TEOFILEWSKA Zofia
2005-01-04
UKS Achilles Leszno
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZEWSKA Zofia 2008-02-15 KS SMS Szklarska Poręba DOL
2 ADAMSKA Zuzanna 2005-05-28 AKL Ursynów Warszawa MAZ
3 AJWANG Kimbali 2005-08-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
4 ANHALT Anna 2005-09-24 UKS Czapla Białe Błota KPO
5 ANTKOWIAK Klaudia 2006-07-23 UKS 12 Kalisz WLP
6 ANTOLAK Kinga 2005-01-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
7 AREND Kinga 1998-10-10 niest. Poznań WLP
8 AUGUSTINIOK Kamila 2006-01-10 MKS-MOSM Bytom SLK
9 BABISTA Dominika 2006-09-22 KS Energetyk Poznań WLP
10 BANASIAK Joanna 2004-11-03 SMKS Parasol Wrocław DOL
11 BANASIK Marcelina 2004-12-04 GKS Start Długołęka DOL
12 BARSZCZ Alicja 2004-08-05 LKS Vectra Włocławek KPO
13 BARTECKA Wiktoria 2008-02-07 OŚ AZS Poznań WLP
14 BĄBELEWSKA Klaudia 2006-07-24 LZS KL Kotwica Brzeg OPL
15 BĄK Katarzyna 1998-04-14 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
16 BEREŚNIEWICZ Aleksandra 2002-04-03 OŚ AZS Poznań WLP
17 BĘSIUK Sandra 2004-07-22 MKS Unia Hrubieszów LBE
18 BIAŁEK Magdalena 2005-12-20 Akademia Biegowa Kartuzy POM
19 BIEGAŃSKA Gabriela 2005-04-19 KS SMS Szklarska Poręba DOL
20 BIELECKA Karolina 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
21 BIELECKA Patrycja 2003-10-28 UKS Achilles Leszno WLP
22 BIERNACZYK Joanna 2006-09-28 UKS Achilles Leszno WLP
23 BOCHNIAK Milena 2006-02-24 KS Stal Pleszew WLP
24 BOGUCKA Jagoda 2005-07-21 MLKS Sokół Lubin DOL
25 BOJARSKA Jagoda 2006-04-05 KS Ciechan Ciechanów MAZ
26 BORKOWSKA Aleksandra 2005-05-30 GKS Wilga Garwolin MAZ
27 BREZA Magdalena 2004-11-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
28 BRZESKA Magdalena 2005-08-25 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
29 BUK Matylda 2005-04-06 MKS MOS Wrocław DOL
30 BUKAŁA Zuzanna 2006-07-29 UKS Barnim Goleniów ZPO
31 BUKOWSKA Olga 2006-07-25 ULKS Talex Borzytuchom POM
32 BUŁKOWSKA Sara 2007-12-04 SMKS Parasol Wrocław DOL
33 BYCZEK Magdalena 2005-10-02 MUKS ILKUS Olkusz MLP
34 CHATŁAS Magdalena 2005-07-01 MKS Hermes Gryfino ZPO
35 CHĘCIŃSKA Magdalena 2005-05-25 LKS Victoria Olesno OPL
36 CHMIELARZ Sandra 2005-04-25 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
37 CHOCIANOWSKA Hanna 2004-09-19 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
38 CHOLEWIŃSKA Anna 2006-07-15 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
39 CHOROSTKOWSKA Zofia 2004-09-16 MKST Astra Nowa Sól LBU
40 CHUDZIK Amelia 2006-02-16 UKS Tiki-Taka Kolbuszowa PDK
41 CHYBA Emilia 1998-01-13 MKS Jarocin WLP
42 CICHOSZ Maria 2005-05-26 SMKS Parasol Wrocław DOL
43 CIEŚLIK Wiktoria 2004-03-08 KS SMS Szklarska Poręba DOL
44 CUKIERSKA Karolina 2003-05-25 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
45 CYBAK Michalina 2006-08-11 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
46 CYGAN Natalia 2005-05-25 KKL Stal Stalowa Wola PDK
47 CZAJA Paulina 1994-02-09 OŚ AZS Poznań WLP
48 CZUBASZEK Weronika 2005-06-03 GKS Olimpia Grudziądz KPO
49 CZYŻ Marlena 2006-03-17 UKS Diament Godów SLK
50 CZYŻ Zuzanna 2006-01-03 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
