ŁYSIAK Szymon
2006-08-14
AZS KU Politechniki Opolskiej Opole
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
2 ANDRYSIAK Jan 2007-01-08 UKS Olimpia Zabrze SLK
3 BABULA Krystian 2007-08-14 MKS Stal Nowa Dęba PDK
4 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
5 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
6 BARTKOWIAK Jan 2006-07-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
7 BˇK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
8 BIENIOSZEK Dawid 2006-03-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
9 BLUKOT Denis 2003-11-24 LKS Victoria Olesno OPL
10 BONDROW Hubert 2004-08-12 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
11 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
12 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
13 BRYLL Ignacy 2004-05-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
14 BUDREWICZ Kacper 2004-01-19 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
15 BUGARA Marcin 2006-08-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
16 BURCHACKI Jakub 2005-03-20 UKS Przełaj Żerków WLP
17 BUREK Jan 2003-07-22 UKS Olimpia Zabrze SLK
18 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Ole¶niczanka Ole¶nica DOL
19 BU¦KO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
20 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
21 CELIŃSKI Robert 1973-01-30 KS AZS AWF Warszawa MAZ
22 CHADZIKONSTANDINU Kamil 2008-07-18 LKS Górnik Wałbrzych DOL
23 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy S±cz MLP
24 CHODURA Marcel 1999-01-14 LKS Victoria Olesno OPL
25 CHRABˇSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
26 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
27 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
28 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
29 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
30 CZERNECKI Franciszek 2006-09-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
31 CZERNEL Olivier 2006-06-27 GKS Piast Gliwice SLK
32 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
33 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
34 CZUCZWARA Rafał 2007-07-12 KL Ziemia Kłodzka DOL
35 DANKÓW Antoni 2009-05-06 UKS-MOS Opole OPL
36 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
37 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
38 DˇBROWSKI Łukasz 1998-01-05 Kraków Athletics Team MLP
39 DENICKI Przemysław 1991-05-12 TL ROW Rybnik SLK
40 DIDYK Mateusz 2005-06-10 MKS MOS Wrocław DOL
41 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
42 DRO¬DZIKOWSKI Piotr 2004-07-13 CKS Budowlani Częstochowa SLK
43 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
44 DUSZA Jakub 2006-09-22 AML Słupsk POM
45 DYBAŁA Marek 2004-08-05 MKS-MOSM Bytom SLK
46 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
47 FORY¦ Mateusz 2004-05-26 KS AZS AWF Kraków MLP
48 FRAŃCZUK Bartosz 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
49 FRˇCKOWIAK Maciej 2007-03-30 LKS Zantyr Sztum POM
50 FRYDRYSIAK Igor 2007-06-23 UKS Dziewi±tka Kutno LDZ
51 GALA Mateusz 2006-02-08 LUKS Namysłów OPL
52 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
53 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
54 GIEC Paweł 2008-03-23 UKS-MOS Opole OPL
55 GŁOWACKI Michał 2007-03-08 NKS Start Namysłów OPL
56 GOWIN Patryk 2008-05-11 UKS-MOS Opole OPL
57 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
58 GÓRALCZYK Marcel 2008-02-26 MKS MOS Wrocław DOL
59 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
60 GÓRSKI Łukasz 2001-10-24 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
61 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
62 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
63 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
64 GRZE¦KOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
65 GRZYBOWSKI Maciej 2003-09-19 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
66 GRZYWACZ Tomasz 2010-06-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
67 HABERSKI Patryk 2006-09-04 MKS Żak Biała Podlaska LBE
68 HAJDUK Mateusz 2004-04-01 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
69 HAPEK Wiktor 2009-03-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
70 HARATYK Błażej 2004-07-28 UKS Olimpia Zabrze SLK
71 HAUPT Maciej 2005-05-13 O¦ AZS Poznań WLP
72 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
73 HYPKI Mikołaj 2010-04-12 LKS Górnik Wałbrzych DOL
74 JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
75 JAGUCAK Mikołaj 2004-09-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
76 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
77 JANICKI Dominik 2003-01-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
78 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
79 JANKOWSKI Mateusz 2006-12-08 MKS-MOSM Bytom SLK
80 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
81 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
82 JESIONEK Mateusz 2007-09-26 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
83 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
84 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
85 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
86 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
87 KARWAT Bartłomiej 2005-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
88 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
89 KĘDZIERSKI Hubert 2005-01-05 O¦ AZS Poznań WLP
90 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
91 KIELNIEROWSKI Wojciech 2006-04-09 UKS Azymut Pabianice LDZ
92 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
93 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
94 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
95 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
96 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
97 KNOWSKI Krystian 2007-05-08 Orka Iława Athletics WMZ
98 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
99 KOCHANOWSKI Michał 2006-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
100 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
101 KOMAR Patryk 1991-01-21 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
102 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
