CICHOWSKI Kamil
2006-10-23
CWZS Zawisza Bydgoszcz SL
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABRAMCZYK Jakub 2006-01-21 RLTL Optima Radom MAZ
2 ABRAMCZYK Piotr 2006-06-27 RLTL Optima Radom MAZ
3 ADAMCZEWSKI Dominik 2001-05-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
4 ANTONOWICZ Jan 2005-05-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
5 ARENDT Kacper 2002-04-17 GKS Olimpia Grudziądz KPO
6 ARMUŁA Karol 2005-03-12 Kraków Athletics Team MLP
7 ASTRACHANCEW Konrad 2005-07-11 KS AZS AWF Warszawa MAZ
8 BABIK Filip 1996-11-02 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
9 BAJORSKI Adam 2004-09-11 RLTL Optima Radom MAZ
10 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
11 BĄK Karol 2006-05-18 UKS Żaczek Połaniec SWK
12 BEARDSHALL Jakub 2005-05-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
13 BEDNARCZYK Igor 2006-06-16 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
14 BENDYK Marcin 2004-09-23 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
15 BIEDRYCKI Mateusz 2006-08-12 KS Parkiet Hajnówka POD
16 BIENIOSZEK Dawid 2006-03-08 ULKS Talex Borzytuchom POM
17 BINCZYK Dawid 2006-11-16 ULKS Talex Borzytuchom POM
18 BOLEWSKI Jakub 2006-04-05 MUKS Kangur Żnin KPO
19 BONDARUK Paweł 2006-03-27 MKS Juvenia Białystok POD
20 BORECKI Antoni 2005-10-11 AML Słupsk POM
21 BOSAK Michał 2007-01-26 KML Lubaczów PDK
22 BREZA Dawid 2007-09-03 KUKS Remus Kościerzyna POM
23 BRODALA Maksym 2005-01-18 UKS Czapla Białe Błota KPO
24 BRUDŁO Hubert 2006-01-01 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
25 BRUDŁO Piotr 2002-07-06 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
26 BUJALSKI Marcel 2005-07-05 LKS Vectra Włocławek KPO
27 BUKOWSKI Paweł 2004-07-13 ULKS Talex Borzytuchom POM
28 BURZYŃSKI Piotr 2007-07-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
29 BUŚKO Mateusz 2006-09-24 ULKS Talex Borzytuchom POM
30 CAŁA Krzysztof 2005-10-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
31 CHACHULSKI Antoni 2005-03-03 SSMKS Parasol Wrocław DOL
32 CHLIPAŁA Bartłomiej 2007-01-26 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
33 CHOLEWIŃSKI Jakub 2005-02-21 LKB Rudnik SWK
34 CHRZANOWSKI Michał 2005-02-09 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
35 CHUDZIK Rafał 2008-07-21 MKS MOSiR Kętrzyn WMZ
36 CHWARZYŃSKI Adrian 2006-10-19 UKS Jedynka Bytów POM
37 CICHACKI Tymoteusz 2006-01-02 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
38 CIELUCH Dawid 2007-04-17 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
39 CIERESZKO Alan 2006-04-17 MKS Hermes Gryfino ZPO
40 CIERZAN Bartosz 2006-11-09 ULKS Talex Borzytuchom POM
41 CIESIELSKI Wiktor 2005-07-26 LLKS Osowa Sień LBU
42 CŁAPIŃSKI Bruno 2006-01-08 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
43 CZARNOCKI Maciej 2006-08-10 KS Podlasie Białystok POD
44 CZERNIEWSKI Marcin 1990-12-27 AML Słupsk POM
45 CZUBAK Tomasz 2006-05-03 MKS-MOSM Bytom SLK
46 DAJNOWSKI Mateusz 1994-03-27 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
47 DANKÓW Franciszek 2007-05-20 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
48 DĄBKOWSKI Jakub 2006-03-13 UKS MOSiR Działdowo WMZ
49 DONDAJEWSKI Brajan 2006-10-05 LUKS Start Nakło KPO
50 DRZAZGA Dawid 2005-08-11 LKS Omega Kleszczów LDZ
51 DUDEK Maksymilian 2006-09-08 LKS Kłos Olkusz MLP
52 DUDZIŃSKI Mikołaj 2006-11-17 MKS-MOS Katowice SLK
53 DUSZA Jakub 2006-09-22 AML Słupsk POM
54 DUTKIEWICZ Jakub 2007-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
55 DZIEMIAŃCZYK Aleksander 2007-02-01 KS Parkiet Hajnówka POD
56 E A 2005-01-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
57 ECHAUST Mateusz 2006-06-03 UKB Szubin KPO
