PTASIEWICZ Jakub
2005-09-17
MKS Bank BS Płońsk
Zawodnicy którzy rywalizowali z wybranym zawodnikiem:
Wybierz do porównania drugiego
Lp. Foto Nazwisko i Imię Data Ur Klub Woj Wybierz do porówniania
1 ADAMSKI Mikołaj 1999-02-06 KU AZS WAT w Warszawie MAZ
2 ANOWSKI Przemysław 2004-02-08 MKS Bank BS Płońsk MAZ
3 BANASIAK Patryk 2005-06-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
4 BANIA Nikodem 2004-08-18 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
5 BARAŃCZYK Piotr 2004-05-28 PLKS Gwda Piła WLP
6 BARTOSIŃSKI Wiktor 2005-09-23 UKS MTE Milanówek MAZ
7 BASAJ Szymon 2004-02-18 UKS Kresy Otwock MAZ
8 BECELA Piotr 2007-06-02 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
9 BEDNARCZYK Maciej 2006-02-08 RLTL Optima Radom MAZ
10 BEDRA Patryk 2004-03-06 KS Zawkrze Mława MAZ
11 BIAŁACHOWSKI Paweł 2006-05-25 MKL 12 Jelenia Góra DOL
12 BIELECKI Dominik 1996-09-12 niest. Warszawa MAZ
13 BIELSKI Michał 2008-02-11 MKS Sambor Tczew POM
14 BIERNAT Eryk 2006-11-01 MUKS Płock MAZ
15 BIRBACH Wiktor 2007-09-17 KS Zamek Kurzętnik WMZ
16 BIRECKI Bartłomiej 2006-02-16 MKS Żywiec SLK
17 BOCZKOWSKI-LESIAK Michał 2007-07-31 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
18 BOŃKOWSKI Wojciech 2006-01-30 MLKL Płock MAZ
19 BRACKI Jakub 2003-03-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
20 BRZEZIŃSKI Adrian 1998-08-24 MKL Toruń KPO
21 BRZEZIŃSKI Michał 2005-09-01 MKS Bank BS Płońsk MAZ
22 BUDZIAK Oskar 2002-07-05 BKS Bydgoszcz KPO
23 BUTRA Tobiasz 2005-06-29 AZS-AWFiS Gdańsk POM
24 BYCUL Jakub 2004-05-02 KS AZS AWF Warszawa MAZ
25 CABAN Kacper 2008-07-10 AL Międzyzdroje ZPO
26 CETLICER Filip 2001-05-18 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
27 CHĄDZYŃSKI Stanisław 2007-07-14 KS Atak Agrykola Warszawa MAZ
28 CHOMICZ Marcel 2006-02-07 KMKL Sztorm Kołobrzeg ZPO
29 CZAPKOWICZ Paweł 2005-06-22 KU AZS PWSZ w Tarnowie MLP
30 CZARNOCKI Piotr 2005-03-22 SKS Feniks Siedlce MAZ
31 CZUBA Jakub 2004-05-21 AKL Ursynów Warszawa MAZ
32 DANKOWSKI Błażej 2005-01-08 LUKS Start Nakło KPO
33 DĄBROWSKI Krzysztof 2006-04-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
34 DOBROWOLSKI Marcel 2005-01-06 UKS Gepard Warszawa MAZ
35 DOLIŃSKI Tomasz 2006-08-09 MLKL Płock MAZ
36 DOLNY Sylwester 2005-03-18 MUKS Płock MAZ
37 DOŁĘGA Szymon 2009-01-04 SKS Feniks Siedlce MAZ
