKSIAK Weronika 2008-10-01 KL Gdynia POM
5 BABIAK Joanna 2007-09-25 KS Warszawianka W-wa MAZ
6 BALCAR Martyna 2004-03-30 MKS Ustroń SLK
7 BARTEL Maria 2004-10-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
8 BARTKOWIAK Agnieszka 2002-09-20 SL Olimpia Poznań WLP
9 BARTOSIEWICZ Łucja 2007-01-10 MKS MOS Wrocław DOL
10 BERNSTEIN Naama 1993-08-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
11 BEYER-WRÓBLEWSKA Emilia 2006-10-22 WKS Flota Gdynia POM
12 BIAŁOGOŃSKA Katarzyna 2001-12-28 RKS Łódź LDZ
13 BIELECKA Barbara 2011-04-20 KL Gdynia POM
14 BIENIAK Natalia 2005-06-30 MKLA Łęczyca LDZ
15 BISKUPSKA Natalia 2005-08-16 KKL Kielce SWK
16 BORACZYŃSKA Agata 2001-03-10 KS Warszawianka W-wa MAZ
17 BORKIEWICZ Marika 2000-08-31 KMS Szczecin ZPO
18 BRIAŃSKA Nina 2005-11-16 SL Olimpia Poznań WLP
19 BRYKAŁA Dominika 2002-03-31 KMS Szczecin ZPO
20 BRZEZINSKA Katarzyna 2008-12-27 SL Olimpia Poznań WLP
21 BUDNIK Martyna 2009-03-19 KS Wejher Wejherowo POM
22 BURDA Patrycja 2008-07-29 SL Olimpia Poznań WLP
23 BURLIKOWSKA Natalia 2002-08-06 UKS OSoT Szczecin ZPO
24 CHAMOT Maja 2003-10-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
25 CHRAPEK Weronika 2007-10-30 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
26 CISKOWSKA Marta 2008-11-14 KS Wejher Wejherowo POM
27 CZARNECKA Olga 2001-02-04 AZS-AWFiS Gdańsk POM
28 CZERNIAK Zuzanna 2005-06-06 MKS MOS Wrocław DOL
29 CZERNIAWSKA Julianna 2003-05-16 SL Olimpia Poznań WLP
30 CZOSKA Katarzyna 2007-04-16 KL Gdynia POM
31 DAWIDOWSKA Zofia 2009-08-29 Akademia Biegowa Kartuzy POM
32 DĄBROWSKA Marta 2005-08-15 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
33 DUDA Martyna 2009-01-01 KL Gdynia POM
34 FILIPOWICZ Wiktoria 2009-01-01 KL Gdynia POM
35 FRANCZAK Natalia 2004-08-03 MKL Szczecin ZPO
36 FRANKOWSKA Lena 2009-07-15 KS Wejher Wejherowo POM
37 GABORSKA Zofia 2004-08-04 KMS Szczecin ZPO
38 GLADICHUK Iana 1993-01-01 niest. Bydgoszcz KPO
39 GONDEK Maja 2009-02-23 AML Słupsk POM
40 GORGOSZ Aleksandra 2008-02-01 SL Olimpia Poznań WLP
41 GÓRNY Kinga 2002-04-26 MKS Ustroń SLK
42 GRELEWICZ Agnieszka 2008-06-12 WKS Flota Gdynia POM
43 GRELEWICZ Katarzyna 2006-02-20 WKS Flota Gdynia POM
44 GROŻYŃSKA Pola 2007-02-02 WKS Flota Gdynia POM
45 HARASIUK Patrycja 2009-04-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
46 HIRSZ Amelia 2008-12-11 ULKS Skoczek Pogórze POM
47 IAKOVENKO Valentyna 2003-01-11 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
48 IDŹKOWSKA Antonina 2007-01-17 SL Olimpia Poznań WLP
49 IWANICKA Iga 2007-07-17 UKS OSoT Szczecin ZPO
50 JABŁOŃSKA Martyna 2009-06-19 AML Słupsk POM
51 JAKÓBIEC Małgorzata 2006-01-22 RKS Łódź LDZ
52 JAKUBOWSKA Zuzanna 2009-03-10 KS Wejher Wejherowo POM
53 JAKUSZ Lena 2008-09-12 GKS Olimpia Grudziądz KPO
54 JANIK Karolina 2009-12-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
