ANDRZEJCZAK Martyna
2007-01-11
MKS Aleksandrów Łódzki
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADACH Weronika 2008-08-19 UKS MTE Milanówek MAZ
2 ADAMCZYK Julia 2005-07-28 RLTL Optima Radom MAZ
3 BAAS Marleen 2004-08-13 OŚ AZS Poznań WLP
4 BANY Adrianna 2007-01-09 KS AZS AWF Warszawa MAZ
5 BARANOWSKA Nina 2006-05-18 WKS Wawel Kraków MLP
6 BEDNAREK Natalia 2008-11-14 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
7 BENC Oliwia 2008-01-24 MKS GALA Gdańsk POM
8 BIELECKA Magdalena 2007-04-19 MKS Sambor Tczew POM
9 BIENIAS Nicole 2006-03-22 UKS LA Basket Warszawa MAZ
10 BORUCZKOWSKA Emilia 2004-10-13 KL Ziemia Kłodzka DOL
11 BORYS Paulina 1998-05-14 SKLA Sopot POM
12 BRATKOWSKA Katarzyna 2007-09-12 SKLA Sopot POM
13 BRODOWSKA Nina 2008-01-17 UKS LA Basket Warszawa MAZ
14 BRULIŃSKA Aleksandra 2009-02-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
15 BRYSZEWSKA Agnieszka 2007-01-31 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
16 BUJAROWICZ Joanna 2003-01-14 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
17 BUKOWSKA Zofia 2007-04-22 MLKS Echo Twardogóra DOL
18 BURKIEWICZ Amelia 2010-04-20 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
19 CHŁOŃ Wiktoria 2006-01-01 KL Ziemia Kłodzka DOL
20 CHŁOPIK Łucja 2008-09-07 UKS MTE Milanówek MAZ
21 CHOIŃSKA Jagoda 2007-05-27 LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz POM
22 CIEŚLA Maja 2007-03-07 MKS-MOS Katowice SLK
23 CIUĆMAN Anna 2009-04-10 WKS Śląsk Wrocław DOL
24 CIURA Magdalena 2008-08-05 UKS 55 Łódź LDZ
25 CZACHOROWSKA Antonina 2008-09-16 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
26 CZARNECKA Patrycja 2006-05-06 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
27 CZECHOWSKA Aleksandra 2007-05-06 UKS Żak Godzianów LDZ
28 CZECZOTKA Paulina 2007-12-24 UKS 55 Łódź LDZ
29 CZUPRYŃSKA Julia 2007-08-06 MKS MOS Wrocław DOL
30 DĄBROWSKA Julia 2008-01-20 MKS Ostrowianka Ostrów Mazowiecka MAZ
31 DĄBROWSKA Lena 2005-03-08 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
32 DEDECJUS Ewa 2006-03-03 AZS Łódź LDZ
33 DEFRATYKA Zuzanna 2006-04-25 AZS Łódź LDZ
34 DOBKOWSKA Aleksandra 2006-05-16 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
35 DOBROWOLSKA Gabriela 2008-01-31 MKLA Łęczyca LDZ
36 DOWNER Jagoda 2007-11-18 WKS Śląsk Wrocław DOL
37 DRYZEK Inka 2007-05-15 AZS Łódź LDZ
38 DUDINA Viktoriia 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
39 DUTKIEWICZ Julia 1998-03-16 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
40 DZIADAK Nikolina 2003-08-04 KS AZS AWF Warszawa MAZ
41 FELIKS Oliwia 2007-01-02 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
42 FUCHS Karolina 2005-05-24 KL Ziemia Kłodzka DOL
43 GAJDA Julia 2008-05-20 UKS MTE Milanówek MAZ
44 GAJEK Zuzanna 2008-01-04 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
45 GAJEWSKA Patrycja 2002-11-25 SKLA Sopot POM
46 GALANT Nina 2008-11-20 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
47 GAŁAJ Sandra 2007-06-07 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
48 GAŁKA Anna 2003-02-09 WKS Śląsk Wrocław DOL
49 GARBAT Klaudia 2006-08-15 KKL Kielce SWK
50 GAWIN Julia 2007-05-22 AZS Łódź LDZ
51 GAWLAK Kornelia 2007-02-17 MLKS Agros Żary LBU
52 GIL Natalia 2007-03-29 KS AZS AWF Wrocław DOL
53 GIŁKA Hanna 2009-07-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
54 GŁODEK Julia 2008-03-06 MKLA Łęczyca LDZ
55 GODLEWSKA Aleksandra 2007-03-14 MKL Szczecin ZPO