38 DUDKIEWICZ Rafał 2004-04-13 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
39 DULNIAK Ryszard 2004-05-25 KS AZS AWF Warszawa MAZ
40 DURKA Franciszek 2003-08-10 SSA Legia 1926 Warszawa MAZ
41 DURKALEC Maciej 2005-08-14 WLKS Wrocław DOL
42 DZIEŁAKOWSKI Gabriel 2004-03-27 BKS Bydgoszcz KPO
43 DZIUBA Kamil 1999-12-23 UKS Otrębusy MAZ
44 FRĄTCZAK Bartłomiej 2008-04-16 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
45 GAŁAZIN Michał 2005-12-20 UKS Gepard Warszawa MAZ
46 GAŁCZYŃSKI Kacper 2006-01-16 MKS Bank BS Płońsk MAZ
47 GĄBKA Bartosz 1999-05-27 KS AZS AWF Warszawa MAZ
48 GLAZIK Maksymilian 2001-10-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
49 GŁASZCZKA Szymon 2005-01-08 KS AZS AWF Warszawa MAZ
50 GŁOWALA Bartosz 2009-07-11 UKS Kresy Otwock MAZ
51 GŁOWALA Michał 2005-04-10 UKS Kresy Otwock MAZ
52 GORLEWSKI Szymon 2004-03-28 KS Zawkrze Mława MAZ
53 GÓRSKI Jakub 2004-10-04 UKS Atos Woźnice WMZ
54 GRABCZAK Michał 2006-12-18 MKS Pogoń Siedlce MAZ
55 GRALEWSKI Marcin 2005-05-19 KS AZS AWF Warszawa MAZ
56 GRANOSZEWSKI Igor 2004-03-25 KS Zawkrze Mława MAZ
57 GROCHOWSKI Krzysztof 2007-01-10 KS AZS AWF Warszawa MAZ
58 GRYGIEL Tomasz 2007-03-11 UKS 55 Łódź LDZ
59 HAŁA Kacper 2003-10-16 MLUKS Mokasyn Płoty ZPO
60 HARASIUK Jakub 2004-03-05 ULKS Talex Borzytuchom POM
61 HOROSZKO Rafał 2008-08-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
62 JANKOWSKI Oliwer 2003-03-02 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
63 JAŃCZAK Szymon 2006-07-07 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
64 JARMUŁ Piotr 2004-11-30 AML Słupsk POM
65 JASIŃSKI Patryk 2008-07-17 MKL Toruń KPO
66 JEDYNAK Kacper 2004-10-08 RLTL Optima Radom MAZ
67 JOPEK Mateusz 1996-02-14 KS AZS AWF Wrocław DOL
68 KACPRZAK Adam 2001-04-23 MKS Bank BS Płońsk MAZ
69 KACZMAREK Mikołaj 2007-07-22 UKS Dąb Suchy Las WLP
70 KACZOR Marcin 2004-02-12 UKS Orkan Środa Wlkp. WLP
71 KAŁWAK Marcin 2004-04-29 MMKS Kędzierzyn-Koźle OPL
72 KAMIŃSKI Daniel 2005-01-28 AZS-AWFiS Gdańsk POM
73 KAMIONEK Patryk 2004-12-20 UKS LA Basket Warszawa MAZ
74 KAWAŁKOWSKI Marcel 2008-09-24 BKS Bydgoszcz KPO
75 KIECA Piotr 2004-05-10 BKS Bydgoszcz KPO
76 KŁOPOTEK Adam 2010-04-16 CWZS Zawisza Bydgoszcz SL KPO
77 KOCHAŃSKI Klaudiusz 2007-07-14 MKS Bank BS Płońsk MAZ
78 KOCZERA Jakub 2001-02-28 KS Komunalni Sanok PDK
79 KOŁODZIEJAK Mikołaj 2004-01-02 WLKS Nowe Iganie MAZ