103 KOWAL Daniel 2004-07-14 KS AZS AWF Kraków MLP
104 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
105 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
106 KOWALSKI Stanisław 2006-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
107 KOZIBSKI Tomasz 2006-03-15 Orka Iława Athletics WMZ
108 KOZIEŁ Kamil 2003-12-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
109 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
110 KREMPIŃSKI Franciszek 2007-07-06 UKS Azymut Pabianice LDZ
111 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
112 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
113 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
114 KULIŃSKI Maciej 2007-01-05 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
115 KULPA Hubert 2007-05-24 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
116 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
117 KUZIAK David 2004-08-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
118 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS ŁódĽ LDZ
119 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
120 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
121 LASECKI Miłosz 2001-07-04 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
122 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
123 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków MLP
124 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
125 LIBURA Jakub 2002-10-31 MKS Siechnice DOL
126 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
127 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
128 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
129 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
130 LOTKA Adam 2008-10-11 UKS Lisy Zgierz LDZ
131 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
132 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
133 ŁUBISZ Dominik 2006-07-31 UKS Azymut Pabianice LDZ
134 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
135 ŁUCZYK Jakub 2006-10-21 AP Marcovia Marki MAZ
136 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
137 MACIˇŻKA Jakub 2005-09-13 KS AZS AWF Kraków MLP
138 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
139 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
140 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
141 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
142 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
143 MALINOWSKI Rafał 2001-09-25 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
144 MAŃKIEWICZ Kacper 2007-07-11 LUKS Podium Kup OPL
145 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
146 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
147 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
148 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
149 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
150 MARKOWSKI Tomasz 2006-06-01 UKS-MOS Opole OPL
151 MARKOWSKI Wojciech 2007-12-12 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
152 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
153 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
154 MASIEWICZ Miłosz 2007-07-25 LUKS Podium Kup OPL
155 MEHLICH Wojciech 2006-11-02 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
156 MIELIMˇKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
157 MIERZEJEWSKI Miłosz 2004-05-13 RLTL Optima Radom MAZ
158 MIESZCZAK Marcin 1990-11-06 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
159 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
160 MIKOŁAJCZAK Eryk 2006-12-28 MKL Jarocin WLP
161 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
162 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
163 MŁYNARZ Kamil 1990-03-09 SKB Kra¶nik LBE
164 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
165 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
166 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
167 MYSZKIEWICZ Patryk 2006-03-19 Orka Iława Athletics WMZ
168 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamo¶ć LBE
169 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
170 NOWAK Daniel 2005-12-05 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
171 NOWAK Rafał 1975-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
172 NOWAKOWSKI Igor 2005-04-21 LKS Osuchów MAZ
173 NOWAKOWSKI Jacek 1966-12-04 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
174 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
175 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
176 OLEJARSKI Kacper 2006-03-30 CWKS Resovia Rzeszów PDK
177 OLEJNIK Franciszek 1995-08-12 TL ROW Rybnik SLK
178 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
179 OSAJDA Michał 2009-08-24 LKS Górnik Wałbrzych DOL
180 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
181 PACEK Szymon 2007-08-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
182 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
183 PAJA Tomasz 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
184 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
185 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
186 PAWLIK Krzysztof 2007-05-08 MUKS Gim 2 Nysa OPL
187 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
188 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz ¦winouj¶cie ZPO
189 PEMPU¦ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
190 PIˇTKOWSKI Piotr 1983-08-08 Kraków Athletics Team MLP
191 PIGIEL Jakub 2006-04-26 LUKS Hańcza Suwałki POD
192 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
193 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
194 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
195 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
196 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
197 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
198 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
199 POMIETŁO Kacper 2006-01-16 LUKS MGOKSiR Korfantów OPL
200 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
201 PRATKOWIECKI Wojciech Paweł 1996-05-22 MKS Sambor Tczew POM
202 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
203 PRZYBYSZ Robert 2007-11-14 LUKS Podium Kup OPL
204 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
