LUDWICZAK Krzysztof
2004-10-14
TL ROW Rybnik
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMIAK Bartosz 2004-05-14 LKS MOSiR Sieradz LDZ
2 ALBINIAK Leszek 1971-03-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
3 AMBROŻY Kacper 1996-02-21 KS AZS AWF Wrocław DOL
4 BABIARZ Patryk 2003-06-17 CWKS Resovia Rzeszów PDK
5 BANACH Antoni 2008-07-07 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
6 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
7 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
8 BAŃKOWSKI Aleksander 2005-12-07 MUKS Kadet Rawicz WLP
9 BARANOWSKI Szymon 2004-11-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
10 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
11 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
12 BASAŁYGO Paweł 1995-06-10 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
14 BIELA Maksymilian 2007-09-03 MKS Iskra Pszczyna SLK
15 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
16 BIZOŃ Marcin 2004-12-07 KS AZS AWF Kraków MLP
17 BOCHYŃSKI Szymon 2005-04-27 WLKS Wrocław DOL
18 BOGDAŁ Filip 2011-03-19 MKS Żywiec SLK
19 BRACHANIEC Sebastian 2010-08-05 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
20 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
21 BRODZISZ Wojciech 2011-04-28 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
22 BROŻEK Tobiasz 2003-11-04 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
23 BRÓZDA Szymon 2010-09-21 TL Athletics Jastrzębie SLK
24 BRZEZIŃSKI Konrad 2003-09-29 GKS Start Długołęka DOL
25 BUCH Filip 2002-03-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
26 BUCHACZ Kamil 2001-12-13 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
27 BUDUJ Mikołaj 2003-01-12 MUKS Kadet Rawicz WLP
28 BURY Tomasz 2008-02-15 MKS Żywiec SLK
29 BUSZ Sebastian 2004-06-15 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
30 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
31 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
32 BYDOŃ Oskar 2004-01-02 KS AZS AWF Kraków MLP
33 CAŁKO Ignacy 2011-05-02 CKS Budowlani Częstochowa SLK
34 CHERKASHYN Nazar 2008-05-17 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
35 CHLUBA Michał 2003-04-17 MKS-MOSM Bytom SLK
36 CHMIELEWSKI Stanisław 1959-07-02 WKS Gwardia Warszawa MAZ
37 CHRAPUSTA Marcin 2005-11-28 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
38 CHRU¦CIEL Marek 2004-01-14 CKS Budowlani Częstochowa SLK
39 CIAŁOŃ Tomasz 2009-01-25 MOSiR Łaziska Górne SLK
40 CIAPA Bartłomiej 2003-02-02 ULKS MOSiR Sieradz LDZ
41 CIE¦LAK Szymon 2003-10-30 MKS Piast Głogów DOL
42 CINAL Jarosław 2004-05-10 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
43 CZAJA Franciszek 2008-04-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
44 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
45 CZERNIC Kamil 2000-04-03 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
46 CZERNIK Karol 2006-02-01 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
47 ĆWIKŁO Szymon 2009-02-11 KS AZS AWF Kraków MLP
48 DAMSKI Mikołaj 2004-10-30 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
49 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
50 DANYLCHUK Danylo 2008-01-05 KS AZS AWF Katowice SLK
51 DERES Łukasz 2005-04-08 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
52 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
53 DRABIK Szymon 2002-05-14 UKS Czwórka Żory SLK
54 DRAZIK Kasper 2004-02-27 UKS Czwórka Żory SLK
55 DREWNIK Aleksander 2011-08-28 CKS Budowlani Częstochowa SLK
56 DUDA Szymon 2006-12-29 MKS-MOSM Bytom SLK
57 DUDA Wiktor 2007-05-22 TL Athletics Jastrzębie SLK
58 DUK Aleksander 2006-01-24 UKS Komar Strzelce Opolskie OPL
59 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
60 DUTKIEWICZ Kuba 2006-01-13 UKS Trójka Mikołów SLK
61 DYJA Maciej 2007-02-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
62 DYMEK Szymon 2009-03-18 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
63 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
64 DZIK Tobiasz 2000-10-15 CKS Budowlani Częstochowa SLK
65 FALTYN Patryk 2005-01-12 MUKS Gim 2 Nysa OPL
66 FIBNER Jakub 2005-03-23 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
67 FIJAŁKOWSKI Jakub 1996-12-14 KS AZS AWF Kraków MLP
68 FOCH Jakub 1998-02-11 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
69 FOCHTMAN Filip 2006-03-20 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