58 FĄFERKO Kamil 2005-03-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
59 FIJAŁKOWSKI Mikołaj 2005-04-12 SKLA Sopot POM
60 FILAR Jan 2006-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
61 FILIPEK Jakub 2008-01-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
62 FLOREK Kamil 2005-03-26 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
63 FRAŃCZUK Bartosz 2006-01-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
64 FRĄTCZAK Jerzy 2003-04-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
65 GAJDA Michał 2003-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
66 GALICKI Bartosz 2006-10-12 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
67 GAWENDA Bartłomiej 2006-09-13 UKS 48 Warszawa MAZ
68 GĄSIOREK Adam 2007-02-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
69 GĘBICKI Jakub 2006-02-01 MKS Agros Chełm LBE
70 GORWA Hubert 2005-02-10 UKS Achilles Leszno WLP
71 GOSK Dominik 1992-11-09 UKS 48 Warszawa MAZ
72 GÓRECKI Kuba 2005-07-14 MKL Tlen Mogilno KPO
73 GÓRECKI Wiktor 2006-10-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
74 GÓRSKI Kacper 2006-08-31 PTT Delta Płock MAZ
75 GRABSKI Antoni 2006-03-14 KB Dziesiątka Białogard ZPO
76 GRAFF Tymoteusz 2006-04-13 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
77 GROBELNY Tymoteusz 2005-05-02 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
78 GRUGEL Jakub 2007-07-17 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
79 GRUSZKA Gracjan 1999-06-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
80 GRYKAŁOWSKI Marek 2006-01-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
81 GRYZ Kamil 2005-08-12 UKS Herkules Sulejówek MAZ
82 GRZEGRZÓŁKA Wojciech 2007-07-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
83 GRZEŚKOWIAK Aleksander 2008-05-06 BOSiR Barcin KPO
84 GRZYMSKI Stanisław 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
85 GUMKOWSKI Szymon 1999-07-28 GKS Cartusia Kartuzy POM
86 GUTOWSKI Michał 2006-01-19 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
87 GUZOWSKI Denis 1995-08-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
88 GWIAZDOWSKI Dominik 2008-05-24 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
89 GWINCIŃSKI Stanisław 2008-07-22 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
90 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
91 HRYNISZYN Kacper 2006-03-15 KS AZS AWF Warszawa MAZ
92 JACHEĆ Grzegorz 2006-04-26 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
93 JAKUCEWICZ Bartosz 2005-05-15 UKS Technik Augustów POD
94 JANDUŁA Wiktor 2005-01-22 RLTL Optima Radom MAZ
95 JANICKI Maciej 2006-10-11 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
96 JANKOWSKI Kacper 2000-06-09 MKL Toruń KPO
97 JANKOWSKI Kacper 2007-05-01 OŚ AZS Poznań WLP
98 JANKOWSKI Maciej 2006-09-11 LKS Vectra Włocławek KPO
99 JANKOWSKI Marek 2003-02-19 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
100 JANTA Dawid 2003-11-22 ULKS Talex Borzytuchom POM
101 JANTA Maciej 2005-04-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
102 JARMUNDOWICZ Igor 2005-07-15 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
103 JAROSZ Antoni 2007-02-14 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
104 JASZEWSKI Kacper 2005-04-04 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
105 KACPERSKI Bartosz 2001-04-21 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
106 KACPERSKI Mateusz 2005-01-05 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
107 KACZMARCZYK Paweł 2007-02-22 LKS Omega Kleszczów LDZ
108 KACZMAREK Mateusz 1996-03-19 BKS Bydgoszcz KPO
109 KADŁUCZKA Kacper 2006-12-09 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