205 RACEWICZ Aleksander 2005-08-01 MKS-MOS Katowice SLK
206 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
207 RAK Filip 2003-02-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
208 RAKUS Konrad 2006-05-27 GOKSiT Suchowola POD
209 RASZEJA Filip 2002-05-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
210 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
211 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudzi±dz KPO
212 REMISZ Dawid 2007-03-03 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
213 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
214 ROGO¬NICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
215 RUTKOWSKI Michał 2007-02-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
216 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
217 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
218 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
219 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
220 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
221 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
222 SIMIŃSKI Konrad 2003-04-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
223 SITKIEWICZ Kamil 2006-03-19 AZS ŁódĽ LDZ
224 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
225 SIWEK Damian 2006-07-07 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
226 SKALIŃSKI Miłosz 2003-07-15 RLTL Optima Radom MAZ
227 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
228 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
229 SKRZESZEWSKI Jacek 2004-09-11 KKL Stal Stalowa Wola PDK
230 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
231 SŁODKOWSKI Piotr 2008-11-28 SMKS Parasol Wrocław DOL
232 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
233 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
234 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
235 SOJKA Bartłomiej 2004-08-08 RMKS Rybnik SLK
236 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
237 STANKIEWICZ Filip 2006-11-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
238 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
239 STOPA Gabriel 2006-11-07 MKS MOS Wrocław DOL
240 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
241 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 O¦ AZS Poznań WLP
242 SYPOSZ Dawid 2006-01-01 UKS-MOS Opole OPL
243 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
244 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
245 SZCZEPAŃCZYK Kajetan 2006-03-04 AZS ŁódĽ LDZ
246 SZCZEPAŃSKI Adam 2007-01-09 KS AZS AWF Kraków MLP
247 SZCZEPAŃSKI Bartłomiej 2008-07-16 UKS-MOS Opole OPL
248 SZCZERCZOWSKI Wojciech 2006-07-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
249 SZELIGA Szymon 2007-01-15 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
250 SZROMBA Szymon 2004-05-08 UKS Gminy Brzeszcze MLP
251 SZTRANEK Maciej 2006-08-31 UKS Azymut Pabianice LDZ
252 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
253 SZYMANSKI Oliwier 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
254 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
255 SZYMCZYK Szymon 2003-01-06 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
256 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
257 ¦LIWOŃ Tomasz 2006-03-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
258 ¦MIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
259 ¦WIDER Kacper 2006-02-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
260 ¦WIDER Konrad 2006-03-16 LKS Pogórze Skoczów SLK
261 ¦WIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
262 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
263 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
264 TOMASZEK Dominik 2008-04-28 MKS-MOSM Bytom SLK
265 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
266 TOSIK Witold 1982-04-30 niest. ŁódĽ LDZ
267 TRESZCZOTKO Dominik 2004-06-28 GKS Piast Gliwice SLK
268 TRZEBIŃSKI Piotr 2004-02-22 AKL Ursynów Warszawa MAZ
269 URBA¦ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
270 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
271 WALA Piotr 2005-05-12 TL Athletics Jastrzębie SLK
272 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
273 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
274 WANICKI Michał 2003-12-11 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
275 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
276 WCISŁO Kacper 2005-11-03 TZSN Start Tarnów MLP
277 WESOŁOWSKI Oskar 2006-03-19 UKS Azymut Pabianice LDZ
278 WĘDZICHA Wiktor 2004-12-05 KS AZS AWF Kraków MLP
279 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
280 WIECZORKIEWICZ Fabian 2006-01-23 LKB Rudnik SWK
281 WIELOGÓRSKI Mikołaj 2008-09-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
282 WI¦NIEWSKI Jakub 2007-10-16 UKS Azymut Pabianice LDZ
283 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Ko¶cian WLP
284 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
285 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
286 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
287 WO¬NIAK Hubert 2007-02-05 CKS Budowlani Częstochowa SLK
288 WRÓBEL Oskar 2003-08-17 UMLKS START Wieruszów LDZ
289 WRÓBEL Wiktor 2005-05-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
290 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
291 WRÓBLEWSKI Michał 1979-08-06 AKL Ursynów Warszawa MAZ
292 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
293 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
294 WYPYCH Michał 2006-02-20 UKS-MOS Opole OPL
295 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
296 ZACHARA Jakub 2006-05-27 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
297 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
298 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
299 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
300 ZAWICKI Arkadiusz 2006-11-25 UKS Czwórka Ostrowiec ¦w. SWK
301 ZAWI¦LAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
302 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
303 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wi¶nicz MLP
304 ZIOBROWSKI Michał 2007-04-19 KS Sprint Bielsko-Biała SLK

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23276090621948sekund