80 KOŁODZIEJSKI Jakub 2004-01-30 UKS Romer Rabka-Zdrój MLP
81 KONOPKA Dawid 2004-11-01 KS Podlasie Białystok POD
82 KOŃCZAK Kacper 2008-05-24 UKS Otrębusy MAZ
83 KORACH Kajetan 2010-02-07 UKS Czapla Białe Błota KPO
84 KORACH Krzysztof 2008-09-30 UKS Czapla Białe Błota KPO
85 KOROCH Krystian 2006-07-08 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
86 KORYCIŃSKI Kacper 2004-04-24 AZS-AWFiS Gdańsk POM
87 KORZENIOWSKI Łukasz 2003-06-04 MKS Bank BS Płońsk MAZ
88 KOSIOREK Stanisław 2006-09-26 UKS Atos Woźnice WMZ
89 KOSMOWSKI Szymon 2006-04-24 KS AZS AWF Warszawa MAZ
90 KOTOWSKI Jędrzej 2005-04-07 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
91 KOWALCZYK Jakub 2005-06-23 KS Czempion Warszawa MAZ
92 KOWALEWSKI Dawid 2005-03-10 LKS Narew Łomża POD
93 KOWALSKI Bartłomiej 2007-07-17 MKS Bank BS Płońsk MAZ
94 KRASOWSKI Jakub 2005-06-29 KKL Stal Stalowa Wola PDK
95 KRAWCZYK Kacper 2001-04-05 AZS Łódź LDZ
96 KRAWCZYK Mateusz 2004-06-10 AZS Łódź LDZ
97 KRYSZTOFIAK Jakub 2004-09-11 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
98 KRZEWNIAK Maciej 2006-01-05 MKS Pogoń Siedlce MAZ
99 KUCH Andrzej 1991-10-27 AZS UMCS Lublin LBE
100 KUCHARSKI Filip 2005-04-04 UKS Kresy Otwock MAZ
101 KUZDRA Karol 2006-10-08 KS Agros Zamość LBE
102 KWAŚNIAK Kacper 2008-02-10 UKS Wyspiański Szubin KPO
103 KWIATKOWSKI Filip 2006-04-27 MKS Bank BS Płońsk MAZ
104 LEBIEDZIŃSKI Gabriel 2007-11-06 KS AZS AWF Warszawa MAZ
105 LEWANDOWSKI Jonasz 2006-12-28 WLKS Wrocław DOL
106 LEWANDOWSKI Maksymilian 2006-10-30 MKL Toruń KPO
107 LEWANDOWSKI Oskar 2006-01-25 LKS Zantyr Sztum POM
108 LEWICKI Jakub 2006-09-02 MLKL Płock MAZ
109 LINKA Mateusz 2004-07-03 MKS Pułtusk MAZ
110 LIPIŃSKI Bartłomiej 2006-02-04 MLKL Płock MAZ
111 LUBAWY Krzysztof 2007-08-05 UKS Wyspiański Szubin KPO
112 LUDWICZAK Krzysztof 2004-10-14 TL ROW Rybnik SLK
113 ŁAGÓD Cyprian 2005-01-25 AZS-AWF Warszawa MAZ
114 ŁAPETA Krystian 2004-04-30 BKS Bydgoszcz KPO
115 ŁAPIŃSKI Kacper 2005-02-16 LKS Korab Olecko WMZ
116 ŁASKOWSKI Filip 2005-01-17 MKS Truso Elbląg WMZ
117 ŁASOCHA Szymon 2004-01-07 TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski LBE
118 MAJEWSKI Konrad 2005-07-14 WKS Wawel Kraków MLP
119 MALANOWSKI Łukasz 1996-10-08 KS Sprintwarsaw MAZ
120 MAŁKOWSKI Rafał 2004-09-13 UKS LA Basket Warszawa MAZ
121 MARCZAK Mateusz 2006-11-09 KS Czempion Warszawa MAZ
