RODZIAK Karol
2004-08-16
UKS Orkan Środa Wlkp.
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMCZYK Emil 2004-06-04 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
2 ADAMSKI Mateusz 2005-09-01 OŚ AZS Poznań WLP
3 AMBROZIAK Marcel 2004-11-14 MKL Jurand Szczytno WMZ
4 ANDRZEJCZAK Jarosław 2002-04-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 BAJER Mikołaj 2004-07-30 OŚ AZS Poznań WLP
6 BARANEK Eryk 2003-08-21 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
7 BARWIN Jakub 2004-11-24 MKS Baszta Szamotuły WLP
8 BERLIŃSKI Rafał 2004-09-10 UKS Skoczek Władysławów WLP
9 BĘBENEK Michał 2005-03-16 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
10 BIERNAT Jan 2003-09-16 LKS Polkowice DOL
11 BISKUP Filip 2005-05-05 KL Lumel Zielona Góra LBU
12 BŁASZAK Dominik 2005-04-02 STS Pomerania Szczecin ZPO
13 BOBER Paweł 2003-02-03 CWKS Resovia Rzeszów PDK
14 BORKOWSKI Jakub 2001-06-26 MKL Jurand Szczytno WMZ
15 BRELIŃSKI Grzegorz 2004-08-17 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
16 BRZEZIŃSKI Artur 2004-02-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
17 BUCHWALD Jakub 2004-07-12 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
18 BURNIAK Filip 2004-04-10 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
19 CHUDAŚ Daniel 2003-06-23 UKS 12 Kalisz WLP
20 CICHY Dominik 2005-12-14 UKS Skoczek Władysławów WLP
21 CISZEWSKI-TORZ Jan 2004-01-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
22 CIURZYŃSKI Mateusz 2004-04-02 UKS Ares Nowa Sól LBU
23 CYTLAŁ Artur 2003-01-09 KS Polonia Pasłęk WMZ
24 CYUNEL Jakub 2003-01-17 MULKS Juvenia Głuchołazy OPL
25 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
26 DENISIUK Jakub 2004-03-31 PLKS Gwda Piła WLP
27 DĘDERSKI Dawid 2005-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
28 DOBIECKI Kamil 2004-04-20 LUKS Orkan Września WLP
29 DOMAGALSKI Mateusz 2004-09-24 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
30 DOMAŃSKI Kacper 2003-04-27 UKS Ares Nowa Sól LBU
31 DOMINIAK Marcel 2003-07-27 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
32 EWERTOWSKI Mateusz 2004-04-01 LKS Lubawa WMZ
33 FIGAS Bartłomiej 2004-07-10 LKS Polkowice DOL
34 FLIS Eryk 2005-07-15 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
35 GAJEWSKI Hubert 2004-11-08 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
36 GAJEWSKI Przemysław 2004-04-28 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
37 GAWĄD Jakub 2005-01-09 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
38 GIEDREWICZ Jakub 2001-01-02 AZS-AWFiS Gdańsk POM
39 GLINKA Jakub 2006-02-27 LUKS Orkan Września WLP
40 GNACIŃSKI Michał 2004-01-27 AZS-AWFiS Gdańsk POM
41 GOLA Adrian 2005-04-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
42 GOLON Hubert 2004-11-22 MKS Baszta Szamotuły WLP
43 GOŹDZIEWICZ Piotr 2001-03-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
44 GÓRNIAK Sokrates 2005-03-15 OŚ AZS Poznań WLP
45 GROENWALD Szymon 2005-06-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
46 GRZEGOREK Wiktor 2007-07-11 UKS 12 Kalisz WLP
47 GRZYWACZ Jakub 2003-07-30 MKS Osa Zgorzelec DOL
48 GUZENDA Kajetan 2004-01-19 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
49 HAJKOWSKI Sebastian 2003-08-29 KS Podlasie Białystok POD
50 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
51 HARATYK Michał 1992-04-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
52 HELMAN Mateusz 2004-07-22 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