110 KALINOWSKI Bartosz 2006-07-04 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
111 KALINOWSKI Dawid 2007-02-03 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
112 KALKA Jakub 2007-02-04 MKS Baszta Szamotuły WLP
113 KAŁUŻNY Jakub 2006-06-15 UKS 12 Kalisz WLP
114 KANIEWSKI Maksymilian 2006-08-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
115 KANTYKA Kacper 2007-07-10 KS AZS AWF Kraków MLP
116 KĘDZIOR Marcin 2005-08-12 LKS Pogórze Skoczów SLK
117 KIELJAN Bartosz 2007-05-22 MKS-MOSM Bytom SLK
118 KIENDYŚ Wiktor 2005-03-29 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
119 KILIAN Piotr 2005-11-18 KS AZS AWF Kraków MLP
120 KIRSZ Jakub 2000-03-06 ABiC Jabłonowo Pomorskie KPO
121 KISIEL Bartłomiej 2006-05-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
122 KLECZEWSKI Piotr 2005-01-18 UKS Filipides Teresin MAZ
123 KLEIST Karol 2009-01-27 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
124 KLINGER Rafał 2006-01-21 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
125 KLONOWSKI Andrzej 2005-05-23 LKS Osuchów MAZ
126 KLUKA Jakub 2007-03-10 KUKS Remus Kościerzyna POM
127 KŁOSOWSKI Filip 2007-03-26 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
128 KMIEĆ Jędrzej 2005-12-20 UKB Szubin KPO
129 KOBZA Kacper 2006-10-10 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
130 KOŁBUC Grzegorz 2001-01-22 MLKS Sokół Lubin DOL
131 KOŁODZIEJ Adam 2001-04-24 MUKS Wisła Junior Sandomierz SWK
132 KOŃCZAL Dawid 2006-01-30 LUKS Start Nakło KPO
133 KOPYCIŃSKI Wojciech 2002-11-15 niestowarzyszony POL
134 KORTAS Mateusz 2004-10-14 AZS-AWFiS Gdańsk POM
135 KOSICKI Kajetan 2007-06-25 AML Słupsk POM
136 KOWALCZYK Igor 2007-03-15 KS Czempion Warszawa MAZ
137 KOWALCZYK Mateusz 2007-03-07 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
138 KOWALSKI Jakub 2007-07-30 MLKS Agros Żary LBU
139 KOZŁOWSKI Wojciech 2005-10-03 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
140 KPORHOTOR Derrick 2006-10-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
141 KRYSTEK Szymon 2006-11-22 UKS 12 Kalisz WLP
142 KUCHARSKI Bartosz 2000-11-20 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
143 KUJAWSKI Grzegorz 1978-03-19 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
144 KUKAWKA Mateusz 2004-07-22 GKS Olimpia Grudziądz KPO
145 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
146 KUROWSKI Kacper 2006-04-14 UKS Azymut Pabianice LDZ
147 KUSZ Marcin 2006-05-22 LKS Znicz Biłgoraj LBE
148 KUZIK Szczepan 2006-02-10 RKS Łódź LDZ
149 KWAPICH Dorian 2006-06-19 LUKS Start Nakło KPO
150 LACHOWSKI Maciej 2005-10-27 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
151 LANGER Mateusz 2007-05-29 UKB Szubin KPO
152 LASKOWSKI Maciej 2006-01-04 KS SportWise Kraków MLP
153 LEGIEŃ Wojciech 2007-09-18 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
154 LEWANDOWSKI Alexander 2006-12-24 MKP Myślibórz ZPO
155 LEWINSKI Konrad 2001-09-17 MKL Toruń KPO
156 LIETZ Mateusz 2006-04-08 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
157 LIPA Juliusz 2007-12-04 LKB Rudnik SWK
158 LIPIŃSKI Mateusz 1999-09-23 AML Słupsk POM
159 LIPSKI Kacper 2007-01-10 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
160 LISIECKI Hubert 2007-04-25 UKB Szubin KPO
161 LISIECKI Maksymilian 2007-01-10 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
162 LOSY Michał 2005-07-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
163 ŁABA Karol 2006-01-09 LKS Znicz Biłgoraj LBE
164 ŁABICH Fabian 2007-09-09 LUKS Start Nakło KPO
165 ŁACIAK Antoni 2006-01-29 AKL Ursynów Warszawa MAZ
166 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
167 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
168 ŁUCZAK Wiktor 2006-08-07 MKS-MOSM Bytom SLK