70 FORMA Maciej 2010-07-03 SKS Kusy Kraków MLP
71 GABRYSIAK Szymon 2003-03-14 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
72 GADAJ Kacper 2006-07-19 GKS Piast Gliwice SLK
73 GALIK Wojciech 2002-04-10 WKS Wawel Kraków MLP
74 GAWRON Mateusz 2006-07-29 MKS Żywiec SLK
75 GIZICKI Szymon 2002-04-26 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
76 GLINKOWSKI Wiktor 2005-02-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
77 GLI¬NIEWICZ Maks 2006-11-30 LUKS Strzałków LDZ
78 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
79 GŁOWIŃSKI Bartosz 2004-02-24 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
80 GOCAL Aleksander 2008-12-04 MOSM Tychy SLK
81 GODLEWSKI Kacper 2004-09-12 GKS Piast Gliwice SLK
82 GOMÓŁKA Mateusz 2004-11-18 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
83 GONKIEWICZ Jan 2005-06-28 GKS Start Długołęka DOL
84 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
85 GRĘBOSZ Dorian 2006-06-05 KS AZS AWF Kraków MLP
86 GRYGIERCZYK Rafał 2005-05-02 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
87 GRYTA Jacek 2003-03-04 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
88 GRZEMPA Adam 2003-03-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
89 GURDEK Filip 2006-09-25 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
90 GWIAZDA Mateusz 2005-03-31 WKS Wawel Kraków MLP
91 HAJDUK Seweryn 2004-07-29 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
92 HALUSHKO Dymytro 2005-02-12 LUKS Podium Kup OPL
93 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
94 HARZ Tomasz 2007-04-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
95 HLADYLCHENKO Mykyta 2000-05-19 KS AZS AWF Kraków MLP
96 HORBOWICZ Rafał 1998-04-01 KS Warszawianka W-wa MAZ
97 HYŻ Kryspin 2008-09-22 LUKS Namysłów OPL
98 JAGLARZ Adam 2004-11-02 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
99 JAŁOCHA Szymon 2007-07-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
100 JANIA Mateusz 2003-11-18 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
101 JANIK Mateusz 2004-02-25 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
102 JANISZEWSKI Franciszek 2007-05-21 WKS Wawel Kraków MLP
103 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
104 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
105 JAREMKO Grzegorz 2005-05-29 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
106 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
107 JASEK Tymoteusz 2009-02-13 MKS Tempo Kęty MLP
108 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
109 JÓ¬WIAK Kacper 2003-07-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
110 JUSZCZAK Szymon 2003-04-24 UKS Przełaj Żerków WLP
111 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan ¦roda Wlkp. WLP
112 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
113 KAMCZYK Wiktor 2007-01-19 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
114 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
115 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
116 KAWALER Wojciech 1998-01-05 KS AZS AWF Wrocław DOL
117 KAWALIK Zbigniew 1953-01-01 UTW Gliwice SLK
118 KAWIŃSKI Karol 2003-03-06 GKS Start Długołęka DOL
119 KEMPA Igor 2008-10-06 TL Athletics Jastrzębie SLK
120 KEMPNY Tymoteusz 2004-09-09 UKS 5 Plus Rydułtowy SLK
121 KIECA Piotr 2004-05-10 BKS Bydgoszcz KPO
122 KIERMASZ Dawid 2007-08-24 MKS-MOSM Bytom SLK
123 KNADEL Rafał 2007-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
124 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
125 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
126 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
127 KOPACZ Filip 2010-10-06 SKS Kusy Kraków MLP
128 KOPYCIOK Igor 2004-07-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
129 KORCZYK Mikołaj 2009-07-10 MKS Tempo Kęty MLP
130 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
131 KOSELA Kacper 2006-01-03 KS AZS AWF Kraków MLP
132 KOWAL Jakub 2011-05-23 MKS-MOSM Bytom SLK
133 KOZŁOWSKI Przemysław 1998-01-22 KS AZS AWF Katowice SLK
134 KRAJ Igor 2007-01-16 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
135 KRAWCZYK Jakub 2009-12-17 LUKS Podium Kup OPL
136 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS ŁódĽ LDZ
137 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS ŁódĽ LDZ
138 KRAWCZYK Michał 1992-09-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