56 GÓRA Michalina 2008-02-29 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
57 GÓRNY Adrianna 2009-02-06 BKL Bełchatów LDZ
58 GÓRSKA Natalia 2005-09-24 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
59 GRABOWICZ Aleksandra 2007-03-11 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
60 GRABOWSKA Hanna 2005-06-12 AML Słupsk POM
61 GRANOWSKA Pola 2003-09-29 KU AZS AWP w Lublinie LBE
62 GROBEL Adrianna 2006-06-30 LUKS Gomunice LDZ
63 GROBELNA Anna 2008-12-03 LKS MOSiR Sieradz LDZ
64 GROCHULSKA Julia 2005-07-29 UKS Czempion Bełchatów LDZ
65 HAGLAUER Paulina 2003-08-25 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
66 HAJDUK Liwia 2007-01-26 AZS-AWF Gorzów LBU
67 HORNICKA Zuzanna 2010-12-21 GKS Start Długołęka DOL
68 HUBICA Barbara 2010-07-16 GKS Start Długołęka DOL
69 HUMENIUK Marlena 2009-03-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
70 IDCZAK Wiktoria 2008-08-17 MKLA Łęczyca LDZ
71 IGNASIAK Julia 2008-02-13 MUKS Kadet Rawicz WLP
72 ILCZUK Małgorzta 2007-05-31 LKS MOSiR Sieradz LDZ
73 IZDEBSKA Natalia 2007-12-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
74 JABŁOŃSKA Agata 2006-12-06 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
75 JABŁOŃSKA Hanna 2008-12-19 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
76 JAGODZIŃSKA Roksana 2006-09-22 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
77 JANKOWSKA Aleksandra 2002-08-15 KU AZS AWP w Lublinie LBE
78 JAROSZEWSKA Aleksandra 2007-07-26 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
79 JAŚKACZEK Małgorzata 2006-10-18 KS Victoria Trzebinia MLP
80 JECHNA Oliwia 2008-02-27 UKB Szubin KPO
81 JEJMOCKA Justyna 2008-03-26 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
82 JELIŃSKA Martyna 2008-11-06 GKS Olimpia Grudziądz KPO
83 JOKŚ Nadia 2008-02-26 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
84 JONCZYK Weronika 2006-02-02 LKS MOSiR Sieradz LDZ
85 JURCZAK Aleksandra 2010-02-06 UKS MTE Milanówek MAZ
86 KACZMAREK Klaudia 2007-08-17 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
87 KADYS Klaudia 2008-07-30 KL Ziemia Kłodzka DOL
88 KAFANKA Marta 2007-12-17 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
89 KALEMBA Kinga 2004-03-02 GKS Start Długołęka DOL
90 KALICUN Wiktoria 2007-07-14 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
91 KANIA Oliwia 2007-09-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
92 KANISZEWSKA Wiktoria 2007-12-31 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
93 KARASIEWICZ Julia 2008-02-05 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
94 KARLIŃSKA Natalia 2001-11-29 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
95 KARSZNIA Dominika 2007-12-07 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
96 KARWAT Alicja 2008-11-29 RKS Łódź LDZ
97 KASZUBOWSKA Amelia 2007-07-18 MKS Sambor Tczew POM
98 KATA Magdalena 2006-04-29 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
99 KAŹMIERCZAK Kinga 2008-05-12 LUKS Start Nakło KPO
100 KAŹMIERCZAK Weronika 2002-01-26 RKS Łódź LDZ
101 KAŹMIERCZAK Wiktoria 2006-02-12 UKS Sprinter Słodków WLP
102 KĘPSKA Oliwia 2006-09-27 MKLA Łęczyca LDZ
103 KIJAŃSKA Nikola 2007-10-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
104 KLESZNO Maja 2006-04-27 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
105 KOBACKA Hanna 2008-04-27 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
106 KOKOT Katarzyna 2004-01-05 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
107 KOŁOMAŃSKA Daria 2006-03-21 KKL Kielce SWK
