ŚMIERTKA Mateusz
2006-02-09
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ANDERS Damian 2006-08-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
4 ANHALT Karol 2008-11-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
5 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
6 BACHŁAJ Maciej 2005-03-07 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
7 BALCEWICZ Szymon 2005-11-28 KS Podlasie Białystok POD
8 BANUCHA Konrad 2007-08-25 MKS Sambor Tczew POM
9 BASAJ Bartosz 2005-10-21 UKS Olimp Kozienice MAZ
10 BĄK Kacper 2005-05-16 MKS Truso Elbląg WMZ
11 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
12 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
13 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
14 BIENIOSZEK Dawid 2006-03-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
15 BOIŃSKI Dominik 2002-12-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
16 BOLEK Michał 2006-02-28 LKS Jantar Ustka POM
17 BOLEWSKI Jakub 2006-04-05 MUKS Kangur Żnin KPO
18 BORAWSKI Mikołaj 2005-08-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
19 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
20 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
21 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
22 BURKOWSKI Kacper 2001-03-16 OŚ AZS Poznań WLP
23 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
24 CENTKA Jakub 1998-10-21 KS Gwardia Piła WLP
25 CERSKI Wiktor 2008-05-27 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
26 CHLEBICKI Stanisław 2005-01-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
27 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
28 CHOIŃSKI Konrad 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
29 CHOJNOWSKI Antoni 2005-04-13 SKLA Sopot POM
30 CHRABĄSZCZ Piotr 2005-07-06 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
31 CHUCHRA Mateusz 2010-06-17 MKL Toruń KPO
32 CICHOWICZ Kamil 2005-03-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
33 CICHOWSKI Kamil 2006-10-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
34 CIEMNOCZOŁOWSKI Antoni 2004-07-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
35 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
36 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
37 CZECHOWICZ Mikołaj 2003-12-04 PLKS Gwda Piła WLP
38 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
39 CZERWONKA Miłosz 2005-07-12 MKL Chełm LBE
40 CZMARA Wiktor 2006-04-12 LKS Vectra Włocławek KPO
41 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
42 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
43 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
44 DARLIŃSKI Dawid 2007-01-08 KS ADEA Team Gliwice SLK
45 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
46 DURA Łukasz 2007-08-02 BKS Bydgoszcz KPO
47 DUSZA Jakub 2006-09-22 AML Słupsk POM
48 DUTKIEWICZ Daniel 2007-01-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
49 E A 2005-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
50 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
51 FRĄCKOWIAK Maciej 2007-03-30 LKS Zantyr Sztum POM
52 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
53 FURDAL Jakub 2008-06-26 MKL Tlen Mogilno KPO
54 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
55 GANCARZ Mikołaj 2005-02-14 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
56 GARSTKA Bartłomiej 2007-10-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
57 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
58 GIERACH Wojciech 2007-10-05 BKS Bydgoszcz KPO
59 GIERSZEWSKI Marcel 2007-07-18 UKS Sprint Przeźmierowo WLP
60 GOŁĘBIOWSKI Mikołaj 2005-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
61 GOMUŁKA Ksawery 2005-05-05 UKS 12 Kalisz WLP
62 GOSTOMCZYK Jan 2005-01-03 AML Słupsk POM
63 GÓJSKI Jakub 2006-04-20 niestowarzyszony POL
64 GÓRSKI Krystian 2001-07-18 PTT Delta Płock MAZ
65 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
66 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
67 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
68 GRZEŚKOWIAK Tomasz 2006-07-15 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
69 GRZYWACZ Maciej 2002-11-03 KS Wda Świecie KPO
70 GUTKOWSKI Mikołaj 2007-07-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
71 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
72 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 HAUPT Maciej 2005-05-13 OŚ AZS Poznań WLP
74 HAWEŁKO Igor 2004-03-17 BKS Bydgoszcz KPO
75 HEIGELMANN Jakub 2005-08-19 GKS Olimpia Grudziądz KPO
76 HOFFMANN Marcel 2008-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 HRYNIEWICKI Łukasz 2005-05-24 KS Podlasie Białystok POD
78 JABŁOŃSKI Hubert 2006-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
79 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
80 JANIAK Paweł 2004-08-09 MKS Truso Elbląg WMZ
81 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
82 JANKOWSKI Iwo 2007-10-09 LKS Vectra Włocławek KPO