51 DANIELEWICZ Julia 2004-05-21 GKS Olimpia Grudziądz KPO
52 DAŃKOWSKA Natalia 2006-02-16 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
53 DĄBRÓWKA Lena 2005-08-03 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
54 DOMŻALSKA Daria 2005-01-03 RKS Rumia POM
55 DRĄG Amelia 2005-03-09 PLKS Gwda Piła WLP
56 DROŚ Olga 2004-10-01 CKS Budowlani Częstochowa SLK
57 DUBAN Aleksandra 2005-01-11 OKS Skra Warszawa MAZ
58 DUDA Julia 2009-07-23 OŚ AZS Poznań WLP
59 DUDEK Agnieszka 2004-04-15 MUKS Gim 2 Nysa OPL
60 DUDZIAK Zuzanna 2011-04-08 MKS Siechnice DOL
61 DUDZIŃSKA Weronika 2008-01-26 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
62 DUTKA Julia 2005-02-17 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
63 DWORCZAK Malwina 2004-01-20 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
64 DZIERWA Martyna 2004-03-25 MLUKS Tarnów MLP
65 DZIERŻEK Oliwia 2006-02-05 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
66 DZIUBA Natalia 2005-11-26 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
67 DZWONKOWSKA Karolina 2003-03-21 KS Prefbet-Sonarol POD
68 FABISZEWSKA Emilia 2006-02-01 MLKS Agros Żary LBU
69 FAŁDROWICZ Dorota 2003-07-12 RLTL Optima Radom MAZ
70 FERCHMIN Aleksandra 2004-10-22 KU AZS UAM Poznań WLP
71 FILAPEK Maria 2007-07-19 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
72 FOLTYNIEWICZ Hanna 2006-04-27 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
73 FRĄCKOWIAK Oliwia 2001-02-06 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
74 GAJ Paulina 1993-01-29 MCKiS Jaworzno SLK
75 GAJ Roksana 2007-12-24 MOSM Tychy SLK
76 GALIŃSKA Eliza 2006-07-25 UKS Filipides Teresin MAZ
77 GIERACH Milena 2000-04-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
78 GIERSZEWSKA Joanna 2006-01-10 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
79 GLAZIK Anna 2004-04-10 ULKS Talex Borzytuchom POM
80 GOLA Daria 2006-04-03 MKL Jarocin WLP
81 GOLIŃSKA Gabriela 2007-10-08 KS Energetyk Poznań WLP
82 GÓRSKA Amelia 2006-11-07 SMKS Parasol Wrocław DOL
83 GÓRSKA Antonina 2008-07-30 LUKS Boguszyce LDZ
84 GÓRSKA Małgorzata 2005-08-22 SKLA Sopot POM
85 GRAD Jagoda 2005-04-22 LKS OSiR Pleszew WLP
86 GRUCHAŁA Julia 2004-05-14 Akademia Biegowa Kartuzy POM
87 GRYGIEL Ilona 1999-06-05 MKS Siechnice DOL
88 GRZELCZAK Dominika 2007-08-20 UKS Skoczek Władysławów WLP
89 GUSKA Karolina 2006-12-25 LKS Znicz Biłgoraj LBE
90 GUZOWSKA Martyna 2003-01-13 KS AZS AWF Katowice SLK
91 HAŁKA Oliwia 2004-04-20 GKS Piast Gliwice SLK
92 HAŚKIEWICZ Aleksandra 2006-01-23 LKS Vectra Włocławek KPO
93 HOFMAN Maria 1999-07-03 OŚ AZS Poznań WLP
94 IGLEWSKA Żaneta 2003-08-27 MKL Toruń KPO
95 JACKOWIAK Antonina 2005-04-01 MKL Toruń KPO
96 JAJECZNICA Anna 2006-05-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
97 JAKUBOWSKA Magdalena 2006-07-15 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
98 JANICKA Dominika 2005-06-19 Akademia Biegowa Kartuzy POM
99 JANICKA Paula 2004-02-06 KU AZS UAM Poznań WLP
100 JANIK Patrycja 2004-04-02 UMLKS START Wieruszów LDZ
101 JANKOWIAK Gabriela 2005-06-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