55 JANKOWSKA Aleksandra 2007-10-17 SL Olimpia Poznań WLP
56 JANKOWSKA Nicola 2009-12-31 KS Wejher Wejherowo POM
57 JASTRZĄB Zofia 2006-12-19 KKL Kielce SWK
58 JĘDRYCZKA Hanna 2008-07-17 MKS GALA Gdańsk POM
59 JÓŹWIAK Zofia 2001-06-02 RKS Łódź LDZ
60 JUCHNIEWICZ Dominika 2009-11-28 AML Słupsk POM
61 KACZKOWSKA Lena 2010-03-07 SKLA Sopot POM
62 KALINICZENKO Jelizawieta 2006-08-15 AML Słupsk POM
63 KALITTA Victoria 2001-08-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
64 KAMIŃSKA Barbara 2005-10-11 MKS MOS Wrocław DOL
65 KANIA Malwina 2003-04-30 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
66 KASZUBA Agnieszka 1998-08-31 KL Gdynia POM
67 KĄDZIELA Amelia 2008-04-12 AML Słupsk POM
68 KHUAT CAO Lena 2004-11-22 BKS Bydgoszcz KPO
69 KIEDROWICZ Oliwia 2008-01-14 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
70 KLESSA Lena 2007-09-19 SL Olimpia Poznań WLP
71 KLIMASZEWSKA Julia 2009-06-12 KL Gdynia POM
72 KNIGAWKA Zuzanna 2007-10-15 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 KOPROWSKA Alicja 2009-04-29 AML Słupsk POM
74 KOSIOŁ Weronika 2012-11-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
75 KOSTYRKO Anastasiia 2006-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
76 KOWALSKA Liliana 2008-09-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 KOWALSKA Zuzanna 2008-01-08 LUKS Start Nakło KPO
78 KOZŁOWSKA Natalia 2002-03-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
79 KOŻUCH Zuzanna 2010-12-14 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
80 KRASOWSKA Karolina 2006-02-15 KL Gdynia POM
81 KUBIAK Karina 2009-04-10 UKS Olimp Mazańcowice SLK
82 KULPA Zofia 2005-05-21 KMS Szczecin ZPO
83 KUSY Emilia 1998-12-09 SKLA Sopot POM
84 LACH Aleksandra 2000-09-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
85 LADWICH Lena 2010-03-06 SL Olimpia Poznań WLP
86 LEPKA Blanka 2010-08-01 LKS Zantyr Sztum POM
87 LESZCZYŃSKA Hanna 2010-08-26 LKS Zantyr Sztum POM
88 LEWANDOWSKA Małgorzata 2008-02-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
89 LEWANDOWSKA Natalia 2005-09-04 SKLA Sopot POM
90 LEYK Amelia 2008-01-28 KS Wejher Wejherowo POM
91 LICHOTA Laura 2008-02-28 MKS MOS Wrocław DOL
92 LIPIŃSKA Milena 1999-03-05 Ośrodek Skoku o Tyczce Gdańsk POM
93 LUDWINIAK Amelia 2006-03-07 KS Warszawianka W-wa MAZ
94 ŁOCHYŃSKA Weronika 2008-12-20 SL Olimpia Poznań WLP
95 ŁOSIŃSKA Łucja 2009-03-20 ULKS Talex Borzytuchom POM
96 ŁUGIEWICZ Julia 2009-05-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
97 ŁUSZCZEK Natasza 2007-08-29 MKS Kusy Szczecin ZPO
98 ŁYKO Anna 2001-05-30 KS AZS AWF Wrocław DOL
99 MACHOLL Kalina 2008-05-06 KS Wejher Wejherowo POM
100 MACIEJEWSKA Kamila 2009-07-16 LUKS Start Nakło KPO
101 MACIEJEWSKA Wiktoria 2005-08-30 SKLA Sopot POM
102 MACURA Zuzanna 2004-11-28 MKS Ustroń SLK