83 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
84 JANKOWSKI Maciej 2006-09-11 LKS Vectra Włocławek KPO
85 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
86 JARZEMBSKI Kacper 2004-02-25 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
87 JASTRZĘBSKI Krzysztof 1972-05-16 MKL Toruń KPO
88 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
89 JURGIEWICZ Jakub 2006-02-14 LKS Lubusz Słubice LBU
90 KABATA Filip 2003-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
91 KACHNIARZ Bartłomiej 2004-06-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
92 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
93 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
94 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
95 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
96 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
97 KARMELITA Franek 2007-02-27 LKS Atleta Gniezno WLP
98 KAROW Damian 2004-02-12 UKS Czapla Białe Błota KPO
99 KARWAT Bartłomiej 2005-04-15 MKS-MOS Katowice SLK
100 KASPRZYK Kacper 2005-01-20 AML Słupsk POM
101 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz KPO
102 KAZIMIERCZYK Mateusz 2006-11-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
103 KĄKOL Hubert 2007-03-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
104 KĘDZIERSKI Maciej 2006-06-22 UKS Lisy Zgierz LDZ
105 KIRSZ Jakub 2000-03-06 ABiC Jabłonowo Pomorskie KPO
106 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
107 KITOWSKI Jan 2005-03-14 SKL Filippides Starogard Gdański POM
108 KLEIST Karol 2009-01-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
109 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
110 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
111 KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 UKB Szubin KPO
112 KNYREK Bartosz 2006-05-03 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
113 KOBIELA Mikołaj 2006-12-31 ULKS Talex Borzytuchom POM
114 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
115 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
116 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
117 KONDEL Damian 2008-03-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
118 KONDRACIUK Andrzej 2006-02-03 MKS Juvenia Białystok POD
119 KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 LUKS Start Nakło KPO
120 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
121 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
122 KOŚCIUSZKO Tomasz 1997-03-27 KU AZS UAM Poznań WLP
123 KOTOWSKI Grzegorz 1987-12-08 AZS UMCS Lublin LBE
124 KOTWICKI Igor 2005-05-25 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
125 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
126 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
127 KRAWCZYK Michał 2007-10-23 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
128 KRYSIAK Iwo 2003-09-02 AZS Łódź LDZ
129 KRYSIAK Tymoteusz 2007-10-09 BKS Bydgoszcz KPO
130 KRYZEL Daniel 2000-07-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
131 KRZYWDZIŃSKI Dominik 2003-11-17 UKB Szubin KPO
132 KRZYŻAŃSKI Kacper 2007-01-17 BKS Bydgoszcz KPO
133 KUBACKI Antoni 2006-04-15 SKLA Sopot POM
134 KUBASIK Jakub 2005-02-09 KS Stal Pleszew WLP
135 KUCZEROWSKI Kamil 2005-06-08 AML Słupsk POM
136 KUJAWA Wiktor 1993-08-03 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
137 KULPA Michał 1987-06-11 KS Wda Świecie KPO
138 KUNICKI Michał 2004-07-27 LUKS Start Nakło KPO
139 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
140 KWEISER Szymon 2006-01-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
141 LANGE Hubert 2005-09-22 MKS Inowrocław KPO
142 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
143 LEBITKO Olaf 2005-06-29 KS SportWise Kraków MLP
144 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
145 LIC Oskar 2007-09-26 MKS Sambor Tczew POM
146 LIDZBARSKI Daniel 2006-02-10 GKS Żukowo POM
147 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
148 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
149 LISZEWSKI Szymon 2007-02-28 SKLA Sopot POM
150 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
151 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
152 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
153 ŁAGODZIŃSKI Miłosz 2006-01-09 LKS Vectra Włocławek KPO
154 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
155 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
156 MACH Robert 2007-02-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
157 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
158 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
159 MAJEWSKI Mateusz 2005-05-20 KS AZS AWF Wrocław DOL
160 MAKIŁA Karol 2005-01-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
161 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
162 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
163 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
164 MANIECKI Gabriel 2001-05-21 OŚ AZS Poznań WLP