169 ŁYSIAK Szymon 2006-08-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
170 MACHULEC Jakub 2005-04-14 LKS Pszczyna SLK
171 MAĆKOWIAK Wiktor 1999-12-09 OŚ AZS Poznań WLP
172 MAJERANOWSKI Maciej 2006-06-25 MKS-MOSM Bytom SLK
173 MAKAREWICZ Karol 1986-05-05 UKS Jedynka Szczecinek ZPO
174 MAKOWSKI Mateusz 2004-08-05 KS AZS AWF Warszawa MAZ
175 MAKURAT Kamil 2007-07-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
176 MALIK Jakub 2001-08-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
177 MALUŚKI Tomasz 2005-05-28 OKL Oborniki WLP
178 MAŁECKI Mateusz 2005-01-20 LKS Osuchów MAZ
179 MANIKOWSKI Miłosz 2006-06-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
180 MARAŃDA Kacper 2005-02-20 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
181 MARASZ Piotr 2006-08-26 LUKS Start Nakło KPO
182 MARCINIAK Szymon 2007-03-01 MKS Pogoń Siedlce MAZ
183 MAREKWICA Jakub 2006-11-16 MKS-MOS Katowice SLK
184 MARGOWSKI Hubert 2007-06-23 PLKS Gwda Piła WLP
185 MARKOWIAK Mateusz 2005-04-08 LKS Omega Kleszczów LDZ
186 MARSZK Daniel 2002-02-15 GKS Cartusia Kartuzy POM
187 MARUSZEWSKI Arkadiusz 1998-08-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
188 MARZYŃSKI Paweł 2005-01-04 MKL Jarocin WLP
189 MEYER Dawid 2006-12-11 KUKS Remus Kościerzyna POM
190 MICHALSKI Filip 2001-02-28 LKS Vectra Włocławek KPO
191 MIKA Kilian 2007-02-26 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
192 MIŁKOWSKI Wiktor 2005-04-15 UKS 48 Warszawa MAZ
193 MIŁOSZ Adam 2006-04-21 MKS Siechnice DOL
194 MIREK Michał 2005-12-04 MKS Osa Zgorzelec DOL
195 MODRZEJEWSKI Szymon 2005-04-19 UKS Lipusz POM
196 MOKRZYCKI Jan 2005-06-09 MKS Stal Nowa Dęba PDK
197 MORAWSKI Robert 1978-01-13 LKS Vectra Włocławek KPO
198 MOTYK Radosław 2006-08-15 KS Czempion Warszawa MAZ
199 NADŁONEK Daniel 2007-08-31 KS Agros Zamość LBE
200 NIJAKOWSKI Mateusz 2007-07-19 UKS Skoczek Władysławów WLP
201 NIŻEWSKI Oktawian 2007-03-29 LKS Vectra Włocławek KPO
202 NURKOWSKI Aleksander 2006-01-26 LKS Jantar Ustka POM
203 OBERTANIEC Dominik 2007-07-19 WKS Śląsk Wrocław DOL
204 OGONOWSKI Filip 2005-06-02 MKS Hermes Gryfino ZPO
205 OLEJNIK Mikołaj 2007-09-09 UKS Filipides Teresin MAZ
206 ORACZKO Denis 2003-09-10 RLTL Optima Radom MAZ
207 OSSOLIŃSKI Mateusz 2006-11-11 MKS Hermes Gryfino ZPO
208 OSSOWSKI Mateusz 1991-01-06 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
209 PACZOSKA Jakub 2007-04-21 GKS Cartusia Kartuzy POM
210 PADUCH Paweł 1999-06-07 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
211 PAPUGA Kajetan 2007-08-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
212 PASOWICZ Miłosz 2005-05-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
213 PATECKI Marcin 1989-11-22 Stowarzyszenie Piekielni Warszawa MAZ
214 PAWEŁCZYK Kamil 2005-11-12 MKL Jarocin WLP
215 PAWLIK Konrad 2007-03-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
216 PAWŁOWSKI Franciszek 2006-07-01 PLKS Gwda Piła WLP
217 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
218 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
219 PECYNA Dawid 2007-03-19 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
220 PESTKA Jakub 2005-02-05 OŚ AZS Poznań WLP
221 PETROSYAN Artur 2005-01-06 LKS Żelazny Opoczno Running Team LDZ
222 PIASECKI Ryszard 2001-09-29 OŚ AZS Poznań WLP
223 PIĄTEK Alan 2006-02-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
224 PIETRZAK Michał 2005-02-10 LKS Vectra Włocławek KPO
225 PILICHOWSKI Szymon 2007-05-14 KM Aktywni Sochaczew MAZ
226 PIOTROWICZ Marcel 2007-05-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
227 PIOTROWSKI Krystian 2007-06-07 ULKS Skoczek Pogórze POM
228 PISZ Mikołaj 2006-02-01 LKS Pogórze Skoczów SLK