103 MAJEWSKA Magdalena 2009-03-16 LKS Zantyr Sztum POM
104 MAKURAT Kornelia 2008-11-08 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
105 MALEWICZ Marta 2006-04-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
106 MARCINIAK Kalina 2004-06-28 RKS Łódź LDZ
107 MARCINIUK Roksana 2009-11-02 KS Wejher Wejherowo POM
108 MARTINEK Anna 2006-04-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
109 MAŚLANKA Amelia 2009-10-13 UKS Olimp Mazańcowice SLK
110 MATLAK Jagna 2008-10-10 KL Gdynia POM
111 MELZACKA Gabriela 2008-03-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
112 MELZACKA Lidia 2011-06-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
113 MICHALEWSKA Julianna 2009-02-01 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
114 MICHNIEWSKA Lukrecja 2009-11-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
115 MIKOŁAJCZYK Amelia 2006-02-09 SKLA Sopot POM
116 MIKOŁAJCZYK Dominika 2008-02-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
117 MIREK Katarzyna 1998-04-27 KS AZS AWF Kraków MLP
118 NAWRATIL Aleksandra 2006-03-26 SL Olimpia Poznań WLP
119 NICHOLS Lilly 2006-03-23 SKLA Sopot POM
120 NIEMCZYK Maja 2009-06-02 KL Gdynia POM
121 OGIEGŁO Pola 2002-12-26 WKS Flota Gdynia POM
122 OLCZAK Liwia 2006-03-03 RKS Łódź LDZ
123 OLSZEWSKA Natalia 2004-12-15 OKS Skra Warszawa MAZ
124 ORLEWICZ Maja 2007-01-09 MKL Szczecin ZPO
125 PACHOLEC Emilia 2006-06-13 SKLA Sopot POM
126 PANUŚ Anna 2009-03-25 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
127 PAWLATA Oliwia 2009-02-21 KL Gdynia POM
128 PIECZENIAK Amelia 2008-10-06 MKS Sambor Tczew POM
129 PIETRZAK Hanna 2008-09-02 MKS GALA Gdańsk POM
130 PIOTROWSKA Anna 2008-08-23 KL Gdynia POM
131 PIOTRZKOWSKA Kinga 2011-06-18 UKS Jedynka Reda POM
132 PLAK Malwina 2002-01-08 RKS Łódź LDZ
133 PLEWKA Julita 2007-02-23 KL Gdynia POM
134 POŁCHOWSKA Maja 2008-01-01 KL Gdynia POM
135 POSŁUSZNY Martyna 2006-04-05 MKS MOS Wrocław DOL
136 POŚPIECH Elżbieta 2008-11-13 SL Olimpia Poznań WLP
137 POZAŃSKA Pola 2008-06-09 UKS Jedynka Reda POM
138 PROSTAK Oliwia 2010-01-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
139 PUK Sonia 2003-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
140 RACZKOWSKA Martyna 2005-09-26 AZS-AWFiS Gdańsk POM
141 ROGUSKA Roksana 2008-09-21 KS AZS AWF Warszawa MAZ
142 RYBICKA Alicja 2011-06-22 KL Gdynia POM
143 RYGIELSKA Roksana 2009-05-29 LKS Zantyr Sztum POM
144 SALEWSKA Hanna 2008-06-13 WKS Flota Gdynia POM
145 SAŁEK Nicola 2009-10-03 LKS Zantyr Sztum POM
146 SARAWI Natalia 2008-07-06 KL Gdynia POM
147 SARNOWSKA Agata 2008-07-08 KL Gdynia POM
148 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
149 SKUBISZ Julia 2003-05-27 WKS Flota Gdynia POM
150 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
151 SMOLARCZYK Pola 2009-03-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