108 KOMOSZKA Martyna 2007-03-28 UKS MTE Milanówek MAZ
109 KONECKA Wiktoria 2004-04-21 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
110 KOWALKOWSKA Maja 2008-11-08 NKS Nowe Miasto Lubawskie WMZ
111 KOZIURA Karolina 2008-05-14 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
112 KRAWCZYK Aleksandra 2003-04-28 KS Warszawianka W-wa MAZ
113 KRYSIAK Zofia 2011-07-20 WLKS Wrocław DOL
114 KRZESAK Patrycja 2007-01-04 MKS Żywiec SLK
115 KSIĘŻUK Julia 2008-07-12 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
116 KUCIŃSKA Karolina 2008-07-14 UKS 55 Łódź LDZ
117 KUDINA Margo 2003-01-23 KS Victoria Trzebinia MLP
118 KULA Julia 2008-02-16 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
119 KULIGOWSKA Lena 2011-03-19 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
120 KULPIŃSKA Róża 2006-01-04 WLKS Wrocław DOL
121 KUŚMIERCZAK Daria 2010-05-04 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
122 KUŹMIŃSKA Karolina 2003-10-21 RKS Łódź LDZ
123 KWAŚNY Aleksandra 2004-11-04 WKS Wawel Kraków MLP
124 LIMONT Anna 2007-10-13 MKL Toruń KPO
125 LIPIŃSKA Gabriela 2005-07-20 KKL Kielce SWK
126 LITWIN Adrianna 2003-05-03 AZS-AWFiS Gdańsk POM
127 LITWINIUK Hanna 2006-04-30 STS Pomerania Szczecin ZPO
128 LODKOWSKA Amelia 2005-09-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
129 LONGOSZ Aleksandra 2007-01-31 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
130 LOZOVYTSKA Anna 2005-12-22 KS AZS AWF Warszawa MAZ
131 LUBNAUER Julia 2005-04-06 UKS 55 Łódź LDZ
132 LUBOWICKA Łucja 2009-08-06 OKS Skra Warszawa MAZ
133 MAGDZIARZ Marika 2007-06-09 UKS Vis Skierniewice LDZ
134 MAJCHRZAK Antonina 2007-03-28 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
135 MAKÓWKA Natalia 2006-08-03 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
136 MARCINIAK Patrycja 2007-01-26 MKS Piast Głogów DOL
137 MARGASIŃSKA Karolina 2005-08-10 KL Ziemia Kłodzka DOL
138 MATUSZEWICZ Anna 2003-04-05 MKL Toruń KPO
139 MAZURKIEWICZ Kornelia 2006-03-15 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
140 MIĄSO Wiktoria 2001-11-14 CWKS Resovia Rzeszów PDK
141 MICHALSKA Hanna 2007-03-05 WLKS Wrocław DOL
142 MIERZEJEWSKA Michalina 2008-11-26 UKS Siódemka Ostrołęka MAZ
143 MIKOŁAJCZAK Dorota 2007-11-12 WLKS Wrocław DOL
144 MIROWSKA Weronika 2003-02-09 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
145 MIŻDAL Kinga 2007-01-16 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
146 MLAK Martyna 2006-09-05 MKS Hermes Gryfino ZPO
147 MOŁDOCH Milena 2007-12-08 CWKS Resovia Rzeszów PDK
148 MORAWIEC Alicja 2009-05-06 BKL Bełchatów LDZ
149 MOSZURA Julia 2002-01-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
150 MUCHA Martyna 2007-09-03 AML Słupsk POM
151 MUCHA Michalina 2007-09-03 AML Słupsk POM
152 MUCHA Patrycja 2005-02-09 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
153 MUZOLF Agata 2007-12-12 LUKS Start Nakło KPO
154 MYSZYŃSKA Izabela 2003-10-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
155 NADOBA Amelia 2011-08-19 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
156 NAWROCKA Nikola 2010-01-13 MKLA Łęczyca LDZ
157 NAWROCKA Zofia 2008-11-28 UKS LA Basket Warszawa MAZ
158 NELKA Melania 2007-11-17 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
159 NIŻYŃSKA Karina 2010-01-19 MKS MOS Wrocław DOL
160 NOWAK Helena 2008-10-09 GKS Start Długołęka DOL
161 NOWAK Nadia 2004-03-24 KS AZS AWF Wrocław DOL
162 NOWAKOWSKA Aleksandra 1998-04-23 RKS Łódź LDZ