229 PIWOŃSKI Mikołaj 2004-08-17 OŚ AZS Poznań WLP
230 PŁUCIENNIK Adam 2006-05-25 AKL Ursynów Warszawa MAZ
231 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
232 POLAK Bartosz 2005-05-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
233 PORADA Radosław 2005-05-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
234 POULAIN Kamil 1998-02-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
235 PROWANCKI Patryk 1997-06-09 KS Wilki Pomorskie ZPO
236 PUZIO Oliwier 2007-07-26 MKS MOSiR Kętrzyn WMZ
237 PYZIK Szymon 2007-03-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
238 RADOMSKI Maksymilian 2006-01-02 SKLA Sopot POM
239 RAFIŃSKI Paweł 2006-08-07 LKS Lubawa WMZ
240 RATAJCZAK Eryk 2007-04-21 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
241 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 OŚ AZS Poznań WLP
242 REETZ Szymon 2007-07-20 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
243 RIEMER Krzysztof 2006-01-26 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
244 RODZIEWICZ Michał 2005-05-06 MKS Truso Elbląg WMZ
245 ROGOŹNICKI Sebastian 2007-07-30 MKS Żak Biała Podlaska LBE
246 ROMANIUK Daniel 2001-10-10 MKS Polonia Warszawa MAZ
247 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
248 ROZMIANIEC Paweł 1987-02-20 MKS Unia Hrubieszów LBE
249 RÓŻYCKI Piotr 1999-01-22 AZS UMCS Lublin LBE
250 RUSOŃ Bartosz 2004-08-01 ULKS Talex Borzytuchom POM
251 RUTKOWSKI Damian 2004-07-02 KS Zamek Kurzętnik WMZ
252 RUTKOWSKI Maksymilian 2006-01-10 SKS Sokół Malbork POM
253 RUTKOWSKI Marcin 2006-09-13 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
254 RYBIŃSKI Bartłomiej 2006-02-26 Kraków Athletics Team MLP
255 RYCHLIK Patryk 2008-06-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
256 SADOWSKI Gabriel 2005-07-22 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
257 SERKOWSKI Maksymilian 2005-03-31 GKS Cartusia Kartuzy POM
258 SIEBERT Aleksander 2007-10-16 GKS Olimpia Grudziądz KPO
259 SIEKIERSKI Radosław 2006-11-03 UKB Szubin KPO
260 SIERADZKI Jakub 2006-10-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
261 SIERADZKI Patryk 1998-10-06 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
262 SIKORA Dariusz 2005-10-03 LKB Rudnik SWK
263 SIKORA Szymon 2006-12-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
264 SKALSKI Szymon 2002-02-08 AZS-AWFiS Gdańsk POM
265 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
266 SKORUPIŃSKI Oliwier 2006-02-01 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
267 SKRZYPCZAK Jakub 2006-10-11 UKS Jedynka Gostyń WLP
268 SKRZYPEK Patryk 2006-03-08 KS AZS AWF Kraków MLP
269 SŁOWIKOWSKI Sebastian 2007-11-01 MKS-MOSM Bytom SLK
270 SMYKA Jakub 2006-03-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
271 SMYKA Michał 2005-02-15 LKS Koluszki LDZ
272 SOBCZAK Maciej 2007-07-28 UKB Szubin KPO
273 SOBORSKI Igor 2005-03-02 KS SportWise Kraków MLP
274 SOCHA Tymon 2005-01-10 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
275 SOKOŁOWSKI Karol 2005-03-17 RKS Łódź LDZ
276 SOŁTYSIK Stanisław 2006-06-29 OKS Start Otwock MAZ
277 SOT Wiktor 2006-06-06 UKS Filipides Teresin MAZ
278 STARCZEWSKI Jan 2008-03-02 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
279 STEGART Paweł 2007-10-18 KUKS Remus Kościerzyna POM
280 STOSIK Maciej 2004-08-03 BKS Bydgoszcz KPO
281 SUCHORA Cezary 2005-04-30 LKS Sana Kościan WLP
282 SUSZKA Franciszek 2006-09-06 OŚ AZS Poznań WLP
283 SWOBODZIŃSKI Casper 2009-11-01 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
284 SZAFAROWICZ Paweł 2006-07-24 Kraków Athletics Team MLP
285 SZARŁOWICZ Kacper 2006-02-21 ULKS Lipinki MLP
286 SZKUDLAREK Jakub 2001-01-17 KS AZS AWF Warszawa MAZ
287 SZYDŁOWSKI Igor 2006-04-22 UKS Żaczek Połaniec SWK