122 MAREK Przemysław 2007-05-04 KS Czempion Warszawa MAZ
123 MAZUR Jakub 2004-08-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
124 MIANOWSKI Dawid 2005-02-03 GKS Wilga Garwolin MAZ
125 MICHALAK Sebastian 2004-01-04 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
126 MIESZKOWICZ Aleksander 2006-04-04 MLKL Płock MAZ
127 MILCZUK Jakub 2004-03-27 UKS Skoczek Władysławów WLP
128 MINKLEJ Adrian 2005-03-04 MKL Toruń KPO
129 MISTEREK Mateusz 2005-07-04 MOSM Tychy SLK
130 MOTYLEWSKI Kornel 2005-04-02 LUKS Kłobuk Lidzbark Warmiński WMZ
131 MRÓZ Nikodem 2004-04-30 MKS Hermes Gryfino ZPO
132 NAPIÓRKOWSKI Eliasz 2004-06-25 OKLA Elektro-Energetyka Ostrołęka MAZ
133 NAWROCKI Jakub 2005-04-04 MKLA Łęczyca LDZ
134 NETZEL Jan 2009-04-03 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
135 NIEKRASZEWICZ Kajetan 2004-04-02 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
136 NOWAKOWSKI Dominik 2002-04-06 MKLA Łęczyca LDZ
137 NOWICKI Olaf Kacper 2004-05-30 MKS Pułtusk MAZ
138 OBRĘBSKI Robert 2004-01-08 KS AZS UWM Olsztyn WMZ
139 OBRZUT Kacper 2005-10-12 CKS Budowlani Częstochowa SLK
140 ODOLIŃSKI Szymon 2005-02-23 UKS Kresy Otwock MAZ
141 OGÓREK Wojciech 2006-02-03 UKS LA Basket Warszawa MAZ
142 OLIWKOWSKI Piotr 2004-07-14 UKS Młodzik Warszawa MAZ
143 OLSZEWSKI Jakub 2005-03-06 UKS Olimpijczyk Skorzewo POM
144 OPIELEWICZ Bartosz 2006-01-30 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
145 PACIOREK Marcel 2003-04-22 GKS Wilga Garwolin MAZ
146 PADZIK Jakub 2004-09-07 MLKL Płock MAZ
147 PAROL Patryk 2004-04-16 WLKS Nowe Iganie MAZ
148 PAVLOV Timofej 2006-11-09 OKS Skra Warszawa MAZ
149 PAWLAK Patryk 2008-07-02 UKS 55 Łódź LDZ
150 PAWŁOWSKI Dawid 2008-06-14 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
151 PAWŁOWSKI Jakub 2005-03-23 UKS Tempo 5 Przemyśl PDK
152 PIŁAT Oscar 2004-10-13 OŚ AZS Poznań WLP
153 PLESZCZYŃSKI Przemysław 2006-01-04 SKLA Sopot POM
154 PŁASKOWICKI Damian 2000-05-30 KS Sprinterzy.com Kraków MLP
155 POPOWICZ Wojciech 2008-08-26 ULKS Talex Borzytuchom POM
156 PRAWDZIK Wiktor 2006-02-02 UKS Technik Augustów POD
157 PROĆ Wiktor 2006-03-01 TS Start Lublin LBE
158 PROKOPIAK Kacper 2009-09-15 SKS Feniks Siedlce MAZ
159 PRUŚ Jakub 2006-06-20 AZS UMCS Lublin LBE
160 PRZYBYLSKI Oliwier 2004-04-15 KS AZS AWF Wrocław DOL
161 PRZYŻECKI Dominik 2001-01-17 AKL Ursynów Warszawa MAZ