102 JAROS Magdalena 2008-04-25 UKS Olimpia Zabrze SLK
103 JARZYNIAK Julia 2005-01-05 MKL Jarocin WLP
104 JAWORSKA Oliwia 2007-03-03 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
105 JUREK Konstancja 2006-04-04 SL GKS Olsza Olszyna DOL
106 KACZMAREK Sandra 2005-10-26 LKS OSiR Pleszew WLP
107 KACZMAREK Wiktoria 2007-09-18 UKS Sprinter Słodków WLP
108 KALINOWSKA Wiktoria 2006-05-27 ULKS Talex Borzytuchom POM
109 KAROLCZUK Aleksandra 2004-09-28 BKS Bydgoszcz KPO
110 KAROLCZUK Martyna 2005-09-18 LUKS Boguszyce LDZ
111 KARYTA Oliwia 2006-08-25 KS Pro Athlete Grudziądz KPO
112 KASPRZAK Rozalia 2005-02-18 UKS Przełaj Żerków WLP
113 KEMPA Julia 2005-01-17 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
114 KLATKA Anna 2005-03-02 KS SMS Szklarska Poręba DOL
115 KLIMCZAK Karolina 2003-02-27 KS Gwardia Piła WLP
116 KLUPŚ Marta 2004-08-24 PLKS Gwda Piła WLP
117 KŁOSZEWSKA Amelia 2005-11-14 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
118 KMIECIK Kornelia 2006-05-29 ULKS Lipinki MLP
119 KOŁODZIEJ Natalia 2004-01-02 MUKS Gim 2 Nysa OPL
120 KONURY Julia 2005-11-29 LKLA Krokus Astromal Leszno WLP
121 KOPEĆ Gabriela 2006-04-12 SMKS Parasol Wrocław DOL
122 KOPEĆ Julia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
123 KOPEĆ Natalia 2001-10-31 OŚ AZS Poznań WLP
124 KOPEĆ Oliwia 2006-03-29 KS AZS AWF Warszawa MAZ
125 KORCZ Julia 2002-02-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
126 KORDYKIEWICZ Olga 2006-11-22 LLKS Pomorze Stargard ZPO
127 KORWEL Martyna 2005-11-20 MKST Astra Nowa Sól LBU
128 KORYTOWSKA Olga 2006-01-02 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
129 KOT Aldona 2005-09-05 UKS Achilles Leszno WLP
130 KOWALEWSKA Pola 2007-09-08 OŚ AZS Poznań WLP
131 KOZŁOWSKA Nikola 2003-11-12 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
132 KRAWCZYŃSKA Martyna 2004-11-21 KS Prefbet-Sonarol POD
133 KREPS Maja 2008-01-18 KM Aktywni Sochaczew MAZ
134 KRĘTOSZ Justyna 2005-02-26 MKS Czechowice-Dziedzice SLK
135 KRUPA Urszula 2004-02-10 SMKS Parasol Wrocław DOL
136 KRYSIAK Wiktoria 2006-10-02 KKL Rodło Kwidzyn POM
137 KRZYŻYKOWSKA Dominika 2005-03-31 MKL Toruń KPO
138 KSIĄŻEK Daria 2005-12-22 AML Słupsk POM
139 KUCZABA VEL KUCIABIŃSKA Izabela 2005-07-31 KS Czempion Warszawa MAZ
140 KUJOTH Kinga 2005-05-16 MKS Inowrocław KPO
141 KUKUŁA Alicja 2004-08-01 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
142 KURASZ Justyna 2003-05-15 OŚ AZS Poznań WLP
143 KURZAWA Marta 2004-03-29 MKL Jarocin WLP
144 KUŚNIEREK Zuzanna 2005-07-13 LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański POM
145 KWIATKOWSKA Alicja 2004-11-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
146 LASZKIEWICZ Julia 2005-10-23 UKS Barnim Goleniów ZPO
147 LISOWSKA Martyna 2005-12-04 GKS Start Długołęka DOL
148 LIZIŃSKA Anna 2004-09-07 KS AZS AWF Wrocław DOL
149 LOCKER Demi 2005-06-23 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
150 LOSY Anna 2003-05-23 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
151 LUBIŃSKA Oliwia 2004-02-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