165 MANIKOWSKI Miłosz 2006-06-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
166 MANISTA Dawid 2006-01-22 PTT Delta Płock MAZ
167 MARASZ Piotr 2006-08-26 LUKS Start Nakło KPO
168 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
169 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
170 MARGIEL Mateusz 2007-10-21 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
171 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
172 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
173 MEYER Dawid 2006-12-11 KUKS Remus Kościerzyna POM
174 MIELIMĄKA Tadeusz 2005-05-30 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
175 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
176 MIKOŁAJCZAK Eryk 2006-12-28 MKL Jarocin WLP
177 MIKULEC Marek 2006-07-26 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
178 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
179 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
180 MOUKETOU-TARAZEWICZ Filip 2005-02-09 OKS Start Otwock MAZ
181 MURKOWSKI Wiktor 2002-09-11 OŚ AZS Poznań WLP
182 MUSIAŁ Michał 1969-07-29 AMS Niemcz KPO
183 MUSIAŁEK Paweł 2004-10-13 KS Żeglina Sieradz LDZ
184 NAGÓREK Marcin 1980-10-05 KS Agros Zamość LBE
185 NAWROT Mikołaj 2000-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
186 NEUMANN Borys 2006-04-02 MKS-MOSM Bytom SLK
187 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
188 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
189 NOWAK Michał 2009-03-01 OŚ AZS Poznań WLP
190 NOWICKI Jakub 2004-03-29 KS Energetyk Poznań WLP
191 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
192 OCZKOŚ Kacper 2005-04-18 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
193 OKONIEWSKI Franciszek 2008-08-30 LUKS Start Nakło KPO
194 OLBIŃSKI Gracjan 2005-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
195 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
196 OSSOWSKI Mateusz 1991-01-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
197 PADUCH Paweł 1999-06-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
198 PAŁKOWSKI Dawid 2004-09-18 MUKL Brodnica KPO
199 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
200 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
201 PELA Bartosz 2006-04-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
202 PEMPUŚ Adrian 2005-11-18 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
203 PIEKARSKI Jan 2005-02-14 MKS Sambor Tczew POM
204 PIETRZAK Michał 2005-02-10 LKS Vectra Włocławek KPO
205 PIOTRASCHKE Paweł 1979-08-11 AML Słupsk POM
206 PIOTROWSKI Andrzej 1973-05-07 MKS Polonia Warszawa MAZ
207 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
208 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
209 PLEWIK Piotr 2005-07-25 MKS-MOS Katowice SLK
210 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
211 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
212 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
213 PÓŁCZYŃSKI Mikołaj 2005-07-08 GKS Żukowo POM
214 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 OŚ AZS Poznań WLP
215 PRZYBYŁA Kamil 2005-04-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
216 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
217 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
218 RAMUSIEWICZ Szymon 2001-05-03 BKS Bydgoszcz KPO
219 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
220 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
221 REINHOLZ Patryk 1996-07-29 GKS Olimpia Grudziądz KPO
222 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
223 ROSIŃSKI Jakub 2007-08-15 KS Gwardia Piła WLP
224 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
225 RUDKO Adam 2007-04-08 MKS Sambor Tczew POM
226 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
227 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
228 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
229 RUTKOWSKI Maksymilian 2006-01-10 SKS Sokół Malbork POM
230 RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
231 RUTKOWSKI Oskar 2004-07-04 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
232 RYBAKOWSKI Michał 2000-08-30 MKS Polonia Warszawa MAZ
233 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
234 SADOWCZYK Maciej 2004-03-15 KS Wda Świecie KPO
235 SEMPER Jan 2005-05-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
236 SENDZICKI Aleksander 2005-02-22 UKS MOSiR Działdowo WMZ
237 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
238 SIEJEK Nataniel 2010-05-21 UKS Czapla Białe Błota KPO
239 SIEKIERSKI Radosław 2006-11-03 UKB Szubin KPO
240 SIENKIEWICZ Wiktor 2007-06-15 CMKL Człuchów POM
241 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
242 SIZER Miles 2001-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
243 SKIBA Łukasz 1988-08-04 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
244 SKONIECZNY Krystian 2007-07-17 LKS Vectra Włocławek KPO
245 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
246 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
