MUCHA Michał
2002-01-20
KS AZS AWF Kraków
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ABEL Patryk 2002-09-10 AML Słupsk POM
2 ADAMCZAK Kacper 2003-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
3 ADAMEK Bartosz 2002-10-07 AZS UMCS Lublin LBE
4 ANCUTA Jan 2002-03-25 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
5 ANTOSZ Wiktor 2002-10-19 Kraków Athletics Team MLP
6 BAKA Jakub 2003-06-29 SKLA Sopot POM
7 BAŁASZ Dawid 2003-01-25 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
8 BAŁUSZYŃSKI Paweł 1999-07-14 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
9 BANASZAK Kacper 2003-02-25 KS Stal Pleszew WLP
10 BARAŃSKI Przemysław 1993-07-11 MLUKS Trzebiatów ZPO
11 BARCIK Jakub 2003-11-03 KS AZS AWF Kraków MLP
12 BIELECKI Marek 2003-07-31 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
13 BIELSKI Maciej 1999-04-02 KS AZS AWF Kraków MLP
14 BIL Mateusz 2001-04-13 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
15 BIZOŃ Karol 2002-03-15 MOSM Tychy SLK
16 BOGUSZEWSKI Michał 2004-11-24 AKL Ursynów Warszawa MAZ
17 BRĄGIEL Filip 2002-07-23 UKB Szubin KPO
18 BULIŃSKI Filip 2000-11-10 KS AZS AWF Kraków MLP
19 CACH Łukasz 2002-03-22 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
20 CHMIELARZ Jakub 2002-09-04 OŚ AZS Poznań WLP
21 CHROSTOWSKI Konrad 1998-09-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
22 CHYLIŃSKI Mateusz 1995-05-22 Kraków Athletics Team MLP
23 CIĘŻKOWSKI Piotr 2004-06-29 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
24 CITAK Miłosz 2003-04-28 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
25 CIŻYŃSKI Błażej 2000-04-15 KS Agros Zamość LBE
26 CURZYDŁO Klaudiusz 2001-04-14 KU AZS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi LDZ
27 CZAJKA Aleksander 2003-04-17 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
28 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
29 CZERWIŃSKI Krzysztof 2002-01-07 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
30 CZUBAŁA Karol 2003-01-17 KS AZS AWF Kraków MLP
31 DACHTERA Jan 1999-05-18 OŚ AZS Poznań WLP
32 DANOWSKI Mateusz 1999-08-08 MKS Juvenia Białystok POD
33 DASZYK Brunon 2002-10-24 KU AZS UEK w Krakowie MLP
34 DOBAJ Szymon 1995-09-19 Kraków Athletics Team MLP
35 DOMŻAŁ Tadeusz 2002-06-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
36 DRABIK Marcin 2000-01-26 KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie MLP
37 DROZDOWSKI Damian 2003-01-08 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
38 DURLAK Jakub 2003-04-22 ULKS Lipinki MLP
39 DYDUŁA Michał 2000-07-06 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
40 GADOMSKI Paweł 2002-07-12 MKS Hermes Gryfino ZPO
41 GAIK Kamil 1997-02-03 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
42 GALAS Kacper 2002-04-26 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
43 GIARDILI Simone 2004-06-08 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie MLP
44 GIERULA Kamil 2003-07-30 MLKS Agros Żary LBU
45 GRAD Filip 2001-02-13 OŚ AZS Poznań WLP
46 GRYGOLEC Aleksander 2003-07-03 KB Krościenko Wyżne PDK
47 GUTOWSKI Dawid 2002-01-04 LKS Vectra Włocławek KPO
48 HOŁOWIENKO Jan 2003-02-09 AML Słupsk POM
49 HOŁOWIENKO Marcin 2003-05-01 KS Podlasie Białystok POD
50 JAKUBCZAK Karol 2001-08-07 AZS UMCS Lublin LBE
51 JASICA Mateusz 2001-10-20 UKS Kusy Bukowno MLP
52 JAWORSKI Kacper 2003-06-04 LKS Stal Mielec PDK
53 JĘDRUSZCZAK Mikołaj 2002-05-29 KS Agros Zamość LBE
54 JĘDRZEJAK Szymon 2001-10-07 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
55 JĘDRZEJAK Wiktor 2003-08-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
56 JURASZ Karol 2002-08-01 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