162 RACHWAŁ Alex 2006-12-27 UKS Młodzik Warszawa MAZ
163 RACINOWSKI Jakub 2007-03-30 BKS Bydgoszcz KPO
164 RADECKI Sebastian 2004-02-13 UKS Gminy Brzeszcze MLP
165 RAŚ Stanisław 2006-06-17 KS AZS AWF Kraków MLP
166 RESIAK Paweł 2005-11-16 AKL Ursynów Warszawa MAZ
167 ROBAKOWSKI Dawid 2004-06-23 KS AZS AWF Warszawa MAZ
168 ROBOTNIKOWSKI Jakub 2004-05-11 KS Stal LA Ostrów Wlkp. WLP
169 ROMANIUK Klaudiusz 2005-07-08 OKS Start Otwock MAZ
170 RONCZEWSKI Mikołaj 2006-10-25 WLKS Wrocław DOL
171 ROSŁONIEC Piotr 2005-09-25 Akademia Sportu Otwock MAZ
172 RÓG Jakub 2004-08-22 LKS Stal Mielec PDK
173 RYCHLICKI Damian 2004-05-23 STS Pomerania Szczecin ZPO
174 RZEPKA Szymon 2008-07-30 KS Warszawianka W-wa MAZ
175 SALWA Sebastian 1998-02-22 SKSG Korona Szczecin ZPO
176 SEWIŁO Eryk 2003-06-22 MKLA Łęczyca LDZ
177 SIKORA Wiktor 2005-07-24 GKS Wilga Garwolin MAZ
178 SINGH Kewin 2004-01-23 MLKS Agros Żary LBU
179 SITARSKI Jakub 2008-08-28 UKS Czapla Białe Błota KPO
180 SIWIŁO Jakub 2006-08-10 KS Sprint Bielsko-Biała SLK
181 SKIBIŃSKI Maciej 2008-06-30 WKS Flota Gdynia POM
182 SKROBIŃSKI Arkadiusz 2000-10-01 KS Sprintwarsaw MAZ
183 SKRZEK Bartłomiej 2005-03-25 GKS Start Długołęka DOL
184 SŁOMSKI Kacper 2007-04-03 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
185 SMARDZEWSKI Filip 2006-04-12 MKS Bank BS Płońsk MAZ
186 SOBIERAJSKI Oskar 2005-05-19 PLKS Gwda Piła WLP
187 SOBORA Łukasz 1978-11-23 KS Lemiesz Team Warszawa MAZ
188 SOSIŃSKI Miłosz 2010-03-17 UKS Cyprianka KPO
189 SOT Antoni 2008-06-08 KM Aktywni Sochaczew MAZ
190 STOJANOWSKI Piotr 2004-10-22 AZS-AWFiS Gdańsk POM
191 STROMSKI Grzegorz 2005-01-06 MKS Truso Elbląg WMZ
192 STRÓŻEK Miłosz 2005-10-13 AZS UMCS Lublin LBE
193 STRUJ Oskar 2007-10-06 BKS Bydgoszcz KPO
194 STYPCZYŃSKI Krystian 2010-03-25 UKS Wyspiański Szubin KPO
195 SUCHTA Marcin 2001-07-10 KS Prefbet-Sonarol POD
196 SUDER Alan 2004-11-23 KS AZS AWF Kraków MLP
197 SULWIRSKI Rafał 1996-07-16 KS AZS AWF Warszawa MAZ
198 SUMIŃSKI Michał 2001-03-12 KS AZS AWF Warszawa MAZ
199 SYNAJEWSKI Michał 2007-10-11 UKS Vis Skierniewice LDZ
200 SYPUŁA Piotr 2001-05-07 KU AZS SGH w Warszawie MAZ
201 SZEWCZYK Maciej 2004-01-23 MUKS Park Zduńska Wola LDZ
202 SZTUKA Igor 2006-01-07 LKS Stal Mielec PDK
203 SZULC Tomasz 2004-07-09 UKS LA Basket Warszawa MAZ
204 SZULER Kamil 2005-03-12 WKS Wawel Kraków MLP