139 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
140 KUBIAK Bartosz 2008-07-13 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
141 KUBIK Bartosz 2007-10-09 MKS Żywiec SLK
142 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
143 KUCHCIŃSKI Szymon 2002-03-20 WLKS Wrocław DOL
144 KULA Krzysztof 2011-08-30 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
145 KUMOROWSKI Szymon 2009-04-04 SAS AZS AWF Kraków MLP
146 KUNICKI Adam 2011-01-04 LUKS Podium Kup OPL
147 KURCZ Tadeusz 1974-10-27 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
148 KURDZIEL Jeremiasz 2006-10-27 KS Victoria Trzebinia MLP
149 KURZYNIEC Jan 2009-07-31 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
150 KWIATKOWSKI Dominik 2005-03-16 UKS Trójka Mikołów SLK
151 LACH Jakub 2010-05-10 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
152 LASKOWSKI Mikołaj 2002-09-21 RMKS Rybnik SLK
153 LEWANDOWSKI Jan 2002-08-01 WLKS Wrocław DOL
154 LISZKA Jakub 2004-11-23 AZS-AWF Katowice SLK
155 LYSY Jan 2009-10-16 LKS Victoria Olesno OPL
156 ŁADAK Michał 2001-03-02 UKS Olimpia Zabrze SLK
157 ŁAPCIK Artur 2005-07-01 KS Victoria Trzebinia MLP
158 ŁAPCZYŃSKI Jan 2010-10-29 SKS Kusy Kraków MLP
159 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
160 ŁOJCZUK Mateusz 2009-03-06 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
161 ŁUCKI Bartłomiej 2005-11-08 GKS Piast Gliwice SLK
162 ŁUCZYŃSKI Dominik 2002-10-11 KS AZS AWF Wrocław DOL
163 MACHNIK Michał 2009-04-25 MKS Tempo Kęty MLP
164 MAJEWSKI Bartosz 2012-03-12 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
165 MAJEWSKI Dominik 2007-02-03 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
166 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
167 MALAREK Michał 1998-09-07 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
168 MAREK Ziemowit 2008-08-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
169 MARKIEWICZ Kamil 2003-02-06 GKS Piast Gliwice SLK
170 MAZUR Jakub 2008-06-22 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
171 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
172 MIEZIANKO Paweł 2003-07-12 KS Podlasie Białystok POD
173 MIKUŁA Adam 2006-09-10 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
174 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
175 MIROCHA Grzegorz 2000-05-13 AZS ŁódĽ LDZ
176 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
177 MIZGAŁA Mateusz 2009-03-08 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
178 MLECZEK Karol 2007-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
179 MLECZEK Piotr 2005-02-21 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
180 MOLSKI Stefan 1962-08-05 RMKS Rybnik SLK
181 MOSZCZYŃSKI Sebastian 2003-09-25 KS Podlasie Białystok POD
182 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
183 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
184 MRÓZEK Mikołaj 2003-05-20 GKS Piast Gliwice SLK
185 MRUGAŁA Oskar 2005-08-03 MKS-MOSM Bytom SLK
186 MURAWSKI Kacper 2008-03-20 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
187 MURAWSKI Rafał 2004-03-21 AZS ŁódĽ LDZ
188 MURIAS Mateusz 2002-01-18 KS Warszawianka W-wa MAZ
189 NIEDBAŁ Wojciech 2004-05-01 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
190 NOGA Kacper 2005-11-01 LUKS Namysłów OPL
191 NOWAK Jacek 2004-07-04 RMKS Rybnik SLK
192 NOWAK Karol 2004-01-09 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
193 NOWAK Michał 2009-03-01 O¦ AZS Poznań WLP
194 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
195 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
196 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
197 OKOŃSKI Czesław 1941-07-08 UTW Gliwice SLK
198 OLAJOSSY Szymon 2005-10-27 WKS Wawel Kraków MLP
199 OLEJARZ Kacper 2009-05-05 MKS Tempo Kęty MLP
200 OLEJOK Bartosz 2007-11-29 TS AKS Chorzów SLK
201 OLESIŃSKI Maciej 2004-02-28 GKS Piast Gliwice SLK
202 OLSZÓWKA Mateusz 2001-01-12 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
203 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
204 ORZECHOWSKI Hubert 2005-06-29 WKS Wawel Kraków MLP
205 OWCZARCZYK Oskar 2009-08-19 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
206 OWCZORZ Piotr 2003-01-29 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
207 ÖZDEMIR Deniz 2008-06-24 LUKS Strzałków LDZ
208 PACHOCKI Patryk 2004-01-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