57 KACZMARCZYK Seweryn 2001-09-04 KS AZS AWF Kraków MLP
58 KALEMBKA Kamil 2000-08-21 KS Olkusz MLP
59 KĄDZIOŁKA Tomasz 1997-06-03 WKS Wawel Kraków MLP
60 KIJAK Jakub 2002-02-23 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
61 KIRYŁÓW Maksymilian 2002-10-09 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
62 KOCHLEWSKI Wiktor 2003-01-21 MKS Piast Lwówek Śląski DOL
63 KOKOCIŃSKI Dawid 2003-10-23 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
64 KOMODA Dawid 2003-04-26 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
65 KOWALCZYK Andrzej 1998-11-30 Kraków Athletics Team MLP
66 KOWALCZYK Krzysztof 2001-07-25 Kraków Athletics Team MLP
67 KOWALSKI Maciej 2003-07-24 OŚ AZS Poznań WLP
68 KOZAKIEWICZ Jeremi 2005-09-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
69 KRZYSZTOFIK Dawid 2002-02-25 LKS Feniks Opoczno LDZ
70 KRZYŻANOWSKI Mateusz 2003-11-17 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
71 KUCHARZ Wiktor 2003-03-08 KS Agros Zamość LBE
72 KULIK Robert 2002-01-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
73 KURAS Wojciech 2003-01-02 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
74 KUZIAN Kacper 1999-04-16 KKB MOSiR Krosno PDK
75 LABAR Aliaksiei 1999-04-01 niest. Białystok POD
76 LEC Dawid 1999-08-31 KS AZS AWF Warszawa MAZ
77 LESICZKA Karol 2001-07-25 AZS UMCS Lublin LBE
78 LEWALSKI Kacper 2003-05-07 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
79 LIS Krzysztof 2002-08-02 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
80 ŁADNIAK Przemysław 2003-11-01 KS Agros Zamość LBE
81 ŁAKOMIEC Łukasz 2002-03-19 KKL Kielce SWK
82 ŁAZARCZYK Kacper 2003-03-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
83 ŁĘSKI Bruno 2003-11-12 Kraków Athletics Team MLP
84 ŁUKASIAK Robert 1995-10-05 AZS-AWF Katowice SLK
85 MACIASZCZYK Michał 2002-10-04 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
86 MACIEJEWSKI Stanisław 1999-04-13 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
87 MAREK Adrian 2004-02-01 KS AZS AWF Kraków MLP
88 MARMON Patryk 1997-02-22 KS AZS AWF Kraków MLP
89 MAROSZ Szymon 1999-08-02 KKB MOSiR Krosno PDK
90 MARSZK Antoni 2002-04-01 Akademia Biegowa Kartuzy POM
91 MOLCZYK Jakub 2002-03-27 MLUKS Tarnów MLP
92 MORDALSKI Jacek 1999-08-15 KS AZS AWF Kraków MLP
93 MOTYKA Adrian 2003-09-30 MUKS ILKUS Olkusz MLP
94 MROZOWSKI Sebastian 2002-01-11 MKS-MOSM Bytom SLK
95 NOVOSAD Oleksandr 1998-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
96 NOWAK Oskar 2003-03-03 LKS Jantar Ustka POM
97 NOWAK Oskar 1996-08-12 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
98 NOWOSAD Aleksander 1991-01-01 KS AZS AWF Kraków MLP
99 PAJA Szymon 2004-10-06 CWKS Resovia Rzeszów PDK
100 PAJĄK Aleksander 2002-11-15 ULKS Lipinki MLP
101 PASZKO Mikołaj 2001-04-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
102 PAWLAK Mateusz 2001-03-18 UKS Czempion Bełchatów LDZ
103 PĄCZKIEWICZ Jakub 2002-06-13 KKL Kielce SWK
104 PEC Adrian 2003-04-28 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
105 PIEŃKOSZ Rafał 1998-05-02 MKS Polonia Warszawa MAZ
106 PIEPRZYCKI Robert 1992-10-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
107 POCZWARDOWSKI Jędrzej 2002-06-29 MKL Toruń KPO
108 POLETYŁO Damian 2002-05-26 KS Podlasie Białystok POD
109 PUCHAŁA Mikołaj 2002-03-09 KU AZS Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie MLP
110 PYSZKA Mikołaj 2002-10-05 OŚ AZS Poznań WLP
111 PYTEL Michał 2002-03-13 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
112 RAPTA Paweł 2000-12-18 Kraków Athletics Team MLP
113 RĄBKOWSKI Kacper 2002-01-05 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
