RUCIŃSKI Krzysztof
2008-04-22
SL Olimpia Poznań
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKI Bartosz 2009-01-01 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
2 ADAMCZEWSKI Jan 2008-01-05 AZS ŁódĽ LDZ
3 ADAMEK Jakub 2008-02-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
4 ANHALT Karol 2008-11-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
5 ARUNSI Uba 2008-10-05 UKS Czapla Białe Błota KPO
6 BALIŃSKI Jędrzej 2008-01-19 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
7 BECHT Nikodem 2009-09-28 RKS ŁódĽ LDZ
8 BIAŁOBRZEWSKI Kacper 2007-05-14 MKS MOS Wrocław DOL
9 BIAŁOGOŃSKI Karol 2007-05-16 KKL Kielce SWK
10 BOCHEŃSKI Filip 2008-10-28 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
11 BRZOZOWSKI Franciszek 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
12 BRZOZOWSKI Wojciech 2009-12-15 UKS OSoT Szczecin ZPO
13 BUDNY Antoni 2015-11-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
14 CACAJ Adam 2006-06-09 UKS OSoT Szczecin ZPO
15 CHRAPEK Franciszek 2008-10-09 MKS Ustroń SLK
16 CIBOROWSKI Jakub 2007-02-25 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
17 CIERPICKI Igor 2008-05-18 RKL Kusy Rokietnica WLP
18 CZARNECKI Aleksander 2005-12-22 KMS Szczecin ZPO
19 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
20 CZERNIAK Przemysław 1984-03-27 SL Olimpia Poznań WLP
21 DAMPS Krzysztof 2008-11-06 MKS Sambor Tczew POM
22 DUDKA Filip 2006-08-31 MKLA Łęczyca LDZ
23 FILIPOWSKI Szymon 2007-02-28 ZLKL Zielona Góra LBU
24 FURMAŃCZYK Władysław 2008-01-29 UKS D±b Suchy Las WLP
25 GDANIETZ Dominik 2009-08-02 UKS Jedynka Reda POM
26 GIERSZEWSKI Marcel 2007-07-18 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
27 GÓRALCZYK Kacper 2007-03-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
28 GÓRNICKI Jan 2009-01-01 niestowarzyszony POL
29 GÓRSKI Maciej 2009-10-22 SL Olimpia Poznań WLP
30 GRACZYK Oskar 2003-01-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
31 GRACZYK Paweł 2007-03-08 KL Gdynia POM
32 GURJEW Grzegorz 2010-07-12 SL Olimpia Poznań WLP
33 HENIKE Kamil 2008-04-15 GKS Start Długołęka DOL
34 IWANIEC Filip 2011-06-15 KKL Kielce SWK
35 JAROSZEWICZ Wiktor 2008-04-28 KMS Szczecin ZPO
36 JARZĘBSKI Michał 2009-01-01 niestowarzyszony POL
37 JASKÓŁA Jan 2009-08-10 UKS D±b Suchy Las WLP
38 JASZKA Gabriel 2009-04-22 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
39 JAZDON Szymon 2009-06-24 SL Olimpia Poznań WLP
40 JÓZEFOWIAK Bartłomiej 2009-01-05 MUKS Szok Bojanowo WLP
41 JURAK Dawid 2007-08-28 MKS Osa Zgorzelec DOL
42 JURCZAK Jerzy 2007-07-14 UKS Czempion Bełchatów LDZ
43 KACZMARCZYK Karol 2008-08-22 UKS Achilles Leszno WLP
44 KAŁUŻNY Mateusz 2007-01-17 UKS Sprinter Słodków WLP
45 KANIA Maksymilian 2009-08-21 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
46 KANTECKI Kacper 2008-08-07 UKS Achilles Leszno WLP
47 KAZIMIERSKI Wiktor 2008-01-31 UKS Jedynka Łowicz LDZ
48 KAZUBEK Marcin 2009-09-21 UKS Achilles Leszno WLP
49 KLEBIEKO Nikodem 2008-06-20 MKS Sambor Tczew POM
50 KLEPACKI Krzysztof 2013-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
51 KLINGER Borys 2008-10-16 RKS ŁódĽ LDZ
52 KONIECZNY Wojciech 2008-10-25 SL Olimpia Poznań WLP
53 KORALEWSKI Maksymilian 2007-12-01 SKLA Sopot POM
54 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
55 KRAKOWSKI Eryk 2008-12-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
56 KRAWCZYK Jakub 2008-12-19 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
57 KRÓL Tomasz 2008-08-22 SL Olimpia Poznań WLP
58 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
59 KRUK Nikodem 2006-10-03 SL Olimpia Poznań WLP
60 KUJAWSKI Wojciech 2008-06-18 KS Wejher Wejherowo POM
61 KURZEJA Filip 2009-07-25 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
62 LACH Borys 2008-04-29 KKL Kielce SWK
63 LIS Mikołaj 2009-05-14 LKS Vectra Włocławek KPO
64 LISSOWSKI Julian 2009-01-27 KS Biegi Grodzisk Mazowiecki MAZ
65 LOEWNAU Beniamin 2009-10-09 KS Wejher Wejherowo POM
66 LUNIAK Wojciech 2007-02-26 ULKS Skoczek Pogórze POM
67 ŁOSIAK Konrad 2006-07-10 MKS Sambor Tczew POM
68 MACHNICKI Marek 2008-05-27 UKS Jedynka Reda POM