163 NOWICKA Hanna 2011-02-11 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
164 NOWICKA Hanna 2007-07-21 UKS Czempion Bełchatów LDZ
165 NOWICKA Julia 2007-12-04 ZLKL Zielona Góra LBU
166 OBIELSKA Marta 2011-01-10 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
167 ODOLIŃSKA Hanna 2007-01-17 UKS Kresy Otwock MAZ
168 OKUPNIK Zofia 2005-09-20 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
169 OLECHNOWSKA Michalina 2008-01-10 MKS Hermes Gryfino ZPO
170 OLEJNIK Maja 2007-11-30 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
171 OSTASZEWSKA Matylda 2008-08-03 ULKS Skoczek Pogórze POM
172 OTOCKA Małgorzata 2007-10-19 AZS Łódź LDZ
173 OWCZAREK Patrycja 2002-11-23 RKS Łódź LDZ
174 PAKULSKA Aleksandra 2007-06-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
175 PAŁCZYŃSKA Nikola 2006-04-11 MKLA Łęczyca LDZ
176 PARADOWSKA Milena 2008-05-11 UKS Czapla Białe Błota KPO
177 PATEJUK Milena 2006-02-01 AML Słupsk POM
178 PERZYŃSKA Julia 2003-05-19 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
179 PIASECKA Hanna 2007-06-27 UKS Vis Skierniewice LDZ
180 PIĄTKIEWICZ Aleksandra 2006-04-26 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
181 PIECZENIAK Amelia 2008-10-06 MKS Sambor Tczew POM
182 PIECZERAK Kamila 2006-03-10 KKL Kielce SWK
183 PIERZCHALSKA Katarzyna 2006-04-27 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
184 PIETRUSIAK Marlena 2009-04-08 LUKS Namysłów OPL
185 PISARCZYK Vanessa 2007-08-07 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
186 PLACEK Justyna 2008-01-28 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
187 PŁACZEK Agnieszka 2009-05-06 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
188 PŁUSA Alicja 2007-10-09 GKS Olimpia Grudziądz KPO
189 PODRAZA Aleksandra 2011-03-25 KKL Kielce SWK
190 POLKOWSKA Katarzyna 2006-02-14 KS AZS AWF Warszawa MAZ
191 POLL Roksana 2002-04-23 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
192 PRYK Natalia 2009-08-02 UKS Jedynka Łowicz LDZ
193 PSIUCH Eliza 2008-01-03 MKS Bolesłavia Bolesławiec DOL
194 PTASZEK Aleksandra 2006-01-14 MKS Tempo Kęty MLP
195 PYRKOWSKA Agata 2002-08-08 LKS Maraton Turek WLP
196 PYSKŁO Wiktoria 2003-09-02 MKL Toruń KPO
197 RADZEWICZ Julia 2006-09-01 GKS Piast Gliwice SLK
198 RAJNERT Nikola 2008-09-04 LKS MOSiR Sieradz LDZ
199 ROBASZKIEWICZ Julia 2007-12-21 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
200 ROJEK Zofia 2007-02-03 AZS-AWF Gorzów LBU
201 ROMANISZYN Małgorzata 2009-03-17 SL GKS Olsza Olszyna DOL
202 RUDNIK Julia 2007-07-12 niestowarzyszona POL
203 RUTKOWSKA Maja 2010-06-24 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
204 RUTOWICZ Monika 2006-03-05 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
205 RYBAK Daria 2005-11-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
206 RYBCZYŃSKA Amelia 2007-04-18 LKS Orkan Ostrzeszów WLP
207 RYDZ Aneta 1994-03-30 RLTL Optima Radom MAZ
208 SEREK Martyna 2004-08-03 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
209 SIERADZKA Marta 2008-02-20 KSLZS Kruszwica KPO
210 SIKORSKA Zuzanna 2008-01-03 LUKS Start Nakło KPO
211 SIMON Zofia 2006-08-23 KS Czempion Warszawa MAZ
212 SINKIEWICZ Alicja 2009-03-26 BKL Bełchatów LDZ
213 SKORUPA Natalia 2006-03-30 KS Lider Grodzisk Mazowiecki MAZ
214 SKOWROŃSKA Alicja 2011-03-04 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
215 SKOWROŃSKA Daria 2009-06-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
216 SŁOCKA Julia 2001-02-18 KS AZS AWF Warszawa MAZ