152 SOBCZAK Julia 2007-09-08 SL Olimpia Poznań WLP
153 SPRENGEL Lena 2008-06-12 MMKS Gdańsk POM
154 STARZYŃSKA-ORŁOWSKA Aleksandra 2006-06-22 KL Gdynia POM
155 STĄPOREK Urszula 2003-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
156 STENCEL Zuzanna 2009-01-08 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
157 STĘPIEŃ Nina 2007-12-22 RKS Łódź LDZ
158 STROŃSKA Hanna 2009-08-24 UKS Olimp Mazańcowice SLK
159 SUDOŁ Julia 2001-05-06 AZS-AWFiS Gdańsk POM
160 SUROWIEC Anna 2009-05-09 RKS Rumia POM
161 SUSKA Marika 2007-12-31 KL Gdynia POM
162 SZAREK Łucja 2009-10-17 SL Olimpia Poznań WLP
163 SZCZYGIEŁ Ada 2003-10-13 UKS OSoT Szczecin ZPO
164 SZYMANEK Maja 2000-07-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
165 SZYMAŃSKA Kinga 2008-10-20 UKS Lipusz POM
166 SZYMAŃSKA Roksana 2009-04-14 LKB im. Braci Petk Lębork POM
167 SZYMCZAK Karolina 2007-06-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
168 ŚCIGAŁA Zuzanna 2009-03-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
169 ŚMIAŁKOWSKA Maja 2002-04-30 RKS Łódź LDZ
170 ŚWIĄTKOWSKA Natalia 2008-09-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
171 ŚWITANOWSKA Natalia 2005-01-12 GKS Olimpia Grudziądz KPO
172 TOBIAŃSKA Maria 2008-04-03 MKS Sambor Tczew POM
173 TOKARZEWSKA Zuzanna 2004-07-27 OKS Skra Warszawa MAZ
174 TOMASZEWICZ Patrycja 2009-06-20 KMS Szczecin ZPO
175 TOMASZEWSKA Zofia 2009-09-26 GKS Olimpia Grudziądz KPO
176 TOMYS Maja 2008-10-21 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
177 TRACZYK Agata 2001-02-02 SKLA Sopot POM
178 TYSZKO Laura 2007-12-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
179 WALKOWIAK Urszula 2009-12-05 LUKS Start Nakło KPO
180 WALKÓW Bianka 2007-06-18 MKS MOS Wrocław DOL
181 WASILEWSKA Maja 2008-05-27 WKS Flota Gdynia POM
182 WĄSIK Zofia 2009-05-31 SKS Sokół Malbork POM
183 WEGNER Kaja 2009-10-22 LUKS Start Nakło KPO
184 WEJMAN Karolina 2001-08-13 KL Gdynia POM
185 WIECZERZAK Kinga 2007-06-25 SKLA Sopot POM
186 WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
187 WOŹNIAK Oliwia 2006-08-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
188 WROŃSKA Daria 2009-02-25 KS Wejher Wejherowo POM
189 ZABOROWSKA Iga 2009-04-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
190 ZAKURZEWSKA Karolina 2009-03-05 KS Wejher Wejherowo POM
191 ZALESKA Julia 2008-04-10 AZS-AWFiS Gdańsk POM
192 ZAPŁATA Hanna 2008-08-26 SL Olimpia Poznań WLP
193 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
194 ZIELIŃSKA Lena 2011-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
195 ZIELIŃSKA Wiktoria 2011-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
196 ŻMIJA Michalina 2009-07-07 LKB im. Braci Petk Lębork POM
197 ŻURAWSKA Marta 2008-10-24 MMKS Gdańsk POM
198 ŻYLLA Julia 2008-03-05 AZS-AWFiS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30398488044739sekund