288 SZYMANIAK Kamil 1990-07-20 MKL Toruń KPO
289 SZYMAŃSKI Karol 2005-02-26 AZS-AWF Gorzów LBU
290 SZYMAŃSKI Wojciech 2007-07-19 UKS Czapla Białe Błota KPO
291 SZYMCZAK Łukasz 2005-03-17 KS Stal Pleszew WLP
292 SZYMCZAK Maciej 2005-06-02 KSLZS Kruszwica KPO
293 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
294 ŚMIERTKA Mateusz 2006-02-09 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
295 ŚWIECZKOWSKI Michał 2004-11-21 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
296 ŚWIERCZ Bartosz 2005-01-04 LKB Rudnik SWK
297 ŚWIERCZYNA Jakub 2006-02-03 MKS-MOSM Bytom SLK
298 ŚWIRGOŃ Adam 1994-05-19 AZS UMCS Lublin LBE
299 TAŁAJ Kuba 2007-11-08 UKS Żaczek Połaniec SWK
300 TARANTA Jakub 2005-04-30 KS Podlasie Białystok POD
301 TERCJAK Maksymilian 2005-11-15 LUKS Start Nakło KPO
302 TOMALCZYK Michał 2007-05-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
303 TRĘBICKI Ignacy 2000-10-04 OKS Skra Warszawa MAZ
304 TULEJA Jakub 2001-07-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
305 TYRKA Kacper 2006-03-18 MKS Agros Chełm LBE
306 URBANIAK Damian 2005-04-24 LKS Maków Mazowiecki MAZ
307 URBAŚ Mikołaj 2007-04-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
308 WACHOWIAK Remigiusz 2006-08-22 PLKS Gwda Piła WLP
309 WALENDZIAK Jan 2005-06-12 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
310 WALICKI Adam 2006-07-12 KS Podlasie Białystok POD
311 WANGLORZ Mateusz 2006-02-07 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
312 WATRAL Kuba 2006-12-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
313 WAWROWSKI Dominik 2005-10-10 UKS Olimpia Zabrze SLK
314 WĄSIK Oskar 2005-02-19 SKS Sokół Malbork POM
315 WESTFAL Jacek 1973-02-08 MKL Szczecin ZPO
316 WĘGIERSKI Jakub 2005-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
317 WIECHA Jan 2005-12-29 LKB Rudnik SWK
318 WIECZOREK Mikołaj 2001-03-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
319 WIECZORKIEWICZ Fabian 2006-01-23 LKB Rudnik SWK
320 WILK Bartłomiej 2007-06-05 MOSM Tychy SLK
321 WINIARSKI Michał 2007-11-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
322 WINKOWSKI Michał 2004-09-07 UKB Szubin KPO
323 WLEKŁY Aleksander 2006-06-08 LKS Sana Kościan WLP
324 WOJCIECHOWSKI Klaudiusz 2001-08-29 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
325 WOJCIECHOWSKI Mikołaj 2005-02-17 ULKS Talex Borzytuchom POM
326 WOJSZ Filip 2006-04-12 MKS Olimp Łobez ZPO
327 WOJTAŚ Jakub 2005-10-10 KKL Rodło Kwidzyn POM
328 WOLSKI Jędrzej 2004-01-04 OŚ AZS Poznań WLP
329 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
330 WRÓBEL Miłosz 2005-05-27 MLUKS Tarnów MLP
331 WRÓBLEWSKI Błażej 2005-03-10 KS Czempion Warszawa MAZ
332 WRÓBLEWSKI Dominik 2006-12-29 KKL Rodło Kwidzyn POM
333 WRZOS Aleksander 2006-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
334 WYPYCH Hubert 2006-03-03 KS SportWise Kraków MLP
335 WYSOCKI Mikołaj 2005-09-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
336 ZACZYK Łukasz 2007-03-18 MKS-MOSM Bytom SLK
337 ZAJĄC Radosław 2006-01-03 MKL Szczecin ZPO
338 ZALESKI Konrad 2007-01-22 KS Prefbet-Sonarol POD
339 ZASADA Wiktor 2006-04-23 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
340 ZASKÓRSKI Karol 2005-04-30 Athletics Team Radomsko LDZ
341 ZAWIŚLAK Maksymilian 2005-04-17 LKS Omega Kleszczów LDZ
342 ZAWITOWSKI Adam 2006-07-06 LKS Vectra Włocławek KPO
343 ZDZYNIECKI Kacper 2007-01-22 Adam Draczyński Running Team Nowa Sól LBU
344 ZELEK Hubert 2007-01-22 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
345 ZIELIŃSKI Krzysztof 2005-07-14 ULKS Talex Borzytuchom POM
346 ZIĘBA Mikołaj 1997-07-09 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.41056108474731sekund