152 LUBOJAŃSKA Martyna 2000-12-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
153 LUCHCIŃSKA Martyna 2005-06-07 MKS Hermes Gryfino ZPO
154 ŁADA Anna 2006-04-21 KS Czempion Warszawa MAZ
155 ŁAŃSKA Agata 2006-06-03 PLKS Gwda Piła WLP
156 ŁAWRUKAJTIS Anna 2001-08-02 RKS Rumia POM
157 ŁUSZCZKI Nadia 2006-11-10 MKS-MOSM Bytom SLK
158 MACHURA Julia 2006-05-27 OŚ AZS Poznań WLP
159 MACIEJCZEK Zuzanna 2005-12-16 MKS Brenna Górki SLK
160 MADZIA Zuzanna 2005-06-15 MKS-R Centrum Dzięgielów SLK
161 MALINA Rozalia 2004-12-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
162 MAŁEK Emilia 2000-04-20 KS AZS AWF Kraków MLP
163 MAŃKA Sandra 2005-10-03 DKS Powiśle Dzierzgoń POM
164 MARCHWIAK Aleksandra 2006-11-27 UKS Piątka Jarocin WLP
165 MARCISZEWSKA Klaudia 2005-12-15 KS Podlasie Białystok POD
166 MARKIEWICZ Paulina 2004-05-04 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
167 MARKOWSKA Sandra 2004-06-02 KS Stal Pleszew WLP
168 MATUSZCZAK Michalina 1998-11-12 OŚ AZS Poznań WLP
169 MAZUR Wiktoria 2003-01-22 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
170 METNER Natalia 2006-01-10 LKS Znicz Biłgoraj LBE
171 MICHOŃ Oliwia 2005-10-08 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
172 MICHTA Michalina 2006-11-16 RKL Kusy Rokietnica WLP
173 MIKOŚ Gabriela 2004-04-13 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
174 MIZGAŁA Nadia 2007-10-03 CKS Budowlani Częstochowa SLK
175 MŁODOŻENIEC Agata 2007-02-25 OŚ AZS Poznań WLP
176 MŁYNARCZYK Liliana 2003-08-30 MKST Astra Nowa Sól LBU
177 MOMOT Julia 2006-09-07 ULKS Talex Borzytuchom POM
178 MORAWSKA Anna 2006-05-04 LKS Vectra Włocławek KPO
179 MORAWSKA Nadia 2006-04-18 LKS Vectra Włocławek KPO
180 MORSZNER Zofia 2003-05-19 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
181 MRÓWCZYŃSKA Małgorzata 2009-02-23 UKS Achilles Leszno WLP
182 MULTAN Julianna 2004-12-31 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
183 MUSIELAK Jagoda 2004-05-24 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
184 NAPIÓRKOWSKA Katarzyna 2004-09-12 LKS Maków Mazowiecki MAZ
185 NOWAK ŁAŻEWSKA Dorota 2007-12-18 KS Energetyk Poznań WLP
186 OBST Zuzanna 2000-09-10 OŚ AZS Poznań WLP
187 ODZIEMEK Olga 2004-07-31 UKS 12 Kalisz WLP
188 OGÓREK Monika 2004-11-05 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
189 OLESIEJUK Magdalena 2004-02-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
190 OWCZARZ Joanna 2005-11-01 WKS Śląsk Wrocław DOL
191 PACHOCKA Natalia 2005-06-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
192 PAWELUS Amelia 2005-08-13 LKS Omega Kleszczów LDZ
193 PAWEŁCZYK Julia 2002-03-26 OŚ AZS Poznań WLP
194 PAWLAK Maja 2006-09-04 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
195 PAWŁOWSKA Kamila 2000-07-18 KS Zamek Kurzętnik WMZ
196 PAWŁOWSKA Maria 2005-08-24 MKS Kusy Szczecin ZPO
197 PERYT Maja 2004-05-07 KLKS Juventa-Cerrad Starachowice SWK
198 PERZ Marianna 2004-08-03 UKS Dąb Suchy Las WLP
199 PIĄTKOWSKA Karolina 2005-01-12 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
200 PIĄTKOWSKA Oliwia 2006-06-07 KS AZS AWF Warszawa MAZ
201 PIECHOWSKA Roksana 2005-07-12 ULKS Talex Borzytuchom POM