209 PACHURA Ksawery 2010-01-18 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
210 PAJˇK Maksymilian 2006-03-08 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
211 PALECZNY Bartosz 2005-06-16 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
212 PASZKO Mikołaj 2001-04-02 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
213 PATRZYK Adam 2002-01-23 BKL Bełchatów LDZ
214 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemy¶l PDK
215 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
216 PĘDZIWIATR Marcin 2003-05-08 LKS MOSiR Sieradz LDZ
217 PĘDZIWIATR Mateusz 2011-09-30 CKS Budowlani Częstochowa SLK
218 PIASECKI Miłosz 2011-05-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
219 PIˇTEK Mikołaj 1999-06-30 UKS Olimpia Zabrze SLK
220 PIETROWICZ Paweł 2004-05-14 CTL ORLĘTA Częstochowa SLK
221 PIETRUSA Jakub 2002-02-09 KS Agros Zamo¶ć LBE
222 PIETRUSIŃSKI Kevin 2008-01-27 TL ROW Rybnik SLK
223 PIETRZYK Filip 2006-09-02 MKS-MOS Katowice SLK
224 PIŁAT Oscar 2004-10-13 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
225 PISKOREK Nikodem 2010-05-20 MKS Tempo Kęty MLP
226 PIWOWARCZYK Filip 2009-11-14 MKS Żywiec SLK
227 PODSIADŁY Adam 2000-04-07 AZS-AWF Katowice SLK
228 PODURGIEL Kazimierz 2008-06-09 GKS Start Długołęka DOL
229 POZYCHANIUK Vladyslav 2007-10-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
230 PROKOPOWICZ Patryk 2001-07-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
231 PRZˇDKA Jakub 2011-05-10 MKS Iskra Pszczyna SLK
232 PRZYBYŁOWSKI Jan 2009-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
233 PRZYGODZKI Bartłomiej 2003-01-25 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
234 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
235 PTASIEWICZ Jakub 2005-09-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
236 RACZEK Piotr 2000-04-11 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
237 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
238 RAKOCZY Jan 2009-12-21 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
239 RECLIK Piotr 2003-06-10 RMKS Rybnik SLK
240 REGIEL Igor 2004-04-08 KKL Kielce SWK
241 REIZER Samuel 2010-09-06 SKS Kusy Kraków MLP
242 RINKE Łukasz 2007-05-23 LUKS Chemik Kędzierzyn-KoĽle OPL
243 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
244 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
245 ROKOSZ Mateusz 2006-02-21 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
246 ROMANOWSKI Łukasz 1981-02-03 WKS Wawel Kraków MLP
247 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
248 RÓŻAŃSKI Mateusz 1998-08-11 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
249 RUTOWICZ Przemysław 2000-02-02 KS AZS AWF Katowice SLK
250 RYDLEWSKI Adam 2008-03-29 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
251 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
252 SACHA Filip 1996-06-25 KS AZS AWF Kraków MLP
253 SAMEL Jakub 2001-01-23 KS AZS AWF Kraków MLP
254 SANECKI Tomasz 2009-08-08 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
255 SATERNUS Szymon 2004-03-17 KS Victoria Trzebinia MLP
256 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
257 SITKOWSKI Jan 2001-07-23 CKS Budowlani Częstochowa SLK
258 SIWAKOWSKI Wojciech 2003-01-11 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
259 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
260 SKOCZYLAS Mateusz 2009-08-12 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
261 SKUPNIK Kacper 2004-08-13 MOSM Tychy SLK
262 SKURA Bartosz 2002-11-01 LKS Pszczyna SLK
263 SOCHACKI Borys 2010-03-24 SKS Kusy Kraków MLP
264 SOJKA Nikodem 2011-08-07 MKS Iskra Pszczyna SLK
265 SOPORSKI Tomasz 2002-10-15 MKS-MOSM Bytom SLK
266 SPYRA Dawid 2005-08-14 SLiS JUST TEAM Bielsko-Biała SLK
267 STAJKOWSKI Cezary 2009-02-27 MOSiR Łaziska Górne SLK
268 STELMASIK Krzysztof 2003-02-05 WLKS Wrocław DOL
269 STĘPNIOWSKI Kamil 2007-08-08 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
270 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
271 SUFA Dominik 2008-03-22 MKS Żywiec SLK
272 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
273 SZCZERBA Kacper 2004-03-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
274 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
275 SZOPA Piotr 2008-11-25 MKS Tempo Kęty MLP
276 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