53 HUMBLA Zbigniew 1983-12-27 OŚ AZS Poznań WLP
54 JACKÓW Krzysztof 1980-06-08 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
55 JAKUBÓW Patryk 2004-07-15 MLKS Agros Żary LBU
56 JARYSZ Gracjan 2005-01-01 PLKS Gwda Piła WLP
57 JUNG Marcin 2004-03-19 KS AZS AWF Wrocław DOL
58 JURGIEL Jerzy 2004-11-15 OŚ AZS Poznań WLP
59 KAROLAK Łukasz 2004-06-25 MLKS Agros Żary LBU
60 KIJEWSKI Karol 2005-10-10 MKL Jurand Szczytno WMZ
61 KLEINERT Jakub 2002-08-13 ZLKL Zielona Góra LBU
62 KLIMCZAK Jakub 2003-07-25 LUKS Orkan Września WLP
63 KNOPKIEWICZ Hubert 2003-08-15 LUKS Orkan Września WLP
64 KOBIERZYŃSKI Mikołaj 2005-09-15 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
65 KOREJBA Jakub 2003-03-12 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
66 KOTLARSKI Mateusz 2005-06-11 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
67 KOWALSKI Bartosz 2003-02-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
68 KOWALSKI Jakub 2003-10-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
69 KOWNATKE Rafał 1985-03-24 LKS Ziemi Puckiej Puck POM
70 KOZINA Filip 2002-06-07 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
71 KOZIŃSKI Filip 2005-09-15 UKS 12 Kalisz WLP
72 KRYSZYN Paweł 2003-08-26 UKS Technik Augustów POD
73 KSIĄŻCZYK Bartosz 2003-06-29 MKS-MOSM Bytom SLK
74 KUCZAJ Kacper 2006-01-14 LKS Górnik Wałbrzych DOL
75 KUCZAJ Kamil 2002-10-07 LKS Górnik Wałbrzych DOL
76 KULA Przemysław 2003-04-23 RLTL Optima Radom MAZ
77 KULON Grzegorz 2000-01-14 niest. Poznań WLP
78 KULPIŃSKI Piotr 2005-01-14 LKS Jantar Ustka POM
79 LEJA Bartosz 2005-11-23 MKS Baszta Szamotuły WLP
80 LEKS Mateusz 2004-03-29 TS Wieliczanka Wieliczka MLP
81 LEMAŃCZYK Leon 2005-07-23 UKS Lipusz POM
82 LEWKOWICZ Wojciech 2004-02-26 MKL Szczecin ZPO
83 LEWOSZEWSKI Jakub 2000-02-07 KS Agros Zamość LBE
84 LEWOSZEWSKI Sebastian 2002-06-17 KS Wisła Puławy LBE
85 LIBERA Wojciech 2004-11-11 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
86 LITWINIUK Szymon 2004-03-11 STS Pomerania Szczecin ZPO
87 MAKURAT Jakub 2004-06-24 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
88 MARCZAK Kamil 2005-02-22 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
89 MAROK Wojciech 2001-09-12 MKL Jurand Szczytno WMZ
90 MATEL Allan 2004-11-09 MKL Szczecin ZPO
91 MAZUR Szymon 1998-09-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
92 MAZUR Tobiasz 2004-12-28 LUKS Chemik Kędzierzyn-Koźle OPL
93 MĄCZKA Mateusz 2003-02-22 LKS Górnik Wałbrzych DOL
94 MICHALSKI Zygmunt 1950-02-01 OŚ AZS Poznań WLP
95 MICZUGA Piotr 2003-07-06 LUKS Orkan Września WLP
96 MOROZOV Vitalii 1985-12-10 OŚ AZS Poznań WLP
97 NAMYSŁ Franciszek 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
98 NIEDŹWIECKI Damian 2000-09-09 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
99 NIEMCZYK Eryk 2004-05-26 MUKS Szok Bojanowo WLP
100 NOGAŁA Adam 2003-12-20 UKS Achilles Leszno WLP
101 NYKAZA Mikołaj 2003-07-21 MKS Baszta Szamotuły WLP
102 OLSZYŃSKI Jakub 2003-02-27 MKS-MOS Płomień Sosnowiec SLK
103 OPAS Rafał 2003-01-26 ULKS Uczniak Szprotawa LBU
104 ORGANISTA Wiktor 2004-02-26 STS Pomerania Szczecin ZPO
105 OSTAŁOWSKI Mateusz 2004-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
106 OŚKIEWICZ Tomasz 2005-03-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
107 PATRIAS-GAPCZYŃSKI Wiktor 2005-01-31 OŚ AZS Poznań WLP
108 PERA Olaf 2005-05-27 LKS OSiR Pleszew WLP
109 PIECH Igor 2005-09-19 ZLKL Zielona Góra LBU
110 PIECHOWIAK Adrian 2003-12-27 KS Gwardia Piła WLP