114 RĘKAWEK Modest 2002-10-17 LKS Jantar Ustka POM
115 ROGOWSKI Jakub 2002-05-28 CWKS Resovia Rzeszów PDK
116 ROMBERG Adrian 2003-04-21 KS AZS AWF Katowice SLK
117 RÓŻAŃSKI Filip 2003-06-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
118 RUDEK Dominik 2000-06-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
119 RUMIŃSKI Michał 2002-03-12 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
120 RYSZEWSKI Maciej 2003-12-23 MUKS Gim 2 Nysa OPL
121 RZĄSA Franciszek 2003-10-04 KS AZS AWF Kraków MLP
122 SIKORA Maciej 2003-08-03 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
123 SIUDYM Daniel 1999-06-09 UKS Otrębusy MAZ
124 SKIERKOWSKI Paweł 2002-05-13 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 SKIMINA Wiktor 2002-07-29 Kraków Athletics Team MLP
126 SKÓRKA Dominik 2002-11-25 KS SMS Szklarska Poręba DOL
127 SŁOTA Paweł 2003-11-21 KS AZS AWF Kraków MLP
128 SOBCZYŃSKI Patryk 2002-10-27 UKSM Ekipa Bielachy Kielce SWK
129 SOBOLEWSKI Jakub 1999-05-05 UKS Technik Augustów POD
130 SOPEL Hubert 2001-07-23 GUKLA Bratkowice Korzeniowski.pl PDK
131 STANEK Jan 2002-12-05 KU AZS UEK w Krakowie MLP
132 STANISZEWSKI Jakub 1999-05-20 KU AZS Uniwersytetu Jagiellońskiego Collegium Medicum w Krakowie MLP
133 STRYCHARZ Damian 1989-03-20 KS AZS AWF Kraków MLP
134 SUKIENNIK Bartosz 2003-04-29 ZLKL Zielona Góra LBU
135 SZASTAK Mateusz 2000-04-12 KS AZS AWF Kraków MLP
136 SZCZEŚNIAK Wiktor 2003-08-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
137 SZYMAŃSKI Dawid 2003-02-05 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
138 SZYMAŃSKI Krystian 2000-04-30 UKS Kusy Bukowno MLP
139 ŚLIWIŃSKI Oskar 1999-07-11 KS AZS AWF Kraków MLP
140 ŚLUSAREK Mariusz 2001-08-17 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
141 ŚWIĄTKOWSKI Paweł 2001-02-25 UKS Gimpel Nowy Targ MLP
142 TOBERA Mieszko 2001-06-04 PLKS Gwda Piła WLP
143 TOMASIAK Piotr 2000-02-16 UKS Budowlani Nowy Sącz MLP
144 TRZCIŃSKI Bartosz 2002-02-22 MKS Hermes Gryfino ZPO
145 TWORSKI Kacper 2002-08-05 UKS Lisy Zgierz LDZ
146 UCHACZ Kacper 2001-07-30 KS AZS AWF Kraków MLP
147 UŚCIŃSKI Kacper 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
148 WANIA Patryk 1998-08-22 niest. Lublin LBE
149 WĄCHAŁA Adam 2004-01-07 KKL Kielce SWK
150 WEBER Marek 2003-07-16 UKS 12 Kalisz WLP
151 WERECKI Sebastian 1999-05-15 niest. Kraków MLP
152 WIDAWSKI Bazyli 2003-09-11 MKS-MOS Katowice SLK
153 WIDŁAK Paweł 1999-01-18 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
154 WIKTOROWICZ Paweł 2002-04-08 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
155 WILANOWSKI Błażej 2000-01-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
156 WITKOWSKI Jakub 2003-12-14 KU AZS LAW w Dęblinie LBE
157 WITKOWSKI Stanisław 2002-04-29 MKS-MOSM Bytom SLK
158 WŁODARCZYK Adam 1997-05-26 KS AZS AWF Warszawa MAZ
159 WOJDYŁA Dawid 2002-08-19 KS Cracovia 1906 Kraków MLP
160 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
161 WRONOWSKI Albert 1999-05-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
162 WRÓBEL Jakub 1999-01-20 LKS MOSiR Sieradz LDZ
163 WYDERKA Maciej 2002-07-29 KS AZS AWF Katowice SLK
164 ZABAGŁO Paweł 2002-02-15 Kraków Athletics Team MLP
165 ZAGÓRSKI Kacper 2005-02-14 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
166 ZBROSZCZYK Tomasz 2002-03-12 SSR Olimp Strawczyn SWK
167 ZIELEŃ Michał 2002-09-20 CWKS Resovia Rzeszów PDK
168 ZWIRANOWSKI Władysław 2000-10-31 KB Dziesiątka Białogard ZPO
169 ZYGMUNT Łukasz 2003-05-03 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
170 ŻOŁNA Jakub 2002-10-03 niest. Gdańsk POM
171 ŻWIROWSKI Adam 2002-01-28 MMKS Gdańsk POM

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.20377397537231sekund