277 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
278 SZUDY Szymon 2004-12-27 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
279 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
280 SZUTA Adam 2008-11-07 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
281 SZYMOŃSKI Michał 2007-03-09 MKS Żywiec SLK
282 ¦CIRA Paweł 2002-05-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
283 ¦WIERCZYNA Bartosz 1998-02-09 KS AZS AWF Katowice SLK
284 ¦WI¦ Bartosz 2005-11-04 UKL Feniks ¦widwin ZPO
285 TALIK Konrad 2007-11-04 MKS Tempo Kęty MLP
286 TARADAJ Bartosz 2001-12-22 KS AZS AWF Katowice SLK
287 TATARA Dawid 2004-07-27 KL Lumel Zielona Góra LBU
288 TOKARCZYK Wojciech 1998-05-05 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
289 TOKARSKI Eryk 2005-08-21 WKS Wawel Kraków MLP
290 TOMASIAK Krzysztof 1990-04-03 UKS Junior Kamesznica SLK
291 TOMASZEK Mateusz 2000-06-05 GKS Piast Gliwice SLK
292 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
293 TRACZYK Radosław 2006-06-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
294 TRˇBCZYŃSKI Nikodem 2012-04-26 CKS Budowlani Częstochowa SLK
295 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
296 TUCZYŃSKI Jakub 2003-05-15 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
297 UCHEREK Kacper 2002-03-01 RMKS Rybnik SLK
298 URBANEK Łukasz 2003-07-09 TL Athletics Jastrzębie SLK
299 URBAŃSKI Wojciech 2008-10-14 MKS Iskra Pszczyna SLK
300 VYNNYK Oleh 2008-01-08 WKS ¦l±sk Wrocław DOL
301 WALA Jakub 2008-08-26 MKS Iskra Pszczyna SLK
302 WALA Wiktor 2011-02-18 CKS Budowlani Częstochowa SLK
303 WALESZCZYK Mikołaj 2005-07-31 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
304 WALKOWICZ Jan 2009-01-01 UKS Gminy Brzeszcze MLP
305 WARECKI Adam 2003-02-17 MOSM Tychy SLK
306 WˇSOWICZ Maciej 2006-10-15 WKS Wawel Kraków MLP
307 WˇTROBA Tymoteusz 2009-01-12 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
308 WˇŻ Kamil 2001-10-25 LKS Stal Mielec PDK
309 WˇŻ Mateusz 2003-04-29 LKS Stal Mielec PDK
310 WIˇCEK Tomasz 2004-01-28 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
311 WIDEŁ Marek 1968-01-26 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
312 WIDŁAK Julian 2007-03-25 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
313 WIECZOREK Bartosz 2004-01-24 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
314 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
315 WIERZBICKI Jacek 1983-01-11 TS AKS Chorzów SLK
316 WIETESKA Tomasz 2001-10-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
317 WILCZEK Marcin 2006-10-05 TS AKS Chorzów SLK
318 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
319 WINKLER Adam 2010-01-19 UKS Gminy Brzeszcze MLP
320 WI¦NIEWSKI Dawid 2003-02-15 TL Athletics Jastrzębie SLK
321 WI¦NIEWSKI Dominik 2004-03-03 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
322 WITOS Mikołaj 2004-06-06 KS AZS AWF Kraków MLP
323 WOJDYŁO Mateusz 2009-08-30 TL ROW Rybnik SLK
324 WOJTKOWIAK Mateusz 2003-11-08 MKS-MOSM Bytom SLK
325 WOLDAN Marcin 2004-01-04 KS Drwęca Nowe Miasto Lubawskie WMZ
326 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
327 WO¦ Karol 2006-01-25 CKS Budowlani Częstochowa SLK
328 WO¬NIAK Maciej 2005-01-01 MKS-MOSM Bytom SLK
329 WÓJCIK Dawid 2004-01-10 MOSM Tychy SLK
330 WÓJCIK Kacper 2001-08-29 MOS CSiR D±browa Górnicza SLK
331 WRÓBEL Marcin 1999-03-23 UKS Gminy Brzeszcze MLP
332 WUWER Bartosz 2008-09-30 UKS Czwórka Żory SLK
333 WYSŁUCH Jakub 2004-09-23 SGB Luxtorpeda Czerwionka SLK
334 ZABŁUDOWSKI Oliwier 2005-06-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
335 ZAJˇC Igor 2006-01-04 TL Pogoń Ruda ¦l±ska SLK
336 ZAJˇC Szymon 2002-09-24 UKS Trójka Mikołów SLK
337 ZALEWSKI Tomasz 2003-01-16 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
338 ZAMOJSKI Kacper 2003-04-24 MKS-MOSM Bytom SLK
339 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
340 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
341 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
342 ZIMOŃ Łukasz 2004-05-03 RMKS Rybnik SLK
343 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
344 ZYCHOWICZ Bartłomiej 2005-07-20 MKS Żywiec SLK
345 ŻARSKI Jędrzej 2008-11-01 MMKS Kędzierzyn-KoĽle OPL
346 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE
347 ŻYŁA Rafał 2002-10-09 KS AZS AWF Wrocław DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.50175595283508sekund