205 SZYMBORSKI Miłosz 2006-05-25 MKS Bank BS Płońsk MAZ
206 SZYMCZAK Filip 2006-03-25 MKL Toruń KPO
207 SZYSZKOWSKI Damian 1996-10-23 SKSG Korona Szczecin ZPO
208 ŚWIŚ Bartosz 2005-11-04 UKL Feniks Świdwin ZPO
209 TALAREK Bartosz 2006-10-09 MKL Toruń KPO
210 TARKOWSKI Piotr 1999-08-10 KS AZS-AWF Biała Podlaska LBE
211 TĘCZA Damian 1985-04-24 KS Sprintwarsaw MAZ
212 TOMYS Jakub 2005-05-27 UMKS Iskra Wolsztyn WLP
213 TRĘBICKI Szymon 2004-01-22 OKS Skra Warszawa MAZ
214 TRZEBUNIAK Antoni 2005-04-19 UKS bieganie.pl Stryszawa MLP
215 TURNO Patryk 2008-01-28 MLKS Nadwiślanin Chełmno KPO
216 UHERA Grzegorz 2005-02-14 KS Orzeł Warszawa MAZ
217 WALESZCZYK Mikołaj 2005-07-31 TL Pogoń Ruda Śląska SLK
218 WAŚ Kacper 2004-07-14 AZS-AWF Warszawa MAZ
219 WAWRZYNIAK Krzysztof 2008-12-23 MKLA Łęczyca LDZ
220 WAWRZYNIAK Sebastian 2002-02-09 GKS Start Długołęka DOL
221 WIECZOREK Jan 2004-04-17 UKS Miotacz Sosnowiec SLK
222 WIELOSZ Mikołaj 2004-07-07 UKS LA Basket Warszawa MAZ
223 WILCZEWSKI Jakub 2006-02-25 AML Słupsk POM
224 WILCZYŃSKI Stanisław 2005-03-01 KS AZS AWF Warszawa MAZ
225 WILK Cezary 2004-01-11 LLKS Pomorze Stargard ZPO
226 WIŚNIEWSKI Jędrzej 2009-06-25 UKS Dziewiątka Kutno LDZ
227 WOJCIECHOWSKI Gaurahari 2005-02-05 UKS LA Basket Warszawa MAZ
228 WOJCIECHOWSKI Sergiusz 2005-12-21 MKS Juvenia Puszczykowo WLP
229 WOJCIECHOWSKI Tobiasz 2004-01-08 OKLA Ostrołęka MAZ
230 WOLIŃSKI Stanisław 2004-08-10 MKS MOS Wrocław DOL
231 WORONIECKI Igor 2006-04-16 LKS Korab Olecko WMZ
232 WOŹNIAK Alan 2006-02-07 MKS Pogoń Siedlce MAZ
233 WOŹNIAK Hubert 2005-09-29 MKLA Łęczyca LDZ
234 WÓJCICKI Szymon 2005-07-01 AZS-AWF Warszawa MAZ
235 WYSZYŃSKI Paweł 2001-08-03 KS Podlasie Białystok POD
236 ZAKOPIEC Jakub 2007-09-24 MKL Toruń KPO
237 ZAKRZEWSKI Damian 2004-05-21 OKLA Ostrołęka MAZ
238 ZAMOROWSKI Bartosz 2003-03-31 LUKS Start Nakło KPO
239 ZARZYCKI Mateusz 2005-03-22 MKS Aleksandrów Łódzki LDZ
240 ZGLIŃSKI Hubert 2004-12-08 UKS Herkules Sulejówek MAZ
241 ZIUŁKOWSKI Piotr 2006-02-20 AKL Ursynów Warszawa MAZ
242 ZUTER Franciszek 2005-06-28 MUKS Szok Bojanowo WLP
243 ZWOLSKI Maciej 2004-06-24 UKS LA Basket Warszawa MAZ
244 ŻÓRAWSKI Tymoteusz 2004-02-01 TS Start Lublin LBE
245 ŻUCHOWSKI Daniel 2004-07-14 LKS Lubawa WMZ
246 ŻYWICA Krystian 2008-03-05 MKL Toruń KPO

© by Pilar 2010-2016

        Generowanie strony - 0.26829695701599sekund