MATUSIAK Mikołaj
2005-04-04
MLKS Echo Twardogóra
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Hubert 2004-03-07 AZS-AWFiS Gdańsk POM
2 ALBINOWSKI Aleksander 2006-11-22 MLKS Agros Żary LBU
3 BAŁUT Dawid 2001-08-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
4 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
5 BIELAS Paweł 2004-05-29 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
6 BŁASIAK Tomasz 2005-11-16 RLTL GGG Radom MAZ
7 BOBOWSKI Kacper 2004-05-30 LLKS Osowa Sień LBU
8 BOBROWSKI Dawid 2006-01-04 MKS Piast Głogów DOL
9 BOBROWSKI Wiktor 2006-01-04 MKS Piast Głogów DOL
10 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
11 BRZĘK Jan 2005-11-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
12 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
13 BURNIAK Filip 2004-04-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
14 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
15 CHMIELEWSKI Kevin 1999-03-13 KS AZS AWF Wrocław DOL
16 CHODAKOWSKI Mateusz 2006-03-20 KS Podlasie Białystok POD
17 CHORZĘPA Paweł 2004-06-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
18 CHORZĘPA Wojciech 2006-01-23 SL GKS Olsza Olszyna DOL
19 CIEŚLIŃSKI Piotr 2005-09-29 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
20 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
21 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
22 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
23 DZWONKOWSKI Andrzej 2004-08-18 KKL Rodło Kwidzyn POM
24 FALISZEWSKI Radosław 2004-04-17 LLKS Osowa Sień LBU
25 FECHNER Krzysztof 2006-09-14 UKS Olimp Duszniki WLP
26 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
27 GAJDA Mikołaj 2006-09-05 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
28 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
29 GAŃCZARCZYK Szymon 2004-01-29 MLKS Agros Żary LBU
30 GAWENDA Michał 2005-06-15 KS Warszawianka W-wa MAZ
31 GIERSZEWSKI Paweł 2004-08-10 MKL 12 Jelenia Góra DOL
32 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
33 GNATKOWICZ Maciej 2004-09-18 LUKS Namysłów OPL
34 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
35 GRZYB Marek 1955-03-27 niest. Olsztyn WMZ
36 HIKI Oskar 2005-05-15 UKS Ares Nowa Sól LBU
37 JAKUBÓW Patryk 2004-07-15 MLKS Agros Żary LBU
38 JANCIK Gustaw 2005-01-28 UKS Gepard Warszawa MAZ
39 JAROSZ Szymon 2003-09-15 MKL 12 Jelenia Góra DOL
40 JAZIENICKI Mateusz 2004-01-12 MKS Osa Zgorzelec DOL
41 JĘDRZEJCZYK Tomasz 2002-07-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
42 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
43 KACZMAREK Maciej 2007-05-29 GKS Start Długołęka DOL
44 KAŁWA Adam 2006-07-14 MKL 12 Jelenia Góra DOL
45 KAMIŃSKI Mateusz 2005-02-03 MKS Osa Zgorzelec DOL
46 KARCZEWSKI Dylan 2006-04-14 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
47 KARKULOWSKI Jan 2005-07-28 GKS Start Długołęka DOL
48 KAROLAK Łukasz 2004-06-25 MLKS Agros Żary LBU
49 KIEŁBIOWSKI Szymon 2005-09-08 RLTL GGG Radom MAZ
50 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
51 KOBASA Mariusz 2004-03-06 LKS Polkowice DOL
52 KOKOSZYŃSKI Aleksander 2006-09-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
53 KOPEĆ Damian 2004-03-24 LLKS Osowa Sień LBU
54 KORCZYŃSKI Tymon 2004-02-18 MKS MOS Wrocław DOL
55 KORYCKI Dawid 2006-07-05 MLKS Agros Żary LBU
56 KOSSAKOWSKI Oskar 2005-06-26 KS Podlasie Białystok POD
57 KOŚCIELNIAK Marek 2006-02-16 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
58 KOWALCZYK Grzegorz 2006-01-11 MKS Piast Głogów DOL
59 KOWALSKI Aleksander 2006-06-11 LKS Fenix Słupsk POM
60 KRAWCZYK Jakub 2004-05-15 ULKS Tychowo ZPO
61 KRUGER Filip Jędrzej 2004-05-30 SL Olimpia Poznań WLP
62 KUCHARCZYK Jan 2005-03-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
63 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
64 KUKUŁA Adam 2006-05-11 MCKiS Jaworzno SLK
65 KULAS Gracjan 2005-04-19 UKS Lipusz POM
66 KULIGOWSKI Rafał 2006-01-23 UKS Cyprianka KPO
67 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
68 KUNC Michał 2005-02-27 MKS Ustroń SLK
69 KWIATKOWSKI Bartosz 2006-05-22 SL GKS Olsza Olszyna DOL
70 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
71 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
72 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
73 LINIEWICZ Patryk 2004-06-15 MKS Osa Zgorzelec DOL
74 MAĆKOWIAK Bartosz 2005-03-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
75 MAJEWSKI Bartosz 2005-03-21 RLTL GGG Radom MAZ
76 MAJEWSKI Jakub 2004-02-09 LKS Lubawa WMZ
77 MALKO Jakub 2004-10-06 MKL 12 Jelenia Góra DOL
78 MAŁY Samuel 2004-08-04 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
79 MAŃKOWSKI Oliwier 2006-01-23 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