69 MACIEJEWSKI Kacper 2003-04-29 WKS Flota Gdynia POM
70 MAĆKOWSKI Marcel 2009-06-17 UKS Achilles Leszno WLP
71 MALARZ Piotr 2006-01-01 LUKS Start Nakło KPO
72 MATCZYŃSKI Aleksander 2008-11-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
73 MATYJASIK Kacper 2008-03-14 LIUKS Kruszwica KPO
74 MEYER Dawid 2006-12-11 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
75 MIKOŁAJEWSKI Jakub 2007-11-16 MLKS Nadwi¶lanin Chełmno KPO
76 MITUTA Igor 2010-02-23 UKS OSoT Szczecin ZPO
77 MUSS Mikołaj 2009-10-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
78 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
79 NIE¦CIEROWICZ Bartosz 2008-11-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
80 NOWAK Michał 2009-03-01 O¦ AZS Poznań WLP
81 NOWICKI Wiktor 2006-11-13 KMS Szczecin ZPO
82 OBŁĘKOWSKI Oskar 2008-05-09 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
83 OLEJNICZAK Tomasz 2013-09-22 UKS OSoT Szczecin ZPO
84 PAWLAK Olaf 2008-05-14 KL Gdynia POM
85 PIASZCZYŃSKI Filip 2008-07-17 UKS Achilles Leszno WLP
86 PIOTROWICZ Michał 2007-08-09 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
87 PŁÓCIENNICZAK Jakub 2008-01-21 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
88 POCHOPIEŃ Nikodem 2004-11-04 KKL Kielce SWK
89 PODOBA Oskar 2009-03-22 MKS Sambor Tczew POM
90 POLOK Patryk 2009-11-09 MKS Ustroń SLK
91 PO¦PIECH Paweł 2006-09-06 SL Olimpia Poznań WLP
92 PROTASEWICZ Jakub 2008-01-27 O¦ AZS Poznań WLP
93 PRZYBYLAK Jakub 2007-07-23 MKLA Łęczyca LDZ
94 PRZYBYŁ Bartosz 2009-01-16 MUKS Kadet Rawicz WLP
95 PRZYBYŁA Jan 2009-06-28 UKS Sprint PrzeĽmierowo WLP
96 PUSZKAREK Wojciech 2009-10-12 UKS Achilles Leszno WLP
97 RAKOWSKI Igor 2009-12-17 UKS Achilles Leszno WLP
98 RATKOWSKI Jędrzej 2008-10-30 O¦ AZS Poznań WLP
99 REMBOWSKI Marcel 2007-05-31 RKS ŁódĽ LDZ
100 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
101 ROGALSKI Wojciech 2008-01-21 SL Olimpia Poznań WLP
102 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
103 RUCIŃSKI Wojciech 2009-01-01 niestowarzyszony POL
104 RYCHCZYŃSKI Szymon 2009-10-22 KSLZS Kruszwica KPO
105 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
106 SELERSKI Jakub 2007-07-26 KM Aktywni Sochaczew MAZ
107 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
108 SIKORSKI Roman 2002-09-02 SL Olimpia Poznań WLP
109 SMOLIŃSKI Stanisław 2009-01-01 niestowarzyszony POL
110 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
111 SOLAREK Franciszek 2009-09-15 O¦ AZS Poznań WLP
112 STACHOWIAK Szymon 2009-01-06 RKL Kusy Rokietnica WLP
113 STACHOWSKI Mateusz 2008-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
114 STEGART Paweł 2007-10-18 KUKS Remus Ko¶cierzyna POM
115 STRELCZUK Jakub 2007-08-14 SKS Feniks Siedlce MAZ
116 STRÓŻYK Wojciech 2014-06-27 UKS OSoT Szczecin ZPO
117 STRÓŻYŃSKI Piotr 2008-05-26 O¦ AZS Poznań WLP
118 STRZYŻEWSKI Filip 2011-10-21 SKS Feniks Siedlce MAZ
119 SUSKI Filip 2009-03-18 MKLA Łęczyca LDZ
120 SZOSTAK Mikołaj 2006-08-08 UKS OSoT Szczecin ZPO
121 SZYMCZAK Wojciech 2008-08-13 O¦ AZS Poznań WLP
122 ¦WITOŃ Piotr 2007-07-02 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
123 TARCZEWSKI Filip 2007-10-17 KMS Szczecin ZPO
124 TENENTKA Kamil 2008-01-20 LKS Koluszki LDZ
125 TŁOCZEK Filip 2007-11-22 UKS Czempion Bełchatów LDZ
126 TOCZKO Bartosz 2009-01-01 niestowarzyszony POL
127 TOMCZAK Norbert 2008-04-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
128 TWARDOWSKI Mariusz 2009-03-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
129 WESOŁOWSKI Maksymilian 2007-05-15 SL Olimpia Poznań WLP
130 WINIECKI Maciej 2009-03-12 RKL Kusy Rokietnica WLP
131 WI¦NIEWSKI Nikodem 2008-01-29 LKS Zantyr Sztum POM
132 WOŁOSZYN Piotr 2007-07-14 SL Olimpia Poznań WLP
133 WO¦KO Mateusz 2008-04-20 UKS Czempion Bełchatów LDZ
134 WRÓBLEWSKI Witold 2010-09-01 SL Olimpia Poznań WLP
135 ZAKRETA Bartosz 2008-04-26 LKS Lubawa WMZ
136 ZDRAJKOWSKI Dominik 2008-03-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
137 ZŁOCH Konrad 2008-08-16 KL Gdynia POM
138 ZYDORKIEWICZ Aleksander 2007-12-17 UKS Skoczek Władysławów WLP

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.52415084838867sekund