217 SŁODZIŃSKA Maja 2006-08-29 UKS OSoT Szczecin ZPO
218 SŁOMSKA Magdalena 2006-03-03 MKS-MOS Katowice SLK
219 SOBCZYK Julia 2003-02-11 AZS-AWFiS Gdańsk POM
220 SRAGA Zuzanna 2006-02-11 MOS CSiR Dąbrowa Górnicza SLK
221 STACHURA Natasza 2011-03-24 UKS Sokół Węgorzewo WMZ
222 STAŃKO Maja 2009-05-01 RKL Kusy Rokietnica WLP
223 STAWICKA Oliwia 2007-09-04 MKS Sambor Tczew POM
224 STECHLIŃSKA Gabriela 2008-12-30 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
225 STEFANIUK Weronika 2000-02-23 KS AZS AWF Wrocław DOL
226 SURA Kornelia 2002-06-28 KS AZS AWF Warszawa MAZ
227 SZAJTER Patrycja 2007-02-13 KL Ziemia Kłodzka DOL
228 SZCZEPAŃSKA Julia 2008-07-03 UKS Olimpijczyk 46 Wrocław DOL
229 SZCZEPAŃSKA Zofia 2007-01-01 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
230 SZEPKE Lena 2008-03-07 OSiR Wyspiarz Świnoujście ZPO
231 SZMIGIEL Monika 2004-09-13 MKS Tomaszów Mazowiecki LDZ
232 SZTACHAŃSKA Zuzanna 2001-12-28 AZS Łódź LDZ
233 SZWARC Natalia 2006-04-16 KKL Kielce SWK
234 SZYMAŃSKA Michalina 2007-09-27 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
235 SZYMCZAK Zofia 2006-11-10 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
236 ŚLUSARCZYK Paulina 2005-11-08 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
237 ŚMIECHOWSKA Zuzanna 2008-03-03 LKS Zuza Running Team Opoczno LDZ
238 TOMCZYK Zofia 2008-06-17 UMLKS Pegaz Opoczno LDZ
239 TULIŃSKA Julia 2005-02-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
240 TWARDOWSKA Emilia 2005-08-31 AML Słupsk POM
241 VINCENT Joanna 2008-11-26 MKS Zduńska Wola LDZ
242 WAL Paulina 1991-06-18 AZS KU Politechniki Opolskiej Opole OPL
243 WALESIAK Julia 2010-12-16 RK Athletics Warszawa MAZ
244 WASILEWSKA Adrianna 2008-05-20 MLKS Agros Żary LBU
245 WERESZCZYŃSKA Aleksandra 2010-05-27 LUKS Namysłów OPL
246 WESTENHOLC Paulina 2006-05-07 KS Victoria Trzebinia MLP
247 WĘDZONKA Emilia 2012-04-04 WKS Śląsk Wrocław DOL
248 WIESZTORT Laura 2008-08-20 AZS UMCS Lublin LBE
249 WINSZTAL Wiktoria 2007-08-15 AML Słupsk POM
250 WIŚNIEWSKA Zuzanna 2007-03-27 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
251 WITEK Wiktoria 2007-09-22 AZS Łódź LDZ
252 WODZIŃSKA Weronika 2005-07-24 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
253 WOJCIECHOWSKA Patrycja 2009-10-02 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
254 WOJDA Aleksandra 2007-01-28 UKS Vis Skierniewice LDZ
255 WOLA Mathilde 2007-07-08 ALKS AJP Gorzów Wlkp. LBU
256 WOLSKA Scarlet 2011-01-01 UKS Jedynka Łowicz LDZ
257 WOŁKOW Marta 2007-02-15 AL Międzyzdroje ZPO
258 WOŹNIAK Martyna 2008-02-01 AML Słupsk POM
259 WOŹNY Zuzanna 2007-01-01 KL Ziemia Kłodzka DOL
260 WÓJTOWICZ Maria 2007-07-24 UKS Czwórka Ostrowiec Św. SWK
261 WRÓBEL Lena 2008-09-01 RKS Łódź LDZ
262 WRÓBLEWSKA Aleksandra 2009-01-31 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
263 WYSOCKA Alicja 2003-03-05 CWKS Resovia Rzeszów PDK
264 ZAJKOWSKA Amelia 2007-08-07 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
265 ZAKRZEWSKA Agnieszka 2007-01-01 SKLA Sopot POM
266 ZALEWSKA Katarzyna 2007-11-16 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
267 ZHODZIK Maryia 1997-01-19 KS Podlasie Białystok POD
268 ZIELIŃSKA Joanna 2008-01-08 UKS MTE Milanówek MAZ
269 ZIMNA Maja 2010-11-30 UKS Błyskawica Domaniewice LDZ
270 ZYGMUNT Nela 2008-04-28 AL Międzyzdroje ZPO
271 ŻOŁYNIAK Julia 2009-04-28 MLKS Echo Twardogóra DOL

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.368323802948sekund