80 MARCINKOWSKI Jakub 2006-03-01 SL GKS Olsza Olszyna DOL
81 MICHAŁEK Jakub 2005-06-16 UKS LA Basket Warszawa MAZ
82 MIŚKÓW Kasjan 2003-10-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
83 MLECZKO Gabriel 2004-08-17 MLKS Agros Żary LBU
84 MORACZEWSKI Dominik 2005-03-21 SL GKS Olsza Olszyna DOL
85 MOSORKA Kacper 2006-08-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
86 MUCHA Marek 2001-02-25 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
87 MUSZYŃSKI Jan 2005-07-20 AZS-AWFiS Gdańsk POM
88 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
89 NOGALSKI Arkadiusz 2004-04-07 LLKS Osowa Sień LBU
90 NOWAKOWSKI Mateusz 2004-06-15 ZLKL Zielona Góra LBU
91 OBUCHOWSKI Konrad 2004-01-10 MKS Osa Zgorzelec DOL
92 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
93 ORŁOWSKI Natan 1999-02-20 MKS Osa Zgorzelec DOL
94 OSTATEK Adam 2004-05-13 KMS Szczecin ZPO
95 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
96 OTULAKOWSKI Sebastian 2005-09-27 SL GKS Olsza Olszyna DOL
97 PADJAS Michał 2005-05-06 KS Czempion Warszawa MAZ
98 PAPROCKI Szymon 2006-09-05 MKS Osa Zgorzelec DOL
99 PAWŁOWSKI Bartosz 2006-04-13 SL GKS Olsza Olszyna DOL
100 PETKA Kamil 2006-04-17 KS Victoria Trzebinia MLP
101 PIASECKI Adrian 2003-07-04 LLKS Osowa Sień LBU
102 PIGDANOWICZ Michał 2006-05-02 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
103 POKŁADEK Piotr 2004-01-31 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
104 POŁCZYK Łukasz 2001-12-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
105 POPEK Filip 2005-11-17 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
106 PORWOLIK Emil 2006-01-21 MLKS Echo Twardogóra DOL
107 POWALISZ Szymon 2006-09-12 LUKS Start Nakło KPO
108 POWASEROWSKI Kornel 2004-09-13 LKS Polkowice DOL
109 PRZYBYLAK Bartosz 2006-12-22 UKS 12 Kalisz WLP
110 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
111 PSIUCH Oliwier 2005-09-08 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
112 RABURSKI Maciej 2005-01-15 MLKS Echo Twardogóra DOL
113 RACHWALIK Sebastian 2005-01-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
114 RAJEWSKI Jan 2007-01-12 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
115 REGUŁA Jan 2004-03-29 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
116 ROGALA Jan 2004-06-25 KS AZS AWF Wrocław DOL
117 ROKASZEWICZ Michał 2005-10-19 MKS Piast Głogów DOL
118 ROMANOWSKI Filip 2004-06-06 WKS Śląsk Wrocław DOL
119 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
120 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
121 ROZMIAREK Piotr 2005-07-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
122 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
123 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
124 SKOPIŃSKI Maksymilian 2006-05-15 ZLKL Zielona Góra LBU
125 SMURA Wiktor 2005-05-24 SL Olimpia Poznań WLP
126 SOCHA Paweł 2004-05-14 UKS Sprint Legnica DOL
127 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
128 STAŃ Seweryn 2006-02-18 LKS Lubusz Słubice LBU
129 STASIOŁEK Jan 2005-04-01 AML Słupsk POM
130 SZAKOWSKI Piotr 2005-08-28 KMS Szczecin ZPO
131 SZAL Szymon 2004-09-15 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
132 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
133 SZOPNIEWSKI Rafał 2005-03-07 MUKS Wilhelm Szewczyk Czerwionka SLK
134 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
135 TARASZKIEWICZ Bartosz 2004-01-14 LUKS Hańcza Suwałki POD
136 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
137 TROŚCIANKA Hubert 2006-07-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
138 TRZCIŃSKI Franciszek 1962-04-20 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
139 TRZECIAK Michał 2004-06-11 MKS Osa Zgorzelec DOL
140 TRZÓSŁO Michał 2004-01-13 ULKS Fajfer 2001 Łapanów MLP
141 WAWIEROWICZ Ignacy 2006-03-24 AML Słupsk POM
142 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
143 WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
144 WODECKI Mikołaj 2005-03-03 ULKS Sprinter Zielona Góra LBU
145 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
146 WOJEWÓDZKI Aleksander 2005-07-13 SKS Feniks Siedlce MAZ
147 WOJTUŚ Kacper 2004-06-29 MKS Osa Zgorzelec DOL
148 WOŁYNIEC Dawid 2005-01-18 KS Prefbet-Sonarol POD
149 WYKROTA Jakub 2004-02-08 MKS-MOS Katowice SLK
150 WYSOCKI Adam 2005-07-27 KS Polonia Pasłęk WMZ
151 ZAJĄC Mikołaj 2006-12-04 ZLKL Zielona Góra LBU
152 ZŁOTOWSKI Szymon 2006-02-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
153 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
154 ŻELAZEK Krzysztof 2006-01-21 MKS Junior Złocieniec ZPO
155 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.23311901092529sekund