202 PIECHURSKA Sylwia 2005-07-03 MKS Szerszeń Bogatynia DOL
203 PIOTROWICZ Roksana 2002-11-05 Orka Iława Athletics WMZ
204 PŁATEK Paulina 2007-09-16 UKS Achilles Leszno WLP
205 PŁATEK Weronika 2005-06-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
206 POBŁOCKA Amelia 2005-01-01 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
207 PODBIELSKA Ada 2005-02-16 OŚ AZS Poznań WLP
208 PODRUCZNY Helena 2006-11-14 LKS Lubusz Słubice LBU
209 PÓŁROLNICZAK Katarzyna 2002-12-13 MKL Jarocin WLP
210 PRZYBYLAK Oliwia 2005-12-31 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
211 PTAK Zofia 2009-06-19 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
212 RABIEGA Wiktoria 2003-07-02 UKS Achilles Leszno WLP
213 RADAWIEC Oliwia 2006-04-16 MKS Hermes Gryfino ZPO
214 RAK Wiktoria 2005-12-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
215 RĘBACZ Paulina 2004-04-15 KS Żeglina Sieradz LDZ
216 RĘBISZ Patrycja 2004-04-17 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
217 ROZPĘDZIK Marzena 2003-01-20 UKS Czapla Białe Błota KPO
218 RYLSKA Oliwia 2009-08-27 UKS Filipides Teresin MAZ
219 RZYMCZYK Natalia 2004-03-09 UKS Barnim Goleniów ZPO
220 SEREK Katarzyna 2004-08-18 KS AZS AWF Kraków MLP
221 SĘCZEK Martyna 2004-07-27 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
222 SIPURZYŃSKA Hanna 2006-10-23 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
223 SITEK Olivia 2008-07-01 UKS Diament Godów SLK
224 SIWONIA Amelia 2006-11-24 STS Pomerania Szczecinek ZPO
225 SŁOMIAN Jagoda 2004-02-27 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
226 SMOGUŁA Weronika 2004-09-13 PLKS Gwda Piła WLP
227 SMOLARCZYK Wiktoria 2007-11-13 LKS Lubusz Słubice LBU
228 SMOŁUCH Alicja 2006-12-21 MKS Hermes Gryfino ZPO
229 SOBCZAK Wiktoria 2003-06-27 KL Bałtyk Koszalin ZPO
230 SOBIECH Aleksandra 2006-06-25 OŚ AZS Poznań WLP
231 SOBOLEWSKA Aleksandra 2006-03-23 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
232 SOKÓŁ Aleksandra 2005-01-07 UKS Filipides Teresin MAZ
233 STANISŁAWKA Agata 2005-12-14 UKS Piątka Jarocin WLP
234 STAŃCZAK Weronika 2001-08-19 UKS Jedynka Gostyń WLP
235 STEMPNIAK Paulina 2004-06-12 KS Energetyk Poznań WLP
236 STEMPNIAK Zofia 2006-07-21 KS Energetyk Poznań WLP
237 STOKŁOSA Marlena 2005-04-20 MKS-MOSM Bytom SLK
238 STRZEŻYSZ Małgorzata 2004-10-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
239 SUBSAR Aleksandra 2005-07-24 GKS Tarnovia LA Tarnowo Podgórne WLP
240 SUCHOWOLAK Lena 2005-02-22 UKS Filipides Teresin MAZ
241 SUJATA Zofia 2006-10-24 LKS Omega Kleszczów LDZ
242 SYNOWSKA Emilia 2008-08-17 UMKS Nadir Jędrzejów SWK
243 SZCZEPANIAK Paulina 2003-11-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
244 SZCZEPANKIEWICZ Beata 2004-06-09 MKS Gniezno WLP
245 SZCZEŚNIAK Aleksandra 2005-07-12 WMLKS Pomorze Stargard ZPO
246 SZCZYGIELSKA Anita 2008-05-13 MKS Pogoń Siedlce MAZ
247 SZONDELMAJER Zuzanna 2005-11-18 MKP Myślibórz ZPO
248 SZOSKA Anna 2005-10-09 LKS Pogórze Skoczów SLK
249 SZTOK Zuzanna 2003-04-04 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
250 SZUBERT Małgorzata 2007-12-10 KS SMS Szklarska Poręba DOL