247 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
248 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
249 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
250 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
251 SMYKA Michał 2005-02-15 LKS Koluszki LDZ
252 SOBCZAK Maciej 2007-07-28 UKB Szubin KPO
253 SOBURA-DURMA Jakub 2002-02-28 KKL Kielce SWK
254 SOROKA Jakub 2007-01-15 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
255 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
256 SOWA Krzysztof 2006-12-29 CMKL Człuchów POM
257 STAŃCZUK Jan 2005-08-02 UKS Młodzik Warszawa MAZ
258 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
259 STEGART Paweł 2007-10-18 KUKS Remus Kościerzyna POM
260 STENKA Kamil 2005-03-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
261 STOBIERSKI Adrian 2006-11-29 BKS Bydgoszcz KPO
262 STOPA Kacper 2006-01-17 RLTL Optima Radom MAZ
263 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
264 STRUSIŃSKI Kacper 2005-08-01 MMKS Gdańsk POM
265 STYRBICKI Cyprian 2007-08-21 MKS Sambor Tczew POM
266 SUL Michał 2006-01-20 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
267 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
268 SWOBODZIŃSKI Casper 2009-11-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
269 SZCZEPANIAK Igor 2004-03-16 RKS Łódź LDZ
270 SZCZEPANIAK Jakub 2003-01-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
271 SZEMIEL Miłosz 2004-05-24 SKLA Sopot POM
272 SZPYRKA Alan 2006-08-09 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
273 SZUBZDA Jakub 2004-04-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
274 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
275 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
276 SZYMANSKI Oliwier 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
277 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
278 SZYMCZAK Bartłomiej 2006-08-08 AKL Ursynów Warszawa MAZ
279 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
280 SZYNAKA Wiktor 2001-01-08 OŚ AZS Poznań WLP
281 ŚLIWIŃSKI Norbert 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
282 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
283 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
284 TEIXEIRA Jory 2005-10-07 SKLA Sopot POM
285 TERCJAK Maksymilian 2005-11-15 LUKS Start Nakło KPO
286 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
287 TOMASZEWSKI Oskar 2005-11-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
288 TOMCZAK Alan 2006-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
289 TWARDOŃ Szymon 2004-02-20 OŚ AZS Poznań WLP
290 TYBURSKI Igor 2004-02-06 LKS Zantyr Sztum POM
291 UDYCZ Artur 2003-11-04 AL Międzyzdroje ZPO
292 ULIŃSKI Kacper 2006-02-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
293 WALENDZIAK Jan 2005-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
294 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
295 WANIEWSKI Łukasz 2007-06-06 MKS Sambor Tczew POM
296 WASIELEWSKI Wojciech 2006-01-18 UKS MOSiR Działdowo WMZ
297 WATRAL Kuba 2006-12-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
298 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
299 WESELA Adrian 1998-11-15 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
300 WESTFAL Jacek 1973-02-08 MKL Szczecin ZPO
301 WIECZOREK Bartosz 2006-02-07 UKS Herkules Sulejówek MAZ
302 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
303 WIŚNIEWSKI Damian 2000-10-30 GKS Olimpia Grudziądz KPO
304 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
305 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
306 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
307 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
308 WOJTCZAK Mikołaj 2005-11-11 UKS 12 Kalisz WLP
309 WRÓBEL Adam 2001-10-24 UKS Herkules Sulejówek MAZ
310 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
311 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
312 WRÓBLEWSKI Dominik 2006-12-29 KKL Rodło Kwidzyn POM
313 WSZELAK Filip 2007-12-13 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
314 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
315 WYMAZAŁA Bartłomiej 2000-03-07 KS SMS Szklarska Poręba DOL
316 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
317 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
318 ZAKRZEWSKI Hubert 2003-01-31 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
319 ZAKRZEWSKI Mateusz 2007-01-01 SKLA Sopot POM
320 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
321 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
322 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
323 ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 LKS Vectra Włocławek KPO
324 ZDUNEK Michał 2006-01-01 UKS Czapla Białe Błota KPO
325 ZIĄBKA Oliwier 2005-02-23 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
326 ZIENKIEWICZ Piotr 1974-06-19 UKS Gimpas Pasłęk WMZ
327 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.30447578430176sekund