111 PIESZKE Marcel 2007-01-05 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
112 PILARSKI Noel 2004-04-21 MKS-MOS Katowice SLK
113 PLESNER Mateusz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
114 PLUCIŃSKI Szymon 2004-10-19 UKS Olimp Duszniki WLP
115 PRACHARCZYK Jakub 2005-07-19 OKS Skra Warszawa MAZ
116 PRACHARCZYK Jan 2007-07-23 OKS Skra Warszawa MAZ
117 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
118 REWERS Mikołaj 2002-08-13 LUKS Orkan Września WLP
119 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
120 RODZIAK Damian 2003-01-27 LUKS Orkan Września WLP
121 RODZIAK Jakub 2007-04-30 LUKS Orkan Września WLP
122 ROSPŁOCH Kacper 2005-04-12 PLKS Gwda Piła WLP
123 ROSZAK Marcel 2005-04-16 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
124 ROZMYSŁOWICZ Karol 2005-08-23 MKS Osa Zgorzelec DOL
125 RUCIŃSKI Kacper 2002-10-23 MKL Jurand Szczytno WMZ
126 RYBICKI Jakub 2004-08-10 UKS OSoT Szczecin ZPO
127 SALDAT Jakub 2004-02-02 UKS Duo-Set Świecie KPO
128 SALWA Mateusz 2005-01-04 WKS Szreniawa Nowy Wiśnicz MLP
129 SANTYSIAK Konrad 2005-06-01 KSLZS Kruszwica KPO
130 SIEKLUCKI Filip 2004-01-26 PLKS Gwda Piła WLP
131 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
132 SKOPIŃSKI Michał 2000-09-05 ZLKL Zielona Góra LBU
133 SKORUPA Bartosz 2003-04-27 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
134 SMORAWSKI Marcin 2003-03-08 WKS Oleśniczanka Oleśnica DOL
135 SOBIECH Jakub 1990-03-02 KS Sprintwarsaw MAZ
136 SOPA Mateusz 2004-08-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
137 SROKA Jakub 2005-01-01 UMLKS START Wieruszów LDZ
138 SROKA Wiktor 2003-01-08 LUKS Orkan Września WLP
139 STAŃSKI Sergiusz 2002-06-29 AZS UMCS Lublin LBE
140 STARAK Radosław 2003-02-28 KS Podlasie Białystok POD
141 STĘPIŃSKI Patryk 2005-11-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
142 SUSKI Jan 2005-03-27 UKS Cyprianka KPO
143 SZCZEPAŃSKI Igor 2004-03-31 ZLKL Zielona Góra LBU
144 SZUMIELEWICZ Daniel 2005-04-17 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
145 SZUSTAK Jakub 2003-04-15 ZLKL Zielona Góra LBU
146 SZWEJDA Paweł 2004-03-24 MKS Junior Złocieniec ZPO
147 TATARYNOWICZ Maciej 2004-07-14 LLKS Pomorze Stargard ZPO
148 TOMASZEWSKI Mateusz 2004-12-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
149 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
150 WAGNER Karol 2005-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
151 WAŁĘKA Miłosz 2005-12-15 UKS Cyprianka KPO
152 WASZKIEWICZ Krystian 2001-01-01 OŚ AZS Poznań WLP
153 WIDAWSKI Oskar 2005-10-24 PLKS Gwda Piła WLP
154 WITA Patryk 2004-03-11 WMLKS Nadodrze Powodowo WLP
155 WLAZŁY Jakub 2000-06-17 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
156 WŁODARSKI Wiktor 2005-05-15 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
157 WNĘTRZAK Wiktor 2004-02-27 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
158 WOJCIECHOWSKI Maciej 2004-04-30 LKS Górnik Wałbrzych DOL
159 WOJTAŚ Mateusz 2005-01-24 LKS Zantyr Sztum POM
160 WOJTON Robert 2004-06-24 STS Pomerania Szczecin ZPO
161 WÓJCICKI Michał 2004-03-18 AKL Ursynów Warszawa MAZ
162 ZAZULA Michał 2003-10-23 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
163 ZŁOTOWSKI Wiktor 2004-08-07 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
164 ŻARNECKI Odyseusz 2007-03-15 UKS 12 Kalisz WLP
165 ŻYLIŃSKI Mateusz 2005-12-26 LUKS Hańcza Suwałki POD

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.43138599395752sekund