251 SZULC Dominika 2005-10-25 MKS Hermes Gryfino ZPO
252 SZULC Julia 2004-12-09 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
253 SZULSKA Aleksandra 2005-04-09 AZS-AWFiS Gdańsk POM
254 SZUŁCZYŃSKA Aleksandra 2002-10-12 UKS Jedynka Gostyń WLP
255 SZWARC Wiktoria 2005-03-12 MKL Brygada Beskidów Nowy Sącz MLP
256 SZYDŁOWSKA Julia 2004-02-11 UKS Żaczek Połaniec SWK
257 SZYMANOWICZ Monika 2000-01-03 MKS Chojniczanka 1930 Chojnice SA POM
258 SZYMANOWSKA Maria 2006-02-15 UKS Herkules Sulejówek MAZ
259 SZYMAŃSKA Zuzanna 2008-11-03 MKS Inowrocław KPO
260 ŚWIEGOT Julia 2006-05-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
261 TOMALA Emilia 2004-11-02 MKS-SMS Victoria Racibórz SLK
262 TORZ Agata 2008-04-08 KS Energetyk Poznań WLP
263 TYCZYŃSKA Amelia 2007-02-21 UKS Achilles Leszno WLP
264 TYMAN Karolina 2006-04-12 UKS Diament Godów SLK
265 ULIDOWSKA Alicja 2004-10-07 KS AZS AWF Kraków MLP
266 ULIŃSKA Otylia 2004-09-06 KS Zamek Kurzętnik WMZ
267 URBAN Monika 2005-04-21 AZS-AWFiS Gdańsk POM
268 URBANIAK Kalina 2004-07-13 KS Energetyk Poznań WLP
269 WAL Olga 2006-12-19 LKS Stal Mielec PDK
270 WALASZEK Aleksandra 2005-11-08 CKS Budowlani Częstochowa SLK
271 WALCZAK Julia 2006-10-06 RLTL Optima Radom MAZ
272 WALCZAK Zofia 2006-08-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
273 WARCZAK Alicja 2007-11-20 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
274 WASZCZYK Martyna 2005-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
275 WAWRZYNIAK Oliwia 2002-07-15 OŚ AZS Poznań WLP
276 WĄSIK Barbara 2009-03-28 LKS Brzezina Osiek MLP
277 WHITNEY Wiktoria 2005-09-15 SMKS Parasol Wrocław DOL
278 WIERNICKA Zuzanna 2006-10-21 RKS Łódź LDZ
279 WIERZBOWSKA Kalina 2005-09-21 WKS Śląsk Wrocław DOL
280 WIERZBOWSKA Małgorzata 2005-05-06 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
281 WILK Magdalena 2002-06-03 MOSM Tychy SLK
282 WIŚNIEWSKA Katarzyna 2006-08-08 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
283 WITKOWSKA Ewelina 2000-10-30 niest. Poznań WLP
284 WITKOWSKA Martyna 2007-10-30 LKS Omega Kleszczów LDZ
285 WOJTKOWIAK Wiktoria 2003-06-12 OŚ AZS Poznań WLP
286 WOŁCZACKA Julia 2005-03-06 PLKS Gwda Piła WLP
287 WOŹNIAK Barbara 2005-05-02 MLUKS Rawa - Rawa Mazowiecka LDZ
288 WÓJCIAK Izabela 2006-05-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
289 WRÓBEL Paulina 2004-08-19 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
290 WRÓBEL Wiktoria 2004-08-26 WLKS Nowe Iganie MAZ
291 WRÓBLEWSKA Patrycja 2008-05-29 KS Energetyk Poznań WLP
292 WRZOSOWSKA Klaudia 2006-05-20 CKS Budowlani Częstochowa SLK
293 WUJEK Marta 2005-02-24 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
294 WYROŚLAK Martyna 2002-09-05 OŚ AZS Poznań WLP
295 ZAIATS Yelyzaveta 2006-06-23 MKS Inowrocław KPO
296 ZAREMBA Zuzanna 2007-09-27 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
297 ZATORSKA Maia 2004-12-23 SRS Kondycja Piaseczno MAZ
298 ZJAWIN Natalia 2006-10-10 LLKS Osowa Sień LBU
299 ZYGAROWICZ Olga 2007-10-03 LKS Lubusz Słubice LBU

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.41123390197754sekund